"Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1997 жылғы 4 наурыздағы N 3379 Жарлығының күшi жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасының Президентi Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 9 қаңтардағы N 29 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
"Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1997 жылғы 4 наурыздағы  N 3379 Жарлығының күшi жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасының Президентi Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентiнiң қарауына енгiзілсін
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫ ПРЕЗИДЕНТIНІҢ
ЖАРЛЫҒЫ Қазақстан Республикасы Президентiнiң
1997 жылғы 4 наурыздағы N 3379 Жарлығының
күшi жойылды деп тану туралы
ҚАУЛЫ ЕТЕМIН:
1. "Қазақстан Республикасының Нормативтiк құқықтық актiлерiнiң мемлекеттiк реестрi және оларды мемлекеттiк тiркеудi ретке келтiру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1997 жылғы 4 наурыздағы N 3379  Жарлығының  (Қазақстан Республикасының ПYАЖ-ы, 1997 ж., N 11, 73-құжат) күшi жойылды деп танылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Президентi

О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О признании утратившим силу Указа Президента Республики Казахстан от 4 марта 1997 года N 3379"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 января 2006 года N 29
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "О признании утратившим силу Указа Президента Республики Казахстан от 4 марта 1997 года N 3379".
Премьер-Министр
Республики казахстан
УКАЗ
ПРЕЗИДЕНТА РЕСПУБЛИКИ КАЗАХСТАН
О признании утратившим силу
Указа Президента Республики Казахстан
от 4 марта 1997 года N 3379
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Признать утратившим силу  Указ  Президента Республики Казахстан от 4 марта 1997 года N 3379 "О Государственном реестре нормативных правовых актов Республики Казахстан и мерах по упорядочению и государственной регистрации" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., N 11, ст. 73).
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан