Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 7 желтоқсандағы N 1204 Қаулысы
"2005 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 2 желтоқсандағы  Заңына , "Қазақстан Республикасы Үкіметінің және жергілікті атқарушы органдардың резервтерін пайдалану ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 27 желтоқсандағы N 1405  қаулысына  сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :

О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 декабря 2005 года N 1204
В соответствии с  Законом  Республики Казахстан от 2 декабря 2004 года "О республиканском бюджете на 2005 год",  постановлением  Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2004 года N 1405 "Об утверждении Правил использования резервов Правительства Республики Казахстан и местных исполнительных органов" Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігіне осы қаулыға қосымшаға сәйкес сот шешімдерін орындау үшін 2005 жылға арналған республикалық бюджетте Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға көзделген резервінен 65247478 (алпыс бес миллион екі жүз қырық жеті мың төрт жүз жетпіс сегіз) теңге бөлінсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2005 жылғы 7 желтоқсандағы
N 1204 қаулысына қосымша
Азаматтық істер бойынша орындалуға
тиісті сот шешімдерінің тізбесі
Р/с
N
Сот органының атауы мен шешімнің шығарылған күні
Заңды тұлғаның атауы
Мемлекеттік баж шегерілген сома (теңге)
Мемле-
кеттік
баж
(теңге)
1
2
3
4
5
1

1. Выделить Министерству финансов Республики Казахстан из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2005 год на неотложные затраты, 65247478 (шестьдесят пять миллионов двести сорок семь тысяч четыреста семьдесят восемь) тенге для исполнения судебных решений согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 7 декабря 2005 года N 1204
Перечень
судебных решений по гражданским делам,
подлежащих исполнению
N
п/п
Наименование
судебного органа
и дата решения
Наименование
юридического
лица
Сумма за вычетом госпошлины (тенге)
Госпошлина (тенге)
1
2
3
4
5
1

Шығыс Қазақстан облысы Семей қалалық сотының 2003.03.04. шешімі, Шығыс Қазақстан облыстық соты азаматтық істер жөніндегі алқасының 2003.16.07. қаулысы.
"Семей жар" ЖШС
1984797
59544
2
Астана қаласы сотының 2003.27.05. шешімі, Қазақстан Республикасының Жоғарғы Соты азаматтық істер жөніндегі алқасының 2003.08.08. қаулысы.
"Харрикейн Құмкөл       Мұнай" ААҚ
9732400
3
Астана қаласы сотының 2004.18.03. шешімі, Қазақстан Республикасының Жоғарғы Соты азаматтық істер жөніндегі алқасының 2004.29.04. қаулысы, Астана қаласы сотының 2004.19.05. ұйғарымы.
"Қазатом-
өнеркәсіп"
Ұлттық атом
компаниясы ЖАҚ
943751
4
Алматы қаласының мамандандырылған ауданаралық экономикалық сотының 2004.11.03. шешімі, Алматы қалалық соты азаматтық істер жөніндегі алқасының 2004.21.04. қаулысы.
"Қазақстанның Халық Банкі" АҚ
13158727
5
Алматы қаласының мамандандырылған ауданаралық экономикалық сотының 2003.16.05. шешімі, Алматы қалалық соты азаматтық істер жөніндегі алқасының 2003.02.07. қаулысы, Алматы қалалық соты қадағалау алқасының 2004.09.03. қаулысы.
"Интергаз  Орталық Азия" ЖАҚ
9563691
6
Батыс Қазақстан облысы бойынша мамандандырылған ауданаралық экономикалық соттың 2005.11.05. шешімі, Батыс Қазақстан облыстық соты азаматтық істер жөніндегі алқасының 2005.09.06. қаулысы, Батыс Қазақстан облыстық соты қадағалау алқасының 2005.07.07. қаулысы, Қазақстан Республикасының Жоғарғы Соты азаматтық істер жөніндегі алқасының 2005.18.08. қаулысы.
"Оренсал" ЖШС
29804568
Жиыны:
1984797
63262681
Жалпы сомасы:
65247478

Решение Семипалатинского городского суда Восточно- Казахстанской области от 03.04.2003, постановление коллегии по гражданским делам Восточно- Казахстанского областного суда от 16.07.2003.
ТОО
"Семей жар"
1984797
59544
2
Решение суда города Астаны от 27.05.2003, постановление коллегии по гражданским делам
Верховного Суда Республики Казахстан от 08.08.2003.
ОАО "Харрикейн Кумколь Мунай"
9732400
3
Решение суда города Астаны от 18.03.2004, постановление коллегии по гражданским делам Верховного
Суда Республики Казахстан от 29.04.2004,
определение суда
города Астаны
от 19.05.2004.
ЗАО
Национальная
атомная
компания
"Казатом-
пром"
943751
4
Решение Специа-
лизированного
межрайонного
экономического суда города
Алматы от 11.03.2004, постановление
коллегии по
гражданским делам
Алматинского
городского суда
от 21.04.2004.
АО "Народный
Банк
Казахстана"
13158727
5
Решение Специа-
лизированного
межрайонного
экономического суда города
Алматы от 16.05.2003, постановление
коллегии по
гражданским делам
Алматинского
городского суда
от 02.07.2003,
постановление
надзорной
коллегии
Алматинского
городского суда
от 09.03.2004.
ЗАО
"Интергаз
Центральная
Азия"
9563691
6
Решение Специа-
лизированного
межрайонного
экономического суда по Западно-
Казахстанской области от 11.05.2005,
постановление
коллегии по
гражданским делам Западно-
Казахстанского
областного суда от 09.06.2005,
постановление
надзорной коллегии
Западно-Казахстан-
ского областного суда от
07.07.2005,
постановление коллегии по
гражданским делам Верховного Суда
Республики
Казахстан
от 18.08.2005.
ТОО "Оренсал"
29804568
ИТОГО
1984797 63262681
Общая сумма:
65247478