Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 17 тамыздағы N 1175 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 1 қарашадағы N 1090 Қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2006.09.15. N 873 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. "Шағын кәсіпкерлікті дамыту қоры" акционерлік қоғамы директорларының кеңесі туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 17 тамыздағы N 1175  қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
"Шағын кәсіпкерлікті дамыту қоры" акционерлік қоғамы директорлары кеңесінің құрамына:
Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігі Басшысының орынбасары Берік Мәжитұлы Имашев, төраға (келісім бойынша) болып енгізілсін;
"Иван Михайлович Кравченко - Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда бірінші вице-министрі, төраға" деген жолдағы "төраға" деген сөз "төрағаның орынбасары" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетілген құрамнан Ақылбек Қажығұлұлы Күрішбаев шығарылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 17 августа 1999 года N 1175
Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 ноября 2005 года N 1090. Утратило силу постановлением Правительства РК от 15 сентября 2006 года N 873
Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 ноября 2005 года N 1090 утратило силу постановлением Правительства РК от 15 сентября 2006 года N  873 .
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 17 августа 1999 года N 1175 "О Совете директоров акционерного общества "Фонд развития малого предпринимательства" следующие изменения:
в состав Совета директоров акционерного общества "Фонд развития малого предпринимательства":
ввести Имашева Берика Мажитовича, Заместителя Руководителя Администрации Президента Республики Казахстан, председателем (по согласованию);
в строке "Кравченко Иван Михайлович - первый вице-министр индустрии и торговли Республики Казахстан, председатель" слово "председатель" заменить словами "заместитель председателя";
вывести из указанного состава Куришбаева Ахылбека Кажигуловича.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан