Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2000 жылғы 24 ақпандағы N 288 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 25 қаңтардағы N 49 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 28 желтоқсандағы № 887 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 28.12.2016 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) № 887 қаулысымен.
Мемлекеттiк органдарды және олардың қарамағындағы мекемелердi ұстауға арналған шығындар жоспарланатын нормалар мен нормативтердi жетiлдiру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттiк мекемелерге қызмет көрсетуге арналған арнайы көлiк құралдарын пайдалануды реттеу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 24 ақпандағы N 288 қаулысына мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
1) көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы мемлекеттік органдарына қызмет көрсетуге арналған арнайы көлiк құралдарының тиесiлiлiк табелiнде:
"Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлiгi" деген бөлiм мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлiгi
Жедел
Қоршаған ортаны қорғау
және табиғи ресурстар-
ды пайдалану саласын-
дағы мемлекеттiк бақы-
лауды жүзеге асыру
үшiн
Аумақтық қоршаған ортаны
қорғау басқармалары:
Ақмола облыстық
Алматы облыстық
Ақтөбе облыстық
Атырау облыстық
Шығыс Қазақстан облыстық
Жамбыл облыстық
Батыс Қазақстан облыстық
Қарағанды облыстық
Қостанай облыстық
Қызылорда облыстық
Маңғыстау облыстық
Павлодар облыстық
Солтүстiк Қазақстан
облыстық
Оңтүстiк Қазақстан
облыстық
Алматы қаласының
Астана қаласының
11
11
10
11
11
10
11
11
11
10
10
11
11
11
4
4
";

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 февраля 2000 года N 288
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 января 2006 года N 49. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2016 года № 887
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 28.12.2016 № 887 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В целях совершенствования норм и нормативов, по которым планируются затраты на содержание государственных органов и учреждений, находящихся в их ведении, Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 24 февраля 2000 года N 288 "Об упорядочении эксплуатации специальных транспортных средств для обслуживания государственных учреждений, финансируемых из республиканского бюджета" следующие изменения и дополнения:
1) в табеле положенности специальных транспортных средств для обслуживания государственных органов Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
раздел "Министерство охраны окружающей среды Республики Казахстан" изложить в следующей редакции:
"Министерство охраны окружающей среды Республики Казахстан
Опера-
тивная
Для осуществ-
ления госу-
дарственного
контроля в
области
охраны
окружающей
среды и
использования
природных
ресурсов
Территориальные управления охраны
окружающей среды:
Акмолинское областное
11
Алматинское областное
11
Актюбинское областное
10
Атырауское областное
11
Восточно-Казахстанское
областное
11
Жамбылское областное
10
Западно-Казахстанское
областное
11
Карагандинское областное
11
Костанайское областное
11
Кызылординское областное
10
Мангистауское областное
10
Павлодарское областное
11
Северо-Казахстанское
областное
11
Южно-Казахстанское
областное
11
города Алматы
4
города Астаны
4
";

2. Осы қаулы 2006 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2006 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан