"Жеңіс" ашық акционерлiк қоғамы акцияларының мемлекеттік пакетiн республикалық меншiкке қабылдау туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 19 тамыздағы N 851 Қаулысы
"Мемлекеттiк мүлiктi мемлекеттiк меншiктiң бiр түрiнен екiншi түрiне беру ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 22 қаңтардағы N 81  қаулысына  сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Жеңіс" ашық акционерлiк қоғамының жарияланған акцияларының жалпы санының 38 пайызы мөлшерiндегi акцияларының мемлекеттiк пакетi заңнамада белгiленген тәртiппен республикалық меншiкке қабылдансын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру комитетi және Қарағанды облысының әкiмдiгi осы қаулының 1-тармағынан туындайтын қажеттi шараларды қабылдасын.
3. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбір шешiмдерiне мынадай өзгерiс пен толықтырулар енгiзiлсiн:
1) "Акциялардың мемлекеттiк пакеттерiне мемлекеттiк меншiктiң түрлерi және ұйымдарға қатысудың мемлекеттiк үлестерi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 12 сәуiрдегi N 405  қаулысында  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1999 ж., N 13, 124-құжат):
көрсетiлген қаулыға 1-қосымшада:
"Қарағанды облысы" деген бөлімде:
реттік нөмiрi 751-1-жол алынып тасталсын;
көрсетiлген қаулыға 2-қосымшада:
"Қарағанды облысы" деген бөлім мынадай мазмұндағы реттiк нөмiрi 214-11-жолмен толықтырылсын:
"214-11 КPГ-000154 "Жеңiс" ААҚ";
2) "Республикалық меншiктегi ұйымдар акцияларының мемлекеттік пакеттерi мен мемлекеттiк үлестерiне иелiк ету және пайдалану жөнiндегi құқықтарды беру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 27 мамырдағы N 659  қаулысында :
көрсетiлген қаулыға қосымшада:
"Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiне" деген бөлім мынадай мазмұндағы реттiк нөмірi 205-13-жолмен толықтырылсын:
"205-13 КРГ-000154 "Жеңiс" ААҚ";
3) "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң кейбiр мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 6 сәуiрдегі N 310  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2005 ж., N 14, 168-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң қарамағындағы ұйымдардың тiзбесiнде:
2 "Акционерлiк қоғамдар" деген бөлiм мынадай мазмұндағы реттiк нөмiрi 66-1-жолмен толықтырылсын:
"66-1 "Жеңiс" ашық акционерлiк қоғамы".
4. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О принятии государственного пакета акций открытого акционерного общества "Женис" в республиканскую собственность
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 августа 2005 года N 851
В соответствии с  постановлением  Правительства Республики Казахстан от 22 января 2003 года N 81 "Об утверждении Правил передачи государственного имущества из одного вида государственной собственности в другой" Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Принять в установленном законодательством порядке в республиканскую собственность государственный пакет акций открытого акционерного общества "Женис" в размере 38 процентов от общего количества объявленных акций.
2. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан и акимату Карагандинской области принять необходимые меры, вытекающие из пункта 1 настоящего постановления.
3. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменение и дополнения:
1) в  постановлении  Правительства Республики Казахстан от 12 апреля 1999 года N 405 "О видах государственной собственности на государственные пакеты акций и государственные доли участия в организациях" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 13, ст. 124):
в приложении 1 к указанному постановлению:
в разделе "Карагандинская область":
строку, порядковый номер 751-1, исключить;
в приложении 2 к указанному постановлению:
раздел "Карагандинская область" дополнить строкой, порядковый номер 214-11, следующего содержания:
"214-11 КРГ-000154 ОАО "Женис";
2) в  постановлении  Правительства Республики Казахстан от 27 мая 1999 года N 659 "О передаче прав по владению и пользованию государственными пакетами акций и государственными долями в организациях, находящихся в республиканской собственности":
в приложении к указанному постановлению:
раздел "Министерству сельского хозяйства Республики Казахстан" дополнить строкой, порядковый номер 205-13, следующего содержания:
"205-13 КРГ-000154 ОАО "Женис";
3) в  постановлении  Правительства Республики Казахстан от 6 апреля 2005 года N 310 "Некоторые вопросы Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., N 14, ст. 168):
в Перечне организаций, находящихся в ведении Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
раздел 2 "Акционерные общества" дополнить строкой, порядковый номер 66-1, следующего содержания:
"66-1. Открытое акционерное общество "Женис".
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан