Жер қойнауын пайдалану құқығын алуға конкурстар өткізу жөнiндегi комиссияны құру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 19 тамыздағы N 849 қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2006.03.02. N 145 қаулысымен.
"Жер қойнауы және жер қойнауын пайдалану туралы" Қазақстан Республикасының 1996 жылғы 27 қаңтардағы Заңының  41-7-бабының 2-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Мынадай құрамда жер қойнауын пайдалану құқығын алуға конкурстар өткiзу жөнiндегi комиссия құрылсын:
Школьник                - Қазақстан Республикасының Энергетика және
Владимир Сергеевич        минералдық ресурстар министрi, төраға
Iзмұхамбетов            - Қазақстан Республикасының Энергетика және
Бақтықожа Салахатдинұлы   минералдық ресурстар бiрiншi
вице-министрi, төрағаның орынбасары
Өжкенов                 - Қазақстан Республикасы Энергетика және
Болат Сұлтанұлы           минералдық ресурстар министрлiгi Геология
және жер қойнауын пайдалану комитетiнiң
төрағасы, төрағаның орынбасары
Қонақаев                - Қазақстан Республикасы Энергетика және
Саяхат Алпысұлы           минералдық ресурстар министрлігі Жep
қойнауын пайдаланудағы тiкелей
инвестициялар департаментiнiң директоры,
хатшы
Шыналиев                - Қазақстан Республикасының Премьер-
Ғазиз Қоршабекұлы         Министрi Кеңсесiнiң Өндiрiстiк сала және
инфрақұрылым бөлiмi меңгерушiсiнiң
орынбасары
Әбдiреев                - Қазақстан Республикасы Индустрия және
Батырбек Сейтенұлы        сауда министрлігінің Өнеркәсiп және
ғылыми-техникалық дамыту комитетi
төрағасының орынбасары
Исаев                   - Қазақстан Республикасы Энергетика және
Мұсабек Исаұлы            минералдық ресурстар министрлігі Мұнай
өнеркәсiбi департаментiнiң директоры
Тілеулесов              - Қазақстан Республикасы Қаржы
Биғали Жақсылықұлы        министрлiгiнiң Салық комитетi N 1
өңiраралық салық комитетінiң төрағасы
Омарова                 - Қазақстан Республикасы Экономика және
Бақытжамал Жәкенқызы      бюджеттiк жоспарлау министрлiгiнiң Салық
саясаты және болжамдар департаментi жер
қойнауын пайдаланушыларға салық салу
басқармасының бастығы
Әбiшева                 - Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны
Алиса Біләлқызы           қорғау министрлiгi Стратегиялық
экологиялық бағалау бөлiмiнiң бастығы
Сейтiмбетов             - Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi
Дәулетияр Сахидоллаұлы    Заңға тәуелдi кесiмдер департаментiнiң
бөлiм бастығы
Жергiлiктi атқарушы
органның өкiлi
(объектiнің аумақтық
тиесiлілігіне қарай
шақырылады).
2. "Жер қойнауын пайдалану құқығын алуға инвестициялық бағдарламалардың конкурстарын өткiзу жөнiндегi комиссия құру туралы"
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 8 қыркүйектегi N 909  қаулысының күші жойылды деп танылсын.

Об образовании комиссии по проведению конкурсов на получение права недропользования
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 августа 2005 года N 849. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 2 марта 2006 года N 145 (P060145)
В соответствии с пунктом 2  статьи 41-7  Закона Республики Казахстан от 27 января 1996 года "О недрах и недропользовании" Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Образовать комиссию по проведению конкурсов на получение права недропользования в следующем составе:
Школьник Владимир Сергеевич    - Министр энергетики
и минеральных ресурсов
Республики Казахстан,
председатель
Измухамбетов                   - первый вице-министр
Бактыкожа Салахатдинович         энергетики и минеральных
ресурсов Республики Казахстан,
заместитель председателя
Ужкенов Булат Султанович       - председатель Комитета
геологии и недропользования
Министерства энергетики
и минеральных ресурсов
Республики Казахстан,
заместитель председателя
Кунакаев Саяхат Алпысович      - директор Департамента прямых
инвестиций в недропользование
Министерства энергетики
и минеральных ресурсов
Республики Казахстан,
секретарь
Чиналиев Газиз Коршабекович    - заместитель заведующего Отделом
производственной сферы и
инфраструктуры Канцелярии
Премьер-Министра Республики
Казахстан
Абдреев Батырбек Сейтенович    - заместитель председателя
Комитета промышленности
и научно-технического развития
Министерства индустрии и
торговли Республики Казахстан
Исаев Мусабек Исаевич          - директор Департамента нефтяной
промышленности Министерства
энергетики и минеральных
ресурсов Республики Казахстан
Тлеулесов Бигали Жаксылыкович  - председатель Межрегионального
налогового комитета N 1
Налогового комитета
Министерства финансов
Республики Казахстан
Омарова Бакытжамал Жакеновна   - начальник управления
налогообложения
недропользователей Департамента
налоговой политики и прогнозов
Министерства экономики и
бюджетного планирования
Республики Казахстан
Абишева Алися Биляловна        - начальник отдела стратегической
экологической оценки
Министерства охраны окружающей
среды Республики Казахстан
Сейтимбетов                    - начальник отдела Департамента
Даулетияр Сахидуллаевич          подзаконных актов Министерства
юстиции Республики Казахстан
Представитель местного
исполнительного органа
(приглашается в
зависимости от
территориальной
принадлежности объекта).
2. Признать утратившим силу  постановление  Правительства Республики Казахстан от 8 сентября 2003 года N 909 "Об образовании комиссии по проведению конкурсов инвестиционных программ на получение права недропользования".

3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзіледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан