Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 25 қыркүйектегi N 1051 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 10 қарашадағы N 1118 Қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009 жылғы 29 сәуірдегі N 598 Қаулысымен
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009.04.29. N 598 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Кейбiр акционерлiк қоғамдар - ұлттық компаниялардың директорлар кеңестерiнiң құрамдары туралы және Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 25 қыркүйектегi N 1051  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2002 ж., N 32, 341-құжат) мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулыға 1-қосымшада:
1 және 6-тармақтарда:
"Лавриненко Юрий Иванович - Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар бiрiншi вице-министрi" деген жолдарда "бiрiншi" деген сөз алынып тасталсын;
3-тармақта:
"Оразалинов Дулат Сұлтанұлы - Қазақстан Республикасының Ақпараттандыру және байланыс жөнiндегi агенттiгi төрағасының орынбасары, төраға" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Мұхамеджанов Нұртас Ғафурұлы - Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және байланыс агенттiгi төрағасының орынбасары, төраға";
"Абдулина Нәйла Құрманбекқызы - Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкi басқармасы төрағасының орынбасары (келiсiм бойынша)" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Елемесов Асқар Раушанұлы - Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкi Төрағасының орынбасары (келiсiм бойынша)";
4-тармақта:
"Күрiшбаев Ақылбек Қажығұлұлы - Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы вице-министрi, төраға" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Евниев Арман Қайратұлы - Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы вице-министрi, төраға";
8-тармақта:
"Жоламан Рүстем Қабидоллаұлы - Қазақстан Республикасының Мәдениет, ақпарат және спорт бiрiншi вице-министрi, төраға" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Байжанов Ерлан Сапарұлы - Қазақстан Республикасының Мәдениет, ақпарат және спорт бiрiншi вице-министрi, төраға";
11-тармақта:
"Нығматулин Нұрлан Зайроллаұлы - Қазақстан Республикасы Президентiнiң Әкiмшiлiгi Басшысының орынбасары - Ұйымдастыру-бақылау жұмысы және кадр саясаты басқармасының бастығы, төраға" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қошанов Ерлан Жақанұлы - Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникация вице-министрi, төраға";
"Қапаров Серiк Әбдiбайұлы." деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Poбepт Янг - "Астана халықаралық аэропорты" акционерлiк қоғамының президентi.".

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 сентября 2002 года N 1051
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 ноября 2005 года N 1118. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 апреля 2009 года N 598
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 29.04.2009 N 598.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 сентября 2002 года N 1051 "О составах советов директоров некоторых акционерных обществ - национальных компаний и о внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 32, ст. 341) следующие изменения:
в приложении 1 к указанному постановлению:
в пунктах 1 и 6:
в строках "Лавриненко Юрий Иванович - первый вице-министр транспорта и коммуникаций Республики Казахстан;" слово "первый" исключить;
в пункте 3:
строку "Оразалинов Дулат Султанович - заместитель Председателя Агентства Республики Казахстан по информатизации и связи, председатель;" изложить в следующей редакции:
"Мухамеджанов Нуртас Гафурович - заместитель Председателя Агентства Республики Казахстан по информатизации и связи, председатель;";
строку "Абдулина Наилия Курманбековна - заместитель правления Национального Банка Республики Казахстан (по согласованию);" изложить в следующей редакции:
"Елемесов Аскар Раушанович - заместитель Председателя Национального Банка Республики Казахстан (по согласованию);";
в пункте 4:
строку "Куришбаев Ахылбек Кажигулович - вице-министр сельского хозяйства Республики Казахстан, председатель;" изложить в следующей редакции:
"Евниев Арман Кайратович - вице-министр сельского хозяйства Республики Казахстан, председатель;";
в пункте 8:
строку "Жоламан Рустем Кабидоллаулы - первый вице-министр культуры, информации и спорта Республики Казахстан, председатель;" изложить в следующей редакции:
"Байжанов Ерлан Сапарович - первый вице-министр культуры, информации и спорта Республики Казахстан, председатель;";
в пункте 11:
строку "Нигматулин Нурлан Зайруллаевич - заместитель Руководителя Администрации Президента Республики Казахстан - начальник Управления организационно-контрольной работы и кадровой политики, председатель;" изложить в следующей редакции:
"Кошанов Ерлан Жаканович - вице-министр транспорта и коммуникаций Республики Казахстан, председатель;";
строку "Капаров Серик Абдыбаевич." изложить в следующей редакции:
"Роберт Янг - президент акционерного общества "Международный аэропорт Астана.".

2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан