Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1997 жылғы 30 маусымдағы N 1037 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 6 қаңтардағы N 20 Қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2008 жылғы 12 маусымдағы N 578 Қаулысымен
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2008.06.12.
N 578  (қолданысқа енгізілу тәртібін  3-тармақтан  қараңыз) Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. "Қазақстан Республикасында тауарлардың (жұмыстардың, қызмет көрсетулердiң) экспорты мен импортын лицензиялау туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1997 жылғы 30 маусымдағы N 1037  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1997 ж., N 29, 266-құжат) мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
1-тармақтың үшiншi және төртiншi абзацтары алынып тасталсын;
көрсетiлген қаулыға 1-қосымшада:
5-тармақтың ж) тармақшасында:
"Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң немесе" деген сөздер алынып тасталсын;
"2-5" деген сандар "4 және 5" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетiлген қаулыға 4-қосымшада:
бiрiншi абзацта:
"Тауардың атауы" деген бағандағы "Пiл сүйегi, маралдың" деген сөздер "Маралдың" деген сөзбен ауыстырылсын;
"Қазақстан Республикасының лицензия беру туралы шешiмдi келiсетiн мемлекеттiк органы" деген бағандағы ", Қазақстан Республикасының Қоршаған ортаны қорғау министрлiгi" деген сөздер алынып тасталсын;
"ЕурАзЭҚ СЭҚ ТН бойынша тауардың коды" деген бағанның он екiншi абзацында:
"2846" деген сандардан кейiн "7110 41 000 0" деген сандармен толықтырылсын;
"8104 11 000 0" деген сандар алынып тасталсын;
"Қазақстан Республикасының лицензия беру туралы шешiмдi келiсетiн мемлекеттiк органы" деген бағанның он алтыншы және он жетiншi абзацтары мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгi, Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлiгi";
көрсетiлген қаулыға 5-қосымшада:
"Тауардың атауы" деген бағанның бiрiншi абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"Пестицидтер (улы химикаттар)".
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан кейiн он күнтiзбелiк күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июня 1997 года N 1037
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 января 2006 года N 20. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 12 июня 2008 года N 578.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 12.06.2008  N 578 (порядок введения в действие см.  п.3 ).
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июня 1997 года N 1037 "О лицензировании экспорта и импорта товаров (работ, услуг) в Республике Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., N 29, ст. 266) следующие изменения и дополнения:
абзацы третий и четвертый пункта 1 исключить;
в приложении 1 к указанному постановлению:
в подпункте ж) пункта 5:
слова "Правительства Республики Казахстан или" исключить;
цифры "2-5" заменить словами "4 и 5";
в приложении 4 к указанному постановлению:
в абзаце первом:
в графе "Наименование товара" слова "Кость слоновая, рога" заменить словом "Рога";
в графе "Государственные органы Республики Казахстан, согласовывающие решения о выдаче лицензии" слова ", Министерство охраны окружающей среды Республики Казахстан" исключить;
в абзаце двенадцатом графы "Код товара по ТН ВЭД ЕврАзЭС":
после цифр "2846" дополнить цифрами "7110 41 000 0";
цифры "8104 11 000 0" исключить;
абзацы шестнадцатый и семнадцатый графы "Государственные органы Республики Казахстан, согласовывающие решения о выдаче лицензии" изложить в следующей редакции:
"Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан, Министерство охраны окружающей среды Республики Казахстан";
в приложении 5 к указанному постановлению:
абзац первый графы "Наименование товара" изложить в следующей редакции:
"Пестициды (ядохимикаты)".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан