2006 жылы байланысты гранттарды тартуға басымдығы бар өтiнiмдердiң тiзбесiн бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 10 қарашадағы N 1116 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Бюджет  кодексiне  сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса берiлiп отырған 2006 жылы байланысты гранттарды тартуға басымдығы бар өтiнiмдердiң тiзбесi бекiтiлсiн.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi және жариялануға тиiс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
2005 жылғы 10 қарашадағы
N 1116 қаулысымен
бекiтiлген
2006 жылы байланысты гранттарды тартуға басымдығы бар
өтiнiмдердiң тiзбесi
(мың АҚШ доллары)
N
Жобаның атауы
Донор
Атқару-
шы агент-
тiк
Iске
асыру
кезеңi
(жыл-
дар)
Жоба-
ның
жалпы
құны
Грант
сомасы
Грантты
респуб-
ликалық
бюджет-
тен
бiрлесiп
қаржы-
ландыру
сомасы
1
Сырдария
өзенiнiң арна-
сын реттеу
және Арал
теңiзiнiң
солтүстiк
бөлiгiн
сақтау. 2-фаза
Халық-
аралық
Қайта
құру
және
Даму
Банкi
ҚР
Ауыл
шаруа-
шылығы
минис-
трлiгi

Об утверждении перечня приоритетных заявок на привлечение связанных грантов в 2006 году
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 ноября 2005 года N 1116
В соответствии с  Бюджетным кодексом  Республики Казахстан Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень приоритетных заявок на привлечение связанных грантов в 2006 году.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания и подлежит опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 10 ноября 2005 года N 1116
Перечень приоритетных заявок
на привлечение связанных грантов в 2006 году
(тыс. долларов США)
N
Наименование
проекта
Донор
Испол-
нитель-
ное
агент-
ство
Период
реали-
зации
(годы)
Общая
стои-
мость
проек-
та
Сумма
гранта
Сумма
софи-
нанси-
рования
гранта
из рес-
публи-
канс-
кого
бюджета
1
Регулирование
русла реки
Сырдарьи и
сохранение
северной части
Аральского моря. Фаза 2
Между-
народ-
ный
Банк
Рекон-
струк-
ции и
Разви-
тия
Минис-
терство
сельс-
кого
хозяй-
ства
РК