Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2004 жылғы 9 сәуiрдегi N 398 қаулысына өзгерістер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 6 қаңтардағы N 21 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. "Қазақстан Республикасында телерадио хабарларын таратуды дамытудың 2004-2006 жылдарға арналған бағдарламасын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 9 сәуiрдегi N 398  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2004 ж., N 16, 209-құжат) мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
2-тармақтағы "Ақпарат" деген сөз "Мәдениет, ақпарат және спорт" деген сөздермен ауыстырылсын;
3-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3. Осы Бағдарламаның iске асырылу барысын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң орынбасары А.С. Есiмовке жүктелсiн.";
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасында телерадио хабарларын таратуды дамытудың 2004-2006 жылдарға арналған бағдарламасында:
"Қазақстан Республикасында телерадио хабарларын дамытудың 2004-2006 жылдарға арналған Бағдарламасын iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары" деген 8-бөлiмде:
реттiк нөмiрлерi 1.2, 1.3 және 2.2-жолдар алынып тасталсын;
реттiк нөмiрi 14-жолда "Орындалуына жауаптылар" деген бағандағы "Ақпаратминi" деген сөз және "ТЖА" деген аббревиатура тиiсiнше "МАСМ" және "ТЖМ" деген аббревиатуралармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 2.3-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"2.3  Теледидар және/немесе радио   Норма-  МАСМ  2005   Талап
хабарларын таратуды           тивтiк        жылғы  етiл-
ұйымдастыру жөнiндегi         құқық-        4-     мейдi
қызметтi лицензиялау кезiнде  тық           тоқсан
қойылатын бiлiктiлiк          кесiмнiң
талаптары                     жобасы                    ";
реттiк нөмiрлерi 3.1, 3.2, 3.3, 3.4, 3.5, 3.6, 3.7, 3.8 және 3.9-жолдарда "Орындалуына жауаптылар" деген бағандағы "Ақпаратминi" деген сөз "МАСМ" деген аббревиатурамен ауыстырылсын;
ескертудiң 2-тармағының бiрiншi және жетiншi абзацтары мынадай редакцияда жазылсын:
"МАСМ - Қазақстан Республикасы Мәдениет, ақпарат және спорт министрлiгi;";
"ТЖМ - Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлiгi.".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 9 апреля 2004 года N 398
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 января 2006 года N 21
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 9 апреля 2004 года N 398 "Об утверждении Программы развития телерадиовещания в Республике Казахстан на 2004-2006 годы" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 16, ст. 209) следующие изменения:
в пункте 2 слово "информации" заменить словами "культуры, информации и спорта";
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Контроль за ходом реализации данной Программы возложить на Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Есимова А.С";
в Программе развития телерадиовещания в Республике Казахстан на 2004-2006 годы, утвержденной указанным постановлением:
в разделе 8. План мероприятий по реализации Программы развития телерадиовещания в Республике Казахстан на 2004-2006 годы:
строки, порядковые номера 1.2, 1.3 и 2.2., исключить;
в строке, порядковый номер 1.4, в графе "Ответственный за исполнение" аббревиатуры "Мининформ" и "АЧС" заменить аббревиатурами "МКИС" и "МЧС";
строку, порядковый номер 2.3, изложить в следующей редакции:
"2.3 Квалификационные  Проект      МКИС     4        Не      -
требования,       норматив-            квартал  тре-
предъявляемые     ного                 2005     буется
при лицензирова-  правового            года
нии деятельности  акта
по организации
телевизионного
и/или
радиовещания                                               "
в строках, порядковые номера 3.1, 3.2, 3.3, 3.4, 3.5, 3.6, 3.7, 3.8 и 3.9, в графе "Ответственный за исполнение" аббревиатуру "Мининформ" заменить аббревиатурой "МКИС":
абзацы первый и седьмой пункта 2 примечания изложить в следующей редакции:
"МКИС - Министерство культуры, информации и спорта Республики Казахстан";
"МЧС - Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан