Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi мен Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешімдерiнiң күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 6 қазандағы N 1004 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Мыналардың күшi жойылды деп танылсын:
1) "Ұлттық акционерлiк, мемлекеттiк холдинг және акционерлiк компаниялар, акционерлiк қоғамдар және ұжымдық кәсiпорындар балансындағы әлеуметтік мәдени-тұрмыс объектiлерiн жекешелендiрудің тәртiбi туралы ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнің 1995 жылғы 22 ақпандағы N 193  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1995 ж., N 7, 79-құжат);
2) "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгертулер мен толықтырулар енгiзу және күшi жойылған деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 25 сәуiрдегi N 507  қаулысының  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1996 ж., N 17, 144-құжат) 1-тармағы.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізiледi.
Қазақстан Pecпубликасының
Премьер-Министрі

О признании утратившими силу некоторых решений Кабинета Министров Республики Казахстан и Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 октября 2005 года N 1004
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу:
1)  постановление  Кабинета Министров Республики Казахстан от 22 февраля 1995 года N 193 "Об утверждении Положения о порядке приватизации объектов соцкультбыта, находящихся на балансе национальных акционерных, государственных холдинговых и акционерных компаний, акционерных обществ и коллективных предприятий" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 7, ст. 79);
2) пункт 1  постановления  Правительства Республики Казахстан от 25 апреля 1996 года N 507 "О внесении изменений и дополнений и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 17, ст. 144).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан