Қазақстан Республикасының Қарулы Күштерін, басқа да әскерлері мен әскери құралымдарын топографиялық және арнайы карталармен, геодезиялық пункттердің координаталары каталогтарымен және топографиялық қызметтің мүлкімен жабдықтау нормаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 21 желтоқсандағы N 1264 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 16 қарашадағы № 772 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 16.11.2018 № 772 қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі!
ҚР мемлекеттік басқару деңгейлері арасындағы өкілеттіктердің аражігін ажырату мәселелері бойынша 2014 жылғы 29 қыркүйектегі № 239-V ҚРЗ Заңына сәйкес ҚР Ұлттық қауіпсіздік комитеті төрағасының 2015 жылғы 3 маусымдағы № 46 бұйрығы.
"Қазақстан Республикасының қорғанысы және Қарулы Күштері туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 7 қаңтардағы Заңының 7-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасының Қарулы Күштерін, басқа да әскерлері мен әскери құралымдарын топографиялық және арнайы карталармен, геодезиялық пункттердің координаталары каталогтарымен және топографиялық қызметтің мүлкімен жабдықтау нормалары бекітілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2005 жылғы 21 желтоқсандағы
N 1264 қаулысымен
бекітілген
РҚАО-ның ескертпесі!

Об утверждении норм снабжения топографическими и специальными картами, каталогами координат геодезических пунктов и имуществом топографической службы Вооруженных Сил, других войск и воинских формирований Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 декабря 2005 года № 1264. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 ноября 2018 года № 772
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 16.11.2018 № 772.
Примечание РЦПИ!
В соответствии с Законом РК от 29.09.2014 г. № 239-V ЗРК по вопросам разграничения полномочий между уровнями государственного управления см. приказ Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан от 3 июня 2015 года № 46.
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан от 7 января 2005 года "Об обороне и Вооруженных Силах Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые нормы снабжения топографическими и специальными картами, каталогами координат геодезических пунктов и имуществом топографической службы Вооруженных Сил, других войск и воинских формирований Республики Казахстан.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 21 декабря 2005 года N 1264
Примечание РЦПИ!

Нормаға өзгерту енгізу көзделген - ҚР Үкіметінің 2010.08.04 № 800 Қаулысымен (жариялануға жатпайды), 2012.10.08 N 1261 қбпү (жариялануға жатпайды) Қаулыларымен.
Қазақстан Республикасының Қарулы Күштерін, басқа да
әскерлері мен әскери құралымдарын топографиялық және
арнайы карталармен, геодезиялық пункттердің координаталары
каталогтарымен және топографиялық қызметтің мүлкімен
жабдықтау нормалары
Ескерту. Нормаларға өзгерістер енгізілді - ҚР Үкіметінің
2008.11.18 N 1068; 26.03.2013 N 274; 30.04.2013 N 417 қаулыларымен.

В Нормы предусмотрены изменения постановлениями Правительства РК от 04.08.2010 № 800 (не подлежит опубликованию); от 08.10.2012 № 1261 дсп (не подлежит опубликованию).
Нормы снабжения
топографическими и специальными картами,
каталогами координат геодезических пунктов и имуществом
топографической службы Вооруженных Сил,
других войск и воинских формирований Республики Казахстан
Сноска. Нормы с изменениями, внесенными постановлениями Правительства РК от 18.11.2008 N 1068; от 26.03.2013 № 274; от 30.04.2013 № 417.

2. Ірі масштабтағы карталар болмаған кезде белгіленген нормалар шегінде оларды неғұрлым кіші масштабтағы карталармен ауыстыру жүргізуге рұқсат етіледі. Кіші масштабтағы карталарды неғұрлым ірі масштабтағы карталармен ауыстыруға, әдетте, рұқсат етілмейді.
3. Департаменттердің, бөлімдердің, басқару органдарының
атауларына қарама-қарсыда карталар масштабы мен бір номенклатуралық парақ даналарының тиісті саны көрсетілмеген жерде топографиялық және арнайы карталармен нақты қажеттілігіне және олардың қоймаларда болуына негізделе отырып, әскери топографиялық қызмет органдары қамтамасыз етеді.
4. 1:500000 - 1:2500000 масштабтағы карталардың жалпы санына ӘҚК сеткасы бар негізгі басылым және бланкілік басылым карталары енгізілді.
5. Нормалар жауынгерлік, қызметтік-жауынгерлік (оқу-жаттығу) міндеттерді орындау үшін құрамалар мен бөлімдерге, басқару органдарына тиісті көрсетілген масштабтағы бір номенклатуралық парақ карта даналарының санын айқындайды; авиацияда 8-10 жауынгерлік (оқу-жаттығу) ұшулар үшін.
6. ҚР Ішкі істер министрлігі, ҚР ІІМ Ішкі әскерлер комитеті шын мәніндегі қажеттілік бойынша топографиялық карталармен жабдықталады.
7. ҚР Төтенше жағдайлар министрлігі шын мәніндегі қажеттілік бойынша топографиялық карталармен жабдықталады.
8. Республикалық ұлан қолбасшылығы шын мәніндегі қажеттілік бойынша топографиялық карталармен жабдықталады.
9. ҚР ҰҚК Шекара қызметі шын мәніндегі қажеттілік бойынша топографиялық карталармен жабдықталады.
10. Жабдықтаудың белгіленген нормаларына дейін жеткізу осы мақсаттарға тиісті жылға арналған республикалық бюджеттен бөлінетін қаражат шегінде, кезең-кезеңімен жүргізілетін болады.
Қазақстан Республикасының Қарулы Күштерін топографиялық
қызмет мүлкімен жабдықтау нормалары
Р/с
NN
Құрамалар мен бөлімдер-
дің, басқару
органдарының
атауы
Мүліктердің атауы, өлшеу бірлігі, саны және пайдалану мерзімі
КЖҚ-7,
(жи-
нақ),
15 жыл
ЖЦТЖ,
(жи-
нақ),
15 жыл
GPS
стан-
циясы,
(жи-
нақ),
10 жыл
ТС-405,
(жи-
нақ),
10 жыл
Теодо-
лит,
(жи-
нақ),
15 жыл
Ниве-
лирлер,
(дана),
15 жыл
1
2
3
4
5
6
7
8

2. При отсутствии карт крупного масштаба разрешается производить их замену картами более мелкого масштаба в пределах установленных норм. Замена карт мелких масштабов на карты более крупного масштаба, как правило, не разрешается.
3. Департаменты, отделы, органы управления, где не указано положенное количество экземпляров одного номенклатурного листа, топографическими и специальными картами обеспечиваются органами военно-топографической службы исходя из фактической потребности и наличия их на складах.
4. В общее количество карт масштабов 1:500000-1:2500000 включены карты основного издания и бланкового издания с сеткой ПВО.
5. Нормы определяют количество экземпляров карт одного номенклатурного листа указанных масштабов, положенное соединению и части, органам управления для выполнения боевой, служебно-боевой (учебной) задач; в авиации на 8-10 боевых (учебных) вылетов.
6. Министерство внутренних дел Республики Казахстан, Комитет внутренних войск Министерства внутренних дел Республики Казахстан снабжаются топографическими картами по действительной потребности.
7. Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан снабжается топографическими картами по действительной необходимости.
8 Командование Республиканской гвардией снабжается топографическими картами по действительной потребности.
9. Пограничная служба Комитета национальной безопасности Республики Казахстан снабжается топографическими картами по действительной необходимости.
10. Доведение до установленных норм снабжения будет производиться поэтапно, в пределах выделяемых на эти цели средств из республиканского бюджета на соответствующий год.
Нормы снабжения
Вооруженных Сил Республики Казахстан
имуществом топографической службы
NN
п/п
Наименование соединений, и частей, органов управления
Наименование имущества, единица
измерения, количество и срок эксплуатации
ПХК-7,
(комп-
лект),
15 лет
ПЦТС,
(комп-
лект),
15 лет
Стан-
ция
GPS,
(комп-
лект),
10 лет
ТС-405,
(комп-
лект),
10 лет
Теодо-
лит,
(комп-
лект),
15 лет
Ниве-
лиры,
(штук),
15 лет
1
2
3
4
5
6
7
8