Инвестициялық салықтық преференцияларды қолданылу мерзімдерін белгілеу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 13 желтоқсандағы N 1239 Қаулысы
"Инвестициялар туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 8 қаңтардағы Заңының  14-бабының 3-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Мойнақ су электр станциясын салу және пайдалану" инвестициялық жобасы бойынша "Мойнақ СЭС" акционерлік қоғамына берілетін инвестициялық салықтық преференциялардың мынадай қолданылу мерзімдері белгіленсін:
корпорациялық табыс салығы бойынша - мемлекеттік қабылдау комиссиялары өндірістік мақсаттағы объектілерді пайдалануға қабылдаған күннен бастап 10 (он) күнтізбелік жыл;
мүлік салығы бойынша - мемлекеттік қабылдау комиссиялары өндірістік мақсаттағы объектілерді пайдалануға қабылдаған күннен бастап 5 (бес) жыл;
жер салығы бойынша - мемлекеттік қабылдау комиссиялары өндірістік мақсаттағы объектілерді пайдалануға қабылдаған күннен бастап 5 (бес) жыл.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2006.03.27. N  208 қаулысымен.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

Об определении сроков действия инвестиционных налоговых преференций
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 2005 года N 1239
В соответствии с пунктом 3  статьи 14  Закона Республики Казахстан от 8 января 2003 года "Об инвестициях" Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить следующие сроки действия инвестиционных налоговых преференций, предоставляемых акционерному обществу "Мойнакская ГЭС" по инвестиционному проекту "Строительство и эксплуатация Мойнакской гидроэлектростанции":
по корпоративному подоходному налогу - 10 (десять) календарных лет со дня принятия в эксплуатацию объектов производственного назначения государственными приемочными комиссиями;
по налогу на имущество - 5 (пять) лет со дня принятия в эксплуатацию объектов производственного назначения государственными приемочными комиссиями;
по земельному налогу - 5 (пять) лет со дня принятия в эксплуатацию объектов производственного назначения государственными приемочными комиссиями.  <*>
Сноска. В пункт 1 внесены изменения постановлением Правительства РК от 27 марта 2006 года N  208 .
2. Настоящее постановление выводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан