Шығыстар бойынша шарттардың орындалу мерзiмiн ұзарту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 21 қыркүйектегі N 933 Қаулысы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 5 ақпандағы N 110  қаулысымен  бекітілген Республикалық және жергiлiктi бюджеттердiң атқарылу ережесiне сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қазақстан Республикасы Президентi Iс басқармасының Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Қазынашылық комитетiнiң аумақтық органында тiркелген, Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс басқармасы мен "Қазақстан Республикасының суретшiлер одағы" қоғамдық бiрлестiгi арасында жасалған 2004 жылғы 2 желтоқсандағы N 60 шарт бойынша және Қазақстан Республикасы Президентiнiң Iс басқармасы мен "Қазақстан Вайн энд Спиритс" жауапкершiлігі шектеулi серiктестігі арасында жасалған 2004 жылғы 2 желтоқсандағы N 61 шарт бойынша Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 15 қарашадағы N 1200  қаулысының  негiзiнде Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң резервiнен бөлiнген шығыстар бойынша шарттардың орындалу мерзiмiн 2005 жылғы 20 желтоқсанға дейiн ұзарту туралы ұсынысымен келiсiлсiн.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгінiң Қазынашылық комитеті осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулы 2005 жылғы 1 шілдеден бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Pecпубликасының
Премьер-Министрі

О продлении сроков исполнения договоров по расходам
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 сентября 2005 года N 933
В соответствии с Правилами исполнения республиканского и местных бюджетов, утвержденными постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 февраля 2005 года N№110, Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Согласиться с предложением Управления делами Президента Республики Казахстан о продлении сроков исполнения договоров по расходам, зарегистрированным в территориальном органе Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан, выделенным из резерва Правительства Республики Казахстан на основании постановления Правительства Республики Казахстан от 15 ноября 2004 года N 1200 по договору от 2 декабря 2004 года N 60, заключенному между Управлением делами Президента Республики Казахстан и общественным объединением "Союз художников Республики Казахстан", и по договору от 2 декабря 2004 года N 61, заключенному между Управлением делами Президента Республики Казахстан и товариществом с ограниченной ответственностью "Казахстан Вайн энд Спиритc", до 20 декабря 2005 года.
2. Комитету казначейства Министерства финансов Республики Казахстан принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие с 1 июля 2005 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан