Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2004 жылғы 22 желтоқсандағы N 1354 қаулысына толықтырулар мен өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 30 желтоқсандағы N 509л Қаулысы
Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24 сәуiрдегi Бюджет  кодексiне  және "2005 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңына толықтырулар мен өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 16 мамырдағы Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. "2005 жылға арналған республикалық бюджеттiк бағдарламалардың паспорттарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 22 желтоқсандағы N 1354  қаулысына мынадай толықтырулар мен өзгерiстер енгiзiлсiн:
1) көрсетiлген қаулыға  207-қосымшада :
"Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесiнiң 5-бағанында:
1) тармақшада:
"сот сараптамасын жасау үшiн:" деген сөздерден кейiн "айдау аппараты - 18 бiрлiк," деген сөздермен толықтырылсын;
"электрондық таразы - 18 бiрлiк," деген сөздерден кейiн "дискреттiлiгi 10-4 120 грамға дейiнгi таразы - 2 бiрлiк, 2 кг-ға дейiнгi таразы - 5 бiрлiк, 30 кг-ға дейiнгi таразы - 21 бiрлiк," деген сөздермен толықтырылсын;
2) тармақша "бейнефонографиялық қондырғы үшiн жиынтықтағы STS-Н216 дыбыс дабылдарын енгiзу және алу құрылғысы - 2 бiрлiк, бейнефонографиялық қондырғы үшiн акустикалық дабылдарды талдау мен шудан тазарту аспаптық кешенiн бағдарламалық қамтамасыз ету - 2 бiрлiк;" деген сөздермен толықтырылсын;
4) тармақшада:
"тауартану сараптамасы үшiн:" деген сөздерден кейiн "геодезиялық құрал - 1 бiрлiк, лазерлi рулеткалар - 19 бiрлiк," деген сөздермен толықтырылсын;
"амплификатор - 2 бiрлiк" деген сөздер "амплификатор - 4 бiрлiк, гельқұжаттандыру жүйесi - 2 бiрлiк, гельқұжаттандыру жүйесiнiң аппараттық бөлiгi - 2 бiрлiк, трансиллюминатор - 2 бiрлiк," деген сөздермен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы 6) және 7) тармақшалармен толықтырылсын:
"6) жарылыс-техникалық сараптама үшiн: жарылыс орындарындағы жұмыстарға арналған Бернштайн аспаптарының жиынтығы - 6 бiрлiк, "Крон-ВВ" үлгiсiндегi жарылғыш заттар буының газ талдауышы - 1 бiрлiк, "Крон-В" үлгiсiндегi жарылғыш заттардың газ талдауышын бағдарламалық қамтамасыз ету - 1 бiрлiк, жарылғыш заттарды жұқа қабатты хроматографиялауға арналған пластиналар - 22 бiрлiк, жарылғыш заттар пластиналарын жұқа қабатты хроматографиялауға арналған айқындау камерасы - 17 бiрлiк, хроматографиялық жарылғыш заттардың сәуле түсiргiшi - 6 бiрлiк, әмбебап бүрiккiш - 17 бiрлiк;

О внесении дополнений и изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 22 декабря 2004 года N 1354
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2005 года N 509л
В   соответствии с  Бюджетным  кодексом Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года и   Законом  Республики Казахстан от 16 мая 2005 года "О внесении дополнений и изменений в Закон Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2005 год" Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 22 декабря 2004 года N 1354 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2005 год" следующие дополнения и изменения:
1) в  приложении 207  к указанному постановлению:
в графе 5 таблицы пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
в подпункте 1):
после слов "материалов и веществ:" дополнить словами "перегонный аппарат - 18 единиц,";
после слов "весы электронные - 18 единиц," дополнить словами "весы до 120 грамм дискретностью 10-4 - 2 единицы, весы до 2 кг - 5 единиц, весы до 30 кг - 27 единиц,";
подпункт 2) дополнить словами "устройства ввода и вывода звуковых сигналов STS-H216 в комплекте для видеофонографической установки - 2 единицы, программное обеспечение инструментального комплекса анализа и шумоочистки акустических сигналов для видеофонографической установки - 2 единицы;";
в подпункте 4):
после слов "товароведческой экспертизы:" дополнить словами "геодезический прибор - 1 единица, лазерные рулетки - 19 единиц,";
слова "амплификатор - 2 единицы" заменить словами "амплификатор - 4 единицы, система гельдокументирования - 2 единицы, аппаратная часть системы гельдокументирования - 2 единицы, трансиллюминатор  2 единицы,";
дополнить подпунктами 6) и 7) следующего содержания:
"6) для взрывотехнической экспертизы: комплект инструментов Бернштайн для работ на месте взрывов - 6 единиц, газоанализатор паров взрывчатых веществ типа "Крон-ВВ" - 1 единица, программное обеспечение газоанализатора взрывчатых веществ типа "Крон-В" - 1 единица, пластины для тонкослойной хроматографии взрывчатых веществ - 22 единицы, проявочная камера для тонкослойной хроматографии пластин взрывчатых веществ - 17 единиц, облучатель хроматографических взрывчатых веществ - 6 единиц, пульверизатор универсальный - 17 единиц;

7) жол-көлiк оқиғаларының сараптамасы үшiн: ЖКО жөнiндегi сарапшының автоматтандырылған жұмыс орны - 17 бiрлiк, "Автосараптама" бағдарламалық қамтамасыз ету (бұдан әрi - БҚ) - 17 бiрлiк, "ЖКО сараптамасы" БҚ - 17 бiрлiк, "SХ автокаталогы" БҚ - 17 бiрлiк.";
2) көрсетiлген қаулыға 221-қосымшада:
"Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесiнiң 5-бағанында:
"1-ИК Фурье спектрометрiн," деген сөздерден кейiн "120 грамға дейiнгi таразы - 1 бiрлiк," деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

7) для экспертизы дорожно-транспортных происшествий: автоматизированное рабочее место эксперта по ДТП - 17 единиц, программное обеспечение (далее - ПО) "Автоэкспертиза" - 17 единиц, ПО "Экспертиза ДТП" - 17 единиц, ПО "Автокаталог SX" - 17 единиц.";
2) в  приложении 221  к указанному постановлению:
в графе 5 таблицы пункта 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
после слов "1-ИК Фурье спектрометра," дополнить словами "весов до 120 грамм - 1 единица,".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан