Қазақ КСР Министрлер Кабинетiнiң, Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң және Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiнiң күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 3 қарашадағы N 1097 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қосымшаға сәйкес Қазақ КСР Министрлер Кабинетiнiң, Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң және Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2005 жылғы 3 қарашадағы
N 1097 қаулысына
қосымша
Қазақ КCP Министрлер Кабинетiнiң, Қазақстан Республикасы
Министрлер Кабинетiнің және Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
күші жойылған кейбiр шешімдерiнiң тiзбесi
1. "Сейсмикалық қауіптіліктi бағалау және жер сiлкiнiсiн болжау жөнiндегi республикалық сараптау кеңесi туралы ереженi бекiту туралы" Қазақ КCP Министрлер Кабинетiнiң 1991 жылғы 23 қазандағы N 630 қаулысы (ҚазКСР ҚЖ, 1991 ж., N 23, 175-құжат).
2. "Қазақ КCP Төтенше жағдайлар жөнiндегi мемлекеттiк комиссиясының Ғылыми-техникалық кеңесi туралы ереженi бекiту туралы" Қазақ КCP Министрлер Кабинетiнiң 1991 жылғы 23 қазандағы N 631 қаулысы.
3. "Қазақстан Республикасының салалық кен-құтқару атқыламаларды тұмшалау және газ-құтқару әскерилендiрілген бөлiмдерi және кен-құтқару iсiнiң бүкiлодақтық ғылыми-зерттеу институтының Қарағанды бөлiмiн қайта құру туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1992 жылғы 31 тамыздағы N 724  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1992 ж., N 34, 524-құжат), 4-тармағын қоспағанда.
4. "Азаматтық қорғаныс органдары қызметкерлерi лауазымдық жалақыларының схемасын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 15 ақпандағы N 113  қаулысы .
5. "Қазақстан Республикасының аумағындағы төтенше жағдайларда мемлекеттiк басқару органдарын байланыспен қамтамасыз ету туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 4 қазандағы N 981  қаулысы .
6. "Алматы қаласында, Алматы және Талдықорған облыстарында болуы мүмкiн жер сілкiнiстерiнiң залалын азайту және олардың зардаптарын жою жөнiндегi қосымша шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 30 желтоқсандағы N 1490  қаулысы .
7. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдеріне өзгертулер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 28 маусымдағы N 836 қаулысымен (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1996 ж., N 29, 265-құжат) бекiтiлген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгiзілетiн өзгертулердiң 4-тармағы.

О признании утратившими силу некоторых решений Кабинета Министров Казахской ССР, Кабинета Министров Республики Казахстан и Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 ноября 2005 года N 1097
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Кабинета Министров Казахской ССР, Кабинета Министров Республики Казахстан и Правительства Республики Казахстан согласно приложению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 3 ноября 2005 года N 1097
Перечень утративших силу некоторых решений Кабинета Министров
Казахской ССР, Кабинета Министров Республики Казахстан и
Правительства Республики Казахстан
1.  Постановление  Кабинета Министров Казахской ССР от 23 октября 1991 года N 630 "Об утверждении Положения о Республиканском экспертном совете по оценке сейсмической опасности и прогнозу землетрясений" (СП Каз.ССР, 1991 г., N 23, ст. 175).
2.  Постановление  Кабинета Министров Казахской ССР от 23 октября 1991 года N 631 "Об утверждении Положения о Научно-техническом совете Государственной комиссии Казахской ССР по чрезвычайным ситуациям".
3.  Постановление  Кабинета Министров Республики Казахстан от 31 августа 1992 года N 724 "Об отраслевых, горноспасательных противофонтанных и газоспасательных военизированных частях Республики Казахстан и преобразовании Карагандинского отдела Всесоюзного научно- исследовательского института горноспасательного дела", кроме пункта 4 (САПП Республики Казахстан, 1992 г., N 34, ст. 524).
4.  Постановление  Кабинета Министров Республики Казахстан от 15 февраля 1993 года N 113 "Об утверждении схемы должностных окладов работников органов гражданской обороны".
5.  Постановление  Кабинета Министров Республики Казахстан от 4 октября 1993 года N 981 "Об обеспечении связью органов государственного управления в чрезвычайных ситуациях на территории Республики Казахстан".
6.  Постановление  Кабинета Министров Республики Казахстан от 30 декабря 1994 года N 1490 "О дополнительных мерах по снижению ущерба от возможных землетрясений в г. Алматы, Алматинской и Талдыкорганской областях и ликвидации их последствий".
7. Пункт 4 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных  постановлением  Правительства Республики Казахстан от 28 июня 1996 года N 836 "О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 29, ст. 265).

8. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгертулер енгізу және күші жойылған деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 20 тамыздағы N 1031  қаулысымен  (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 1996 ж., N 35, 327-құжат) бекiтiлген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгiзiлетiн өзгертулердiң 27-тармағы.
9. "Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 30 желтоқсандағы N 1490 қаулысына өзгерiстер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметінiң 2000 жылғы 7 қаңтардағы N 25  қаулысы .
10. Азаматтық қорғаныс пен төтенше жағдайлар республикалық қызметтерiнiң тізбесiн бекiту және оларды құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 5 желтоқсандағы N 1237  қаулысының  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2003 ж., N 46, 507-құжат) 5-тармағының 1) тармақшасы.

8. Пункт 27 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных  постановлением  Правительства Республики Казахстан от 20 августа 1996 года N 1031 "О внесении изменений и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 35, ст. 327).
9.  Постановление  Правительства Республики Казахстан от 7 января 2000 года N 25 "О внесении изменений в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 30 декабря 1994 года N 1490".
10. Подпункт 1) пункта 5  постановления  Правительства Республики Казахстан от 5 декабря 2003 года N 1237 "Об утверждении перечня и создании республиканских служб гражданской обороны и чрезвычайных ситуаций" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., N 46, ст. 507).