Қазақ КСР Министрлер Кабинетінің, Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің, Қазақстан Республикасы Үкіметінің және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 9 желтоқсандағы N 1224 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. Қосымшаға сәйкес Қазақ КСР Министрлер Кабинетінің, Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің, Қазақстан Республикасы Үкіметінің және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2005 жылғы 9 желтоқсандағы
N 1224 қаулысына қосымша
Қазақ КСР Министрлер Кабинетінің, Қазақстан Республикасы
Министрлер Кабинетінің, Қазақстан Республикасы Үкіметінің
және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің
күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. "Нарықтық экономикаға көшу жағдайларында жылу энергетикасы кәсіпорындарында кадрларды бекіту жөніндегі шаралар туралы" Қазақ КСР Министрлер Кабинетінің 1991 жылғы 10 қазандағы N 596 қаулысы.
2. "Басқа республикалар мен шет елдерден ауылдық жерлерде жұмыс істеуге ниет білдірген жергілікті ұлт өкілдерін Қазақ ССР-іне көшірудің тәртібі және шарттары туралы" Қазақ КСР Министрлер Кабинетінің 1991 жылғы 18 қарашадағы N 711 қаулысы.
3. "Қазақстан Республикасында тұратын фашизмнің бұрынғы тұтқындарының құжаттарын қарау және оларға өтем төлеу жөнінде мемлекеттік білікті комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1994 жылғы 11 шілдедегі N 768  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1994 ж., N 28, 317-құжат).
4. "Халықтың көші-қоны мемлекеттік бағдарламасын әзірлеу туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1995 жылғы 11 қаңтардағы N 34  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1995 ж., N 2, 18-құжат).
5. "Қазақстан Республикасының халқына біржолғы ақшалай өтем төлеу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1995 жылғы 17 қарашадағы N 1566  қаулысы .
6. Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 1997 жылғы 28 шілдедегі N 246-ө  өкімі .
7. Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 1997 жылғы 3 қазандағы N 328-ө  өкімі .
8. "Мүгедектігі бойынша, асыраушысынан айрылуы жағдайы бойынша және жасына байланысты мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақыларды тағайындау және төлеуді жүзеге асыру туралы ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 12 мамырдағы N 568  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1999 ж., N 18, 196-құжат).

О признании утратившими силу некоторых решений Кабинета Министров Казахской ССР, Кабинета Министров Республики Казахстан, Правительства Республики Казахстан и Премьер-Министра Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 декабря 2005 года N 1224
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Кабинета Министров Казахской ССР, Кабинета Министров Республики Казахстан, Правительства Республики Казахстан и Премьер-Министра Республики Казахстан согласно приложению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 9 декабря 2005 года N 1224
Перечень
утративших силу некоторых решений Кабинета
Министров Казахской ССР, Кабинета Министров
Республики Казахстан, Правительства Республики Казахстан
и Премьер-Министра Республики Казахстан
1.  Постановление  Кабинета Министров Казахской ССР от 10 октября 1991 года N 596 "О мерах по закреплению кадров на предприятиях теплоэнергетики в условиях перехода к рыночной экономике".
2.  Постановление  Кабинета Министров Казахской ССР от 18 ноября 1991 года N 711 "О порядке и   условиях переселения в Казахскую ССР лиц коренной национальности, изъявивших желание работать в сельской местности, из других республик и зарубежных стран".
3.  Постановление  Кабинета Министров Республики Казахстан от 11 июля 1994 года N 768 "О создании Государственной квалификационной комиссии по рассмотрению документов и выплате компенсации бывшим узникам фашизма, проживающим в Республике Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 28, ст. 317).
4.  Постановление  Кабинета Министров Республики Казахстан от 11 января 1995 года N 34 "О разработке Государственной программы миграции населения" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 2, ст. 18).
5.  Постановление  Правительства Республики Казахстан от 17 ноября 1995 года N 1566   "О выплате единовременных денежных компенсаций населению Республики Казахстан".
6.  Распоряжение  Премьер-Министра Республики Казахстан от 28 июля 1997 года N 246-р.
7.  Распоряжение  Премьер-Министра Республики Казахстан от 3 октября 1997 года N 328-р.
8.  Постановление  Правительства Республики Казахстан от 12 мая 1999 года N 568 "Об утверждении Правил о назначении и осуществлении выплаты государственных социальных пособий по инвалидности, по случаю потери кормильца и по возрасту" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 18, ст. 196).

9. "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Қылмыстық-атқару жүйесі комитетінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 28 желтоқсандағы N 1755  қаулысымен  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2001 ж., N 49-50, 590-құжат) бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 9-тармағы.

9. Пункт 9 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных  постановлением  Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2001 года N 1755 "Вопросы Комитета уголовно-исполнительной системы Министерства юстиции Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 49-50, ст. 590).