Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң резервiнен қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 19 тамыздағы N 848 Қаулысы
"2005 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 2 желтоқсандағы  Заңына , "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң және жергiлiктi атқарушы органдардың резервтерін пайдалану ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 27 желтоқсандағы N 1405  қаулысына  сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiне 2005 жылға арналған республикалық бюджетте кезек күттiрмейтiн шығындарға көзделген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң резервінен қоса беріліп отырған тізбеге сәйкес сот шешiмдерiн орындау үшiн 1386815 (бip миллион үш жүз сексен алты мың сегiз жүз он бес) теңге бөлiнсiн.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінiң
2005 жылғы 19 тамыздағы
N 848 қаулысына қосымша
Азаматтық iстер бойынша орындалуға тиiстi
сот шешiмдерiнiң тiзбесi
P/c
N
Сот органының
атауы мен
шешiмнің күнi
Талапкердiң
Т.А.Ә.
Мемлекет-
тік
бажды
шегерген-
дегі
сома
(теңге)
Мемлекет-тік баж
(теңге)
1
2
3
4
5
1.
Жамбыл облыс-
тық сотының
2000.23.11.
шешiмi;
Жоғарғы
Соттың азамат-
тық істер
жөнiндегi сот
алқасының 2001.07.02.
ұйғарымы;
Жоғарғы Соттың
азаматтық
істер жөнiндегі
алқасының 2001.04.10.
қосымша қаулысы;
Жамбыл облыстық
сотының 2004.28.09.
ұйғарымы;
Жоғарғы Соттың
азаматтық
iстер жөнiндегі
алқасының
2004.18.11.
қаулысы;
Жамбыл облыстық
сотының 2005.
27.01.
ұйғарымы.
1. Тихонова Л.Х.
2. Кенжебекова T.
3. Мадимаров С.
4. Соколов О.А.
5. Шенгоф B.B.
6. Закира Н.С.
7. Даргис С.С.
8. Айтыбарова М.А.
9. Каукс Ю.Ф.
10. Ким А.И.
11. Мамырбекова Р.М.
12. Арефьев А.М.
13. Каримов К.
14. Столярова Н.Я.
15. Артехова А.И.
16. Цепелев А.М.
17. Ежов B.H.
18. Ибрагимов И.М.
19. Столяров Ю.Н.
20. Хайретдинов Ш.
21. Веретенников И.В.
22. Ступников П.Д.
23. Сухорукова Н.В.
(Кузнецова)
24. Федорина В.В.
25. Цепелева Н.Ю.
26. Исакова В.Г.
27. Калдыбаев Б.В.
28. Шамасова А.А.
29. Туманкова А.В.
30. Житников H.C.
31. Чеботарева O.B.
32. Санников Ю.П.
33. Пожидаев Л.Г.
34. Кузовлева О.И.
35. Пешенов M.
36. Байжанов А.К.
37. Әбдiрахманов И.С.
38. Макина К.Т.
39. Цой A.E.
40. Касьяненко B.П.
41. Жаманқараев А.

О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 августа 2005 года N 848.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 2 декабря 2004 года "О республиканском бюджете на 2005 год", постановлением Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2004 года N№1405 "Об утверждении Правил использования резервов Правительства Республики Казахстан и местных исполнительных органов" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Выделить Министерству финансов Республики Казахстан из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2005 год, на неотложные затраты 1386815 (один миллион триста восемьдесят шесть тысяч восемьсот пятнадцать) тенге для исполнения судебных решений согласно прилагаемому перечню.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 19 августа 2005 г. N 848
Перечень судебных решений
по гражданским делам, подлежащих исполнению
N
п/п
Наименование
судебного
органа и
дата
решения
Ф.И.О истца
Сумма
за
вычетом
гос-
пошлины
(тенге)
Гос-
пош-
лина
(тенге)
1
2
3
4
5
1.
Решение Жам-
былского об-
ластного суда
от 23.11.2000;
определение
судебной
коллегии по
гражданским
делам Верховного
Суда от
07.02.2001;
дополнительное постановление коллегии по
гражданским
делам Вер-
ховного Суда
от 04.10.2001;
определение
Жамбылского
областного суда от 28.09.2004;
постановление Коллегии по гражданским делам Верховного
Суда от
18.11.2004;
определение
Жамбылского
областного суда от 27.01.2005.
1. Тихонова Л.Х.
2. Кенжебекова Т.
3. Мадимаров С.
4. Соколов О.А.
5. Шенгоф В.В.
6. Закира Н.С.
7. Даргис С.С.
8. Айтыбарова М.А.
9. Каукс Ю.Ф.
10. Ким А.И.
11. Мамырбекова P.M.
12. Арефьев A.M.
13. Каримов К.
14. Столярова Н.Я.
15. Артехова А.И.
16. Цепелев A.M.
17. Ежов В.Н.
18. Ибрагимов И.М.
19. Столяров Ю.Н.
20. Хайретдинов Ш.
21. Веретенников И.В.
22. Ступников П.Д.
23. Сухорукова Н.В.
(Кузнецова)
24. Федорина В.В.
25. Цепелева Н.Ю.
26. Исакова В.Г.
27. Калдыбаев Б.В.
28. Шамасова А.А.
29. Туманкова А.В.
30. Житников Н.С.
31. Чеботарева О.В.
32. Санников Ю.П.
33. Пожидаев Л.Г.
34. Кузовлева О.И.
35. Пешенов М.
36. Байжанов А.К.
37. Абдурахманов И.С.
38. Макина К.Т.
39. Цой А.Е.
40. Касьяненко В.П.
41. Жаманкараев А.