Қазақcтан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 28 қаңтардағы N 137 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 9 желтоқсандағы N 1223 Қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2008 жылғы 31 желтоқсандағы N 1332 Қаулысымен.
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2008 жылғы 31 желтоқсандағы N 1332 (2009 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. "Қазақстан Республикасында өндірілетін және Қазақстан Республикасының кеден аумағына әкелінетін, Қазақстан Республикасының аумағында сатылатын акцизделетін тауарларға және құмар ойын бизнесіне арналған акциз ставкалары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 28 қаңтардағы N 137  қаулысына (Қазақcтан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2000 ж., N 4, 56-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 1-қосымшада:
кестеде:
мына:
"2710 11 410 0   -Бензин           физ.       2-қосымшаға 0
2710 11 590 0**  (авиациялықты     көлемі     сәйкес
қоспағанда)                                   "
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"2710 11 410 0   -Бензин           физ.       2-қосымшаға 23 ЕВРО/
2710 11 590 0**  (авиациялықты     көлемі     сәйкес      1000 л
қоспағанда)                                    ";
көрсетілген қаулыға 2-қосымша осы қаулыға қосымшаға сәйкес мынадай редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақcтан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2005 жылғы 9 желтоқсандағы
N 1223 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2000 жылғы 28 қаңтардағы
N 137 қаулысына
2-қосымша
Қазақстан Республикасының аумағында өндірілетін, бензинді
(авиациялықтан басқа) және дизель отынын, көтерме және бөлшек
саудада сатуды жүзеге асыратын заңды және жеке тұлғалар
сататын бензин (авиациялықтан басқа) мен дизель отынына
арналған акциз ставкалары
1 тоннаға арналған
акциз ставкалары
(теңгемен)
Бензин (авиациялықтан
басқа) (ЕурАзЭҚ
СЭҚ ТН коды
2710 11 410 0-
2710 11 590 0)
Дизель отыны
(ЕурАзЭҚ СЭҚ
ТН коды
2710 19 310 0
-2710 19 490 0)
Өндірушілердің өзі өндірген бензин
(авиациялықтан басқа)
мен дизель отынын
көтерме саудада сатуы
4500
540
Заңды және жеке
тұлғалардың бензин
(авиациялықтан басқа)
мен дизель отынын
көтерме саудада сатуы
0
0
Өндірушілердің бензин
(авиациялықтан басқа) мен дизель отынын бөлшек
саудада сатуы, өздерінің өндірістік мұқтаждарына
пайдалануы
5000
600
Заңды және жеке
тұлғалардың бензин
(авиациялықтан басқа)
мен дизель отынын бөлшек
саудада сатуы, өздерінің
өндірістік мұқтаждарына
пайдалануы
500 (немесе
литріне 0,37
теңге)
60 (немесе литріне 0,05
теңге)

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 января 2000 года N 137
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 декабря 2005 года N 1223. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2008 года N 1332.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 31.12.2008 N 1332 (вводится в действие с 01.01.2009).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 января 2000 года N 137 "О ставках акцизов на подакцизные товары, производимые в Республике Казахстан и ввозимые на таможенную территорию Республики Казахстан, реализуемые на территории Республики Казахстан, и игорный бизнес" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 4, ст. 56) следующие изменения:
в приложении 1 к указанному постановлению:
в таблице:
строку:
"2710 11 410 0 -  Бензин (за           физ.     согласно     0
2710 11 590 0**   исключением          объем    прило-
авиационного)                 жению 2         "
изложить в следующей редакции:
"2710 11 410 0 -  Бензин (за           физ.     согласно    23 ЕВРО/
2710 11 590 0**   исключением          объем    прило-        1000 л
авиационного)                 жению 2           ";
приложение 2 к указанному постановлению изложить в следующей редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 9 декабря 2005 года N 1223
Приложение 2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 28 января 2000 года N 137
Ставки акцизов
на бензин (за исключением авиационного) и дизельное топливо,
производимые на территории Республики Казахстан,
реализуемые юридическими и физическими лицами,
осуществляющими оптовую и розничную торговлю бензином
(за исключением авиационного) и дизельным топливом
Ставки акцизов на 1 тонну (в тенге)
Бензин (за исключением авиационного) (код
ТН ВЭД ЕзрАзЭС -
2710 11 410 0 -
2710 11 590 0)
Дизельное топливо (код ТН ВЭД ЕврАзЭС
2710 19 310 0 -
2710 19 490 0)
Оптовая реализация производителями
бензина (за исключением авиационного) и
дизельного топлива собственного производства
4500
540
Оптовая реализация юридическими и физическими лицами бензина (за исключением авиационного) и дизельного топлива
0
0
Розничная реализация производителями бензина (за исключением авиационного) и дизельного топлива, использование на собственные производст-
венные нужды
5000
600
Розничная реализация юридическими и
физическими лицами бензина (за исключением авиационного) и дизельного топлива,
использование на собст-
венные производственные нужды
500 (или на литр 0,37 тенге)
60 (или на литр
0,05 тенге)