Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 6 маусымдағы N 563 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 5 желтоқсандағы N 1194 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Республикалық мемлекеттік кәсіпорындардың кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 6
маусымдағы N 563  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2005 ж., N 23, 293-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
1-тармақтың 3) тармақшасы алынып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 июня 2005 года N 563
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 декабря 2005 года N 1194
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 6 июня 2005 года N 563 "О некоторых вопросах республиканских государственных предприятий" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., N 23, ст. 293) следующее изменение:
подпункт 3) пункта 1 исключить.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан