Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 24 қаңтардағы N 100 және 2002 жылғы 17 шілдедегi N 794 қаулыларына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 2 қыркүйектегі N 893 қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2007.06.28. N 544 (2007 жылғы 9 тамыздан бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Қазақстан Республикасының кейбiр заңнамалық актілеріне лицензиялау мәселелерi бойынша өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 15 сәуiрдегi  Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Yкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзілсiн:
1)  күші жойылды
Ескерту. 1)-тармақшаның күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2007.07.19. N  610  (2007 жылғы 9 тамыздан бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2) "Қазақстан Республикасында көлiктегi қызметті лицензиялаудың кейбiр мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Yкiметiнің 2002 жылғы 17 шілдедегі N 794  қаулысында  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2002 ж., N 22, 243-құжат):
1-тармақтың 1) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"1) Қазақстан Республикасында қауіпті жүктердi тасымалдау үшiн қолданылатын темiр жол жылжымалы құрамын жасау және жөндеу, арнайы контейнерлердi жасау және жөндеу жөніндегi қызметті лицензиялау кезiнде қойылатын біліктілiк талаптары;";
көрсетілген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасында қауіпті жүктерді тасымалдау үшiн қолданылатын теміp жол жылжымалы құрамын, арнайы контейнерлердi жасау және жөндеу жөнiндегi қызметті лицензиялау кезiнде қойылатын білiктілiк талаптарында:
тақырып мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасында қауіпті жүктердi тасымалдау үшiн қолданылатын темiр жол жылжымалы құрамын жасау және жөндеу, арнайы контейнерлердi жасау және жөндеу жөнiндегі қызметті лицензиялау кезiнде қойылатын білiктілiк талаптары";
1-тармақта:
бiрiншi абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Темiр жол жылжымалы құрамын жасау және жөндеу жөнiндегi қызметті лицензиялау кезiнде қойылатын бiлiктiлiк талаптары мыналардың болуын қамтиды:";
2) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"2) темiр жол жылжымалы құрамының жасалуына және жөнделуiне жауапты адамдардың тапсырыс берушi бекiткен тiзiмi.";
мынадай мазмұндағы 2-тармақпен толықтырылсын:

О внесении изменений и дополнений в постановления Правительства Республики Казахстан от 24 января 2002 года N 100 и от 17 июля 2002 года N 794
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 сентября 2005 года N 893. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 июня 2007 года N 544 (вводится в действие с 9 августа 2007 года)
Сноска. Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 сентября 2005 года N 893 утратило силу  постановлением  Правительства Республики Казахстан от 28 июня 2007 года N 544 (вводится в действие с 9 августа 2007 года).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 15 апреля 2005 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам лицензирования" Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения и дополнения:
1)  (Подпункт 1 утратил силу   -   постановлением Правительства РК от 19 июля 2007 г.
N 610  (вводится в действие с 9 августа 2007 года);
2) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 17 июля 2002 года N  794  "Некоторые вопросы лицензирования деятельности на транспорте в Республике Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 22, ст. 243):
подпункт 1) пункта 1 изложить в следующей редакции:
"1) квалификационные требования, предъявляемые при лицензировании деятельности по изготовлению и ремонту железнодорожного подвижного состава, изготовлению и ремонту специальных контейнеров, применяемых для перевозки опасных грузов в Республике Казахстан;";
в квалификационных требованиях, предъявляемых при лицензировании деятельности по изготовлению и ремонту железнодорожного подвижного состава, специальных контейнеров, применяемых для перевозок опасных грузов в Республике Казахстан, утвержденных указанным постановлением:
заголовок изложить в следующей редакции:
"Квалификационные требования, предъявляемые при лицензировании деятельности по изготовлению и ремонту железнодорожного подвижного состава, изготовлению и ремонту специальных контейнеров, применяемых для перевозки опасных грузов в Республике Казахстан";
в пункте 1:
абзац первый изложить в следующей редакции:
"1. Квалификационные требования, предъявляемые при лицензировании деятельности по изготовлению и ремонту железнодорожного подвижного состава, включают наличие:";
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
"2) список лиц, утвержденный заявителем, ответственных за изготовление и ремонт железнодорожного подвижного состава.";
дополнить пунктом 2 следующего содержания:

"2. Қауіптi жүктердi тасымалдау үшін қолданылатын арнайы контейнерлердi жасау және жөндеу жөнiндегi қызметті лицензиялау кезiнде қойылатын білiктілiк талаптары мыналардың болуын қамтиды:
1) нормативтiк-техникалық талаптарға сәйкес өндiрiстiк алаңдар, жабдықтар, құрал-саймандар, өлшеу құралдары, айнымайтын бақылау және ақаутапқыш приборлар, вагондарды және/немесе контейнерлердi әрi олардың тораптарын қабылдап алу жүйелерi;
2) қауіпті жүктердi тасымалдау үшін қолданылатын арнайы контейнерлердің жасалуына және жөнделуiне жауапты адамдардың тапсырыс берушi бекiткен тiзiмi.".
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан кейiн он күнтiзбелiк күн өткен соң қолданысқа енгiзіледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

"2. Квалификационные требования, предъявляемые при лицензировании деятельности по изготовлению и ремонту специальных контейнеров, применяемых для перевозки опасных грузов, включают наличие:
1) производственных площадей, оборудования, оснастки, средств измерения, приборов неразрушающего контроля и дефектоскопии, системы приемки вагонов и/или контейнеров и их узлов, соответствующих нормативно-техническим требованиям;
2) список лиц, утвержденный заявителем, ответственных за изготовление и ремонт специальных контейнеров, применяемых для перевозки опасных грузов.".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан