Статистикалық жұмыстардың 2006 жылға арналған жоспарын бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 31 қаңтардағы N 58 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 29 қаңтардағы № 37 Қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2010.01.29 № 37 Қаулысымен.
"Мемлекеттік статистика туралы" Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 7 мамырдағы  Заңына  сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қоса беріліп отырған Статистикалық жұмыстардың 2006 жылға арналған жоспары бекітілсiн.
2. Осы қаулы 2006 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi және ресми жариялануға тиiс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң
2006 жылғы 31 қаңтардағы
N 58 қаулысымен
бекiтiлген
Статистикалық жұмыстардың 2006 жылға арналған жоспары МАЗМҰНЫ
І. Жалпы мемлекеттiк статистика
1.   Ұлттық есеп жүргiзу статистикасы
2.   Кәсiпорындар мен ұйымдардың қаржы статистикасы
3.   Ауыл, орман және балық шаруашылығы статистикасы
4.   Өнеркәсiптiк өндiрiс статистикасы
5.   Инвестициялар және құрылыс статистикасы
6.   Инновациялар статистикасы
7.   Қызмет көрсетулер статистикасы
8.   Сауда статистикасы
9.   Көлiк және байланыс статистикасы
10.  Баға статистикасы
11.  Еңбек және халықты жұмыспен қамту статистикасы
12.  Yй шаруашылықтары және халықтың тұрмыс деңгейi статистикасы
13.  Әлеуметтiк және экологиялық статистика
14.  Демографиялық статистика
15.  Конъюнктуралық зерттеулер
16.  Статистикалық тiркелiмдер
17.  Туризм статистикасы
18.  Жиынтық жұмыстар
ІІ. Ведомстволық статистика
1.   Iшкi iстер министрлiгi
2.   Денсаулық сақтау министрлiгi
3.   Индустрия және сауда министрлiгi
4.   Мәдениет, ақпарат және спорт министрлiгi
5.   Бiлiм және ғылым министрлiгi
6.   Қоршаған ортаны қорғау министрлiгi
7.   Ауыл шаруашылығы министрлiгi
8.   Көлiк және коммуникация министрлiгi
9.   Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлiгi
10.  Қаржы министрлiгi
11.  Төтенше жағдайлар министрлiгi
12.  Энергетика және минералдық ресурстар министрлiгi
13.  Әдiлет министрлiгi
14.  Ұлттық Банк
15.  Жер ресурстарын басқару агенттiгi
16.  Ақпараттандыру және байланыс агенттiгi
1. Ұлттық есеп жүргiзу статистикасы
Статистикалық деректердi пайдаланушылар үшiн қалыптастыру
Р/с
N
Статистикалық
жұмыстың
атауы
Ке-
зең-
дi-
лiгі
Ста-
тис-
тика-
лық
ны-
сан-
ның
ин-
дексi
Жиынтық
деректер
Аяқтау
нысаны
Пайда-
лану-
шыларға
табыс ету
мерзім-
дері 1)
ау-
мақ-
тар
бөлі-
сін-
де 2)
сынып-
тама
түр-
лері
бой-
ынша 3)
1
2
3
4
5
6
7
8
1
2006 жылғы
жалпы iшкi өнiм
(жедел деректер)
өндiрiс әдiсiмен
тоқ-
сан-
дық
01
ЭҚЖС
экс-
пресс-
ақ-
парат
12 мамыр
11 тамыз
13 қараша
2
2006 жылғы жалпы
iшкi өнiм
(есептiк
деректер)
өндiрiс әдiсiмен
(соның iшiнде
еңбек өнiмдiлi-
гiнiң есептерi)
тоқ-
сан-
дық
01
ЭҚЖС
экс-
пресс-
ақ-
парат
30 маусым
29 қыр-
күйек
26 жел-
тоқсан
түпкiлiктi
пайдалану
әдiсiмен
тоқ-
сан-
дық
01
ЭСС
экс-
пресс-
ақ-
парат
10 шiлде
9 қазан
29 жел-
тоқсан
3
2005 жылғы жалпы
iшкi өнiм
өндiрiс әдiсiмен
жыл-
дық
(ай-
лық
не-
гіз-
де)
01
ЭҚЖС
экс-
пресс-
ақ-
парат
13 ақпан
4
2005 жылғы жалпы
iшкi өнiм
өндiрiс әдiсiмен
(ЖIӨ-дегi
мұнай-газ
секторының үлесi
бөлек көрсетiлген
жедел деректер,
серпiнде)
жыл-
дық
(тоқ-
сан-
дық
не-
гіз-
де)
01
ЭҚЖС
экс-
пресс-
ақ-
парат
17 сәуір
5
Қазақстан
Республикасының
жалпы өңiрлiк
өнiмi (жедел
деректер)
жыл-
дық
01,02
ЭҚЖС,
ӘАОС
экс-
пресс-
ақ-
парат
21 ақпан
6
2005 жылғы жалпы
iшкi өнiм
түпкiлiктi
пайдалану
әдiсiмен
(жедел деректер)
жыл-
дық
01
ЭСС
экс-
пресс-
ақ-
парат
10 сәуір
7
2005 жылғы жалпы
iшкi өнiм
табыстарды құру
әдiсiмен
жыл-
дық
01
ЭҚЖС
экс-
пресс-
ақ-
парат
15
қыркүйек
8
2005 жылғы жалпы
iшкi өнiм өндiрiс әдiсiмен
(ЖIӨ-дегi мұнай
және мұнай емес,
шикiзат және
шикiзат емес
секторлардың
үлесi бөлек
көрсетiлген
есептi деректер,
серпiнде)
жыл-
дық
01
ЭҚЖС
экс-
пресс-
ақ-
парат
25
қыркүйек
9
2005 жылғы жалпы
қосылған құн
меншiк нысандары
бойынша (ЖIӨ-дегi
мемлекеттiң
қатысуымен
ұлттық компаниялардың,
мемлекеттiк
кәсiпорындардың
және акционерлiк
қоғамдардың
үлесi бөлек
көрсетiлген
есептi деректер)
жыл-
дық
01
ЭҚЖС,
МНС,
ШҰҚНС
экс-
пресс-
ақ-
парат
10 қазан
10
2005 жылғы жалпы
iшкi өнiм
түпкілiктi
пайдалану
әдiсiмен
(есептi
деректер)
жыл-
дық
01
ЭСС
экс-
пресс-
ақ-
парат
13 қараша
11
Қазақстан
Республикасының
жалпы өңiрлiк өнiмi (есептi
деректер)
жыл-
дық
01
ЭҚЖС,
ӘАОС
ста-
тисти-
калық
бюл-
летень
23 қараша
12
Өндiрiс
тиiмдiлiгiнiң
көрсеткiштерi
жыл-
дық
01,02
ЭҚЖС,
ӘАОС,
МНС,
КМС
экс-
пресс-
ақ-
парат
20 қазан
13
2005 жылғы
Қазақстан
Республикасының
ұлттық
байлығының
элементтерi
жыл-
дық
01
ЭСС
экс-
пресс-
ақ-
парат
30 қараша
14
2003 жылғы iшкi
экономиканың
ұлттық шоттары
(түпкілiктi
есеп), 2004
жылғы (нақтыланған
есеп), 2005
жылғы (есептi
деректер
бойынша)
жыл-
дық
01
ЭҚЖС,
ЭСС
ста-
тисти-
калық
бюл-
летень
18 желтоқсан
15
Туризмнiң қосымша шотының
кестелерi
жыл-
дық
01
ЭҚЖС,
ЭСС
ста-
тисти-
калық
бюл-
летень
28
маусым
16
2003 жылғы "Ресурстар
- Пайдалану" кестелерi
жыл-
дық
01
ЭҚЖС,
ЭҚТӨС
ста-
тисти-
калық
бюл-
летень
29 қыркүйек
17
2005 жылғы
"Шығындар -
Шығару" кестелерi
жыл-
дық
01
ЭҚЖС
ста-
тисти-
калық
бюл-
летень
27
желтоқсан

Об утверждении Плана статистических работ на 2006 год
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 января 2006 года N 58. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 января 2010 года N 37
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 29.01.2010 N 37.
В соответствии с  Законом  Республики Казахстан от 7 мая 1997 года "О государственной статистике" Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый План статистических работ на 2006 год.
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2006 года и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 31 января 2006 года № 58
План статистических работ
на 2006 год
СОДЕРЖАНИЕ
I. Общегосударственная статистика
1.  Статистика национального счетоводства
2.  Статистика финансов предприятий и организаций
3.  Статистика сельского, лесного и рыбного хозяйства
4.  Статистика промышленного производства
5.  Статистика инвестиций и строительства
6.  Статистика инноваций
7.  Статистика услуг
8.  Статистика торговли
9.  Статистика транспорта и связи
10. Статистика цен
11. Статистика труда и занятости населения
12. Статистика домашних хозяйств и уровня жизни населения
13. Социальная и экологическая статистика
14. Демографическая статистика
15. Конъюнктурные обследования
16. Статистические регистры
17. Статистика туризма
18. Сводные работы
II. Ведомственная статистика
1.  Министерство внутренних дел
2.  Министерство здравоохранения
3.  Министерство индустрии и торговли
4.  Министерство культуры, информации и спорта
5.  Министерство образования и науки
6.  Министерство охраны окружающей среды
7.  Министерство сельского хозяйства
8.  Министерство транспорта и коммуникаций
9.  Министерство труда и социальной защиты населения
10. Министерство финансов
11. Министерство по чрезвычайным ситуациям
12. Министерство энергетики и минеральных ресурсов
13. Министерство юстиции
14. Национальный Банк
15. Агентство по управлению земельными ресурсами
16. Агентство по информатизации и связи
1. Статистика национального счетоводства
Формирование статистических данных для пользователей
N
п/п
Наимено-
вание ста-
тистичес-
кой работы
Перио-
дич-
ность
Индекс ста-
тисти-
ческой
формы
Сводные данные
Форма
завер-
шения
Сроки
пред-
став-
ления  1)
пользо-
вателям
в раз-
резе
терри-
торий 2)
по
видам
класси-
фика-
ций 3)
1
2
3
4
5
6
7
8
1
Валовой
внутренний
продукт за
2006 год
(оператив-
ные данные)
методом
производ-
ства
квар-
таль-
ная
01
ОКЭД
экс-
пресс-
инфор-
мация
12 мая
11 августа
13 ноября
2
Валовой
внутренний
продукт за
2006 год
(отчетные
данные)
методом
производ-
ства (в
том числе
расчеты
производи-
тельности
труда)
квар-
таль-
ная
01
ОКЭД
экс-
пресс-
инфор-
мация
30 июня 29 сентября
26 декабря
методом
конечного
использо-
вания
квар-
таль-
ная
01
КСЭ
экс-
пресс-
инфор-
мация
10 июля 9 октября
29 декабря
3
Валовой внутренний продукт методом
производст-
ва за 2005 год
годо-
вая
(на месяч-
ной
осно-
ве)
01
ОКЭД
экс-
пресс-
инфор-
мация
13 февраля
4
Валовой
внутренний
продукт
методом
производ-
ства за
2005 год
(оператив-
ные данные
с выделе-
нием доли
нефтяного
и ненеф-
тяного
секторов в
ВВП в
динамике)
годо-
вая
(на
квар-
таль-
ной
осно-
ве)
01
ОКЭД
экс-
пресс-
инфор-
мация
17 апреля
5
Валовой
региональ-
ный про-
дукт Рес-
публики
Казахстан
(оператив-
ные дан-
ные)
годо-
вая
01, 02
ОКЭД,
КАТО
экс-
пресс-
инфор-
мация
21 февраля
6
Валовой
внутренний
продукт
методом
конечного
использо-
вания за
2005
(оператив-
ные дан-
ные)
годо-
вая
01
КСЭ
экс-
пресс-
инфор-
мация
10 апреля
7
Валовой
внутренний
продукт
методом
образова-
ния дохо-
дов за
2005 год
годо-
вая
01
ОКЭД
экс-
пресс-
инфор-
мация
15 сентября
8
Валовой
внутренний
продукт
методом
производ-
ства за
2005 год
(отчетные
данные с
выделением
доли
нефтяного
и ненефтя-
ного,
сырьевого
и несырье-
вого сек-
торов в
ВВП в
динамике)
годо-
вая
01
ОКЭД
экс-
пресс-
инфор-
мация
25
сентября
9
Валовая
добавлен-
ная стои-
мость по
формам
собствен-
ности за
2005 год
(отчетные
данные с
выделением
доли на-
циональных
компаний,
государст-
венных
предприя-
тий и ак-
ционерных
обществ с
государст-
венным
участием в
ВВП)
годо-
вая
01
ОКЭД,
КФС,
КОПФ
экс-
пресс-
инфор-
мация
10 октября
10
Валовой
внутренний
продукт
методом
конечного
использо-
вания за
2005
(отчетные
данные)
годо-
вая
01
КСЭ
экс-
пресс-
инфор-
мация
13 ноября
11
Валовой
региональ-
ный про-
дукт
Республики
Казахстан
(отчетные
данные)
годо-
вая
01
ОКЭД,
КАТО
статис-
тичес-
кий
бюлле-
тень
23 ноября
12
Показатели
эффектив-
ности про-
изводства
годо-
вая
01, 02
ОКЭД,
КАТО,
КФС,
КРП
экс-
пресс-
инфор-
мация
20 октября
13
Элементы
националь-
ного бо-
гатства
Республики
Казахстан
за 2005
год
01
КСЭ
экс-
пресс-
инфор-
мация
30 ноября
14
Националь-
ные счета
внутренней
экономики
за 2003
год (окон-
чательный
расчет),
за 2004
год (уточ-
ненный
расчет),
за 2005
год (по
отчетным
данным)
годо-
вая
01
ОКЭД,
КСЭ
статис-
тичес-
кий
бюлле-
тень
18 декабря
15
Таблицы
Вспомога-
тельного
счета
туризма
годо-
вая
01
ОКЭД,
КСЭ
статис-
тичес-
кий
бюлле-
тень
28 июня
16
Таблицы
"Ресурсы -
Использо-
вание" за
2003 год
годо-
вая
01
ОКЭД,
КПВЭД
статис-
тичес-
кий
бюлле-
тень
29 сентября
17
Таблицы
"Затраты -
Выпуск" за
2005 год
годо-
вая
01
ОКЭД
статис-
тичес-
кий
бюлле-
тень
27 декабря

2. Кәсiпорындар мен ұйымдардың қаржы статистикасы
2.1. Статистикалық байқаулар жүргiзу
Р/с
N
Статистикалық
байқаудың
атауы
Ке-
зең-
дiлiгі
Статис-
тикалық
нысан-
ның
индексi
Респон-
дент-
тердiң
бастап-
қы
дерек-
тердi
өткiзу
Статис-
тиканың
аумақтық
орган-
дарының
бастапқы
дерек-
тердi
өткiзу
Бастапқы
есеп-
тердің
жиынтық
базасын
табыс
ету
мерзiмдерi 1)
1
2
3
4
5
6
7
1
Кәсiпорынның
(ұйымның)
өндiрiстiк-
қаржы қызметi
туралы есеп
айлық
(2005
жылғы
қараша
және
желтоқ-
сан)
1-ӨҚ
(айлық)
нысаны
15-күнi
25-күнi
30-күнi
тоқ-
сандық
1-ӨҚ
(тоқ-
сандық)
нысаны
25-күнi
16 ақпан
17 мамыр
16 тамыз
15
қараша
10
наурыз
9 маусым
8 қыр-
күйек
8 жел-
тоқсан
жылдық
1-ӨҚ
нысаны
5 сәуір
26 сәуір
24 мамыр
2
Бағалы
қағаздардың қолда бары
және қозғалысы
туралы есеп
жылдық
1-БҚ
(жылдық)
нысаны
28
наурыз
12 сәуiр
25 сәуiр
3
Мемлекеттiк
бағалы
қағаздарды
орналастыру,
айналымға
жiберу және
өтеу туралы
есеп
жылдық
1-БҚ
(жылдық)
(мемле-
кеттік)
нысаны
28
наурыз
12 сәуiр
25 сәуiр
Айлық
(2005
жылғы
желтоқ-
сан)
1-БҚ
(айлық)
(мемле-
кеттік)
нысаны
20-күнi
23-күнi
25-күнi
4
Микрокредиттiк
ұйымдар
қызметiнiң
негiзгi
көрсеткiштерi
туралы есеп
тоқ-
сандық
1-МКҰ
нысаны
25-күнi
15 ақпан
18 мамыр
14 тамыз
12 қараша
3 наурыз
5 маусым
4 қыр-
күйек
4 жел-
тоқсан
жылдық
1-МКҰ
нысаны
10 сәуір
11 мамыр
5 маусым
5
Шағын кәсiпорын
қызметiнiң
негізгi
көрсеткiштерi
тоқ-
сандық
2-ШК
нысаны
25-күнi
14 ақпан
11 мамыр
10 тамыз
9 қараша
2 наурыз
2 маусым
1
қыркүйек
4 жел-
тоқсан
жылдық
2-ШК
нысаны
31
наурыз
26 сәуір
1 маусым
6
Негiзгi
құрал-жабдықтар
мен материалдық
емес активтердiң
қолда бары
және қозғалысы
туралы есеп
жылдық
11-нысан
15 сәуір
1 маусым
3 шілде
7
Кәсiпкерлiк
қызметте пайдаланылатын
негiзгi
құрал-жабдықтар
жылдық
N 11-
нысанға
қосымша
15 сәуiр
16
маусым
10 шiлде
8
Өнiмдердi
(тауарларды,
жұмыстарды, қызметтердi)
пайдалану және
тауарлы-
материалдық
қорлардың
қозғалысы
туралы есеп
жылдық
N 1-ҰШЖ
нысаны
14 мамыр
20
маусым
21 шiлде
2.2. Статистикалық деректердi пайдаланушылар
үшiн қалыптастыру
Р/с
N
Статистикалық
жұмыстың
атауы
Ке-
зең-
дi-
лiгі
Ста-
тис-
тика-
лық
ны-
сан-
ның
ин-
дексi
Жиынтық
деректер
Аяқтау
нысаны
Пайда-
лану-
шылар-
ға
табыс
ету
мерзім-
дері 1)
ау-
мақ-
тар
бөлі-
сін-
де 2)
сынып-
тама
түр-
лері
бой-
ынша 3)
1
2
3
4
5
6
7
8
1
Кәсiпорындардың
(ұйымдардың)
өндiрiстiк-қаржы
қызметiнiң негiзгi
көрсеткiштерi
2005
жылғы
қараша
және
жел-
тоқсан
1-ӨҚ
(айлық)
нысаны
01,02
02,03
ӘАОС,
ЭҚЖС,
КМС,
МНС,
ШҰҚНС,
ЭСС
ста-
тисти-
калық
бюл-
летень
36-күні
тоқ-
сандық
1-ӨҚ
(тоқ-
сандық)
нысаны
01,02
02,03
ӘАОС,
ЭҚЖС,
КМС,
МНС,
ШҰҚНС,
ЭСС
ста-
тисти-
калық
бюл-
летень
16 наурыз
15 маусым
14 қыр-
күйек
14 жел-
тоқсан
жылдық
1-ӨҚ
нысаны
01,02
02,03
ӘАОС,
ЭҚЖС,
КМС,
МНС,
ШҰҚНС,
ЭСС
ста-
тисти-
калық
бюл-
летень
30 мамыр
2
Орта бизнес
кәсiпорындарының
өндiрiстiк-
қаржы қызметiнiң
негiзгi
көрсеткiштерi
жылдық
1-ӨҚ
нысаны
01,02
02,03
ӘАОС,
ЭҚЖС,
КМС,
МНС,
ШҰҚНС,
ЭСС
ста-
тисти-
калық
бюл-
летень
15 маусым
3
Кәсiпорындардың өзара есеп айырысу жағдайы
жылдық
1-ӨҚ
нысаны
01,02
02,03
ӘАОС,
ЭҚЖС,
КМС,
МНС,
ШҰҚНС,
ЭСС
ста-
тисти-
калық
бюл-
летень
5 маусым
тоқ-
сан-
дық
1-ӨҚ
(тоқ-
сандық)
нысаны
01,02
02,03
ӘАОС,
ЭҚЖС,
КМС,
МНС,
ШҰҚНС,
ЭСС
ста-
тисти-
калық
бюл-
летень
20 наурыз
19 маусым
18 қыр-
күйек
18 жел-
тоқсан
4
Кәсiпорындар
қаражатының
құрамы және
олардың пайда
болу көздерi
жылдық
1-ӨҚ
нысаны
01,02
02,03
ӘАОС,
ЭҚЖС,
КМС,
МНС,
ШҰҚНС,
ЭСС
ста-
тисти-
калық
бюл-
летень
5 маусым
тоқ-
сандық
1-ӨҚ
(тоқ-
сандық)
нысаны
01,02
02,03
ӘАОС,
ЭҚЖС,
КМС,
МНС,
ШҰҚНС,
ЭСС
ста-
тисти-
калық
бюл-
летень
20 наурыз
19 маусым
18 қыр-
күйек
18 жел-
тоқсан
5
Монополист-
кәсiпорындардың
өндірістік-
қаржы қызметінің
негізгі
көрсеткіштері*
жылдық
1-ӨҚ
нысаны
01,02
ӘАОС,
ЭҚЖС,
КМС,
МНС,
ШҰҚНС
ста-
тисти-
калық
бюл-
летень
14 маусым
6
Монополист-
кәсiпорындардың өзара есеп айырысу жағдайы*
жылдық
1-ӨҚ
нысаны
01,02
ӘАОС,
ЭҚЖС,
КМС,
МНС,
ШҰҚНС
ста-
тисти-
калық
бюл-
летень
15 маусым
7
Залалды
кәсiпорындар
тiзбесi
жарты
жылдық
1-ӨҚ
нысаны
01,02
ӘАОС,
ЭҚЖС,
КМС,
ШҰҚНС,
КҰЖС
ста-
тисти-
калық
бюл-
летень
14 қыр-
күйек
жылдық
1-ӨҚ
нысаны
01,02
ӘАОС,
ЭҚЖС,
КМС,
ШҰҚНС,
КҰЖС
ста-
тисти-
калық
бюл-
летень
30 мамыр
8
Кәсiпорындардың
өндiрiстiк-
қаржы қызметiнiң
негiзгi жиынтық көрсеткіштерi
жылдық
1-ӨҚ
нысаны;2-ШК
(жыл-
дық)
нысаны
01,02
02,03
ӘАОС,
ЭҚЖС,
КМС,
МНС,
ШҰҚНС,
ЭСС
ста-
тисти-
калық
бюл-
летень
19 маусым
9
Микрокредиттiк
ұйымдардың
өндiрiстiк-
қаржы қызметiнiң
негiзгi
көрсеткiштерi
тоқ-
сандық
1-МКҰ
нысаны
01,02
ӘАОС,
ЭҚЖС,
КМС,
МНС,
ШҰҚНС,
ЭСС
ста-
тисти-
калық
бюл-
летень
10 наурыз
9 маусым
8 қыр-
күйек
8 жел-
тоқсан
жыл-
дық
1-МКҰ
нысаны
01,02
02,03
ӘАОС,
ЭҚЖС,
КМС,
МНС,
ШҰҚНС,
ЭСС
ста-
тисти-
калық
бюл-
летень
12 маусым
10
Бағалы
қағаздарды
орналастыру,
айналымға жіберу және өтеу
жылдық
1-БҚ
(жыл-
дық)
нысаны
01,02
02,03
ӘАОС,
ЭҚЖС,
КМС,
МНС,
ШҰҚНС
ста-
тисти-
калық
бюл-
летень
3 мамыр
11
Мемлекеттiк
бағалы
қағаздарды
орналастыру,
айналымға жiберу және өтеу
2005
жылғы
жел-
тоқсан
1-БҚ
(ай-
лық)
(мемле-
кеттік)
нысаны
01,02
ӘАОС,
ЭҚЖС,
КМС,
МНС,
ШҰҚНС
ста-
тисти-
калық
бюл-
летень
26-күні
12
Шағын
кәсiпорындар
қызметiнiң
негiзгi
көрсеткiштерi
тоқ-
сандық
2-ШК
нысаны
01,02
02,03
ӘАОС,
ЭҚЖС,
КМС,
МНС,
ШҰҚНС,
ЭСС
ста-
тисти-
калық
бюл-
летень
7 наурыз
7 маусым
7 қыр-
күйек
7 жел-
тоқсан
жылдық
2-ШК
нысаны
01,02
02,03
ӘАОС,
ЭҚЖС,
КМС,
МНС,
ШҰҚНС,
ЭСС
не-
гізгі
құрал-
жаб-
дық-
тардың
түр-
лері
бой-
ынша
ста-
тисти-
калық
бюл-
летень
9 маусым
13
Шағын бизнес
кәсiпорындары
қызметiнiң
негiзгi
көрсеткiштерi
жылдық
2-ШК
нысаны
01,02
ӘАОС,
ЭҚЖС,
КМС,
МНС,
ШҰҚНС
ЭСС
ста-
тисти-
калық
бюл-
летень
6 шілде
14
Кәсiпорын-
дардың өнiмдердi
(тауарларды,
қызметтердi)
пайдалануы және тауарлы-материал-
дық қорларының
қозғалысы туралы
жылдық
N 1-ҰШЖ
нысаны
01,02
ӘАОС,
ЭҚЖС,
МНС,
ШҰҚНС,
ЭСС,
ЭҚТӨН
ста-
тисти-
калық
бюл-
летень
28 шілде
15
Кәсiпорындардың негiзгi құрал-
жабдықтары мен
материалдық
емес активтерiнiң
қолда бары және қозғалысы
жылдық
11-
нысан
01,02
02,03
ӘАОС,
ЭҚЖС,
МНС,
КМС,
ШҰҚНС,
ЭСС,
актив-
тер
түрле-
рі
бой-
ынша
ста-
тисти-
калық
бюл-
летень
6 шілде
16
Кәсiпкерлiк
қызметте
пайдаланылатын негiзгi құрал-
жабдықтар
жылдық
N 11-
нысанға
қосымша
01,02
02,03
ӘАОС,
ЭҚЖС,
МНС,
КМС,
ШҰҚНС,
не-
гізгі
құрал-
жаб-
дық-
тардың
түр-
лері
бой-
ынша
ста-
тисти-
калық
бюл-
летень
12 шілде
17
Iрi, орташа және шағын кәсiпорын-
дардың негiзгi құрал-жабдықта-
рының және материалдық емес
активтерiнiң
қолда бары және қозғалысы туралы жиынтық есеп
жылдық
N 11-
нысан
N 2-ШК
нысаны
6-бөлім
01,02
02,03
ӘАОС,
ЭҚЖС,
МНС,
КМС,
ШҰҚНС,
ЭСС,
актив-
тер
түрле-
рі
бой-
ынша
ста-
тисти-
калық
бюл-
летень
26 шілде
18
Негізгі
құрал-жабдықтар
(қорлар) балансы
жылдық
N 11-
нысан
N 2-ШК
нысаны
6-бө-
лім,
салалық
депар-
тамент-
тердің
дерек-
тері
01,02
ӘАОС,
ЭҚЖС,
МНС,
не-
гізгі
құрал-
жаб-
дық-
тардың
түр-
лері
бой-
ынша
ста-
тисти-
калық
бюл-
летень
23 тамыз
19
Шағын бизнес
мониторингі
айлық
01,02
ӘАОС,
ЭҚЖС,
КМС
әзір-
ле-
мелік
кес-
телер
10-күні
тоқ-
сандық
01,02
02,03
ӘАОС,
ЭҚЖС,
КМС
ста-
тисти-
калық
бюл-
летень
18 сәуір
18 шілде
18 қазан
жылдық
01,02
02,03
ӘАОС,
ЭҚЖС,
КМС
ста-
тисти-
калық
бюл-
летень
23 қаңтар
20
Жалпы қосылған
құн және iрi,
орта кәсiпорын-
дардың
(ұйымдардың)
аралық тұтынуы
жылдық
1-ӨҚ
01,02
02,03
ӘАОС,
ЭҚЖС
әзір-
ле-
мелік
кес-
телер
15 маусым
тоқ-
сандық
1-ӨҚ
(тоқ-
сандық)
нысаны
01,02
02,03
ӘАОС,
ЭҚЖС,
ЭСС
әзір-
ле-
мелік
кес-
телер
20 наурыз
19 маусым
18 қыр-
күйек
18 жел-
тоқсан
21
Жалпы қосылған
құн және шағын
кәсiпорындардың
(ұйымдардың)
аралық тұтынуы
тоқ-
сандық
2-ШК
нысаны
01,02
02,03
ӘАОС,
ЭҚЖС
әзір-
ле-
мелік
кес-
телер
14 наурыз
12 маусым
11 қыр-
күйек
12 жел-
тоқсан
жылдық
ф.2-МП
01,02
02,03
ӘАОС,
ЭҚЖС
әзір-
ле-
мелік
кес-
телер
9 маусым
22
Жалпы қосылған
құн және iрi,
орта, шағын
кәсiпорындардың
(ұйымдардың)
аралық тұтынуы
жылдық
1-ӨҚ
нысаны
2-ШК
нысаны
01,02
02,03
ӘАОС,
ЭҚЖС
әзір-
ле-
мелік
кес-
телер
20 маусым
тоқ-
сандық
1-ӨҚ
нысаны
2-ШК
нысаны
01,02
ӘАОС,
ЭҚЖС,
ЭСС
әзір-
ле-
мелік
кес-
телер
31 наурыз
23 маусым
22 қыр-
күйек
22 жел-
тоқсан
23
Салалық
статистиканың
деректер базасы
негiзiнде ЖIӨ-нi есептеу үшiн деректер базасын
қалыптастыру,
РПК кестелерiн,
САБ және жүйе
шоттарын құру
жылдық
салалық
статис-
тиканың
барлық
нысан-
дары
01,02
ӘАОС,
ЭҚЖС,
МНС,
КМС,
ШҰҚНС,
ЭСС
әзір-
ле-
мелік
кес-
телер
5 қыр-
күйек
*) - қызмет бабында пайдалану үшiн

2. Статистика финансов предприятий и организаций
2.1. Проведение статистических наблюдений
N
п/п
Наимено-
вание ста-
тистичес-
кого наб-
людения
Перио-
дич-
ность
Индекс
статис-
тичес-
кой
формы
Сроки представления 1)
первичных
данных
респон-
дентами
первичных
данных террито-
риальными
органами
статистики
сводной
базы
первичных
отчетов
1
2
3
4
5
6
7
1
Отчет о
производ-
ственно-
финансовой
деятель-
ности
предприя-
тия (орга-
низации)
ме-
сячная
(за
ноябрь
и де-
кабрь
2005 г.)
Ф.1-ПФ
(месяч-
ная)
на 15
день
на 25 день
на 30
день
квар-
тальная
Ф.1-ПФ
(кварт)
на 25 день
16 февраля
17 мая
16 августа
15 ноября
10 марта
9 июня
8 сен-
тября
8 декабря
годовая
Ф.1-ПФ
5 апреля
26 апреля
24 мая
2
Отчет о
наличии и
движении
ценных
бумаг
годовая
Ф.1-ЦБ
(год)
28 марта
12 апреля
25 апреля
3
Отчет о
размеще-
нии, обра-
щении и погашении государст-
венных ценных бумаг
годовая
Ф.1-ЦБ
(гос)
(год)
28 марта
12 апреля
25 апреля
месяч-
ная (за
декабрь
2005 г.)
Ф.1-ЦБ
(гос)
(мес)
На 20
день
на 23 день
на 25
день
4
Отчет об
основных
показате-
лях дея-
тельности
микрокре-
дитных ор-
ганизаций
квар-
тальная
Ф.1-МКО
на 25
день
15 февраля
18 мая
14 августа
12 ноября
3 марта
5 июня
4 сен-
тября
4 декабря
годовая
Ф.1-МКО
10 апреля
11 мая
5 июня
5
Основные
показатели
деятель-
ности ма-
лого пред-
приятия
квар-
тальная
Ф.2-МП
на 25
день
14 февраля
11 мая
10 августа
9 ноября
2 марта
2 июня
1 сен-
тября
4 декабря
годовая
Ф.2-МП
31 марта
26 апреля
1 июня
6
Отчет о
наличии и
движении
основных
средств и
нематериа-
льных ак-
тивов
годовая
ф.11
15 апреля
1 июня
3 июля
7
Основные
средства,
используе-
мые в
предприни-
мательской
деятель-
ности
годовая
Прило-
жение
к ф.
N№11
15 апреля
16 июня
10 июля
8
Отчет об
использо-
вании про-
дукции
(товаров,
работ и
услуг) и
движении
товарно-
материа-
льных
запасов
годовая
ф. N
1-СНС
14 мая
20 июня
21 июля
2.2. Формирование
статистических данных для пользователей
N
п/п
Наимено-
вание
статис-
тической
работы
Перио-
дич-
ность
Индекс статис-
тичес-
кой
формы
Сводные
данные
Форма
завер-
шения
Сроки
представ-
ления
пользо-
вателям
в
раз-
резе
тер-
рито-
рий 2)
по
видам
клас-
сифи-
ка-
ций 3)
1
2
3
4
5
6
7
8
1
Основные
показате-
ли произ-
водствен-
но-финан-
совой
деятель-
ности
предприя-
тий
за
ноябрь
и де-
кабрь
2005г.
Ф.1-ПФ
мес)
01,02 02,03
КАТО,
ОКЭД,
КРП,
КФС,
КОПФ,
КСЭ
ста-
тисти-
ческий
бюлле-
тень
на 36
день
квар-
таль-
ная
Ф.1-ПФ
(кварт)
01,02 02,03
КАТО,
ОКЭД,
КРП,
КФС,
КОПФ,
КСЭ
ста-
тисти-
ческий
бюлле-
тень
16 марта
15 июня
14 сен-
тября
14 декабря
годо-
вая
Ф.1-ПФ
01,02
02,03
КАТО,
ОКЭД,
КРП,
КФС,
КОПФ,
КСЭ
ста-
тисти-
ческий
бюлле-
тень
30 мая
2
Основные
показате-
ли произ-
водствен-
но-финан-
совой
деятель-
ности
предприя-
тий сред-
него биз-
неса
годо-
вая
Ф.1-ПФ
01,02 02,03
КАТО, ОКЭД,
КРП,
КФС,
КОПФ,
КСЭ
ста-
тисти-
ческий
бюлле-
тень
15 июня
3
Состояние
взаимных
расчетов
предприя-
тий
годо-
вая
Ф.1-ПФ
01,02 02,03
КАТО,
ОКЭД,
КРП,
КФС,
КОПФ,
КСЭ
ста-
тисти-
ческий
бюлле-
тень
5 июня
квар-
таль-
ная
Ф.1-ПФ (кварт)
01,02
02, 03
КАТО,
ОКЭД,
КРП,
КФС,
КОПФ,
КСЭ
та-
тисти-
ческий
бюлле-
тень
20 марта
19 июня
18 сен-
тября
18 декабря
4
Состав
средств
предприя-
тий и ис-
точники
их обра-
зования
годо-
вая
Ф.1-ПФ
01,02
02,03
КАТО,
ОКЭД,
КРП,
КФС,
КОПФ,
КСЭ
ста-
тисти-
ческий
бюлле-
тень
5 июня
квар-
таль-
ная
Ф.1-ПФ
(кварт)
01,02
02,03
КАТО,
ОКЭД,
КРП,
КФС,
КОПФ,
КСЭ
ста-
тисти-
ческий
бюлле-
тень
20 марта
19 июня
18 сен-
тября
18 декабря
5
Основные
показате-
ли произ-
водствен-
но-финан-
совой
деятель-
ности
предприя-
тий-моно-
полистов*
годо-
вая
Ф.1-ПФ
01,02
КАТО,
ОКЭД,
КРП,
КФС,
КОПФ
ста-
тисти-
ческий
бюлле-
тень
14 июня
6
Состояние
взаимных
расчетов
предприя-
тий-моно-
полистов*
годо-
вая
Ф.1-ПФ
01,02
КАТО,
ОКЭД,
КРП,
КФС,
КОПФ
ста-
тисти-
ческий
бюлле-
тень
15 июня
7
Перечень
убыточных
предприя-
тий
полу-
годо-
вая
Ф.1-ПФ
01,02
КАТО,
ОКЭД,
КФС,
КОПФ,
ОКПО
ста-
тисти-
ческий
бюлле-
тень
14 сен-
тября
годо-
вая
Ф.1-ПФ
01,02
КАТО,
ОКЭД,
КФС,
КОПФ,
ОКПО
ста-
тисти-
ческий
бюлле-
тень
30 мая
8
Сводные
основные
показате-
ли произ-
водствен-
но-финан-
совой
деятель-
ности
предприя-
тий
годо-
вая
Ф.1-ПФ;Ф.2-МП
(год)
01,02
02,03
КАТО,
ОКЭД,
КРП,
КФС,
КОПФ,
КСЭ
ста-
тисти-
ческий
бюлле-
тень
19 июня
9
Основные
показате-
ли деяте-
льности
микрокре-
дитных
организа-
ций
квар-
таль-
ная
Ф.1-МКО
01,02
КАТО,
ОКЭД,
КФС,
КРП,
КОПФ,
КСЭ
ста-
тисти-
ческий
бюлле-
тень
10 марта
9 июня
8 сен-
тября
8 декабря
годо-
вая
Ф.1-МКО
01, 02
02, 03
КАТО,
ОКЭД,
КФС,
КРП,
КОПФ,
КСЭ
ста-
тисти-
ческий
бюлле-
тень
12 июня
10
Выпуск,
размеще-
ние, об-
ращение и
погашение
ценных
бумаг
годо-
вая
Ф.1-ЦБ
(год)
01, 02
02, 03
КАТО,
ОКЭД,
КФС,
КРП,
КОПФ
ста-
тисти-
ческий
бюлле-
теньнь
3 мая
11
Размеще-
ние, об-
ращение и
погашение
государ-
ственных
ценных
бумаг
за де-
кабрь
2005
г.
Ф.1-ЦБ
(мес)
(гос)
01, 02
КАТО,
ОКЭД,
КФС,
КРП,
КОПФ
ста-
тисти-
ческий
бюлле-
тень
на 26 день
12
Основные
показате-
ли дея-
тельности
малых
предприя-
тий
квар-
таль-
ная
Ф.2-МП
01, 02
02, 03
КАТО,
ОКЭД,
КФС,
КРП,
КОПФ,
КСЭ
ста-
тисти-
ческий
бюлле-
тень
7 марта
7 июня
7 сен-
тября
7 декабря
годо-
вая
Ф.2-МП
01, 02
02, 03
КАТО,
ОКЭД,
КФС,
КРП,
КОПФ,
КСЭ по
видам
основ-
ных
средств
ста-
тисти-
ческий
бюлле-
тень
9 июня
13
Основные
показате-
ли дея-
тельности
предприя-
тий мало-
го бизне-
са
годо-
вая
Ф.2-МП
01, 02
КАТО,
ОКЭД,
КФС,
КРП,
КОПФ,
КСЭ
ста-
тисти-
ческий
бюлле-
тень
6 июля
14
Об испо-
льзовании
продукции
(товаров,
работ и
услуг) и
движении
товарно-
материа-
льных
запасов
предприя-
тий
годо-
вая
Ф. N
1-СНС
01, 02
КАТО,
ОКЭД,
КФС,
КОПФ,
КСЭ,
НПВЭД
ста-
тисти-
ческий
бюлле-
тень
28 июля
15
Наличие и
движение
основных
средств и
немате-
риальных
активов
предприя-
тий
годо-
вая
Ф.11
01, 02
02, 03
КАТО,
ОКЭД,
КФС,
КРП,
КОПФ,
КСЭ, по
видам
активов
ста-
тисти-
ческий
бюлле-
тень
6 июля
16
Основные
средства,
исполь-
зуемые в
предпри-
ниматель-
ской дея-
тельности
годо-
вая
Прило-
жение
к ф.
N 11
01, 02
02, 03
КАТО,
ОКЭД,
КФС,
КРП,
КОПФ,
по
видам
основ-
ных
средств
ста-
тисти-
ческий
бюлле-
тень
12 июля
17
Сводный
отчет о
наличии и
движении
основных
средств и
немате-
риальных
активов
крупных,
средних
и малых
предприя-
тий
годо-
вая
ф. N
11,
ф. N 2-
МП раз-
дел 6
01, 02
02, 03
КАТО,
ОКЭД,
КФС,
КРП,
КОПФ,
КСЭ, по
видам
активов
ста-
тисти-
ческий
бюлле-
тень
26 июля
18
Баланс
основных
средств
(фондов)
годо-
вая
ф. N№11
ф. N№2-
МП раз-
дел 6,
данные
отрас-
левых
депар-
тамен-
тов
01, 02
КАТО,
ОКЭД,
КФС, по
видам
основ-
ных
средств
ста-
тисти-
ческий
бюлле-
тень
23 августа
19
Монито-
ринг
малого
бизнеса
месяч-
ная
01, 02
КАТО,
ОКЭД,
КРП
разра-
боточ-
ные
табли-
цы
на 10 день
квар-
таль-
ная
01, 02
02, 03
КАТО,
ОКЭД,
КРП
ста-
тисти-
ческий
бюлле-
тень
18 апреля
18 июля
18
октября
годо-
вая
01, 02
02, 03
КАТО,
ОКЭД,
КРП
ста-
тисти-
ческий
бюлле-
тень
23
января
20
Валовая
добавлен-
ная стои-
мость и
промежу-
точное
потребле-
ние круп-
ных и
средних
предприя-
тий (ор-
ганиза-
ций)
годо-
вая
1-ПФ
01, 02
02, 03
КАТО,
ОКЭД
разра-
боточ-
ные
табли-
цы
15 июня
квар-
таль-
ная
Ф.1-ПФ
(кварт)
01, 02
02, 03
КАТО,
ОКЭД,
КСЭ
разра-
боточ-
ные
табли-
цы
20 марта
19 июня
18 сен-
тября
18
декабря
21
Валовая
добавлен-
ная стои-
мость и
промежу-
точное
потребле-
ние малых
предприя-
тий (ор-
ганиза-
ций)
квар-
таль-
ная
ф.2-МП
01, 02
02, 03
КАТО,
ОКЭД
разра-
боточ-
ные
табли-
цы
14 марта
12 июня
11 сен-
тября
12
декабря
годо-
вая
ф.2-МП
01, 02
02, 03
КАТО,
ОКЭД
разра-
боточ-
ные
табли-
цы
9 июня
22
Валовая
добавлен-
ная стои-
мость и
промежу-
точное
потребле-
ние круп-
ных,
средних
и малых
предприя-
тий (ор-
ганиза-
ций)
годо-
вая
Ф.1-ПФ
ф.2-МП
01, 02
02, 03
КАТО,
ОКЭД
разра-
боточ-
ные
табли-
цы
20 июня
квар-
таль-
ная
Ф.1-ПФ
ф.2-МП
01, 02
КАТО,
ОКЭД,
КСЭ
разра-
боточ-
ные
табли-
цы
31 марта
23 июня
22 сен-
тября
22
декабря
23
Формиро-
вание баз
данных
для рас-
чета ВВП,
построе-
ния таб-
лиц ТРИ,
МОБ и
счетов
системы
на основе
баз дан-
ных от-
раслевой
статис-
тики
годо-
вая
все
формы
отрас-
левой
статис-
тики
01, 02
КАТО,
ОКЭД,
КФС,
КРП,
КОПФ,
КСЭ
разра-
боточ-
ные
табли-
цы
5 сентября
*) - для служебного пользования

3. Ауыл, орман және балық шаруашылығы статистикасы
3.1. Статистикалық байқаулар жүргiзу
Р/с
N
Статистикалық
байқаудың
атауы
Кезең-
дiлiгі
Статис-
тикалық
нысан-
ның
индексi
Респон-
дент-
тердiң
бастапқы
дерек-
тердi
өткiзу
Статис-
тиканың
аумақтық
орган-
дарының
бастапқы
дерек-
тердi
өткiзу
Бастапқы
есеп-
тердің
жиынтық
базасын
табыс
ету
мерзiмдерi 1)
1
2
3
4
5
6
7
1
Мал
шаруашылығының
жағдайы туралы
есеп
айлық
жылдық
24-аш
(айлық)
нысаны
2-күнi
9 ақпан
5-күнi
9 наурыз
6-күнi
10 сәуір
2
Астықтың қолда
бары және қозғалысы туралы
тоқсан-
дық
2-аш
(астық)
(тоқсан-
дық)
нысаны
4 қаңтар
4 сәуір
4 шілде
4 қазан
6 қаңтар
7 сәуір
7 шілде
6 қазан
12 қаңтар
11 сәуiр
11 шілде
11 қазан
3
Аңшылық
шаруашылығы
бойынша есеп
жылдық
2-аң-
шылық
(жылдық)
нысаны
10
қаңтар
9 ақпан
23 ақпан
4
Шаруа (фермер)
қожалықтарындағы
мал және құс,
ауыл шаруашылығы
техникасының,
құрылыстардың
қолда бары
туралы мәлiметтер
жарты
жылдық
6-мш
(фермер)
нысаны
13 қаңтар
14 шілде
6 ақпан
4 тамыз
20 ақпан
18 тамыз
5
Жұртшылық
шаруашылықта- рындағы мал және
құстың қолда бары туралы
мәлiметтер
жарты
жылдық
7-мш
(халық)
нысаны
14 қаңтар
15 шілде
6 ақпан
4 тамыз
20 ақпан
18 тамыз
6
Балық өсiру,
балық және басқа
да теңiз
өнiмдерiн аулау
туралы есеп
жылдық
1-балық
(жылдық)
нысаны
10 ақпан
24 ақпан
10 наурыз
7
Сүрек дайындау
(жұмыстар мен
қызметтер көлемi) және орман өсiру мен
орман шаруашылық
жұмыстарын
жүргiзу туралы
есеп
жылдық
1-орман
(жылдық)
нысаны
10 ақпан
10 наурыз
7 сәуір
8
Ауыл шаруашылығы
кәсiпорындарының
құрылыстары мен
ғимараттарының
қолда бары
жылдық
49-аш
(жылдық)
нысаны
10 ақпан
7 сәуір
3 мамыр
9
2005 жылғы ауыл
шаруашылығы
кәсiпорындары
мен шаруа
(фермер)
қожалықтарының
қызметi туралы
есеп
жылдық
1-аш
(жылдық)
нысаны
1 наурыз
14 сәуір
1 маусым
10
2005 жылғы
жемшөп шығыстары
жылдық
10-аш
(жылдық)
нысаны
2 наурыз
17 наурыз
28 наурыз
11
Ауыл шаруашылығы
қызметтерiн көрсететiн
кәсiпорындардың
(ұйымдардың) есебi
жылдық
8-аш
(қызмет-
тер)
(жылдық)
нысаны
15
наурыз
4 мамыр
16
маусым
12
Ауыл шаруашылығы
техникалары мен
энергетикалық
қуаттардың қолда
бары туралы
мәлiметтер
жылдық
10-мех
(жылдық)
нысаны
15
наурыз
14 сәуір
11 мамыр
13
2006 жылы
себiлген егiннiң
қорытындылары
туралы есеп:
алдын ала
деректер
түпкiлiктi
деректер
жылына
бір рет
(егін
аяқтал-
ғаннан
кейін)
4-аш
(жылдық)
нысаны
егіс
аяқтал-
ғаннан
кейінгі
5 күннен
кешік-
тірмей
5 шілде
18 шілде
11 шілде
26 шілде
14
Шаруа (фермер)
қожалықтарындағы
пайдаланылатын
жерлердiң
қолда бары туралы
мәлiметтер
жылына
бір рет
1 шілдеде
6-ж
(фермер)(жылдық)
нысаны
14 шілде
4 тамыз
18 тамыз
15
Жұртшылық шаруа-
шылықтарындағы
пайдаланылатын
жерлердiң
қолда бары
туралы мәлiметтер
жылына
бір рет
1 шілдеде
7-ж
(халық)
(жылдық)
нысаны
14 шілде
4 тамыз
18 тамыз
16
Барлық жерлерден
ауыл шаруашылығы
дақылдарын жинау
туралы есеп алдын ала деректер
түпкiлiктi
деректер
жылына
бір рет
29-аш
(жылдық)
нысаны
2 қараша
21 қараша
20 жел-
тоқсан
30
қараша
17
қаңтар
2007 жыл
17
Аңшылықпен
айналысатын
жеке кәсiпкер-
лердiң және
аңшылық саласында
қызмет көрсететiн
ұйымдардың
қызметiн зерттеу
сауалдамасы
жылына
бір рет
А-12
сауал-
дамасы
10
қаңтар
2 ақпан
13 ақпан
18
Халықтың жеке
қосалқы шаруашы-
лықтарында мал
шаруашылығы
өнiмдерiн
өндiрудi iрiктеп
зерттеу сауалдамасы
жарты
жылдық
А-008
сауал-
дамасы
13 қаңтар
15 шілде
10 ақпан
4 тамыз
2 наурыз
31 тамыз
19
Шаруа (фермер)
қожалықтарының
қызметiн iрiктеп
зерттеу
сауалдамасы
жылына
бір рет
А-001
сауал-
дамасы
13
қаңтар
16 ақпан
12 мамыр
20
Қалалық жердегi
мал мен құс
иелерінiң пiкiрiн iрiктеп сұрау
сауалдамасы
жылына
бір рет
А-002
сауал-
дамасы
13
қаңтар
10 ақпан
2 наурыз
21
Ауылдық елдi
мекендер бойынша
статистикалық
байқаулар
журналы (1, 10-
бөлiмде)
жылына
бір рет
Журнал
1 ақпан
3 сәуір
15 мамыр
22
Балық аулаумен
және балық
өсiрумен
айналысатын жеке
кәсiпкерлердiң
және балық аулау, балық өсiру саласында қызмет көрсететiн
ұйымдардың
қызметiн
iрiктеп зерттеу
сауалдамасы
жылына
бір рет
А-10
(балық)
сауал-
дамасы
10 ақпан
10 наурыз
24 наурыз
23
Сүрек дайындау-
мен және орман
шаруашылығымен
айналысатын жеке
кәсiпкерлердiң
және орман
шаруашылығы,
ағаш дайындау
саласында қызмет
көрсететiн
ұйымдардың
қызметiн iріктеп
зерттеу
сауалдамасы
жылына
бір рет
А-11
(орман)
сауал-
дамасы
10 ақпан
20 наурыз
28 наурыз
24
Бақ өсiру және
саяжай учаскелерiн
iрiктеп зерттеу
сауалдамасы
жылына
бір рет
А-007
сауал-
дамасы
1 тамыз
14 тамыз
21 тамыз
25
Дәндi дақылдардың
өнiмдiлiгiн
зерттеу сауалдамасы
жылына
бір рет
А-1
(өнім-
ділік)
сауал-
дамасы
қыркүйек
қараша
30 қараша
26
Ауыл шаруашылығы
дақылдарын шаруа
(фермер) қожалықтарында
жалпы жинауды
iрiктеп зерттеу
сауалдамасы
жылына
бір рет
А-005
сауал-
дамасы
2 қараша
21
қараша
30 қараша
27
Ауыл шаруашылығы
дақылдарын
жұртшылық
шаруашылықта-
рында (жеке
қосалқы
шаруашылықтарда,
жалға алынған
учаскелерде және
бөлiп берiлген
бақтарда) жалпы
жинауды iрiктеп
зерттеу
сауалдамасы
жылына
бір рет
А-006
сауал-
дамасы
2 қараша
21 қараша
30 қараша
28
Ақмола, Қостанай
және Солтүстiк
Қазақстан
облыстарының
шаруа (фермер)
қожалықтарындағы
барлық жерлерден
дәндi дақылдар
жинау туралы
есеп
жылына
бір рет
30-аш
(жылдық)
нысаны
2 қараша
21 қараша
30 қараша

3. Статистика сельского, лесного и рыбного хозяйства
3.1. Проведение статистических наблюдений
N
п/п
Наиме-
нование
статис-
тического
наблюдения
Перио-
дич-
ность
Индекс
статис-
тической
формы
Сроки представления 1)
пер-
вичных
данных
респон-
дентами
первичных
данных
терри-
ториа-
льными
органами
статистики
сводной
базы
первичных
отчетов
1
2
3
4
5
6
7
1
Отчет о
состоянии
животновод-
ства
ме-
сяч-
ная
годо-
вая
ф. 24-сх (мес)
на 2 день 9 февраля
на 5 день 9 марта
на 6 день
10 апреля
2
О наличии
и движении
зерна
квар-
таль-
ная
ф. 2-сх
(зерно)
(кварт)
4 января
4 апреля
4 июля
4 ок-
тября
6 января
7 апреля
7 июля
6 октября
12 января
11 апреля
11 июля
11 ок-
тября
3
Отчет по
охотничьему
хозяйству
годо-
вая
ф.2-
охота
(год)
10
января
9 февраля
23 фев-
раля
4
Сведения о
наличии
скота и
птицы,
сельхозтех-
ники и
построек в
крестьянс-
ких (фер-
мерских)
хозяйствах
полу-
годо-
вая
ф. 6-ж
(фермер)
13
января
14 июля
6 февраля
4 августа
20 фев-
раля
18 ав-
густа
5
Сведения о
наличии скота
и птицы в
хозяйствах
населенья
полу-
годо-
вая
ф. 7-ж
(населе-
ние)
14 ян-
варя
15 июля
6 февраля
4 августа
20 фев-
раля
18 ав-
густа
6
Отчет о ры-
боводстве,
улове рыбы
и других
морепродук-
тов
годо-
вая
ф. 1-рыба
(год)
10 фев-
раля
24 февраля
10 марта
7
Отчет о
заготовке
древесины
(работ и
услуг) и
проведении
лесокуль-
турных и
лесохозяй-
ственных
работ
годо-
вая
ф. 1-лес
(год)
10 фев-
раля
10 марта
7 апреля
8
Наличие
построек и
сооружений
в сельхоз-
предприятиях
годо-
вая
ф. 49-сх
(год)
10 фев-
раля
7 апреля
3 мая
9
Отчет о
деятельнос-
ти сельхоз-
предприятий
и крестьян-
ских (фер-
мерских)
хозяйствах
за 2005 год
годо-
вая
ф. 1-сх
(год)
1 марта
14 апреля
1 июня
10
Расход кормов
за 2005 год
годо-
вая
ф. 10-сх
(год)
2 марта
17 марта
28 марта
11
Отчет пред-
приятий
(организа-
ций), ока-
зывающих
сельскохо-
зяйственные
услуги
годо-
вая
ф. 8-сх
(услуги)
(год)
15 марта
4 мая
16 июня
12
Сведения
о наличии
сельскохо-
зяйственной
техники и
энергети-
ческих мощ-
ностей
годо-
вая
ф. 10-мех
(год)
15 марта
14 апреля
11 мая
13
Отчет об
итогах сева
под урожай
2006 года:
предвари-
тельные
данные
окончатель-
ные данные
1 раз
в год
(по
завер-
шению
сева)
ф. 4-сх
(год)
не
позднее
5 дней
после
заверше-
ния сева
5 июля 18 июля
11 июля
26 июля
14
Сведения о
наличии
земельных
угодий в
крестьянс-
ких (фер-
мерских)
хозяйствах
1 раз
в год
на
1 июля
ф. 6-р
(фермер)
(год)
14 июля
4 августа
18
августа
15
Сведения о
наличии
земельных
угодий в
хозяйствах
населения
1 раз
в год
на 1
июля
ф. 7-р
(насе-
ление)
(год)
14 июля
4 августа
18
августа
16
Отчет о
сборе уро-
жая сель-
скохозяйст-
венных
культур со
всех земель:
предвари-
тельные
данные
окончатель-
ные данные
1 раз
в год
ф. 29-сх
(год)
2 ноября
21 ноября
20 декабря
30 ноября
17 января
2007 года
17
Анкета обс-
ледования
деятельнос-
ти индиви-
дуальных
предприни-
мателей,
занимающих-
ся охотой и
организа-
ции, оказы-
вающих ус-
луги в об-
ласти охоты
1 раз
в год
Анкета
А-12
10
января
2 февраля
13
февраля
18
Анкета
выборочного
обследова-
ния произ-
водства
продукции
животновод-
ства в лич-
ных подсоб-
ных хозяй-
ствах насе-
ления
полу-
годо-
вая
Анкета
А-008
13
января
15 июля
10
февраля
4 августа
2 марта
31
августа
19
Анкета
выборочного
обследова-
ния деяте-
льности
крестьянс-
кого (фер-
мерского)
хозяйства
1 раз
в год
Анкета
А-001
13
января
16 февраля
12 мая
20
Анкета
выборочного
опроса вла-
дельцев
скота и
птицы в
городской
местности
1 раз
в год
Анкета
А-002
13 ян-
варя
10 февраля
2 марта
21
Журнал ста-
тистических
наблюдений
по сельским
населенным
пунктам
(разделы 1,
10)
1 раз
в год
Журнал
1 фев-
раля
3 апреля
15 мая
22
Анкета
выборочного
обследования
деятельности
индивидуаль-
ных пред-
принимате-
лей, зани-
мающихся
рыболовством
и рыбо-
водством, и
организа-
ций, оказы-
вающих ус-
луги в об-
ласти рыбо-
ловства,
рыбоводства
1 раз
в год
Анкета
А-10
(рыба)
10 фев-
раля
10 марта
24 марта
23
Анкета
выборочного
обследова-
ния деяте-
льности ин-
дивидуаль-
ных пред-
принимате-
лей, зани-
мающихся
заготовкой
древесины и
лесоводст-
вом, и ор-
ганизаций,
оказывающих
услуги в
области
лесоводства
и лесозаго-
товок
1 раз
в год
Анкета
А-11
(лес)
10 фев-
раля
20 марта
28 марта
24
Анкета
выборочного
обследова-
ния садо-
водческих
и дачных
участков
1 раз
в год
Анкета
А-007
1 ав-
густа
14 августа
21 ав-
густа
25
Анкета обс-
ледования
урожайности
зерновой
культуры
1 раз
в год
Анкета
А-1
(урожай-
ность)
сентябрь
ноябрь
30 ноября
26
Анкета
выборочного
обследова-
ния валово-
го сбора
сельскохо-
зяйственных
культур в
крестьянс-
ких (фер-
мерских)
хозяйствах
1 раз
в год
Анкета
А-005
2 ноября
21 ноября
30 ноября
27
Анкета
выборочного
обследова-
ния валово-
го сбора
сельскохо-
зяйственных
культур в
хозяйствах
населения
(в личных
приусадеб-
ных хозяй-
ствах,
арендован-
ных участка и выделен-
ных огоро-
дах)
1 раз
в год
Анкета
А-006
2 ноября
21 ноября
30 ноября
28
Отчет о
сборе уро-
жая зерно-
вых культур
со всех зе-
мель в
крестьянских
(фермерских)
хозяйствах
Акмолинской,
Костанайской
и Северо-
Казахстанской
областях
1 раз
в год
ф. 30-сх
(год)
2 ноября
21 ноября
30 ноября

3.2. Статистикалық деректердi пайдаланушылар
үшiн қалыптастыру
Р/с
N
Статистикалық
жұмыстың
атауы
Ке-
зең-
дi-
лiгі
Ста-
тис-
тика-
лық
ны-
сан-
ның
ин-
дексi
Жиынтық
деректер
Аяқтау
нысаны
Пайда-
лану-
шылар-
ға
табыс
ету
мерзім-
дері 1)
ау-
мақ-
тар
бөлі-
сін-
де 2)
сынып-
тама
түр-
лері
бой-
ынша 3)
1
2
3
4
5
6
7
8
1
Қазақстан Респуб-
ликасындағы
мал шаруашылы-
ғының дамуының
негiзгi
көрсеткiштерi:
а) ауыл
шаруашылығы
кәсiпорындарын-
дағы мал
шаруашылығының
жағдайы туралы
б) мал
шаруашылығы
өнiмдерiн
өндiрудiң шаруа қожалықтары
бойынша есебi
в) мал шаруашы-
лығы өнiмдерiн
өндiрудiң
жұртшылық
шаруашылықтары
бойынша есебi
айлық
24-аш
(айлық)
нысаны,
шаруа
қожа-
лық-
тары
бойынша
есеп,
жұртшы-
лық
шаруа-
шылық-
тары
бойынша
есеп
01-02
-03
02-03
ӘАОС,
ШҰҚНС,
МНС,
КМС
ста-
тисти-
калық
бюл-
летень
10-күні
2
Қазақстан Респуб-
ликасындағы дәндi
және бұршақты
дақылдардың қолда
бары және
қозғалысы
тоқ-
сандық
2-аш
(астық)
(тоқ-
сандық)
нысаны
01-02
02-03
ӘАОС
экс-
пресс-
ақпа-
рат
17 қаң-
тар
17 сәуір
17 шілде
17
қазан
3
Ауыл (село)
дамуының
мониторингi
тоқ-
сандық
24-аш
(айлық)
нысаны
29-аш
(жыл-
дық)
нысаны
22 (жыл
-дық)
нысаны
01-02
02-03
ӘАОС,
ШҰҚНС,
МНС,
КМС
"Ауыл
шаруа-шылы-
ғы"
бөлімі
24
қаңтар
25 сәуір
25 шілде
24 қазан
4
Қазақстан Респуб-
ликасы ауыл
шаруашылығының
(шаруашылықтардың
барлық санатта-
рында) жалпы
өнiмi
жиынтық
әзір-
лемелік
кесте-
лер
және
өндіріс
көлемі
туралы
дерек-
тер,
ауыл
шаруа-
шылығы
кәсіп-
орында-
рының
жылдық
есеп-
тері
01
01-02
ӘАОС
экс-
пресс-
ақпа-
рат
бюл-
летень
а) алдын ала
деректер
жылдық
2 ақпан
б) түпкiлiктi
деректер
жылдық
4 шілде
5
Жұртшылық
шаруашылықтарын-
дағы мал шаруа-
шылығының жағдайы
жарты
жылдық
А-008
сауал-
дамасы
01-02
ӘАОС
24-аш
ны-
саны
бой-
ынша
көр-
сет-
кіш-
тердің
ста-
тисти-
калық
бюлле-
теньге
арнал-
ған
есебі
28 ақпан
31 тамыз
6
Ауыл шаруашылығы
құралымдарының
нақты бары туралы
жарты
жылдық
Арнаулы
бағдар-
лама
01-02
02-03
ӘАОС
экс-
пресс-
ақпа-
рат
28
ақпан
28
тамыз
7
Ауыл шаруашылығы
тiркелiмiн (АШТ)
жүргiзу және
жаңғырту:
а) ауыл
шаруашылығы
кәсiпорындарының
Арнаулы
бағдар-
лама
01-02
02-03
ӘАОС
АШТ 1
1 қаңтардағы, 1
шiлдедегi ауыл
шаруашылығы
кәсiпорындарының
нақты бары туралы
жарты
жылдық
28 ақпан,
25 тамыз
1 қаңтардағы, 1
шiлдедегi мал мен
құстың нақты бары
туралы
жарты
жылдық
28 ақпан,
25 тамыз
1 шiлдедегi жердiң нақты
бары туралы
жылдық
25
тамыз
б) шаруа (фермер)
қожалықтарының
Арнаулы
бағдар-
лама
01-02
02-03
ӘАОС
АШТ 2
1 қаңтардағы, 1
шiлдедегi шаруа
(фермер)
қожалықтарының
нақты бары туралы
жарты
жылдық
28 ақпан,
25 тамыз
1 қаңтардағы, 1
шiлдедегi мал мен
құстың нақты бары
туралы
жарты
жылдық
28 ақпан,
25 тамыз
1 қаңтардағы
құрылыстар мен
ауыл шаруашылығы
техникаларының
нақты бары туралы
жылдық
28 ақпан
1 шiлдедегi жердiң нақты
бары туралы
жылдық
25
тамыз
в) жұртшылық
шаруашылықтарының
1 қаңтардағы, 1
шiлдедегi елдi
мекендерде
жұртшылық
шаруашылықтарының
нақты бары туралы
жарты
жылдық
Арнаулы
бағдар-
лама
01-02
02-03
ӘАОС
АШТ 3
28 ақпан,
25 тамыз
1 қаңтардағы, 1
шiлдедегi мал мен
құстың нақты бары
туралы
жарты
жылдық
28 ақпан,
25 тамыз
1 қаңтардағы
құрылыстардың
нақты бары туралы
жылдық
25
ақпан
1 шiлдедегi жердiң нақты
бары туралы
жылдық
25 тамыз
г) бақ және саяжай учаске-
лерiнiң
Арнаулы
бағдар-
лама
01-02
02-03
ӘАОС
СХР 4
1 шiлдедегi бақ
және саяжай
кооперативтерi
мен учаскелерiнiң
нақты бары туралы
жылдық
25 тамыз
1 шiлдедегi
жердiң нақты
бары туралы
жылдық
25 тамыз
8
Шаруа қожалықта-
рының есеп
кiтаптарындағы
мал санының
бастапқы есебiнiң
дұрыстығы туралы
жарты
жылдық
6-мш
(фер-
мер)
нысаны
01-02
02-03
ӘАОС
24-аш
ны-
саны
бой-
ынша
көр-
сет-
кіш-
тердің
ста-
тисти-
калық
бюлле-
теньге
арнал-
ған
есебі
6 наурыз
5 қыр-
күйек
9
Әрбiр шаруашылыққа
арналған
кiтаптардағы
(жұртшылық
шаруашылықтары
бойынша) мал
санының бастапқы
есебiнiң дұрыстығы туралы
жарты
жылдық
7-мш
(халық)
нысаны
01-02
02-03
ӘАОС
24-аш
ны-
саны
бой-
ынша
көр-
сет-
кіш-
тердің
ста-
тисти-
калық
бюлле-
теньге
арнал-
ған
есебі
6 наурыз
5 қыр-
күйек
10
Қазақстан
Республикасындағы
аңшылық
шаруашылығы
жылдық
2-аң-
шылық
(жыл-
дық)
нысаны,
А-12
сауал-
дамасы
бойынша
зерттеу
дерек-
тері
01-02
02-03
ӘАОС,
ШҰҚНС,
МНС,
КМС
ста-
тисти-
калық
бюл-
летень
13
наурыз
11
Аңшылықпен
айналысатын жеке
кәсiпкерлердiң
және аңшылық
саласында қызмет
көрсететiн
ұйымдардың
қызметiн зерттеу
сауалдамасы
жылына
бір
рет
А-12
сауал-
дамасы
01-02
ӘАОС
ста-
тисти-
калық
бюлле-
теньге
арнал-
ған
бөлім
13
наурыз
12
Қазақстан
Республикасындағы
ауыл шаруашылығы
кәсiпорындарының
мал мен құсқа
жұмсаған жемшөп
шығыстары туралы
жылдық
10-аш
(жыл-
дық)
нысаны
01-02
ӘАОС,
ШҰҚНС,
МНС,
КМС
ста-
тисти-
калық
бюл-
летень
3 сәуір
13
Қазақстан
Республикасындағы
балық аулау және
балық өсiрудiң негiзгi
көрсеткiштерi
жылдық
1-бал-
ық
(жыл-
дық)
нысаны,
А-10
сауал-
дамасы
бойынша
зерттеу
дерек-
тері
01-02
02-03
ӘАОС,
ШҰҚНС,
МНС,
ЭҚЖС,
КМС
ста-
тисти-
калық
бюл-
летень
4 сәуір
14
Балық аулаумен
және балық өсiрумен айналы-
сатын жеке кәсiп-
керлердiң және балық аулау, балық
өсiру саласында
қызмет көрсететiн
ұйымдардың
қызметiн iрiктеп
зерттеу сауалдамасы
жылына
бір
рет
А-10
(балық)
сауал-
дамасы
01-02
ӘАОС
ста-
тисти-
калық
бюлле-
теньге
арнал-
ған
бөлім
4 сәуір
15
Қазақстан
Республикасында мал шаруашылығы
өнiмдерiн өндiру
(түпкілiктi
деректер)
жылдық
24-аш
(жыл-
дық)
нысаны,
6-мш,
7-мш
нысан-
дары,
шаруа
қожа-
лықта-
рын
және үй
шаруа-
шылық-
тарын
зерттеу
дерек-
тері
01-02
-03
02-03
ӘАОС
ста-
тисти-
калық
бюл-
летень
17
сәуір
16
Қазақстан
Республикасында
ағаш дайындау
(жұмыстар мен
қызметтер көлемi)
және орман өсiру
мен орман
шаруашылық
жұмыстарын
жүргізу туралы
жылдық
1-орман
(жыл-
дық)
нысаны,
А-11
сауал-
дамасы
бойынша
зерттеу
дерек-
тері
01-02
02-03
ӘАОС,
ШҰҚНС,
МНС,
КМС
ста-
тисти-
калық
бюл-
летень
24 сәуір
17
Сүрек дайындаумен
және орман
шаруашылығымен
айналысатын жеке
кәсiпкерлердiң
және орман
шаруашылығы,
ағаш дайындау
саласында қызмет
көрсететiн
ұйымдардың
қызметiн iрiктеп
зерттеу сауалдамасы
жылына
бір
рет
А-11
(орман)
сауал-
дамасы
01-02
ӘАОС
ста-
тисти-
калық
бюлле-
теньге
арнал-
ған
бөлім
24 сәуір
18
Қалалық жердегi
мал мен құс
иелерiнiң пiкiрiн
iрiктеп сұрау
сауалдамасы
жылына
бір
рет
А-002
сауал-
дамасы
01-02
ӘАОС
24-аш
ны-
саны
бой-
ынша
көр-
сет-
кіш-
тердің
ста-
тисти-
калық
бюлле-
теньге
арнал-
ған
есебі
17
сәуір
19
Қазақстан
Республикасының
ауыл шаруашылығы
кәсiпорындарын-
дағы құрылыстар
мен ғимараттардың
нақты бары туралы
жылдық
49-аш
(жыл-
дық)
01-02
02-03
ӘАОС,
ШҰҚНС,
МНС,
КМС
ста-
тисти-
калық
бюлле-
тень
11 мамыр
20
Қазақстан
Республикасы
шаруа (фермер)
қожалықтарының
қызметi туралы
жылына
бір рет
А-001
сауал-
дамасы
01-02
ӘАОС
ста-
тисти-
калық
бюлле-
тень
23
мамыр
21
Қазақстан
Республикасының
ауыл шаруашылығы
кәсiпорындарын-
дағы, iрi және
орташа шаруа
(фермер)
қожалықтарындағы
қолда бар
тракторлар,
ауыл шаруашылығы
машиналары және
жабдықтар
жылдық
10-мех
(жыл-
дық)
нысаны
01-02
02-03
ӘАОС,
ШҰҚНС,
МНС,
КМС
ста-
тисти-
калық
бюлле-
тень
24 мамыр
22
Қазақстан
Республикасындағы
2005 жылғы ауыл
шаруашылығы
кәсiпорындары мен
шаруа (фермер)
қожалықтарының
қызметi туралы
жылдық
1-аш
(жыл-
дық)
нысаны
01-02
-03
ӘАОС
ста-
тисти-
калық
бюлле-
тень
30 маусым
23
Ауыл шаруашылығы
қызметтерін көрсететін
кәсiпорындардың
(ұйымдардың) есебi
жылдық
8-аш
(қыз-
меттер)
(жыл-
дық)
нысаны
01-02
ӘАОС,
ШҰҚНС,
МНС,
КМС
ста-
тисти-
калық
бюлле-
тень
3 шілде
24
2006 жылы
шаруашылықтардың
барлық санатта-
рында себiлген
ауыл шаруашылығы
дақылдарының
егiстiк көлемi
есебiнiң
қорытындылары:
алдын ала
деректер
түпкілiктi
деректер
жылына
бір рет
(егін
аяқ-
тал-
ғаннан
кейін)
4-аш
(жыл-
дық)
нысаны,
шаруа
(фер-
мер)
қожа-
лық-
тарын
және үй
шаруа-
шылық-
тарын
зерттеу
дерек-
тері
01-02
ӘАОС
экс-
пресс
ақпа-
рат
бюлле-
тень
18 шілде
3 тамыз
01-02
ӘАОС
25
2005 жылғы
Қазақстан
Республикасы ауыл
шаруашылығының
негiзгi өнiмдерi
ресурстарының
және пайдаланудың
баланстары
жылдық
жиынтық
әзір-
лемелік
кесте-
лер
және
өндіріс
көлемі
туралы
дерек-
тер,
ауыл
шаруа-
шылығы
кәсіп-
орында-
рының
жылдық
есеп-
тері
01
ӘАОС
ста-
тисти-
калық
бюлле-
тень
31
тамыз
26
Шаруа (фермер)
қожалықтарының
есеп кiтаптарын-
дағы егiс алқабы
бастапқы есебiнiң
дұрыстығы туралы
жылына
бір
рет
1 шіл-
деде
6-өш
(жыл-
дық)
нысаны
01-02
02-03
ӘАОС
ақ-
парат
15 қыр-
күйек
27
Әрбiр шаруашылыққа
арналған кiтаптар-
дағы (халық
шаруашылықтары
бойынша) егiс
алқабы бастапқы
есебiнiң
дұрыстығы туралы
жылына
бір
рет
1 шіл-
деде
7-өш
(жыл-
дық)
нысаны
01-02
02-03
ӘАОС
ақ-
парат
15 қыр-
күйек
28
Қазақстан
Республикасында
ауыл шаруашылық
дақылдарын жалпы
жинау
жылына
бір
рет
29-аш,
6-ж
және
7-ж
нысан-
дарына
жиынтық
әзір-
лемелік
кес-
телер,
шаруа
(фер-
мер)
қожа-
лықта-
рын
және
халық
шаруа-
шылық-
тарын
зерттеу
дерек-
тері
01-02-03
02-03
ӘАОС
а) алдын ала деректер
ста-
тисти-
калық
бюлле-
тень
20 жел-
тоқсан
б) түпкiлiктi деректер
ста-
тисти-
калық
бюлле-
тень
2007
жылдың
25 қаңтары
29
Ауыл шаруашылығы
өнiмдерiн шаруа
(фермер)
қожалықтарында
жалпы жинау
жылына
бір
рет
А-005
сауал-
дамасы
01-02
ӘАОС
29-аш
нысаны
бойын-
ша
көр-
сет-
кіш-
тердің
ста-
тисти-
калық
бюлле-
теньге
арнал-
ған
есебі
20 жел-
тоқсан
30
Жұртшылық
шаруашылықтарының
жерлерiнде ауыл
шаруашылығы
өнiмдерiн жалпы жинау
жылына
бір
рет
А-006
сауал-
дамасы
01-02
ӘАОС
29-аш
нысаны
бойын-
ша
көр-
сет-
кіш-
тердің
ста-
тисти-
калық
бюлле-
теньге
арнал-
ған
есебі
20 жел-
тоқсан
31
Дәндi дақылдардың
өнiмдiлiгiн зерттеу
жылына
бір
рет
А-1
(өнім-
ділік)
сауал-
дамасы
01-02
ӘАОС
29-аш
нысаны
бойын-
ша
көр-
сет-
кіш-
тердің
ста-
тисти-
калық
бюлле-
теньге
арнал-
ған
есебі
20 жел-
тоқсан

3.2. Формирование
статистических данных для пользователей
N
п/п
Наимено-
вание
статис-
тической
работы
Пе-
рио-
дич-
ность
Индекс
статис-
тичес-
кой
формы
Сводные данные
Форма
завер-
шения
Сроки
пред-
ставле-
ния 1)
поль-
зова-
телям
в раз-
резе
терри-
торий 2)
по
видам
клас-
сифи-
ка-
ций 3)
1
2
3
4
5
6
7
8
1
Основные
показатели
развития
животновод-
ства в
Республике
Казахстан:
а) о сос-
тоянии жи-
вотноводст-
ва в сель-
хозпред-
приятиях
б) расчет
производст-
ва продук-
тов живот-
новодства
по кресть-
янским
хозяйствам
в) расчет
производст-
ва продук-
тов живот-
новодства
по хозяй-
ствам
населения
ме-
сяч-
ная
ф. 24-сх
(мес),
расчет по кре-
стьян-
ским хо-
зяйст-
вам,
расчет
по хо-
зяйст-
вам
насе-
ления
01-02-03 02-03
КАТО,
КОПФ,
КФС,
КРП
ста-
тис-
ти-
чес-
кий
бюл-
ле-
тень
на
10 день
2
Наличие и
движение
зерновых и
бобовых
культур в
Республике
Казахстан
квар-
таль-
ная
ф. 2-сх
(зерно)
(кварт)
01-02
02-03
КАТО
экс-
пресс-
инфор-
мация
17 ян-
варя
17 ап-
реля
17 июля
17 ок-
тября
3
Мониторинг
развития
аула (села)
квар-
таль-
ная
ф. 24-сх
(мес)
ф. 29-сх
(год)
ф. 22
(год)
01-02
02-03
КАТО,
КОПФ,
КФС,
КРП
раз-
дел
"Сель-
ское
хозяй-
ство"
24 ян-
варя
25 ап-
реля
25 июля
24 ок-
тября
4
Валовая
продукция
сельского
хозяйства
(во всех
категориях
хозяйств)
Республики
Казахстан
сводные
разра-
боточные
таблицы
и данные
об объе-
ме про-
изводст-
ва,
годовые
отчеты
сельхоз-
пред-
приятий
01
01-02
КАТО
экс-
пресс-
инфор-
мация
бюлле-
тень
а) предва-
рительные
данные
годо-
вая
2 фев-
раля
б) оконча-
тельные
данные
годо-
вая
4 июля
5
Состояние
животновод-
ства в
хозяйствах
населения
полу-
годо-
вая
анкета
А-008
01-02
КАТО
рас-
чет
пока-
зате-
лей
для
ста-
тис-
тичес-
кого
бюлле-
теня по
ф.24-
сх
28 фев-
раля
31 ав-
густа
6
О наличии
сельхозфор-
мирований
полу-
годо-
вая
Спец-
прог-
рамма
01-02
02-03
КАТО
экс-
пресс-
инфор-
мация
28 фев-
раля
28 ав-
густа
7
Ведение и
актуализа-
ция сель-
скохозяйст-
венного
регистра
(СХР):
а) сельхоз-
предприятий
Спец-
прог-
рамма
01-02
02-03
КАТО
СХР1
о наличии сельхоз-
предприятий
на 1 янва-
ря, на 1
июля
полу-
годо-
вая
28 фев-
раля,
25 ав-
густа
о наличии
скота и
птицы на 1
января, на
1 июля
полу-
годо-
вая
28 фев-
раля,
25 ав-
густа
о наличии
земли на
1 июля
годо-
вая
25 ав-
густа
б) кресть-
янских
(фермерс-
ких) хо-
зяйств
Спец-
прог-
рамма
01-02
02-03
КАТО
СХР 2
о наличии
крестьянс-
ких (фер-
мерских)
хозяйств на
1 января,
на 1 июля
полу-
годо-
вая
28 фев-
раля,
25 ав-
густа
о наличии
скота и
птицы на 1
января, на
1 июля
полу-
годо-
вая
28 фев-
раля,
25 ав-
густа
о наличии
построек и
сельхозтех-
ники на 1
января
годо-
вая
28 фев-
раля
о наличии земли на 1 июля
годо-
вая
25 ав-
густа
в) хозяй-
ств населе-
ния о нали-
чии хозяй-
ств населе-
ния в насе-
ленных
пунктах на
1 января,
на 1 июля
полу-
годо-
вая
Спец-
прог-
рамма
01-02
02-03
КАТО
СХРЗ
28 фев-
раля,
25 ав-
густа
о наличии
скота и
птицы на 1
января, на
1 июля
полу-
годо-
вая
28 фев-
раля,
25 ав-
густа
о наличии
построек
на 1 января
годо-
вая
25 фев-
раля
о наличии
земли на 1
июля
годо-
вая
25 ав-
густа
г) садовых
и дачных
участков
Спец-
прог-
рамма
01-02
02-03
КАТО
СХР 4
о наличии
садовых и
дачных
коопера-
тивов и
участков
на 1 июля
годо-
вая
25 ав-
густа
о наличии
земли на
1 июля
годо-
вая
25 ав-
густа
8
О достовер-
ности пер-
вичного
учета чис-
ленности
скота в
книгах
учета
крестьянс-
ких хозяй-
ств
полу-
годо-
вая
ф.6-ж
(фермер)
01-02
02-03
КАТО
рас-
чет
пока-
зате-
лей
для
ста-
тис-
тичес-
кого
бюлле-
теня по
ф.24-
сх
6 марта
5 сен-
тября
9
О достовер-
ности пер-
вичного
учета чис-
ленности
скота в
похозяйст-
венных
книгах (по
хозяйствам
населения)
полу-
годо-
вая
ф.7-ж
(насе-
ление)
01-02
02-03
КАТО
рас-
чет
пока-
зате-
лей
для
ста-
тис-
тичес-
кого
бюлле-
теня по
ф.24-
сх
6 марта
5 сен-
тября
10
Охотничье
хозяйство в
Республике
Казахстан
годо-
вая
ф. 2-
охота
(год),
данные
обсле-
дований
по анке-
те А-12
01-02
02-03
КАТО,
КОПФ,
КФС,
КРП
ста-
тис-
тичес-
кий
бюл-
летень
13 марта
11
Обследова-
ние деяте-
льности ин-
дивидуаль-
ных пред-
принимате-
лей, зани-
мающихся
охотой и
организа-
ции, оказы-
вающих ус-
луги в об-
ласти охоты
1 раз
в год
анкета
А-12
01-02
КАТО
раздел
в ста-
тисти-
ческий
бюлле-
тень
13 марта
12
О расходе
кормов ско-
ту и птице
в сельско-
хозяйствен-
ных пред-
приятиях в
Республике
Казахстан
годо-
вая
ф. 10-сх
(год)
01-02
КАТО,
КОПФ,
КФС,
КРП
ста-
тис-
тичес-
кий
бюлле-
тень
3 апреля
13
Основные показатели рыболовст-
ва и рыбо-
водства в
Республике Казахстан
годо-
вая
ф. 1-рыба (год),
данные
обследо-
ваний по
анкете А-10
01-02
02-03
КАТО, КОПФ,КФС,
ОКЭД,
КРП
ста-
тис-
тичес-
кий
бюл-
ле-
тень
4 апреля
14
Обследова-
ние деяте-
льности ин-
дивидуаль-
ных пред-
принимате-
лей, зани-
мающихся
уловом рыбы
и рыбовод-
ством и
органи-
заций,
оказывающих
услуги в
области ры-
боловства,
рыбоводства
1 раз
в год
анкета А-10 (рыба)
01-02
КАТО
раздел
в ста-
тисти-
ческий
бюлле-
тень
4 апреля
15
Производст-
во продук-
тов живот-
новодства в
Республике
Казахстан
(окончате-
льные дан-
ные)
годо-
вая
ф. 24-сх
(год),
ф. 6-ж,
7-ж,
данные
обследо-
ваний
крес-
тьянских
и домаш-
них хо-
зяйств
01-02-03
02-03
КАТО
ста-
тис-
тичес-
кий
бюлле-
тень
17 апреля
16
О заготовке
леса (объем
работ и
услуг) и
проведении
лесокуль-
турных и
лесохозяй-
ственных
работ в
Республике
Казахстан
годо-
вая
ф. 1-лес
(год),
данные
обследо-
ваний по
анкете
А-11
01-02
02-03
КАТО,
КОПФ,
КФС,
КРП
ста-
тис-
тичес-
кий
бюлле-
тень
24 апреля
17
Обследова-
ние деяте-
льности ин-
дивидуаль-
ных пред-
принимате-
лей, зани-
мающихся
заготовкой
древесины и
лесоводст-
вом и орга-
низаций,
оказывающих
услуги в
области
лесоводства
и лесозаго-
товок
1 раз
в год
анкета
А-11
(лес)
01-02
КАТО
раздел
в ста-
тисти-
ческий
бюлле-
тень
24 апреля
18
Опрос
владельцев
скота
и птицы в
городской
местности
1 раз
в год
анкета
А-002
01-02
КАТО
рас-
чет
пока-
зате-
лей
для
ста-
тис-
тичес-
кого
бюлле-
теня по
ф.24-
сх
17 апреля
19
О наличии
построек и
сооружений
в сельско-
хозяйствен-
ных пред-
приятиях
Республики
Казахстан
годо-
вая
ф. 49-сх
(год)
01-02
02-03
КАТО,
КОПФ,
КФС,
КРП
ста-
тис-
тичес-
кий
бюлле-
тень
11 мая
20
О деятель-
ности крес-
тьянских
(фермерс-
ких)
хозяйств
Республики
Казахстан
1 раз
в год
анкета
А-001
01-02
КАТО
ста-
тис-
тичес-
кий
бюлле-
тень
23 мая
21
Наличие
тракторов,
сельскохо-
зяйственных
машин и
оборудова-
ния в сель-
скохозяйст-
венных
предприя-
тиях, в
крупных и
средних
крестьянс-
ких (фер-
мерских) хозяйствах
в Республи-
ке Казах-
стан
годо-
вая
ф.10-мех
(год)
01-02
02-03
КАТО,
КОПФ,
КФС,
КРП
ста-
тис-
тичес-
кий
бюлле-
тень
24 мая
22
О деятель-
ности сель-
хозпред-
приятий и
крестьянс-
ких (фер-
мерских)
хозяйств в
Республике
Казахстан
за 2005 год
годо-
вая
ф. 1-сх (год)
01-02-03
КАТО
ста-
тис-
тичес-
кий
бюлле-
тень
30 июня
23
Отчет пред-
приятий
(организа-
ций), ока-
зывающих
сельскохо-
зяйственные
услуги в
Республике
Казахстан
годо-
вая
ф. 8-сх
(услуги)
(год)
01-02
КАТО,
КОПФ,
КФС,
КРП
ста-
тис-
тичес-
кий
бюлле-
тень
3 июля
24
Итоги учета
посевных
площадей
сельскохо-
зяйственных
культур под
урожай 2006
года во
всех кате-
гориях хо-
зяйств:
предвари-
тельные
данные
окончатель-
ные данные
1 раз
в год
(по
за-
вер-
шению
сева)
ф. 4-сх
(год)
данные
обследо-
ваний
крес-
тьянских
(фермер-
ских)
хозяйств
и хозяй-
ств на-
селения
01-02
КАТО
экс-
пресс-
инфор-
мация
бюлле-
тень
18 июля
3 ав-
густа
01-02
КАТО
25
Балансы
ресурсов и
использова-
ния основ-
ных продук-
тов сельс-
кого хозяй-
ства
Республики
Казахстан
за 2005 г.
годо-
вая
сводные
разрабо-
точные
таблицы
и данные
об объе-
ме про-
изводст-
ва,
годовые
отчеты
сельхоз-
предп-
риятий
01
КАТО
ста-
тис-
тичес-
кий
бюлле-
тень
31 ав-
густа
26
О достовер-
ности пер-
вичного
учета
посевных
площадей
в книгах
учета
крестьянс-
ких (фер-
мерских)
хозяйств
1 раз
в год
ф. 6-р (год)
01-02
02-03
КАТО
инфор-
мация
15 сен-
тября
27
О достовер-
ности пер-
вичного
учета
посевных
площадей в
похозяйст-
венных кни-
гах (по
хозяйствам
населения)
1 раз
в год
ф. 7-р
(год)
01-02
02-03
КАТО
инфор-
мация
15 сен-
тября
28
Валовой
сбор сель-
скохозяйст-
венных
культур в
Республике
Казахстан
1 раз
в год
сводные
разрабо-
точные
таблицы
к
ф.29-сх,
ф.6-р и
ф.7-р,
данные
обследо-
ваний
крестья-
нских
(фермер-
ских) и
хозяйств
населе-
ния
01-02-03
02-03
КАТО
а) предва-
рительные
данные
ста-
тис-
тичес-
кий
бюлле-
тень
20 де-
кабря
б) оконча-
тельные
данные
ста-
тис-
тичес-
кий
бюл-
летень
25 января
2007 года
29
Валовой
сбор сель-
хозпродук-
ции в
крестьянс-
ких (фер-
мерских)
хозяйствах
1 раз
в год
анкета
А-005
01-02
КАТО
рас-
чет
пока-
зате-
лей
для
ста-
тис-
тичес-
кого
бюлле-
теня по
ф.29-
сх
20 де-
кабря
30
Валовой
сбор сель-
хозпродук-
ции на зем-
лях хозяй-
ств населе-
ния
1 раз
в год
анкета
А-006
01-02
КАТО
рас-
чет
пока-
зате-
лей
для
ста-
тис-
тичес-
кого
бюлле-
теня по
ф.29-
сх
20 де-
кабря
31
Обследова-
ние урожай-
ности зер-
новых куль-
тур
1 раз
в год
анкета
А-1
(урожай-
ность)
01-02
КАТО
рас-
чет
пока-
зате-
лей
для
ста-
тис-
тичес-
кого
бюлле-
теня по
ф. 29-
сх
20 де-
кабря

4. Өнеркәсiптiк өндiрiс статистикасы
4.1. Статистикалық байқаулар жүргiзу
Р/с
N
Статистикалық
байқаудың
атауы
Ке-
зең-
дi-
лiгі
Статис-
тикалық
нысан-
ның
индексi
Респон-
дент-
тердiң
бастапқы
дерек-
тердi
өткiзу
Статис-
тиканың
аумақтық
орган-
дарының
бастапқы
дерек-
тердi
өткiзу
Бастапқы
есеп-
тердің
жиынтық
базасын
табыс
ету
мерзiмдерi 1)
1
2
3
4
5
6
7
1
Кәсiпорынның
өнiм (тауар,
қызмет) өндiру
және жөнелту
туралы есебi
жедел-
айлық
1-К
(жедел-
айлық)
нысаны
1 күнi
3-жұмыс
күніне
10-күнi
жылдық
1-К
(жылдық)
нысаны
6 наурыз
2 мамыр
10 шілде
2
Кәсiпорынның
өнiм (тауар,
қызмет) өндiру
туралы есебi
тоқсан-
дық
1-К
(шағын)
(тоқсан-
дық)
нысаны
25 күні
45-күні
3 наурыз
6 маусым
5 қыр-
күйек
6 жел-
тоқсан
жылдық
1-К
(шағын)
(жылдық)
нысаны
1 наурыз
2 мамыр
10 шілде
3
Кәсiпорынның
өнiм (тауар,
қызмет) өндiру туралы есебi
тоқсан-
дық
1-К
(қосал-
қы)
(тоқсан-
дық)
нысаны
10 күні
30-күні
16 ақпан
17 мамыр
16 тамыз
15 қараша
жылдық
1-К
(қосал-
қы)
(жылдық)
нысаны
14 ақпан
2 мамыр
10 шілде
4
Кәсiпорынның этил спиртiн
және алкогольдi
өнiмдердi өндiру
және жөнелту
туралы есебi
тоқсан-
дық
1-алк
(өнерк)
(тоқсан-
дық)
нысаны
10 күні
12-күні
20 қаңтар
20 сәуір
20 шілде
20 қазан
5
Кәсiпорынның
өнiм (тауар,
қызмет) өндiру
(айларға бөлу
арқылы) туралы
есебi
жылдық
1-ӨНЕРК
(жылдық)
нысаны
1 наурыз
15 мамыр
10 шілде
6
Өндiрiстiк қуат балансы
жылдық
ҚБ
(жылдық)
нысаны
31 қаңтар
30 сәуір
30 мамыр
7
Электр
энергиясын өндiру, бөлу
және тұтыну,
энергетикалық
жабдықтардың
құрамы туралы
есеп
жылдық
24-энер-
гетика
(жылдық)
нысаны
10 наурыз
16 маусым
31 шілде
8
Су құбырының (жеке су құбыры
желiсiнiң) жұмысы туралы
есеп
жылдық
1-су
құбыры
(жылдық)
нысаны
20 қаңтар
27 наурыз
27 сәуір
9
Жылу электр стансалары,
гидроэлектр стансалары
және қазандықтар
жұмысының техникалық-
экономикалық
көрсеткiштері
туралы
жылдық
6-ОБ
(жылдық)
нысаны
10 ақпан
15 мамыр
16 маусым
10
Табиғи және сұйытылған газ
жiберген
кәсiпорындар
жұмысы туралы
есеп iрi, орташа
және шағын кәсiпорындар
бойынша
жылдық
1-ГАЗ
(жылдық)
нысаны
30 қаңтар
15 наурыз
17
сәуір
11
Кәсiпорынның
жылу энергиясын
жiберу және
өндiру туралы
есебi
жылдық
1-Жылу
(жылдық)
нысаны
26 қаңтар
10 мамыр
12 маусым
12
Дербес энергия көздерi бар
кәсiпорындарды (ұйымдарды)
iрiктеп зерттеу сауалдамасы**
жылына
бір рет
ЭК-001
сауал-
дамасы
1 шілде-
дегі
жағдай
бойынша
31 шілде
29 қыркүйек
13
Өнеркәсiп
өнiмдерiн
өндiрумен
айналысатын жеке
кәсiпкерлердi
iрiктеп зерттеу
сауалдамасы**
жылына
екі рет
ЖК-001
(бір-
жолғы)
сауал-
дамасы
1 қаң-
тардағы
жағдай
бойынша;
1 шілдеде
28 ақпан
31 тамыз
28 сәуір
27 қазан
4.2. Статистикалық деректердi пайдаланушылар үшiн
қалыптастыру
Р/с
N
Статистикалық
жұмыстың
атауы
Ке-
зең-
дi-
лiгі
Ста-
тис-
тика-
лық
ны-
сан-
ның
ин-
дексi
Жиынтық
деректер
Аяқтау
нысаны
Пайда-
лану-
шыларға
табыс ету
мерзім-
дері 1)
ау-
мақ-
тар
бөлі-
сін-
де 2)
сынып-
тама
түр-
лері
бой-
ынша 3)
1
2
3
4
5
6
7
8
1
ҚР өнеркәсiп
жұмысының
негiзгi
көрсеткiштерi
ай-
лық
1-К
жедел-
айлық
нысаны;
1-К
(шағын)
тоқсан-
дық;
1-К
(қосал-
қы)
тоқсан-
дық;
1-К
(жыл-
дық);
1-К
(шағын)
жыл-
дық;
1
ӨНЕРК
(жыл-
дық);
1-К
қосал-
қы.
(жыл-
дық)
нысан-
дары
бойынша
есеп-
тер;
шаруа
(фер-
мер)
қожа-
лықта-
рын,
жеке
кәсiп-
кер-
лердi
және
дербес
энергия
көзде-
рiн
бiр-
жолғы
зерттеу
01-02
02-03
ӘАОС,
ЭҚЖС,
КМС,
ӨӨСС,
МНС
стати-
сти-
калық
бюлле-
тень
10-11-
күндері
Өнеркәсiп
өнiмдерiнің
маңызды
түрлерiн ҚР
облыстары бойынша өндiру
ай-
лық
-"-
02
02-03
ӘАОС,
ӨӨСС
стати-
сти-
калық
бюлле-
тень
10-11-
күндері
3
ҚР өнеркәсi-
бiндегi нақты
көлем
индекстерi
ай-
лық
-"-
01-02
ӘАОС,
ЭҚЖС,
ӨӨСС
экс-
пресс-
ақ-
парат
8-9
күндері
4
Өнеркәсiп
өнiмдерiнiң
маңызды
түрлерiн ҚР
кәсiпорындары
бойынша өндiру*
тоқ-
сан-
дық
1-К
жедел-
айлық
нысаны
01
ӨӨСС
әзір-
леме-
лік
кесте-
лер
12 қаңтар
12 сәуір
12 шілде
12 қазан
5
Тұтыну тауарла-
рын ҚР-да
өндiру
ай-
лық
1-К
жедел-
айлық
нысаны
01-02
02-03
ӘАОС
стати-
сти-
калық
бюлле-
тень
на 15
день
6
ҚР өнеркәсiп
кәсiпорында-
рындағы
өнiмдердi
жөнелту және
олардың
қалдықтары
тоқ-
сан-
дық
1-К
жедел-
айлық
нысаны
01-02
02-03
ӘАОС,
ЭҚЖС,
ӨӨСС
стати-
сти-
калық
бюлле-
тень
11 қаңтар
11 сәуір
11 шілде
11 қазан
7
Этил спиртiн
және алкогольдi
өнiмдердi ҚР-
да өндiру және
жөнелту
тоқ-
сан-
дық
1-алк
(өнерк)
(тоқ-
сандық)
нысаны
01-02
02-03
ӘАОС,
ӨӨСС
стати-
сти-
калық
бюлле-
тень
20 қаңтар
20 сәуір
20 шілде
20 қазан
8
ҚР кәсiпорында-
рының этил
спиртiн және
алкогольдi
өнiмдердi
өндiруi және
жөнелтуi*
тоқ-
сан-
дық
1-алк
(өнерк)
(тоқ-
сандық)
нысаны
01
ӨӨСС,
кәсіп-
орын-
дар
бойын-
ша
стати-
сти-
калық
бюлле-
тень
24 қаңтар
24 сәуір
24 шілде
24 қазан
9
ҚР iрi кәсiп-
орындарының
мониторингi*
1-К
жедел-
айлық
нысаны,
1-Е
(тоқ-
сандық)
нысаны
1-ин-
вест
(тоқ-
сандық)
нысаны
1-ӨҚ
(тоқ-
сандық)
нысаны
01
ӘАОС,
ЭҚЖС,
ӨӨСС
кәсіп-
орын-
дар
тізімі
бойын-
ша
а) өнеркәсiп
өндiрiсiнiң
көрсеткiштерi
тоқ-
сан-
дық
стати-
сти-
калық
бюлле-
тень
20 наурыз
20 маусым
20 қыр-
күйек
20 жел-
тоқсан
б) қаржы,
инвестициялық
қызмет және
еңбек көрсет-
кiштерi
тоқ-
сан-
дық
стати-
сти-
калық
бюлле-
тень
23 наурыз
22 маусым
22 қыр-
күйек
22 жел-
тоқсан
10
Қызметтiң
қосалқы
(негiзгi емес)
түрлерi
тоқ-
сан-
дық
1-К
жедел-
айлық
нысаны
01-0202-03
ӘАОС,
ЭҚЖС
әзір-
леме-
лік
кесте-
лер
19 қаңтар
19 сәуір
19 шілде
19 қазан
11
Өнеркәсiптегi
шағын кәсiп-
орындар (саны
50 адамға
дейін)
жұмысының
негiзгi
көрсеткiштерi
тоқ-
сан-
дық
1-К
(шағын)
(тоқ-
сандық)
нысаны
01-02
02-03
ӘАОС,
ЭҚЖС,
МНС,
КМС,
ӨӨСС,
ШҰҚНС
әзір-
леме-
лік
кесте-
лер
6 наурыз
6 маусым
6 қыр-
күйек
6 жел-
тоқсан
12
ҚР әскери-
өнеркәсiптiк
өнімдері*
қаң-
тар-
жел-
тоқ-
сан-
ын-
дағы
1-К
жедел-
айлық
нысаны
01-02
ӘАОС,
әске-
ри-
өнер-
кәсіп-
тік
өнім-
дерді
өнді-
ретін
кәсіп-
орын-
дар
бой-
ынша
стати-
сти-
калық
бюлле-
тень
26 қаңтар
13
Өнеркәсiптiк
емес кәсiпорын-
дар балансын-
дағы өнеркәсiп
кәсiпорындары
жұмысының
негiзгi
көрсеткiштерi
тоқ-
сан-
дық
1-К
(қосал-
қы)
(тоқ-
сандық)
нысаны
01-02
02-03
ӘАОС,
ЭҚЖС,
МНС,
КМС,
ӨӨСС
әзір-
леме-
лік
кесте-
лер
16 ақпан
16 мамыр
16 тамыз
16 қараша
14
Ауыл (село)
дамуының
мониторингi
тоқ-
сан-
дық
1-К
жедел-
айлық
нысаны;
1-К
(шағын)
(тоқ-
сан-
дық);
1-К
(қосал-
қы)
(тоқ-
сан-
дық);
1-К
(жыл-
дық);
1-К
(шағын)
жылдық;
1 ӨНЕРК
(жыл-
дық);
1-К
(қосал-
қы).
(жыл-
дық)
нысан-
дары
бойынша
есеп-
тер;
шаруа
(фер-
мер)
қожа-
лықта-
рын,
жеке
кәсіп-
керлер-
ді және
дербес
энергия
көз-
дерін
бір-
жолғы
зерттеу
01-02
02-03
ӘАОС,
ЭҚЖС,
ӨӨСС
әзір-
леме-
лік
кесте-
лер
25 қаңтар
25 сәуір
25 шілде
24 қазан
15
ҚР өнеркәсiбi
жұмысының
негiзгi
көрсеткiштерi
жыл-
дық
1-К
(жыл-
дық)
нысаны
1-К
(шағын)
(жыл-
дық)
нысаны
1-К
(қосал-
қы)
(жыл-
дық)
нысаны
1-ӨНЕРК(жыл-
дық)
нысаны;
шаруа
(фер-
мер)
қожа-
лықта-
рын,
жеке
кәсіп-
керлер-
ді және
дербес
энергия
көз-
дерін
бір-
жолғы
зерттеу
01-02
02-03
ӘАОС,
ЭҚЖС,
МНС,
КМС,
ӨӨСС,
ШҰҚНС
стати-
сти-
калық
бюлле-
тень
20 шілде
16
2005 жылғы өнеркәсiп
кәсiпорындары
жұмысының негiзгi
көрсеткiштерi (айларға
бөлгендегi)
жыл-
дық
1-ӨНЕРК(жыл-
дық)
нысаны
1-К
(жыл-
дық)
нысаны
1-К
(шағын)
(жыл-
дық)
1-К
(қосал-
қы)
(жыл-
дық)
нысаны
шаруа
(фер-
мер)
қожа-
лықта-
рын,
жеке
кәсіп-
керлер-
ді және
дербес
энергия
көз-
дерін
бір-
жолғы
зерттеу
01-02
02-03
ӘАОС,
ЭҚЖС,
МНС,
КМС,
ӨӨСС,
ШҰҚНС
әзір-
леме-
лік
кесте-
лер
20 шілде
17
Өнеркәсiптегi
шағын
кәсiпорындар
(саны 50
адамға дейiн)
жұмысының
негiзгi
көрсеткiштерi
жыл-
дық
1-К
(шағын)
(жыл-
дық)
нысаны
01-02
02-03
ӘАОС,
ЭҚЖС,
МНС,
КМС,
ӨӨСС,
ШҰҚНС
әзір-
леме-
лік
кесте-
лер
21 шілде
18
Өнеркәсiп өнiмдерінің
орташа көтерме
бағалары **
жыл-
дық
1-К
(жыл-
дық)
1-К
(шағын)
(жыл-
дық)
01-02
02-03
ӘАОС,
ӨӨСС
әзір-
леме-
лік
кесте-
лер
15 маусым
19
Өндiрiстiк
қуат балансы
жыл-
дық
ҚБ
(жыл-
дық)
нысаны
01-02
ӘАОС,
ӨӨСС
стати-
сти-
калық
бюлле-
тень
5 маусым
20
Қазақстан
Республикасының
электр балансы.
Энергетикалық
жабдықтардың
құрамы
жыл-
дық
24-
энерге-
тика
(жыл-
дық)
нысаны
01-02
ӘАОС,
ЭҚЖС
стати-
сти-
калық
бюлле-
тень
31 шілде
21
ҚР-дағы су
құбыры ғимарат-
тарының жұмысы
туралы
жыл-
дық
1-су
құбыры
(жыл-
дық)
нысаны
01-02
02-03
ӘАОС
стати-
сти-
калық
бюлле-
тень
27 сәуір
22
Жылу электр
стансалары,
гидроэлектр
стансалары және
қазандықтар
жұмысының
техникалық-
экономикалық
көрсеткiштерi
жыл-
дық
6-ЖК
01-02
02-03
ӘАОС
стати-
сти-
калық
бюлле-
тень
16 маусым
23
Табиғи және
сұйытылған
газ жiберген
кәсiпорындар
жұмысы туралы
жыл-
дық
1-ГАЗ
(жыл-
дық)
нысаны
01-02
02-03
ӘАОС
стати-
сти-
калық
бюлле-
тень
17 сәуір
24
ҚР кәсiпорында-
рының жылу
энергиясын
жiберуi және
өндiруi туралы
жыл-
дық
1-ЖЫЛУ
(жыл-
дық)
нысаны
01-02
02-03
ӘАОС
стати-
сти-
калық
бюлле-
тень
12 маусым
25
Өнеркәсіп
өнiмдерiнiң
жедел деректер
бойынша орташа
жылдық көтерме
бағалары**
қаң-
тар-
жел-
тоқ-
сан-
дағы
1-К
жедел-
айлық
нысаны
01-02
ӘАОС,
ӨӨСС
әзір-
леме-
лік
кесте-
лер
24 қаңтар
26
Дербес энергия
көздерi бар
кәсiпорындардың
(ұйымдардың)
жұмысы туралы**
жы-
лына
бір
рет
ЭК-001
сауал-
дамасы
01-02
ӘАОС
әзір-
леме-
лік
кесте-
лер
29 қыр-
күйек
27
Өнеркәсiп
өнiмдерiн
өндiрумен
айналысатын
жеке кәсiпкерлер
қызметi
туралы**
жы-
лына
екі
рет
ЖК-001
сауал-
дамасы
01-02
02-03
ӘАОС
әзір-
леме-
лік
кесте-
лер
28 сәуір
27 қазан
*) - қызмет бабында пайдалану үшiн
**) - нақты көлемнiң индексiн есептеу үшiн

4. Статистика промышленного производства
4.1. Проведение статистических наблюдений
N
п/п
Наимено-
вание
статисти-
ческого
наблюдения
Перио-
дичность
Индекс
статис-
тической
формы
Сроки представления 1)
первич-
ных
данных
респон-
дентами
первич-
ных
данных
терри-
ториа-
льным и
органами
статис-
тики
сводной
базы
первич-
ных
отчетов
1
2
3
4
5
6
7
1
Отчет пред-
приятия о
производст-
ве и
отгрузке
продукции
(товаров,
услуг)
срочная-
месячная
ф.1-П
(сроч.-
мес)
1 числа
на 3
рабочий
день
на 10
день
годовая
ф.1-П
(год)
6 марта
2 мая
10 июля
2
Отчет пред-
приятия о
производст-
ве продук-
ции (това-
ров, услуг)
квар-
тальная
ф.1-П
(малые)
(кварт)
25 числа
на 45 день
3 марта
6 июня 5 сен-
тября
6 де-
кабря
годовая
ф.1-П
(малые)
(год)
1 марта
2 мая
10 июля
3
Отчет пред-
приятия о
производст-
ве продук-
ции (това-
ров, услуг)
квар-
тальная
ф.1-П
(подсоб)
(кварт)
10 числа
на 30 день
16 фев-
раля
17 мая
16 ав-
густа
15 нояб-
ря
годовая
ф.1-П
(подсоб)
(год)
14
февраля
2 мая
10 июля
4
Отчет пред-
приятия о
производст-
ве и
отгрузке
этилового
спирта и
алкогольной
продукции
квар-
тальная
ф.1-алк
(пром)
(кварт)
10 числа
на 12
день
20 января
20 апреля
20 июля
20 ок-
тября
5
Отчет пред-
приятия о
производст-
ве продук-
ции (това-
ров, услуг)
(с разбив-
кой по
месяцам)
годовая
ф.1-ПРОМ
(год)
1 марта
15 мая
10 июля
6
Баланс
производст-
венной мощ-
ности
годовая
ф. БМ
(год)
31 ян-
варя
30 ап-
реля
30 мая
7
Отчет о
производст-
ве, распре-
делении и
потреблении
электричес-
кой энер-
гии, соста-
ве энерге-
тического
оборудова-
ния
годовая
ф. 24-
энерге-
тика
(год)
10 марта
16 июня
31 июля
8
Отчет о ра-
боте водо-
провода
(отдельной
водопровод-
ной сети)
годовая
ф.1-во-
допровод
(год)
20
января
27 марта
27
апреля
9
О технике-
экономи-
ческих по-
казателях
работы теп-
лоэлектро-
станции,
гидроэлект-
ростанции
и котельной
годовая
ф.6-ТП
(год)
10
февраля
15 мая
16 июня
10
Отчет о ра-
боте пред-
приятий,
отпускавших
природный
и сжижен-
ный газ
годовая
ф.1-ГАЗ
(год)
30
января
15 марта
17
апреля
11
Отчет пред-
приятия об
отпуске и
производст-
ве тепловой
энергии
годовая
ф.1-ТЕП
(год)
26
января
10 мая
12 июня
12
Анкета
выборочного
обследова-
ния пред-
приятий
(организа-
ций), имею-
щих авто-
номные
энергоис-
точники **
1 раз в
год
Анкета
ЭИ-001
по сос-
тоянию
на 1
июля
31 июля
29
сентября
13
Анкета
выборочного
обследова-
ния индиви-
дуальных
предприни-
мателей,
занимающих-
ся произ-
водством
промышлен-
ной продук-
ции**
2 раза в
год
Анкета
ИП-001
(едино-
времен-
ное)
по сос-
тоянию
на 1
января;
на 1
июля
28 фев-
раля
31 ав-
густа
28 ап-
реля
27 ок-
тября
4.2. Формирование
статистических данных для пользователей
N
п/п
Наимено-
вание
статис-
тической
работы
Пе-
рио-
дич-
ность
Индекс
статис-
тической
формы
Сводные данные
Форма
завер-
шения
Сроки
пред-
став-
ления 1)
пользо-
вателям
в раз-
резе
терри-
торий 2)
по
видам
клас-
сифи-
каций 3)
1
2
3
4
5
6
7
8
1.
Основные
показатели
работы
промышлен-
ности РК
ме-
сяч-
ная
ф.1-П
сроч.-
мес;
расчеты
по фор-
мам:
ф.1-П
(малые)
кварт;
ф.1-П
(подсоб)
кварт;
ф.1-П
(год);
ф.1-П
(малые)
год;
ф.1-ПРОМ
(год),
ф.1-П
подсоб,
(год);
един.
обсл.
крес-
тьянс-
ких
(фер-
мерс-
ких)
хозяй-
ств,
индиви-
дуаль-
ных
пред-
прини-
мате-
лей и
авто-
номных
энерго-
источ-
ников
01-02
02-03
КАТО,
ОКЭД,
КРП,
СКПП,
КФС
ста-
тисти-
ческий
бюлле-
тень
на 10-11 день
2
Производ-
ство важ-
нейших ви-
дов про-
мышленной
продукции
по облас-
тям РК
ме-
сяч-
ная
_"_
02
02-03
КАТО,
СКПП
ста-
тисти-
ческий
бюлле-
тень
на 10-11 день
3
Индексы
физическо-
го объема
в промыш-
ленности
РК
ме-
сяч-
ная
_"_
01-02
КАТО, ОКЭД,
СКПП
экс-
пресс-
инфор-
мация
на 8-9 день
4
Производ-
ство важ-
нейших ви-
дов про-
мышленной продукции по пред-
приятиям
РК*
квар-
таль-
ная
ф.1-П сроч.-
мес.
01
СКПП
разра-
боточ-
ные
таблицы
12 ян-
варя
12 ап-
реля
12 июля
12 ок-
тября
5
Производ-
ство пот-
ребитель-
ских това-
ров в РК
квар-
таль-
ная
ф.1-П
сроч.-
мес.
01-02
02-03
КАТО
ста-
тисти-
ческий
бюлле-
тень
на 15
день
6
Отгрузка и остатки продукции на пред-
приятиях
промышлен-
ности РК
квар-
таль-
ная
ф.1-П
срочн.-
мес.
01-02
02-03
КАТО,
ОКЭД,
СКПП
ста-
тисти-
ческий
бюлле-
тень
11 ян-
варя
11 ап-
реля
11 июля
11 ок-
тября
7
Производ-
ство и
отгрузка
этилового
спирта и
алкоголь-
ной про-
дукции в
РК
квар-
таль-
ная
ф.1-алк
(пром)
(кварт)
01-02
02-03
КАТО,
СКПП
ста-
тисти-
ческий
бюлле-
тень
20 ян-
варя
20 ап-
реля
20 июля
20 ок-
тября
8
Производ-
ство и
отгрузка
этилового
спирта и
алкоголь-
ной про-
дукции
предприя-
тиями РК*
квар-
таль-
ная
ф.1-алк
(пром)
(кварт)
01
СКПП,
по
пред-
прия-
тиям
ста-
тисти-
ческий
бюлле-
тень
24 ян-
варя
24 ап-
реля
24 июля
24 ок-
тября
9
Мониторинг
крупнейших
промышлен-
ных пред-
приятий
РК*
ф.1-П
сроч.-
мес.
ф.1-Т
(кварт)
ф.1-
инвест
(кварт)
ф.1-ПФ
(кварт)
01
КАТО,
ОКЭД,
СКПП,
по
списку
пред-
приятий
а) показа-
тели про-
мышленного
производ-
ства
квар-
таль-
ная
ста-
тисти-
ческий
бюлле-
тень
20 марта
20 июня
20 сен-
тября
20 де-
кабря
б) показа-
тели фи-
нансовой,
инвести-
ционной
деятель-
ности и
по труду
квар-
таль-
наяя
ста-
тисти-
ческий
бюлле-
тень
23 марта
22 июня
22 сен-
тября
22 де-
кабря
10
Вторичные
(неоснов-
ные) виды
деятель-
ности
квар-
таль-
ная
ф.1-П
сроч.-
мес.
01-02
02-03
КАТО,
ОКЭД
разра-
боточ-
ные
таблицы
19 ян-
варя
19 ап-
реля
19 июля
19 ок-
тября
11
Основные
показатели
работы ма-
лых пред-
приятий в
промышлен-
ности (с
численнос-
тью до 50
чел)
квар-
таль-
ная
ф.1-П (малые) (кварт)
01-02
02-03
КАТО,
ОКЭД,
КФС,
КРП,
СКПП,
КОПФ
разра-
боточ-
ные
таблицы
6 марта
6 июня
6 сен-
тября
6 де-
кабря
12
Военно-
промышлен-
ная про-
дукция РК*
за ян-
варь-де-
кабрь
ф.1-П сроч.-
мес.
01-02
КАТО,
по
пред-
прия-
тиям,
произ-
водящим
военно-
промыш-
ленную
продук-
цию
ста-
тисти-
ческий
бюлле-
тень
26 ян-
варя
13
Основные
показатели
работы
промышлен-
ных пред-
приятий,
находящих-
ся на
балансе
непромыш-
ленных
предприя-
тий
квар-
таль-
ная
ф.1-П
(подсоб)
(кварт)
01-02
02-03
КАТО,
ОКЭД
КФС,
КРП,
СКПП
разра-
боточ-
ные
таблицы
16 фев-
раля
16 мая
16 ав-
густа
16 нояб-
ря
14
Мониторинг
развития
аула (села)
квар-
таль-
ная
ф.1-П
сроч.-
мес;
расчеты
по фор-
мам:
ф.1-П
(малые)
кварт;
ф.1-П
(подсоб)
кварт;
ф.1-П
(год);
ф.1-П
(малые)
год;
ф.1-
ПРОМ
(год),
ф.1-П
подсоб,
(год);
един.
обсл.
крес-
тьянс-
ких
(фермер-
ских)
хозяйств
индиви-
дуаль-
ных
пред-
рини-
мате-
лей и
авто-
номных
энерго-
источ-
ников
01-02
02-03
КАТО,
ОКЭД,
СКПП
разра-
боточ-
ные
таблицы
25 ян-
варя
25 ап-
реля
25 июля
24 ок-
тября
15
Основные показатели
работы
промышлен-
ности РК
годо-
вая
ф.1-П
(год)
1-П
(малые)
(год)
ф.1-П
(подсоб)
(год)
ф.1-ПРОМ
(год);
един.
обсл.
крес-
тьянс-
ких
(фер-
мерс-
ких)
хозяй-
ств,
индиви-
дуаль-
ных
пред-
прини-
мателей
и авто-
номных
энерго-
источ-
ников
01-02
02-03
КАТО,
ОКЭД,
КФС,
КРП,
СКПП,
КОПФ
ста-
тисти-
ческий
бюлле-
тень
20 июля
16
Основные
показатели
работы
промышлен-
ных пред-
приятий
за 2005 г.
(с разбив-
кой по
месяцам)
годо-
вая
ф.1-ПРОМ
(год)
ф.1-П
(год)
1-П
(малые)
(год)
ф.1-П
(подсоб)
(год)
един.
обсл.
крес-
тьян-
ских
(фер-
мерс-
ких)
хозяй-
ств,
инди-
видуа-
льных
пред-
прини-
мателей
и авто-
номных
энерго-
источ-
ников
01-02
02-03
КАТО,
ОКЭД,
КФС,
КРП,
СКПП,
КОПФ
разра-
боточ-
ные
таблицы
20 июля
17
Основные
показатели
работы ма-
лых пред-
приятий в
промышлен-
ности (с
численнос-
тью до 50
чел)
годо-
вая
1-П (малые) (год)
01-02
02-03
КАТО,
ОКЭД,
КФС,
КРП,
СКПП,
КОПФ
разра-
боточ-
ные
таблицы
21 июля
18
Средние
оптовые
цены про-
дукции
промышлен-
ности**
годо-
вая
1-П
(год)
1-П
(малые)
(год)
01-02
02-03
КАТО,
СКПП
разра-
боточ-
ные
таблицы
15 июня
19
Баланс
производ-
ственных
мощностей
годо-
вая
Ф. БМ (год)
01-02
02-03
КАТО,
СКПП
ста-
тисти-
ческий
бюлле-
тень
5 июня
20
Электро-
баланс
Республики
Казахстан.
Состав
энергети-
ческого
оборудова-
ния
годо-
вая
ф.24-
энерге-
тика
(год)
01-02
КАТО
ОКЭД
ста-
тисти-
ческий
бюлле-
тень
31 июля
21
О работе
водопро-
водных со-
оружений в
РК
годо-
вая
ф.1-во-
допро-
вод
(год)
01-02
02-03
КАТО
ста-
тисти-
ческий
бюлле-
тень
27 ап-
реля
22
Технико-
экономи-
ческие
показатели
работы
теплоэлек-
тростан-
ции, гид-
роэлектро-
станции и
котельной
годо-
вая
ф.6-ТП
01-02
02-03
КАТО
ста-
тисти-
ческий
бюлле-
тень
16 июня
23
О работе
предприя-
тий, от-
пускавших
природный
и сжижен-
ный газ
годо-
вая
ф.1-ГАЗ
(год)
01-02
02-03
КАТО
ста-
тисти-
ческий
бюлле-
тень
17 апреля
24
Об отпуске
и произ-
водстве
тепловой
энергии
предприя-
тиями РК
годо-
вая
ф.1-ТЕП
(год)
01-02
02-03
КАТО
ста-
тисти-
ческий
бюлле-
тень
12 июня
25
Среднего-
довые оп-
товые цены
промышлен-
ной про-
дукции по
оператив-
ным дан-
ным**
за
ян-
варь-де-
кабрь
ф.1-П
сроч.-
мес
01-02
КАТО,
СКПП
разра-
боточ-
ные
таблицы
24 января
26
О работе
предприя-
тий, (ор-
ганиза-
ций),
имеющих
автономные
энергоис-
точники**
1
раз в
год
Анкета
ЭИ-001
01-02
КАТО
разра-
боточ-
ные
таблицы
29 сен-
тября
27
О деятел-
ности ин-
дивидуаль-
ных пред-
принимате-
лей, зани-
мающихся
производ-
ством про-
мышленной
продук-
ции**
2
раза
в год
Анкета
ИП-001
01-02
02-03
КАТО
разра-
боточ-
ные
таблицы
28 ап-
реля
27 ок-
тября
*   - для служебного пользования
**  - для расчета индекса физического объема

5. Инвестициялар және құрылыс статистикасы
5.1. Статистикалық байқаулар жүргiзу
Р/с
N
Статистикалық
байқаудың
атауы
Кезең-
дiлiгі
Статис-
тикалық
нысан-
ның
индексi
Респон-
дент-
тердiң
бастапқы
дерек-
тердi
өткiзу
Статис-
тиканың
аумақтық
орган-
дарының
бастапқы
дерек-
тердi
өткiзу
Бастапқы
есеп-
тердің
жиынтық
базасын
табыс
ету
мерзiмдерi 1)
1
2
3
4
5
6
7
1
Негiзгi капиталға
жұмсалған
инвестициялар
туралы есеп
айлық
1
инвест
(жедел-
айлық
нысаны
2 күнi
5-күнi
7-күнi
2
Инвестициялар туралы есеп
тоқсан-
дық
1
инвест.
(тоқсан-
дық)
нысаны
25 күні
40-күні
9 наурыз
8 маусым
8 қыр-
күйек
8 жел-
тоқсан
жылдық
1
инвест.
(жылдық)
нысаны
14 сәуір
28 сәуір
16
маусым
3
Жеке тұрғын
үйлердi және
басқа объектiлердi
iске қосу
туралы есеп
айлық
1-ЖТҚ
(жедел-
айлық)
нысаны
2 күні
5-күні
7-күні
жылдық
1-ЖТҚ
(жылдық)
нысаны
1 ақпан
24 наурыз
12 мамыр
4
Объектiлердi
iске қосу
туралы есеп
айлық
2-КҚ
(құры-
лыс)
(жедел-
айлық)
нысаны
2-күні
5-күні
7-күні
жылдық
2-КҚ
(құры-
лыс)
(жылдық)
нысаны
1 ақпан
24 наурыз
25 мамыр
5
Қазақстан
Республикасының
республикалық
және жергiлiктi
инвестициялық
жобаларын iске
асыру туралы
есеп*
тоқсан-
дық
1-РИЖТ
(тоқсан-
дық)
нысаны
7-күні
10-күні
24 қаңтар
24 сәуір
24 шілде
24 қазан
6
Құрылыс ұйымдары
орындаған
жұмыстар көлемi
туралы:
а) iрi және
орташа құрылыс
ұйымдары бойынша
айлық
1-КҚ
(жедел-
айлық)
нысаны
4-күні
6-күні
9-күні
жылдық
1-КҚ
(жылдық)
нысаны
31
наурыз
14 сәуір
12 мамыр
б) шағын құрылыс
ұйымдары бойынша
(саны 50 адамға
дейiн)
тоқ-
сандық
1-КҚ
(шағын)
(тоқсан-
дық)
нысаны
10-күні
13-күні
13 қаңтар
13 сәуір
13 шілде
13 қазан
жылдық
1-КҚ
(шағын),
(жылдық)
нысаны
31 наурыз
14 сәуір
12 мамыр
7
Құрылысқа
салынған
инвестицияларды
игеру және негiзгi құрал-
жабдықтарды iске
қосу туралы есеп
жылдық
2-КҚ
(жылдық)
15 наруыз
7 сәуір
7 маусым
8
Қоршаған ортаны
қорғауға
жұмсалған
инвестициялар және табиғи
ресурстарды
ұтымды пайдалану
туралы есеп
жылдық
18-КҚ
(жылдық)
6 ақпан
10 наурыз
31 наурыз
9
Есеп беретiн
ұйымдар
балансында
есептелетiн
негiзгi құрылыс
машиналарының
қолда бары және
пайдаланылуы
туралы есеп
жылдық
12-құ-
рылыс
(жылдық)
нысаны
20 қаңтар
10 ақпан
14 наурыз
10
Құрылыс салуға
берiлген
рұқсаттарды
зерттеу
сауалдамасы
тоқсан-
дық
F-001
сауал-
дамасы
10-күні
20-күні
10 мамыр
10 тамыз
10
қараша
11
Құрылыс салуға жүргiзiлген
мердiгерлiк тендерлердi
зерттеу
сауалдамасы
жылына
бір рет
F-002
сауал-
дамасы
6 қаңтар
24 қаңтар
22 ақпан
12
Тұрғын үй құрылысын жүргiзетiн
құрылыс ұйымдарын зерттеу
сауалдамасы
жылына
бір рет
F-003
сауал-
дамасы
21
наурыз
5 сәуір
4 мамыр
13
Құрылысқа
берiлген
рұқсаттар
бойынша құрылыс
жағдайын зерттеу
сауалдамасы
жылына
бір рет
(2005
жылдың
2-тоқ-
санын-
да)
F-004
сауал-
дамасы
20 қаңтар
3 ақпан
24 ақпан
5.2. Статистикалық деректердi пайдаланушылар үшiн
қалыптастыру
Р/с
N
Статистикалық
жұмыстың
атауы
Ке-
зең-
дi-
лiгі
Ста-
тис-
тика-
лық
ны-
сан-
ның
ин-
дексi
Жиынтық
деректер
Аяқтау
нысаны
Пайда-
лану-
шыларға
табыс ету
мерзім-
дері 1)
ау-
мақ-
тар
бөлі-
сін-
де 2)
сынып-
тама
түр-
лері
бой-
ынша 3)
1
2
3
4
5
6
7
8
1
Негiзгi
капиталға
жұмсалған
инвестициялар
туралы
мәлiметтер
айлық
1
инвест
(жедел)
1-ЖТҚ
(жедел)
нысаны
01-02
02-03
ЭҚЖС,
МНС,
КМС,
ШҰҚНС,
ӘАОС
стати-
сти-
калық
бюлле-
тень
12-күні
Инвестициялар туралы
мәлiметтер
тоқ-
сан-
дық
1
инвест
(тоқ-
сан-
дық),
2-ШК
(тоқ-
сан-
дық)
нысаны
02-03
ЭҚЖС,
МНС,
КМС,
ШҰҚНС,
ӘАОС
стати-
сти-
калық
бюлле-
тень
14 наурыз
14 маусым
14 қыр-
күйек
14 жел-
тоқсан
жыл-
дық
1
инвест
(жыл-
дық),
2-ШК
(жыл-
дық)
нысаны
-"-
ЭҚЖС,
МНС,
КМС,
ШҰҚНС,
ӘАОС
стати-
сти-
калық
бюлле-
тень
20 маусым
3
Объектiлер құрылысы
және iске қосу туралы
мәлiметтер
айлық
2-КҚ
(құры-
лыс)
(жедел-
айлық),
1-ЖТҚ
(жедел-
айлық)
нысаны
01-02
02-03
қуаттар
мен
объек-
тілер
тізбесі
бойынша
стати-
сти-
калық
бюлле-
тень
11-күні
жыл-
дық
2-КҚ
(құры-
лыс)
(жыл-
дық),
1-ЖТҚ
(жыл-
дық)
нысаны
-"-
-"-
15 маусым
4
Қазақстан
Республика-
сындағы
шетелдiк
инвестициялар
есебiнен қар-
жыландырылатын
объектiлер
құрылысы туралы
мәлiметтер*
тоқ-
сан-
дық
2-КҚ
(құры-
лыс)
(жедел-
айлық)
нысаны
1
инвест
(жедел-
айлық)
нысаны
01-02
ЭҚЖС,
МНС,
КМС,
ШҰҚНС,
ӘАОС
стати-
сти-
калық
бюлле-
тень
13 қаңтар
13 сәуір
13 шілде
13 қазан
5
Куаттарды iске қосу
туралы
мәлiметтер
жыл-
дық
2-КҚ
(құры-
лыс)
(жыл-
дық),
1-ЖТҚ
(жыл-
дық)
нысаны
01-02
қуаттар
объек-
тілер
тізбесі
бойынша
стати-
сти-
калық
бюлле-
тень
2 маусым
6
Қазақстан
Республика-
сының
инвестициялық
жобаларын iске
асыру туралы
мәлiметтер*
тоқ-
сан-
дық
1-РИЖТ
(тоқ-
сан-
дық)
нысаны
01-02
объек-
тілер
тізімі
бойынша
стати-
сти-
калық
бюлле-
тень
26 қаңтар
26 сәуір
26 шілде
26 қазан
7
Өнеркәсiптiң iрi кәсiпорын-
дары монито-
рингi*
(9б-тармағының
4.2-бөлiмiн
қара)
тоқ-
сан-
дық
1-ин-
вест
(тоқ-
сандық)
нысаны
01-02
ЭҚЖС,
МНС,
КМС,
ШҰҚНС,
ӘАОС
әзір-
леме-
лік
кес-
телер
16 наурыз
16 маусым
15 қыр-
күйек
16 жел-
тоқсан
8
Ауыл (село) дамуының
мониторингi
тоқ-
сан-
дық
01-02
ЭҚЖС,
МНС,
КМС,
ШҰҚНС,
ӘАОС
"Ин-
вести-
ция-
лар"
бөлімі
24 қаңтар
25 сәуір
25 шілде
24 қазан
9
Орындалған мердiгерлiк
құрылыс жұмыстары
туралы
мәлiметтер
айлық
1-КҚ
(жедел-
айлық)
нысаны
01-02
02-03
-"-
-"-
КМС,
МНС,
ӘАОС,
ЭҚТӨС
стати-
сти-
калық
бюлле-
тень
14-күні
тоқ-
сан-
дық
1-КҚ
(шағын)
(тоқ-
сан-
дық),
1-КҚ
(жедел)
нысаны
-"-
әзір-
леме-
лік
кес-
телер
17 қаңтар
17 сәуір
17 шілде
17 қазан
жыл-
дық
1-КҚ
(жыл-
дық)
нысаны,
1-КҚ
(шағын)
жылдық
нысаны
-"-
стати-
сти-
калық
бюлле-
тень
16 мамыр
10
Iрi және орта
құрылыс ұйымдары
қызметiнiң
негiзгi
көрсеткiштерi*
тоқ-
сан-
дық
1-КҚ
(жедел-
айлық)
01-02
КМС,
МНС,
ӘАОС,
ЭҚТӨС
стати-
сти-
калық
бюлле-
тень
24 ақпан
26 мамыр
24 тамыз
24 қараша
11
Жер қойнауын
пайдаланушы -
кәсiпорын-
дардың
минералды
шикiзатқа
жұмсаған
инвестициялары
туралы
мәлiметтер
тоқ-
сан-
дық
1-
инвест
(тоқ-
сандық)
нысаны
2-ШК
(тоқ-
сандық)
нысаны
01-02
ЭҚЖС,
МНС,
КМС,
ШҰҚНС
ӘАОС
стати-
сти-
калық
бюлле-
тень
17 наурыз
16 маусым
18 қыр-
күйек
19 жел-
тоқсан
жыл-
дық
1-
инвест
(жыл-
дық)
нысаны
2-ШК
(жыл-
дық)
нысаны
-"-
-"-
29 маусым
12
Экономиканың басым сектор-
ларындағы
инвестициялар
бойынша
уәкiлеттi
мемлекеттiк
органмен өзара
шарт жасасқан
кәсiпорындар
мен ұйымдардың
инвестициялары
туралы мәлiметтер
тоқ-
сан-
дық
1-
инвест
(тоқ-
сан-
дық)
нысаны
2-ШК
(тоқ-
сан-
дық)
нысаны
01-02
ЭҚЖС,
МНС,
КМС,
ШҰҚНС
ӘАОС
әзір-
леме-
лік
кес-
телер
21 наурыз
21 маусым
21 қыр-
күйек
21 жел-
тоқсан
жыл-
дық
1-
инвест
(жыл-
дық)
нысаны
2-ШК
(жыл-
дық)
нысаны
-"-
-"-
-"-
29 маусым
13
Құрылысқа
салынған
инвестиция-
ларды игеру
және негiзгi
құрал-жабдық-
тарды iске
қосу туралы
мәліметтер
жыл-
дық
2-КҚ
(жыл-
дық),
1-ЖТҚ
(жыл-
дық),
2-ШК
(жыл-
дық)
нысаны
01-02
02-03
МНС,
ЭҚЖС,
ШҰҚНС,
КМС,
ӘАОС
стати-
сти-
калық
бюлле-
тень
15 маусым
14
Қоршаған
ортаны қорғауға
жұмсалған
инвестициялар
және табиғи
ресурстарды
ұтымды пайдалану
туралы
мәлiметтер
жыл-
дық
18-КҚ
(жыл-
дық)
нысаны
01-02
02-03
МНС,
КМС,
ШҰҚНС,
ЭҚЖС,
ӘАОС
стати-
сти-
калық
бюлле-
тень
11 жылдық
15
Қазақстан
Республикасын-
дағы негiзгi
құрылыс
машиналарының
қолда бары
және пайдала-
нылуы туралы
мәлiметтер
жыл-
дық
12-
құрылыс
(жыл-
дық)
нысаны
01-02
02-03
МНС,
КМС,
ШҰҚНС,
ЭҚЖС,
ӘАОС
стати-
сти-
калық
бюлле-
тень
21 наурыз
16
Құрылыс салуға
берiлген рұқсаттарды
зерттеу нәтижелерi
тоқ-
сан-
дық
F-001
сауал-
дамасы
01-02
МНС,
КМС,
ШҰҚНС,
ЭҚЖС,
ӘАОС
стати-
сти-
калық
бюлле-
тень
16 мамыр
16 тамыз
16 қараша
17
Құрылыс салуға
арналған мердігерлiк
тендерлерге
қатысушыларды
зерттеу
нәтижелерi
жыл-
дық
F-002
сауал-
дамасы
01-02
МНС,
КМС,
ШҰҚНС,
ЭҚЖС,
ӘАОС
стати-
сти-
калық
бюлле-
тень
24 ақпан
18
Тұрғын үй
құрылысын
жүргiзетiн
құрылыс
ұйымдарын
зерттеу
нәтижелерi
жыл-
дық
F-003
сауал-
дамасы
01-02
МНС,
КМС,
ШҰҚНС,
ЭҚЖС,
ӘАОС
стати-
сти-
калық
бюлле-
тень
12 мамыр
19
Берiлген
рұқсаттар
бойынша құрылыс жағдайын
зерттеу
нәтижелерi
жыл-
дық
F-004
сауал-
дамасы
01-02
МНС,
КМС,
ШҰҚНС,
ЭҚЖС,
ӘАОС
стати-
сти-
калық
бюлле-
тень
24 наурыз
20
Қазақстан
Республика-
сында тұрғын
үй құрылысын
дамытудың
мемлекеттiк
бағдарламасын
iске асыру
барысы туралы
тоқ-
сан-
дық
2-КҚ
(құры-
лыс)
(жедел-
айлық)
нысаны
01-02
МНС,
КМС,
ШҰҚНС,
ЭҚЖС,
ӘАОС
стати-
сти-
калық
бюлле-
тень
25 қаңтар
25 сәуір
25 шілде
25 қазан
*) қызмет бабында пайдалану үшiн

5. Статистика инвестиций и строительства
5.1. Проведение статистических наблюдений
N
п/п
Наименование
статистичес-
кого
наблюдения
Пе-
рио-
дич-
ность
Индекс
статис-
тической
формы
Сроки представления 1)
пер-
вичных
данных
респон-
дентами
пер-
вичных
данных
терри-
ториа-
льными
органами
статис-
тики
сводной
базы
первич-
ных
отчетов
1
2
3
4
5
6
7
1
Отчет об инвестициях в основной капитал
ме-
сяч-
ная
ф.1
инвест
(сроч-
мес)
на 2
день
на 5
день
на 7 день
2
Отчет об инвестициях
квар-
таль-
ная
ф.1-ин-
вест
(кварт)
на 25 день
на 40 день
9 марта
8 июня
8 сен-
тября
8 декабря
го-
довая
ф.1-ин-
вест
(год)
14
апреля
28
апреля
16 июня
3
Отчет о вво-
де в дейст-
вие индиви-
дуальных жи-
лых домов и
других
объектов
ме-
сяч-
ная
ф.1-ИЖС
(сроч-
мес)
на 2
день
на 5
день
на 7 день
го-
довая
ф.1-ИЖС
(год)
1
февраля
24 марта
12 мая
4
Отчет о вво-
де в дейст-
вие объектов
ме-
сяч-
ная
ф.2-КС
(стройка)
(сроч-
мес)
на 2
день
на 5
день
на 7 день
годо-
вая
ф.2-КС
(стройка)
(год)
1
февраля
24 марта
25 мая
5
Отчет о реа-
лизации рес-
публиканских
и местных
инвестицион-
ных проектов
Республики
Казахстан*
квар-
таль-
ная
Ф.1-РИП
(кварт)
на 7
день
на 10
день
24 января
24 апреля
24 июля
24 ок-
тября
6
Отчет об
объемах ра-
бот (услуг),
выполненных
строительны-
ми организа-
циями:
а) по круп-
ным и сред-
ним строи-
тельным ор-
ганизациям
ме-
сяч-
ная
ф. 1-КС
(сроч-
мес)
на 4 день
на 6 день
на 9 день
годо-
вая
ф.1-КС
(год)
31 марта
14 ап-
реля
12 мая
б) по малым
строительным
организациям
(с числен-
ностью до
50 чел.)
квар-
таль-
ная
ф.1-КС
(малые)
(кварт)
на 10
день
на 13
день
13 января
13 апреля
13 июля
13 ок-
тября
годо-
вая
ф.1-КС
(малые)
(год)
31 марта
14 ап-
реля
12 мая
7
Отчет об ос-
воении ин-
вестиций в
строительст-
во и вводе в
действие ос-
новных сред-
ств
годо-
вая
ф.2-КС
(год)
15 марта
7 апреля
7 июня
8
Отчет об
инвестициях
на охрану
окружающей
среды и ра-
циональное
использова-
ние природ-
ных ресурсов
годо-
вая
ф.18-КС
(год)
6
февраля
10 марта
31 марта
9
Отчет о на-
личии и ис-
пользовании
основных
строительных
машин, чис-
лящихся на
балансе от-
читывающихся
организаций
годо-
вая
ф.12-ст-
роитель-
ство
(год)
20 января
10 февраля
14 марта
10
Анкета обс-
ледования
выданных
разрешений
на строите-
льство
квар-
таль-
ная
Анкета
F-001
на 10
день
на 20
день
10 мая
10 ав-
густа
10 ноября
11
Анкета обс-
ледования
участников
подрядных
тендеров на
строительст-
во
1 раз
в год
Анкета
F-002
6 января
24
января
22
февраля
12
Анкета обс-
ледования
строительных
организаций,
осуществляю-
щих строите-
льство жилья
1 раз
в год
Анкета
F-003
21 марта
5 апреля
4 мая
13
Анкета обс-
ледования
состояния
строительст-
ва по выдан-
ным разреше-
ниям на
строительст-
во
1 раз
в год
(за 2
полу-
годие
2005
г.)
Анкета
F-004
20
января
3
февраля
24
февраля
5.2. Формирование
статистических данных для пользователей
N
п/п
Наиме-
нование
стати-
стической
работы
Пе-
рио-
дич-
ность
Индекс
статис-
тической
формы
Сводные данные
Форма
завер-
шения
Сроки
пред-
ставле-
ния 1)
поль-
зова-
телям
в раз-
резе
террито-
рий 2)
по
видам
классифи-
каций 3)
1
2
3
4
5
6
7
8
1
Сведения
об инвес-
тициях в
основной
капитал в
Республике
Казахстан
ме-
сяч-
ная
ф.1 ин-
вест
(сроч-
мес)
1-ИЖС
(сроч-
мес)
01-02
02-03
ОКЭД,
КФС,
КРП,
КОПФ,
КАТО
ста-
тис-
тичес-
кий
бюлле-
тень
на 12 день
2
Сведения
об инвес-
тициях
квар-
таль-
ная
ф.1-ин-
вест
(кварт),
ф.2-МП
(кварт)
ф.2-МП
(год)
01-02
02-03
ОКЭД,
КФС,
КРП,
КОПФ,
КАТО
ста-
тис-
тичес-
кий
бюлле-
тень
14
марта
14 июня
14 сен-
тября
14
декабря
годо-
вая
ф.1-ин-
вест
(год),
ф.2-МП
(год)
-"-
ОКЭД,
КФС,
КРП,
КОПФ,
КАТО
ста-
тис-
тичес-
кий
бюлле-
тень
20 июня
3
Сведения
о строи-
тельстве
и вводе в
действие
объектов
ме-
сяч-
ная
ф.2-КС
(строй-
ка)
(сроч-
мес),
1-ИЖС
(сроч-
мес)
01-02
02-03
по
перечню
мощнос-
тей и
объек-
тов
ста-
тис-
тичес-
кий
бюлле-
тень
на 11 день
годо-
вая
ф.2-КС
(строй-
ка)
(год),
1-ИЖС
(год)
-"-
-"-
15 июня
4
Сведения о строи-
тельстве
объектов,
финанси-
руемых за
счет ино-
странных
инвести-
ций в
Республи-
ке Казах-
стан*
квар-
таль-
ная
ф.2-КС
(стройка)
(сроч-
мес)
ф.1-ин-
вест
(сроч-
мес)
01-02
ОКЭД,
КФС,
КРП,
КОПФ,
КАТО
ста-
тис-
тичес-
кий
бюлле-
тень
13
января
13
апреля
13
июля
13
октября
5
Сведения
о вводе в
действие
мощностей
годо-
вая
ф.2-КС
(стройка)
(год),
1-ИЖС
(год)
01-02
по
перечню
мощнос-
тей и
объектов
ста-
тис-
тичес-
кий
бюлле-
тень
2 июня
6
Сведения о реали-
зации
инвести-
ционных
проектов
в Респуб-
лике Ка-
захстан*
квар-
таль-
ная
ф.1-РИП
(кварт)
01-02
по
списку
объектов
ста-
тис-
тичес-
кий
бюлле-
тень
26
января
26
апреля
26
июля
26
октября
7
Монито-
ринг
крупных
предприя-
тий про-
мышлен-
ности*
(см.
раздел
4.2 п.96)
квар-
таль-
ная
ф.1-ин-
вест
(кварт)
01-02
ОКЭД,
КФС,
КРП,
КОПФ,
КАТО
раз-
рабо-
точ-
ные
таб-
лицы
16 марта
16 июня
15 сен-
тября
16 де-
кабря
8
Монито-
ринг раз-
вития ау-
ла (села)
квар-
таль-
ная
01-02
ОКЭД,
КФС,
КРП,
КОПФ,
КАТО
раз-
дел
№"Ин-
вес-
ти-
ции"
24
января
25
апреля
25 июля
24 ок-
тября
9
Сведения
о выпол-
нении
подрядных
строите-
льных ра-
бот
ме-
сяч-
ная
ф.1-КС
(сроч-
мес)
01-02
02-03
КРП,
КФС,
КАТО,
КПВЭД
ста-
тис-
тичес-
кий
бюлле-
тень
на 14 день
квар-
таль-
ная
ф.1-КС
(малые)
(кварт),
Ф.1-кс
(сроч-
мес)
-"-
раз-
рабо-
точ-
ные
таб-
лицы
17
января
17
апреля
17
июля
17
октября
годо-
вая
ф.1-КС
(год),
ф.1-кс
(малые)
(годо-
вая)
-"-
ста-
тис-
тичес-
кий
бюлле-
тень
16 мая
10
Основные
показате-
ли деяте-
льности
крупных и
средних
строите-
льных ор-
ганиза-
ций*
квар-
таль-
ная
ф.1-КС
(сроч-
мес)
01-02
КРП,
КФС,
КАТО,
КПВЭД
ста-
тис-
тичес-
кий
бюлле-
тень
24
февраля
26
мая
24
августа
24
ноября
11
Сведения
об инвес-
тициях
предприя-
тий-нед-
ропользо-
вателей
минераль-
ного сы-
рья
квар-
таль-
ная
ф.1-ин-
вест
(кварт)
ф.2-МП
(кварт)
01-02
ОКЭД,
КФС,
КРП,
КОПФ,
КАТО
ста-
тис-
тичес-
кий
бюлле-
тень
17
марта
16 июня
18 сен-
тября
19
декабря
годо-
вая
ф.1-ин-
вест
(год)
ф.2-МП
(год)
-"-
-"-
29 июня
12
Сведения
об инвес-
тициях
предприя-
тий и ор-
ганиза-
ций, зак-
лючивших
контракты
с уполно-
моченным
государ-
ственным
органом
по инвес-
тициям в
приорите-
тных сек-
торах
экономики
квар-
таль-
ная
ф.1-ин-
вест
(кварт)
ф.2-МП
(кварт)
01-02
ОКЭД,
КФС,
КРП,
КОПФ,
КАТО
раз-
рабо-
точ-
ные
таб-
лицы
21
марта
21
июня
21 сен-
тября
21
декабря
годо-
вая
ф.1-ин-
вест
(год)
ф.2-МП
(год)
-"-
-"-
-"-
29 июня
13
Сведения
об освое-
нии ин-
вестиций
в строи-
тельство
и вводе в
действие
основных
средств
годо-
вая
ф.2-КС
(год),
1-ИЖС
(год),
2-МП
(год)
01-02
02-03
КФС,
ОКЭД,
КОПФ,
КРП,
КАТО
ста-
тис-
тичес-
кий
бюл-
ле-
тень
15 июня
14
Сведения
об инвес-
тициях на
охрану
окружаю-
щей среды
и рацио-
нальное
использо-
вание
природных
ресурсов
годо-
вая
ф.18-КС
(год)
01-02
02-03
КФС,
КРП,
КОПФ,
ОКЭД,
КАТО
ста-
тис-
тичес-
кий
бюлле-
тень
11
апреля
15
Сведения
о наличии
и исполь-
зовании
основных
строите-
льных ма-
шин в
Республи-
ке Казах-
стан
годо-
вая
ф.12-ст-
роитель-
ство
(год)
01-02
02-03
КФС,
КРП,
КОПФ,
ОКЭД,
КАТО
ста-
тис-
тичес-
кий
бюлле-
тень
21 марта
16
Результа-
ты обсле-
дования
выданных
разреше-
ний на
строите-
льство
квар-
таль-
ная
Анкета
F-001
01-02
КФС,
КРП,
КОПФ,
ОКЭД,
КАТО
ста-
тис-
тичес-
кий
бюлле-
тень
16 мая
16
августа
16
ноября
17
Результа-
ты обсле-
дования
участни-
ков про-
веденных
подрядных
тендеров
на строи-
тельство
годо-
вая
Анкета
F-002
01-02
КФС,
КРП,
КОПФ,
ОКЭД,
КАТО
ста-
тис-
тичес-
кий
бюлле-
тень
24
февраля
18
Результа-
ты обсле-
дования
строите-
льных ор-
ганиза-
ций, осу-
ществляю-
щих стро-
ительство
жилья
годо-
вая
Анкета
F-003
01-02
КФС,
КРП,
КОПФ,
ОКЭД,
КАТО
ста-
тис-
тичес-
кий
бюлле-
тень
12 мая
19
Результа-
ты обсле-
дования
состояния
строите-
льства по
выданным
разреше-
ниям на
строите-
льство
годо-
вая
Анкета
F-004
01-02
КФС,
КРП,
КОПФ,
ОКЭД,
КАТО
ста-
тис-
тичес-
кий
бюлле-
тень
24 марта
20
О ходе
реализа-
ции Госу-
дарствен-
ной прог-
раммы
развития
жилищного
строите-
льства в
Республи-
ке Казах-
стан
квар-
таль-
ная
ф.2-КС
(стройка)
(сроч-
ная-
месяч-
ная)
01-02
КФС,
КРП,
КОПФ,
ОКЭД,
КАТО
ста-
тис-
тичес-
кий
бюлле-
тень
25
января
25
апреля
25
июля
25
октября
*) для служебного пользования

6. Инновациялар статистикасы
6.1. Статистикалық байқаулар жүргiзу
Р/с
N
Статистикалық
байқаудың
атауы
Ке-
зең-
дi-
лiгі
Статис-
тикалық
нысан-
ның
индексi
Респон-
дент-
тердiң
бастапқы
дерек-
тердi
өткiзу
Статис-
тиканың
аумақтық
орган-
дарының
бастапқы
дерек-
тердi
өткiзу
Бастапқы
есеп-
тердің
жиынтық
базасын
табыс
ету
мерзiмдерi 1)
1
2
3
4
5
6
7
1
Ғылыми-
техникалық
жұмыстарды
орындау туралы
жылдық
N 1-
Ғылым
(жылдық)
нысаны
25
қаңтар
27
ақпан
20 сәуiр
2
Инновациялық
қызмет туралы
есеп
жылдық
N 1-
Инно-
вация
(жылдық)
нысаны
20 сәуiр
22 мамыр
3 шiлде
3
Жаңа технология-
лар құру және
пайдалану,
өнiмнiң жаңа
түрлерiн
(тауарлар,
қызметтер)
игеру туралы
есеп
жылдық
N 2-
Инно-
вация
(жылдық)
нысаны
20 сәуiр
29 мамыр
19
маусым
4
Ақпараттық
технологияларды
пайдалану және осыған
байланысты
өнiмдер (жұмыстар
мен қызметтер)
өндiру туралы
есеп
жылдық
N 3-
ақпарат
(жылдық)
нысаны
15 наурыз
17 сәуір
15 мамыр
5
Интернет желiсiн
пайдаланушыларды
бiржолғы зерттеу
жылына
бір рет
Н-020
сауал-
дамасы
20
қаңтар
23 ақпан
24 сәуір
6.2. Статистикалық деректердi пайдаланушылар үшiн
қалыптастыру
Р/с
N
Статистикалық
жұмыстың
атауы
Ке-
зең-
дi-
лiгі
Ста-
тис-
тика-
лық
ны-
сан-
ның
ин-
дексi
Жиынтық
деректер
Аяқтау
нысаны
Пайда-
лану-
шыларға
табыс ету
мерзім-
дері 1)
ау-
мақ-
тар
бөлі-
сін-
де 2)
сынып-
тама
түр-
лері
бой-
ынша 3)
1
2
3
4
5
6
7
8
1
Қазақстан
Республика-
сындағы
ғылыми-
техникалық
қызмет
жыл-
дық
N 1-
ғылым
(жыл-
дық)
нысаны
01-02
02-03
ӘАОС,
ЭҚЖС,
МНС
стати-
сти-
калық
бюлле-
тень
25 сәуiр
Қазақстан
Республика-
сындағы
кәсiпорынның
инновациялық
қызметi
туралы
жыл-
дық
N 1-
иннова-
ция
(жыл-
дық)
нысаны
01-02
02-03
ӘАОС,
ЭҚЖС,
МНС
стати-
сти-
калық
бюлле-
тень
10 шiлде
3
Жаңа техноло-
гиялар құру
және пайдалану,
өнiмнiң жаңа
түрлерiн
(тауарлар,
қызметтер)
игеру туралы
есеп
жыл-
дық
N 2-
иннова-
ция
(жыл-
дық)
нысаны
01-02
02-03
ӘАОС,
ЭҚЖС,
МНС
стати-
сти-
калық
бюлле-
тень
26 маусым
4
Ақпараттық
технология-
ларды пайдалану
және осыған
байланысты
өнiмдер (жұмыстар мен
қызметтер)
өндiру туралы
есеп
жыл-
дық
N 3-
ақпарат(жыл-
дық)
нысаны
01-02
02-03
ӘАОС
ЭҚЖС,
МНС
стати-
сти-
калық
бюлле-
тень
22 мамыр
5
Yй шаруашылық-
тарында интернет
желiсiн пайда-
ланушыларды
зерттеу
нәтижелерi
жылы-
на бір рет
Н-020
сауал-
дамасы
01-02
02-03
ӘАОС
стати-
сти-
калық
бюлле-
тень
4 мамыр
7. Қызмет көрсетулер статистикасы
7.1. Статистикалық байқаулар жүргiзу
Р/с
N
Статистикалық
байқаудың
атауы
Ке-
зең-
дiлiгі
Статис-
тикалық
нысан-
ның
индексi
Респон-
дент-
тердiң
бастапқы
дерек-
тердi
өткiзу
Статис-
тиканың
аумақтық
орган-
дарының
бастапқы
дерек-
тердi
өткiзу
Бастапқы
есеп-
тердің
жиынтық
базасын
табыс
ету
мерзiмдерi 1)
1
2
3
4
5
6
7
1
Кәсiпорынның көрсетiлген
қызметтер
көлемi туралы
есебi
тоқсан-
дық
2-қызмет
көрсету
(тоқ-
сандық)
нысаны
25 күнiне
дейiн
14 ақпан
15 мамыр
14 тамыз
13
қараша
2 наурыз
30 мамыр
29 тамыз
29 қараша
жылдық
2-қызмет
көрсету
(жылдық)
нысаны
30 наурызға
дейін
11 мамыр
13 маусым
2
Кәрiз жұмысы туралы (жеке
кәрiз желiсi) есеп
жылдық
1-су-
тартқыш
жылдық
нысаны
10 ақпанға
дейiн
10 наурыз
30 наурыз
3
Ерекше қорғала-
тын табиғи
аумақтар туралы
есеп
жылдық
1-қорық
(жылдық)
нысаны
23 ақпанға
дейiн
23 наурыз
25 сәуiр
4
Хайуанаттар
парктерiнiң
жұмысы туралы
есеп
жылдық
1-хай-
уанаттар
паркi
(жылдық)
нысаны
10 қаң-
тарға
дейiн
3 ақпан
28 ақпан
5
Театр (цирк) қызметi туралы
есеп
жылдық
1-театр
(жылдық)
нысаны
10 қаң-
тарға
дейiн
6 ақпан
2 наурыз
6
Луна-парктiң
және демалыс
паркiнiң жұмысы
туралы есеп
жылдық
1-парк-
тер
(жылдық)
нысаны
10 қаң-
тарға
дейiн
6 ақпан
3 наурыз
7
Мұражай (көрме) қызметi туралы
есеп
жылдық
1-мұра-
жайлар
(көрме-
лер)
(жылдық)
нысаны
10 қаң-
тарға
дейiн
7 ақпан
6 наурыз
8
Клуб типiндегі мәдениет
мекемелерiнiң
есебi
жылдық
1-клуб-
тар
(жылдық)
нысаны
10 қаң-
тарға
дейiн
8 ақпан
6 наурыз
9
Кiтапхана жұмысы
туралы есеп
жылдық
1-кітап-
хана
(жылдық)
нысаны
10 қаң-
тарға
дейiн
9 ақпан
9 наурыз
10
Кино көрсетудi
жүзеге асыратын
ұйымдардың
қызметi туралы
есеп
жылдық
1-кино
(жылдық)
нысаны
10 қаң-
тарға
дейiн
10 ақпан
10 наурыз
11
Концерттiк
қызмет туралы
есеп
жылдық
1-кон-
церт
(жылдық)
нысаны
10 қаң-
тарға
дейiн
10 ақпан
9 наурыз
12
Жеке кәсiпкер-
лердi қызмет
көрсету туралы
зерттеу
сауалдамасы
жарты
жылдық
К-020
(жарты
жылдық)
(жылдық)сауал-
дамасы
30
наурызға
дейін
25
шілдеге
дейін
10 мамыр
10 тамыз
13 маусым
21 тамыз
13
Жарнама
саласында қызмет
көрсету туралы
бiржолғы зерттеу
сауалдамасы
жылына
бір рет
К-007
(бір-
жолғы)
сауал-
дамасы
25 ақ-
панға
дейін
27 наурыз
24 сәуір

6. Статистика инноваций
6.1. Проведение статистических наблюдений
N
п/п
Наимено-
вание
статисти-
ческого
наблюдения
Перио-
дичность
Индекс
статис-
тической
формы
Сроки представления 1)
пер-
вичных
данных
респон-
дентами
первич-
ных
данных
терри-
ториа-
льными
органами
статис-
тики
сводной
базы
первич-
ных
отчетов
1
2
3
4
5
6
7
1
Отчет о
выполнении
научно-тех-
нических
работ
годовая
ф. N 1-
Наука
(год)
25
января
27
февраля
20
апреля
2
Отчет об
инновацион-
ной деяте-
льности
годовая
ф. N 1-
Инно-
вация
(год)
20
апреля
22 мая
3 июля
3
Отчет о
создании и
использова-
нии новей-
ших техно-
логий и
освоении
новых видов
продукции
(товаров,
услуг)
годовая
ф. N№2-
Ин-
новация
(год)
20
апреля
29 мая
19 июня
4
Отчет об
использова-
нии инфор-
мационных
технологий
и производ-
стве свя-
занной с
ними про-
дукции
(работ,
услуг)
годовая
ф. N 3-
информ
(год)
15 марта
17 апреля
15 мая
5
Единовре-
менное обс-
ледование
пользова-
телей сети
Интернет
1 раз
в год
Анкета Н-020
20
января
23
февраля
24
апреля
6.2. Формирование статистических
данных для пользователей
N
п/п
Наимено-
вание
статисти-
ческой
работы
Пе-
рио-
дич-
ность
Индекс
статис-
тической формы
Сводные данные
Форма
завер-
шения
Сроки
пред-
ставле-
ния 1)
поль-
зова-
телям
в
раз-
резе
тер-
рито-
рий 2)
по
видам
клас-
сифи-
каций 3)
1
2
3
4
5
6
7
8
1
Научно-тех-
ническая
деятельность
в Республике
Казахстан
годо-
вая
ф. N№1-
Наука
(год)
01-02
02-03
КАТО,
ОКЭД,
КФС
ста-
тис-
тичес-
кий
бюлле-
тень
25
апреля
2
Об иннова-
ционной дея-
тельности
предприятий
в Республике
Казахстан
годо-
вая
ф. N№1-
Инно-
вация
(год)
01-02 02-03
КАТО,
ОКЭД,
КФС
ста-
тис-
тичес-
кий
бюлле-
тень
10 июля
3
О создании и
использова-
нии новейших
технологий и
освоении
новых видов
продукции
(товаров,
услуг)
годо-
вая
ф. N№2-
Инно-
вация
(год)
01-02
02-03
КАТО,
ОКЭД,
КФС
ста-
тис-
тичес-
кий
бюлле-
тень
26 июня
4
Об использо-
вании инфор-
мационных
технологий
в Республике
Казахстан
годо-
вая
ф. N№3-
информ
(год)
01-02
02-03
КАТО,
ОКЭД,
КФС
ста-
тис-
тичес-
кий
бюлле-
тень
22 мая
5
Результаты
обследования
пользовате-
лей сети
Интернет в
домашних хо-
зяйствах
1 раз
в год
Анкета
Н-020
01-02
02-03
КАТО
ста-
тис-
тичес-
кий
бюлле-
тень
4 мая
7. Статистика услуг
7.1. Проведение статистических наблюдений
N
п/п
Наименование статисти-
ческого
наблюдения
Пе-
рио-
дич-
ность
Индекс
статис-
тической
формы
Сроки представления 1)
пер-
вичных
данных
респон-
дентами
пер-
вичных
данных
терри-
ториа-
льными
органами
ста-
тистики
сводной
базы
первич-
ных
отчетов
1
2
3
4
5
6
7
1
Отчет пред-
приятий об
объеме ока-
занных услуг
квар-
таль-
ная
ф. 2-услуги
(кварт)
до 25 числа
14 фев-
раля
15 мая
14 ав-
густа
13
ноября
2 марта
30 мая
29 ав-
густа
29
ноября
годо-
вая
ф. 2-услуги
(год)
до 30
марта
11 мая
13 июня
2
Отчет о ра-
боте канали-
зации (от-
дельной ка-
нализацион-
ной сети)
годо-
вая
ф. 1-водо-
отвод (год)
до 10
февраля
10 марта
30 марта
3
Отчет об
особо охра-
няемых при-
родных тер-
риториях
годо-
вая
ф. 1-запо-
ведник (год)
до 23
февраля
23 марта
25
апреля
4
Отчет о ра-
боте зоо-
парка
годо-
вая
ф. 1-зоопарк
(год)
до 10
января
3 фев-
раля
28 фев-
раля
5
Отчет о дея-
тельности
театра (цир-
ка)
годо-
вая
ф. 1-театр
(цирк) (год)
до 10 января
6 фев-
раля
2 марта
6
Отчет о ра-
боте луна-
парка и пар-
ка отдыха
годо-
вая
ф. 1-парки
(год)
до 10 января
6 фев-
раля
3 марта
7
Отчет о дея-
тельности
музея (выс-
тавки)
годо-
вая
ф. 1-музеи
(выставки)
(год)
до 10 января
7 фев-
раля
6 марта
8
Отчет учреж-
дения куль-
туры клубно-
го типа
годо-
вая
ф. 1-клубы
(год)
до 10 января
8 фев-
раля
6 марта
9
Отчет о ра-
боте библио-
теки
годо-
вая
ф. 1-библио-
тека (год)
до 10
января
9 фев-
раля
9 марта
10
Отчет о дея-
тельности
организации,
осуществляю-
щей кинопо-
каз
годо-
вая
ф. 1-кино
(год)
до 10
января
10 фев-
раля
10 марта
11
Отчет о кон-
цертной дея-
тельности
годо-
вая
ф.1-концерт
(год)
до 10
января
10 фев-
раля
9 марта
12
Анкета обс-
ледования
индивидуаль-
ных предпри-
нимателей об
объеме ока-
занных услуг
полу-
годо-
вая
анкета
К-020
(полугод)
(год)
до 30
марта
до 25
июля
10 мая
10 ав-
густа
13 июня
21 ав-
густа
13
Анкета еди-
новременного
обследования
об оказании
услуг в об-
ласти рекла-
мы
1 раз
в год
анкета
К-007
(едино-
времен)
до 25
февраля
27 марта
24 ап-
реля

8. Сауда статистикасы
8.1. Статистикалық байқаулар жүргiзу
Р/с
N
Статистикалық
байқаудың
атауы
Ке-
зең-
дi-
лiгі
Статис-
тикалық
нысан-
ның
индексi
Респон-
дент-
тердiң
бастапқы
дерек-
тердi
өткiзу
Статис-
тиканың
аумақтық
орган-
дарының
бастапқы
дерек-
тердi
өткiзу
Бастапқы
есеп-
тердің
жиынтық
базасын
табыс
ету
мерзiмдерi 1)
1
2
3
4
5
6
7
1
Тауарларды,
қызметтердi
өткiзу туралы
есеп
айлық
1-сауда
(айлық)
нысаны
3-күні
5-күні
10-күні
2
Iшкi сауда және
қызмет көрсететiн
кәсiпорындардың
қызметi туралы
есеп
тоқсан-
дық
1-ІС
(тоқсан-
дық)
нысаны
25 күнiне
дейiн
14 ақпан
23 мамыр
15 тамыз
15
қараша
10 наурыз
20 маусым
12 қыр-
күйек
8 жел-
тоқсан
жылдық
1-ІС
(жылдық)
нысаны
31
наурызға
дейiн
3 мамыр
2 маусым
3
Шетел капиталы
қатысқан
кәсiпорынның
қызметi туралы
есеп
жарты
жылдық
1-СЭБ
(жарты
жылдық)
нысаны
27 наурыз
6 сәуір
12 мамыр
4
Тауар биржасы-
ның қызметi
туралы есеп
жарты
жылдық
1-биржа
(жарты
жылдық)
нысаны
10 күніне
дейiн
17 қаңтар
18 шілде
24 қаңтар
24 шілде
5
Базарлар туралы
есеп
жылдық
12-сауда
нысаны
30 наурызға
дейiн
20 сәуір
5 мамыр
6
Есептi отын-
энергетикалық
баланс
жылдық
1-ОЭБ
(жылдық)
нысаны
24 наурызға
дейiн
16 мамыр
4 тамыз
7
Өз сауда
қызметiн
базарларда
жүзеге асыратын
жеке кәсiпкерлердi
iрiктеп зерттеу
сауалдамасы
тоқсан-
дық
G-001
сауал-
дамасы
5 қаңтар
3 сәуір
3 шілде
3 қазан
14 ақпан
23 мамыр
15 тамыз
15
қараша
16
наурыз
23 маусым
15 қыр-
күйек
15 жел-
тоқсан
8
Этил спиртiн
және алкогольдi
өнiмдердi сатуды
бiржолғы зерттеу
сауалдамасы
жылдық
G-002
сауал-
дамасы
15 ақпанға
дейiн
17 сәуір
29 маусым
9
Автомобильдерге май құю және
газ құю стансаларының
қызметi туралы
бiржолғы зерттеу
сауалдамасы
жылдық
G-003
сауал-
дамасы
15 қаң-
тарға
дейiн
30 наурыз
26 мамыр
10
Дәрi-дәрмектердi бөлшек саудада
сату туралы
бiржолғы зерттеу
сауалдамасы
жылдық
G-004
сауал-
дамасы
30 наурызға
дейiн
12 мамыр
1 тамыз
11
Қоғамдық тамақтандыру
кәсiпорындарының қызметi туралы
бiржолғы зерттеу
сауалдамасы
жылдық
G-005
сауал-
дамасы
15 маусымға
дейiн
20 шілде
21 тамыз
8.2. Статистикалық деректерді пайдаланушылар
үшін қалыптастыру
Р/с
N
Статисти-
калық
жұмыстың
атауы
Ке-
зең-
ді-
лігі
Статис-
тикалық
нысанның
индексі
Жиынтық деректер
Аяқ-
тау
ныса-
ны
Пай-
дала-
нушы-
ларға
табыс
ету
мерзі-
мдері 1)
ау-
мақ-
тар
бөлі-
ні-
сін-
де 2)
сы-
нып-
тама
түр-
лері
бой-
ынша 3)
1
2
3
4
5
6
7
8
1
Қазақстан
Республикасы
бойынша
тауарлар мен
қызметтерді
өткізу көлемі
айлық
1-сауда
(айлық)
нысаны,
G-001
сауал-
дамасы
01-02
02-03
ӘАОС,
МНС,
КМС,
ЭҚЖС,
ШҰҚНС
ста-
тисти-
калық
бюлле-
тень
12-күні
2
Валюталардың
орташа бағамдары
айлық
Қазақ-
стан
Респуб-
ликасы
Ұлттық
Банкінің
есебі
01
-
экс-
пресс-
ақпа-
рат
6-күні
тоқ-
сан-
дық
-"-
6 қаңтар
6 сәуір
6 шілде
6 қазан
3
Ресурстар
және өнім
(тауар) мен
шикізаттың
жекелеген
турлерін
пайдалану
айлық
1-ІС
нысаны,
1-Ө
нысаны,
24-аш
нысаны,
кедендікжүк
деклара-
циялары
01-02
ЭҚЖС,
ЭҚТӨС
ста-
тисти-
калық
бюлле-
тень
50-күні
жыл-
дық
әзір-
леме-
лік
кесте-
лер
30 қараша
4
Қазақстан
Республикасы
бойынша тауарлар мен
қызметтерді
өткізу көлемі
тоқ-
сандық
1-ІС нысаны, G-001
сауал-
дамасы
01-02 02-03
ӘАОС,
МНС,
КМС, ЭҚЖС, ШҰҚНС, ЭҚТӨС
ста-
тисти-
калық
бюлле-
тень
16 наурыз
23
маусым
15 қыр-
күйек
15 жел-
тоқсан
жылдық
1-ІС нысаны, G-001
сауал-
дамасы
ста-
тисти-
калық
бюлле-
тень
7 маусым
5
Қазақстан
Республикасын-
дағы тауар
биржаларының
қызметі туралы
жарты
жылдық
1-биржа
нысаны
01-02
02
ӘАОС, МНС,
ЭҚТӨС
ста-
тисти-
калық
бюлле-
тень
27
қаңтар
28 шілде
6
Шетел капиталы
қатысқан
кәсіпорынның
қызметі туралы
жарты жылдық
1-СЭБ нысаны
01-02
02
ӘАОС,
МНС,
ЭҚЖС,
тауар топ-
тары,
серік-
тес-
елдер
бой-
ынша
ста-
тисти-
калық
бюлле-
тень
16 мамыр
7
Азық-түлік,
азық-түлік
емес және
аралас базарлардың
қызметі туралы
жылдық
12-сауда
нысаны
01-02 02-03
ӘАОС, МНС, КМС, ЭҚЖС
ста-
тисти-
калық
бюлле-
тень
10 мамыр
8
Қазақстан Республика-
сының отын-
энергетикалық
балансы
жылдық
1-ОЭБ нысаны
01-02 02-03
ӘАОС, ЭҚЖС, ЭҚТӨС
ста-
тисти-
калық
бюлле-
тень
10 тамыз
9
Қазақстан
Республикасы
заңды тұлға-
лары мен жеке
кәсіпкерле-
рінің этил
спирті мен
алкогольді
өнімдерді
сатуы туралы
жылдық
G-002 сауал-
дамасы
01-02 02-03
ӘАОС, МНС, КМС, ЭҚЖС,
ШҰҚНС,
ЭҚТӨС
ста-
тисти-
калық
бюлле-
тень
4 шілде
10
Қазақстан
Республика-
сындағы авто-
мобильдерге
май құю және
газ құю стансаларының
қызметі туралы
жарты жылдық
G-003 сауал-
дамасы
01-02 02-03
ӘАОС, ЭҚЖС,
ЭҚТӨС,
МНС, КМС
ста-
тисти-
калық
бюлле-
тень
1 маусым
11
Қазақстан
Республикасы
бойынша заңды
тұлғалар мен
жеке кәсіпкер-
лердің фарма-
цевтикалық
өнімдерді
бөлшек саудада
өткізуі туралы
жылдық
G-004 сауал-
дамасы
01-02 02-03
ӘАОС,
МНС,
КМС,
ЭҚЖС,
ШҰҚНС,
ЭҚТӨС
ста-
тисти-
калық
бюлле-
тень
4 тамыз
12
Қазақстан Республикасы бойынша
қоғамдық
тамақтандыру
кәсіпорында-
рының қызметі
туралы
жылдық
G-005 сауал-
дамасы
01-02 02-03
ӘАОС,
МНС,
КМС,
ЭҚЖС,
ШҰҚНС,
ЭҚТӨС
ста-
тисти-
калық
бюлле-
тень
25 тамыз

8. Статистика торговли
8.1. Проведение статистических наблюдений
N
п/п
Наименование статисти-
ческого
наблюдения
Пе-
рио-
дич-
ность
Индекс
статис-
тической
формы
Сроки представления 1)
пер-
вичных
данных
респон-
дентами
пер-
вичных
данных
террито-
риаль-
ными
орга-
нами
статис-
тики
сводной
базы
пер-
вичных
отчетов
1
2
3
4
5
6
7
1
Отчет о реализации товаров,
услуг
ме-
сяч-
ная
ф.1-
тор-
говля
(мес.)
на 3 день
на 5 день
на 10 день
2
Отчет о деятельности
предприятия внутренней
торговли и оказывающего услуги
квар-
таль-
ная
ф.1-вт (кварт)
до 25 числа
14 февраля
23 мая
15 ав-
густа
15 ноября
10 марта
20 июня
12 сен-
тября
8 декабря
годо-
вая
ф.1-вт (год)
до 31 марта
3 мая
2 июня
3
Отчет о дея-
тельности
предприятий
с участием
иностранного
капитала
годо-
вая
ф. 1-вэс (год)
27 марта
6 апреля
12 мая
4
Отчет о дея-
тельности
товарной
биржи
полу-
годо-
вая
ф.1-
биржа
(полу-
год)
до 10 числа
17 января
18 июля
24 января
24 июля
5
Отчет о
рынках
годо-
вая
ф.12-
торг
(год)
до 30 марта
20 апреля
5 мая
6
Отчетный
топливно-
энергетичес-
кий баланс
годо-
вая
ф.
1-тэб
(год)
до 24 марта
16 мая
4 августа
7
Анкета выбо-
рочного обс-
ледования
индивидуаль-
ных предпри-
нимателей,
осуществляю-
щих свою
торговую
деятельность
на рынках
квар-
таль-
ная
анкета
G-001
5 января
3 апреля
3 июля
3 октября
14
февраля
23 мая
15 ав-
густа
15 ноября
16 марта
23 июня
15 сен-
тября
15
декабря
8
Анкета еди-
новременного
обследова-
ния о прода-
же этилового
спирта и
алкогольной
продукции
годо-
вая
анкета
G-002
до 15
февраля
17 апреля
29 июня
9
Анкета еди-
новременного
обследования
о деятель-
ности авто-
заправочных
и газозапра-
вочных стан-
ций
годо-
вая
анкета
G-003
до 15
января
30 марта
26 мая
10
Анкета еди-
новременного
обследования
о розничной
реализации
лекарствен-
ных средств
годо-
вая
анкета
G-004
до 30 марта
12 мая
1 августа
11
Анкета еди-
новременного
обследования
о деятель-
ности пред-
приятий
обществен-
ного питания
годо-
вая
анкета
G-005
до 15 июня
20 июля
21
августа
8.2. Формирование статистических
данных для пользователей
N
п/п
Наименование статисти-
ческой
работы
Пе-
рио-
дич-
ность
Индекс статис-
тиче-
ской
формы
Сводные данные
Форма
завер-
шения
Сроки
пред-
ставле-
ния 1)
пользо-
вателям
в раз-
резе
террито-
рий 2)
по
видам
классифи-
каций 3)
1
2
3
4
5
6
7
8
1
Объем реали-
зации това-
ров и услуг
по Республи-
ке Казахстан
ме-
сяч-
ная
ф.1-
тор-
говля
(мес),
анкета
G-001
01-02
02-03
КАТО,
КФС,
КРП,
ОКЭД,
КОПФ
ста-
тис-
тичес-
кий
бюлле-
тень
на 12 день
2
Средние
курсы валют
ме-
сяч-
ная
отчет
Нац-
банка
Респуб-
лики
Казах-
стан
01
-
экс-
пресс-инфор-
мация
на 6 день
квар-
таль-
ная
экс-
пресс-инфор-
мация
6 января
6 апреля
6 июля
6 октября
3
Ресурсы и
использова-
ние отдель-
ных видов
продукции
(товаров) и
сырья
ме-
сяч-
ная
ф.1-ВТ,
ф.1-П,
ф.24-
сх,
грузо-
вые
тамо-
женные
дек-
лара-
ции
01-02
ОКЭД,
КПВЭД
ста-
тис-
тичес-
кий
бюлле-
тень
на 50
день
годо-
вая
раз-
рабо-
точные
таб-
лицы
30 ноября
4
Объем реали-
зации това-
ров и услуг
по Республи-
ке Казахстан
квар-
таль-
ная
ф.1-ВТ,
анкета
G-001
01-02
02-03
КАТО,
КФС,
КРП,
ОКЭД,
КОПФ,
КПВЭД
ста-
тис-
тичес-
кий
бюлле-
тень
16 марта
23 июня
15 сен-
тября
15 де-
кабря
годо-
вая
ф.1-ВТ,
анкета
G-001
ста-
тис-
тичес-
кий
бюлле-
тень
7 июня
5
О деятель-
ности товар-
ных бирж в
Республике
Казахстан
полу-
годо-
вая
ф.1-
биржа
01-02
02
КАТО,
КФС,
КПВЭД
ста-
тис-
тичес-
кий
бюлле-
тень
27 января
28 июля
6
О деятель-
ности пред-
приятий
с участием
иностранного
капитала
годо-
вая
ф.1-ВЭС
01-02
02
КАТО,
КФС,
ОКЭД,
по
группам
товаров,
странам-
парт-
нерам
ста-
тис-
тичес-
кий
бюлле-
тень
16 мая
7
О деятель-
ности продо-
вольствен-
ных, непро-
довольствен-
ных и
смешанных
рынков
годо-
вая
ф.12-
торг
01-02 02-03
КАТО,
КФС,
КРП,
ОКЭД
ста-
тис-
тичес-
кий
бюлле-
тень
10 мая
8
Топливно-
энергетичес-
кий баланс
Республики
Казахстан
годо-
вая
ф.1-
ТЭБ
01-02
02-03
КАТО,
ОКЭД,
КПВЭД
ста-
тис-
тичес-
кий
бюлле-
тень
10
августа
9
О продаже
этилового
спирта и
алкогольной
продукции
юридическими
лицами и
индивидуаль-
ными предп-
ринимателями
по Республи-
ке Казахстан
годо-
вая
анкета
G-002
01-02
02-03
КАТО,
КФС,
КРП,
ОКЭД,
КОПФ,
КПВЭД
ста-
тис-
тичес-
кий
бюлле-
тень
4 июля
10
О деятель-
ности авто-
заправочных
и газозапра-
вочных стан-
ций в
Республике
Казахстан
годо-
вая
анкета
G-003
01-02
02-03
КАТО,
ОКЭД,
КПВЭД,
КФС,
КРП
ста-
тис-
тичес-
кий
бюлле-
тень
1 июня
11
О розничной
реализации
лекарствен-
ных средств
юридическими
лицами и
индивидуаль-
ными предп-
ринимателями
по Республи-
ке Казахстан
годо-
вая
анкета
G-004
01-02
02-03
КАТО,
КФС,
КРП,
ОКЭД
КОПФ,
КПВЭД
ста-
тис-
тичес-
кий
бюлле-
тень
4 августа
12
О деятель-
ности пред-
приятий об-
щественного
питания по
Республике
Казахстан
годо-
вая
анкета
G-005
01-02
02-03
КАТО,
КФС,
КРП,
ОКЭД,
КОПФ,
КПВЭД
ста-
тис-
тичес-
кий
бюлле-
тень
25 августа

9. Көлік және байланыс статистикасы
9.1. Статистикалық байқаулар жүргізу
Р/с
N
Статистикалық
байқаудың атауы
Кезең-
ділігі
Ста-
тисти-
калық
нысан-
ның
ин-
дексі
Респон-
денттер-
дің
бастапқы
дерек-
терді
өткізу
Статис-
тиканың
аумақтық
орган-
дарының
бастапқы дерек-
терді
өткізу
Бастапқы
есеп-
тердің
жиынтық
базасын
табыс ету
мерзімдері 1)
1
2
3
4
5
6
7
1
Көлік жұмысы
туралы есеп
айлық
1-
көлік
нысаны
2-күні
4-күні
10-күні
2
Почта, курьерлік
және электр
байланысы қызмет-
тері туралы есеп
айлық
3-
байла-
ныс
нысаны
2-күні
4-күні
10-күні
3
Почта және курьерлік
байланыс
қызметтері
туралы есеп
жарты жылдық
1-бай-
ланыс
нысаны
30
наурызға
дейін
25
шілдеге
дейін
10 сәуір
7 тамыз
12 мамыр
4 қыркүйек
4
Электр байланысы
қызметтері
туралы есеп
жарты жылдық
2-бай-
ланыс
нысаны
30
наурызға
дейін
25
шілдеге
дейін
10 сәуір
7 тамыз
12 мамыр
4 қыркүйек
5
Құрлықтағы өзге
де көліктің
қызметі туралы
есеп
жылдық
1-к
(авто-
және
эл-
ектр)
нысаны
2 қаң-
тарға
дейін
5 қаңтар
11 қаңтар
6
Маршруттық автобустармен
жолаушылар
тасымалдау туралы есеп
жылдық
2-К
(мар-
шрут)
нысаны
15 наурызға
дейін
20 наурыз
5 сәуір
7
Қатынас түрлері
бойынша көлік
жұмысы туралы
есеп
жылдық
65
нысаны
25
наурызға
дейін
10 сәуір
5 мамыр
8
Құбыр көлігінің
жұмысы туралы
есеп
жылдық
1-к
(құ-
быр)
нысаны
20 қаң-
тарға
дейін
25 қаңтар
30 қаңтар
9
Теңіз көлігінің
жұмысы туралы
есеп
жылдық
1-к
(те-
ңіз)
нысаны
25 қаң-
тарға
дейін
30 қаңтар
6 ақпан
10
Теңіз порттарындағы
тиеу-түсіру
жұмыстары
туралы есеп
жылдық
31-Ш
(қайта
тиеу)
нысаны
2 ақпан
7 ақпан
13 ақпан
11
Ішкі кеме
жолдарының
қолда бары және
жалпы пайдалану-
дағы су көлігі-
нің жұмысы
туралы есеп
жылдық
11-
ішкі
сулар
нысаны
1 нау-
рызға
дейін
10 наурыз
24 наурыз
12
Темір жол көлігі
ұйымдарының
темір жолдың
пайдаланылатын
желілерінің
ұзындығы және
қызметтің негізгі
көрсеткіштері
туралы есебі
жылдық
ТЖ
нысаны
30 нау-
рызға
дейін
10 сәуір
28 сәуір
9.2. Статистикалық деректерді пайдаланушылар
үшін қалыптастыру
Р/сN
Статисти-
калық
жұмыстың
атауы
Ке-
зең-
ді-
лігі
Статис-
тикалық
нысанның
индексі
Жиынтық
деректер
Аяқтау
нысаны
Пай-
дала-
нушы-
ларға
табыс
ету
мерзі-
мдері 1)
ау-
мақ-
тар
бөлі-
ні-
сін-
де 2)
сы-
нып-
тама
түр-
лері
бой-
ынша 3)
1
2
3
4
5
6
7
8
1
Қазақстан
Республи-
касының
көлік және
байланыс
жұмысының
негізгі
көрсет-
кіштері
айлық
1-көлік
(айлық)
нысаны,
3-бай-
ланыс
(айлық)
нысаны,
1-к
(авто
және
электр)
(жылдық)
нысаны,
1-к
(құбыр)
(жылдық)
нысаны,
1-к
(теңіз)
(жылдық)
нысаны;
31-Ш
(қайта
тиеу)
(жылдық)
нысаны
01-02 02-03
ӘАОС,
МНС,
КМС,
ЭҚЖС,
ЭҚТӨС
статис-
тика-
лық
бюлле-
тень
12-
күні
2
Қазақстан
Республи-
касы
байланыс
кәсіп-
орындары
жұмысының
негізгі
көрсет-
кіштері
жарты жылдық
1-бай-
ланыс
(жарты
жылдық)
нысаны
2-бай-
ланыс
(жарты
жылдық)
нысаны
01-02 02-03
ӘАОС, МНС,
КМС,
ЭҚЖС,
ЭҚТӨС
статис-
тика-
лық
бюлле-
тень
17 мамыр
8 қыр-
күйек
3
Қазақстан
Республи-
касы
көлігінің
өнімі және
көрсететін
қызметтері
туралы
(қатынас
түрлері
бойынша)
жылдық
65
(жылдық)
нысаны,
2-К (марш-
рут)
(жылдық)
нысаны
01-02 02-03
ӘАОС,
МНС,
КМС,
ЭҚЖС,
ЭҚТӨС
статис-
тика-
лық
бюлле-
тень
11 мамыр
4
Қазақстан
Республи-
касы ішкі
кеме жол-
дарының
қолда бары
және жалпы
пайдала-
нудағы
су көлі-
гінің
жұмысы
туралы
жылдық
11-ішкі
сулар
(жылдық)
нысаны
01-02 02-03
ӘАОС,
МНС,
ЭҚЖС,
ЭҚТӨС
статис-
тика-
лық
бюлле-
тень
29 наурыз
5
Қазақстан
Республи-
касындағы
темір жол
көлігінің
қызметі
туралы
жылдық
ТЖ
(жылдық)
нысаны
01-02
ӘАОС,
ЭҚЖС,
ЭҚТӨС
статис-
тика-
лық
бюлле-
тень
5 мамыр

9. Статистика транспорта и связи
9.1. Проведение статистических наблюдений
N
п/п
Наименование
статисти-
ческого
наблюдения
Пе-
рио-
дич-
ность
Индекс
статис-
тической
формы
Сроки представления 1)
пер-
вичных
данных
респон-
дентами
пер-
вичных
данных
терри-
ториа-
льными
органами
статис-
тики
сводной
базы
пер-
вичных
отчетов
1
2
3
4
5
6
7
1
Отчет о работе
транспорта
ме-
сяч-
ная
ф.1-
транс-
порт
на 2
день
на 4
день
на 10
день
2
Отчет об услу-
гах почтовой,
курьерской и
электрической
связи
ме-
сяч-
ная
ф.3-
связь
на 2
день
на 4 день
на 10 день
3
Отчет об услу-
гах почтовой и
курьерской
связи
полу-
годо-
вая
ф.1-
связь
до 30
марта
до 25
июля
10
апреля
7
августа
12 мая
4 сен-
тября
4
Отчет об услу-
гах электри-
ческой связи
полу-
годо-
вая
ф.2-
связь
до 30
марта
до 25
июля
10 апреля
7
августа
12 мая
4 сен-
тября
5
Отчет о работе
прочего сухо-
путного транс-
порта
годо-
вая
ф.1-тр
(авто,
электро)
до 2 января
5 января
11
января
6
Отчет о пере-
возке пассажи-
ров маршрутны-
ми автобусами
годо-
вая
ф.2-ТР
(марш-
рут)
до 15
марта
20 марта
5 апреля
7
Отчет о работе
транспорта по
видам сообще-
ний
годо-
вая
ф.65
до 25
марта
10
апреля
5 мая
8
Отчет о работе
трубопроводно-
го транспорта
годо-
вая
ф.1-тр
(трубо-
провод)
до 20
января
25
января
30
января
9
Отчет о работе
морского
транспорта
годо-
вая
ф.1-тр
(море)
до 25
января
30
января
6
февраля
10
Отчет о
погрузочно-
разгрузочных
работах в
морских портах
годо-
вая
ф.31-М
(пере-
груз)
до 2
февраля
7
февраля
13
февраля
11
Отчет о нали-
чии внутренних
судоходных
путей и работе
водного транс-
порта общего
пользования
годо-
вая
ф.11-
внутр.
вод
до 1
марта
10 марта
24 марта
12
Отчет органи-
заций железно-
дорожного
транспорта о
протяженности
эксплуатируе-
мых линий и
основных пока-
зателях дея-
тельности
годо-
вая
Ф-ЖД
до 30
марта
10
апреля
28
апреля
9.2. Формирование
статистических данных для пользователей
N
п/п
Наимено-
вание
статис-
тической
работы
Пе-
рио-
дич-
ность
Индекс
статис-
тичес-
кой
формы
Сводные данные
Форма
завер-
шения
Сроки
пред-
став-
ления 1)
пользо-
вателям
в
раз-
резе
террито-
рий 2)
по
видам
клас-
сифи-
каций 3)
1
2
3
4
5
6
7
8
1
Основные
показатели
работы
транспорта
и связи
Республики
Казахстан
ме-
сяч-
ная
ф.1-
транс-
порт
(мес)
ф.3-
связь
(мес)
ф.1-тр
(авто и
электро)(год)
ф.1-тр
(трубо-
провод)
(год)
ф.1-тр
(море)
(год)
ф.31-М
(пере-
груз)
(год)
01-02
02-03
КАТО, КФС,
КРП, ОКЭД,
КПВЭД
ста-
тис-
ти-
чес-
кий
бюлле-
тень
на 12
день
2
Основные
показатели
работы
предприя-
тий связи
Республики
Казахстан
полу-
годо-
вая
ф.1-
связь
(полуг)
ф.2-
связь
(полуг)
01-02
02-03
КАТО,
КФС,
КРП,
ОКЭД,
КПВЭД
ста-
тис-
ти-
чес-
кий
бюлле-
тень
17 мая
8 сен-
тября
3
О продук-
ции и
услугах
транспорта
Республики
Казахстан
(по видам
сообщений)
годо-
вая
ф.65
(год)
ф.2-ТР
(марш-
рут)
(год)
01-02
02-03
КАТО,
КФС,
КРП,
ОКЭД,
КПВЭД
ста-
тисти-
чес-
кий
бюлле-
тень
11 мая
4
О наличии
внутренних
судоходных
путей и
работе
водного
транспорта
общего
пользова-
ния Рес-
публики
Казахстан
годо-
вая
ф.11-
внутр.
вод
(год)
01-02
02-03
КАТО,
КФС,
ОКЭД,
КПВЭД
ста-
тисти-
ческий
бюлле-
тень
29 марта
5
О деятель-
ности же-
лезнодо-
рожного
транспорта
Республики
Казахстан
годо-
вая
ф.ЖД
(год)
01-02
КАТО,
ОКЭД,
КПВЭД
ста-
тисти-
ческий
бюлле-
тень
5 мая

10. Баға статистикасы
10.1. Статистикалық байқаулар жүргізу
Р/с
N
Статистикалық
байқаудың
атауы
Кезең-
ділігі
Ста-
тисти-
калық
нысан-
ның
ин-
дексі
Респон-
дент-
тердің
бас-
тапқы
дерек-
терді
өткізу
Статис-
тика-
ның
аумақ-
тық
орган-
дарының
бас-
тапқы
дерек-
терді
өткізу
Бас-
тапқы
есеп-
тердің
жиын-
тық
базасын
табыс
ету
мерзімдері 1)
1
2
3
4
5
6
7
1
Тұтыну
тауарлары
мен қызметтері
бағасын тіркеу:
а) баға
индекстерінің
есептері үшін:
айлық
бағалар
мен
тариф-
терді
тіркеу
дәптері,
бланкісі
арнаулы
график
бойынша
бір ай
бойы
-
-
азық-түлік
тауарларына
-"-
1-азық-
түлік
емес
кестесі
-"-
есепті
айдың
27 күні
есепті
айдың 30
күні
азык-түлік
емес тауарларға
-"-
1-азық-
түлік
емес
кестесі
-"-
есепті
айдың
25 күні
есепті
айдың 30
күні
ақылы
қызметтерге
-"-
1-қыз-
меттер
кестесі
-"-
есепті
айдан
кейінгі 23 күні
есепті
айдың
30 күні
б)
бағалардың
орташа деңгейін
анықтау үшін:
айлық
бағалар
мен та-
рифтерді
тіркеу
дәптері,
бланкісі
арнаулы
график
бойынша
бір ай
бойы
-
-
азық-түлік
тауарларының
-"-
1-а
кестесі
-"-
есепті
айдың
15 күні
есепті
айдың 19
күні
азық-түлік емес
тауарлардың
-"-
1-а е
кестесі
-"-
есепті
айдың
23 күні
есепті
айдың 27
күні
ақылы
қызметтердің
-"-
1-қ
кестесі
-"-
есепті
айдың
20 күні
есепті
айдың 24
күні
мұнайды қайта
өңдеу өнімдерінің
-"-
1-мұнай өнімдері
кестесі
-"-
есепті
айдың
30 күні
есепті
айдың
кейінгі
5 күні
тауарлар мен
қызметтердің
шектеулі шеңбері
тоқ-
сандық
1-аудан
кестесі
-"-
20
наурыз
19
маусым
18 қыр-
күйек
18 жел-
тоқсан
28
наурыз
28
маусым
28 қыр-
күйек
28 жел-
тоқсан
в)
күнкөрістің ең
төменгі деңгейі
шамасын
есептеу үшін:
айлық
баға-
ларды
(тариф-
терді)
тіркеу
дәптері,
бланкісі
арнаулы
график
бойынша
бір ай
бойы
облыстық деңгей
-"-
1-обл.
кестесі
-"-
есепті
айдың
15 күні
есепті
айдың
24 күні
аудандық деңгей
-"-
1-аудан. кестесі
-"-
есепті
айдың
18 күні
есепті
айдың
28 күні
д)
Халықаралық
салыстырулар
бағдарламасы
шеңберіндегі
тауарлар тізбесі
бойынша:
ХСБ
бағасын
тіркеу
дәптері,
бланкісі
арнаулы
график
бойынша
-
-
азық-түлік
тауарлары
айлық
1-ХСБ-а
кестесі
-"-
есепті
айдан
кейінгі
5 күні
есепті
айдан
кейінгі
25 күні
дәрі-дәрмектер
айлық
1-ХСБ-д
кестесі
-"-
-"-
-"-
азық-түлік емес тауарлар
тоқ-
сандық
1-ХСБ-а е
кестесі
-"-
9
қаңтар
7 сәуір
7 шілде
9 қазан
25
қаңтар
25 сәуір
25 шілде
25 қазан
ақылы қызметтер
тоқ-
сандық
1-ХСБ-қ
кестесі
-"-
-"-
-"-
2
Шекаралас
өңірлердегі
және мемлекет
астаналарын-
дағы бағалар
айлық
тауар-
лардың
ірік-
телген
шеңбері
бойынша
маман-
данды-
рылған
кестелер
арнаулы график бойынша
2-күні
8-күні
3
Отандық және
импорттық
өндіріс
тауарлары
бағасының
деңгейін сауда
кәсіпорындары-
ның іріктемелі
желісі бойынша
зерттеу,
халықтың
инфляциялық
күтулері туралы
халық пікірі
жылына екі рет
Б-001
сауал-
дамасы арнаулы
график
бойынша15
маусым
15 жел-
тоқсан
бланк
-"-
26 маусым
25 жел-
тоқсан
-"-
4
Тұрғын үй рыногындағы
бағаларды зерттеу
жылына екі рет
зерттеу
бланкісі
10 ақпан
10
тамыз
21 ақпан
18 тамыз
10 наурыз
8 қыр-
күйек
5
Өндіруші-
кәсіпорындардың
өнеркәсіп
өнімдерінің
және өндірістік
сипаттағы
қызметтерінің
бағасы: энергия
ресурстарының,
өнімдер мен
қызметтердің
толық тізбесі
бойынша
айлық
1-КБ нысаны
есепті айдың
20 күні
есепті
айдың
22 күні
есепті
айдың
23 күні
есепті
айдың
26 күні
есепті
айдан
кейінгі
1 күні
6
Өндіруші кәсіп-
орындардың
орман шаруа-
шылығы өнімі
мен қызметтері-
нің бағасы
айлық
1-БК (орман)
нысаны
есепті
айдың
23 күні
есепті
айдың
26 күні
есепті
айдың
2 күні
7
Өндірістік-
техникалық
мақсатта сатып
алынған
өнімдердің
бағасы
айлық
2-БК нысаны
есепті
айдың
15 күні-
нен
кешік-
тірмей
есепті айдың
18 күні
есепті
айдың
25 күні
8
Заңды
тұлғаларға
арналған
байланыс
қызметтерінің
тарифтері
айлық
1-тариф
(байла-
ныс) нысаны
есепті айдың
21 күні
есепті айдың
22 күні
(Астана және Алматы
қала-
лары)
есепті
айдың
25 күні
9
Әуе көлігі
кәсіпорында-
рының бір
тонна жүкті
тасымалдау
тарифтері
айлық
1-тариф
(га)
нысаны
есепті айдың
15 күні
есепті айдың 17 күні
есепті
айдың
24 күні
10
Темір жол
көлігі кәсіп-
орындарының
бір тонна жүкті
тасымалдау
тарифтері
айлық
1-тариф
(тж)
нысаны
есепті
айдың
15 күні
есепті айдың
17 күні
есепті
айдың
24 күні
11
Автожол көлігі
кәсіпорында-
рының бір тонна
жүкті тасымалдау
тарифтері
айлық
1-тариф
(автом)
нысаны
есепті айдың
15 күні
есепті айдың
17 күні
есепті айдың
24 күні
12
Құбыр көлігімен
жүк тасымалдау
тарифтері
айлық
1-тариф
(құбыр)
нысаны
есепті айдың
15 күні
есепті айдың
17 күні
есепті айдың
24 күні
13
Ішкі су көлігі
кәсіпорында-
рының бір тонна
жүкті тасымал-
дау тарифтері
айлық
1-тариф
(ішкі су)
нысаны
есепті
айдың
15 күні
есепті айдың
17 күні
есепті
айдың
24 күні
14
Сатып алынған құрылыс мате-
риалдары, бөлшектері және конструк-
цияларының
бағасы
айлық
3-КҚБ
нысаны
есепті айдың
20 күні
есепті айдың 25 күні
есепті
айдан
кейінгі
5 күні
15
Шығын
компоненттері
бойынша құрылыс
жұмыстарының
бағасы
тоқсан-
дық
3-КҚБ
(компо-
ненттер)
нысаны
есепті тоқсан-
нан
кейінгі
екінші
айдың
10 күні
20 ақпан
19 мамыр
21 тамыз
20 қараша
6 наурыз
6 маусым
6 қыр-
күйек
6 жел-
тоқсан
16
Барлық арналар
бойынша
өткізілген
ауыл шаруашылығы
өнімдерінің
бағасы
айлық
1-АШБ нысаны
есепті
айдың
16 күні
есепті
айдың
25 күні
есепті
айдан
кейінгі
4 күні
17
Базарларда
өткізілген ауыл
шаруашылығы
өнімдерінің
бағасы:
облыс орталықтарының
айлық
тіркеу
дәптері
арнаулы
график
бойынша
есепті
айдың
25 күні
есепті
айдан
кейінгі
5 күні
аудан орталық-
тарының және
облыстық
бағыныстағы
қалалардың
айлық
тіркеу
дәптері,
бланкісі
есепті
айдың
22 күні
есепті
айдың
25 күні
есепті
айдан
кейінгі
10 күні
18
Ауыл
шаруашылығы
құралымдарының
сатып алған
өнеркәсіп
өнімдерінің
бағасы, қызмет
көрсету тарифтері мен
бағасы
жылдық
2-АШБ (жылдық) нысаны
есепті кезен-
нен
кейінгі
10 күні
3 ақпан
20 ақпан
19
Кедендік жүк
декларациялары
деректері
бойынша сыртқы
сауда бағасы
айлық
ҚР
Кедендік
бақылау
комитеті
дерек-
терінің
элект-
рондық
базасы
есепті айдан кейінгі 30 күні
-
есепті
айдан
кейінгі
35 күні
20
Көтерме саудада сату бағасы
айлық
(көтерме)
нысаны
есепті
айдан
кейінгі
22 күні
есепті
айдың
26 күні
есепті
айдан
кейінгі
4 күні

10. Статистика цен
10.1. Проведение статистических наблюдений
N
п/п
Наименование
статисти-
ческого
наблюдения
Пе-
рио-
дич-
ность
Индекс
статис-
тической
формы
Сроки представления 1)
пер-
вичных
данных
респон-
дентами
пер-
вичных
данных
терри-
ториа-
льными
органами
статис-
тики
сводной
базы
пер-
вичных
отчетов
1
2
3
4
5
6
7
1
Регистрация
цен на потре-
бительские
товары и
услуги для:
а) расчета
индексов цен
на:
ме-
сяч-
ная
тет-
радь,
бланк
регист-
рации
цен и
тарифов
в
тече-
ние
месяца
по
специа-
льному
графику
-
-
продовольст-
венные товары
-"-
табл.
1-прод.
-"-
27
числа
отчет-
ного
месяца
30
числа
отчет-
ного
месяца
непродовольст-
венные товары
-"-
табл.
1-не-
прод.
-"-
25
числа
отчет-
ного
месяца
30
числа
отчет-
ного
месяца
платные услуги
-"-
табл.
1-услуги
-"-
23
числа
отчет-
ного
месяца
30
числа
отчет-
ного
месяца
б) определе-
ния среднего
уровня цен:
ме-
сячная
тет-
радь,
бланк
реги-
страции
цен и
тарифов
в
течение
месяца
по спе-
циально-
му гра-
фику
-
-
продовольст-
венных товаров
-"-
табл.1
-"-
15
числа
отчет-
ного
месяца
19
числа
отчет-
ного
месяца
непродовольст-
венных товаров
-"-
табл.
1-н
-"-
23
числа
отчет-
ного
месяца
27
числа
отчет-
ного
месяца
платных услуг
-"-
табл.
1-у
-"-
20
числа
отчет-
ного
месяца
24
числа
отчет-
ного
месяца
продуктов
нефтепере-
работки
-"-
табл.
1-неф-
тепро-
дукты
-"-
30
числа
отчет-
ного
месяца
5
числа
после
отчетного
месяца
ограниченный
круг товаров
и услуг
квар-
таль-
ная
табл.
1-район
-"-
20
марта
19 июня
18 сен-
тября
18 де-
кабря
28 марта
28 июня
28 сен-
тября
28
декабря
в) расчета
величины
прожиточного
минимума
ме-
сячная
тет-
радь,
бланк
реги-
страции
цен
(тари-
фов)
в те-
чение
месяца по
специаль-
ному
графику
областной
уровень
-"-
табл.
1-обл.
-"-
15
числа
отчет-
ного
месяца
24
числа
отчетного
месяца
районный
уровень
-"-
табл.
1-
район.
-"-
18
числа
отчет-
ного
месяца
28
числа
отчетного
месяца
д) по перечню
товаров в рам-
ках Программы
международных
сопоставлений:
тет-
радь,
бланк
реги-
страции
цен ПМС
по
спе-
циаль-
ному
графику
-
-
продовольст-
венные товары
ме-
сячная
табл.
1-ПМС-п
-"-
5 числа
после
отчет-
ного
месяца
25
числа
после
отчетного
месяца
медикаменты
ме-
сячная
табл.
1-ПМС-м
-"-
-"-
-"-
непродовольст-
венные товары
квар-
таль-
ная
табл.
1-ПМС-н
-"-
9 января
7 апреля
7 июля
9
октября
25 января
25 апреля
25 июля
25 ок-
тября
платные услуги
квар-
таль-
ная
табл.
1-ПМС-у
-"-
-"-
-"-
2
Цены в пригра-
ничных регио-
нах и столицах
государств
ме-
сяч-
ная
специа-
лизи-
рованные
таблицы
по отоб-
ранному
кругу
товаров
по спе-
циальному
графику
на 2
день
на 8 день
3
Обследование:
уровня цен на
товары оте-
чественного
и импортного
производства
по выборочной
сети торговых
предприятий,
мнения населе-
ния об инфля-
ционных ожида-
ниях населения
2 раза
в год
анкета
Ц-001
по спе-
циаль-
ному
графику
15 июня
15 де-
кабря
бланк
-"-
26 июня
25 де-
кабря
-"-
4
Обследование
цен на рынке
жилья
2 раза
в год
бланк
обсле-
дования
10
февраля
10
августа
21 фев-
раля
18 ав-
густа
10 марта
8
сентября
5
Цены предприя-
тий-производи-
телей на про-
мышленную про-
дукцию и услу-
ги производст-
венного харак-
тера: на
энергоресурсы,
по полному пе-
речню продук-
ции и услуг
ме-
сяч-
ная
ф.1-ЦП
20
числа
отчет-
ного
месяца
22
числа
отчет-
ного
месяца
23 числа
отчет-
ного
месяца
26
числа
отчет-
ного
месяца
1 числа
после
отчетного
месяца
6
Цены предприя-
тий-произво-
дителей на
продукцию и
услуги лесного
хозяйства
ме-
сяч-
ная
ф.1-ЦП
(лес)
23
числа
отчет-
ного
месяца
26
числа
отчет-
ного
месяца
2
числа
после
отчетного
месяца
7
Цены на приоб-
ретенную про-
дукцию произ-
водственно-
технического
назначения
ме-
сяч-
ная
Ф.2-ЦП
не
позднее
15 числа
отчет-
ного
месяца
18
числа
отчет-
ного
месяца
25
числа
отчетного
месяца
8
Тарифы на
услуги связи
для юридичес-
ких лиц
ме-
сяч-
ная
ф.1-
тариф
(связь)
21
числа
отчет-
ного
месяца
22
числа
отчет-
ного
месяца
29
числа
отчет-
ного
месяца
9
Тарифы на
перевозку
тонны грузов
предприятиями
воздушного
транспорта
ме-
сяч-
ная
ф.1-
тариф
(га)
15
числа
отчет-
ного
месяца
17
числа
отчет-
ного
месяца
24
числа
отчет-
ного
месяца
10
Тарифы на
перевозку тонны грузов
предприятиями
железнодорож-
ного транспор-
та
ме-
сяч-
ная
ф.1-
тариф
(жел.)
15
числа
отчет-
ного
месяца
17
числа
отчет-
ного
месяца
24
числа
отчет-
ного
месяца
11
Тарифы на
перевозку
тонны грузов
предприятиями
автодорожного
транспорта
ме-
сяч-
ная
ф.1-
тариф
(автом.)
15
числа
отчет-
ного
месяца
17
числа
отчет-
ного
месяца
24
числа
отчет-
ного
месяца
12
Тарифы на
транспортиров-
ку грузов
трубопроводным
транспортом
ме-
сяч-
ная
ф.1-
тариф
(труб)
15
числа
отчет-
ного
месяца
17
числа
отчет-
ного
месяца
24
числа
отчет-
ного
месяца
13
Тарифы на
перевозку
тонны грузов
предприятиями
внутреннего
водного транс-
порта
ме-
сяч-
ная
ф.1-
тариф
(внутр.
водн.)
15
числа
отчет-
ного
месяца
17
числа
отчет-
ного
месяца
24
числа
отчет-
ного
месяца
14
Цены на приоб-
ретенные стро-
ительные мате-
риалы, детали
и конструкции
ме-
сяч-
ная
ф.3-ЦКС
20
числа
отчет-
ного
месяца
25
числа
отчет-
ного
месяца
5 числа
после
отчет-
ного
месяца
15
Цены на строи-
тельные работы
по компонентам
затрат
квар-
таль-
ная
Ф.3-ЦКС
(компо-
ненты)
10
числа
второго
месяца
после
отчет-
ного
квартала
20
февраля
19 мая
21
августа
20
ноября
6
марта
6 июня
6 сен-
тября
6 декабря
16
Цены на реали-
зованную по
всем каналам
сельскохозяй-
ственную про-
дукцию
ме-
сяч-
ная
ф.1-ЦСХ
16
числа
отчет-
ного
месяца
25
числа
отчет-
ного
месяца
4
числа
после
отчет-
ного
месяца
17
Цены на сель-
хозпродукцию,
реализованную
на рынках:
областных
центров
ме-
сяч-
ная
тет-
радь
реги-
страции
по
спе-
циаль-
ному
графику
25
числа
отчет-
ного
месяца
5 числа после
отчетного месяца
районных
центров и
городов
областного
подчинения
ме-
сяч-
ная
тет-
радь,
бланк
реги-
страции
22
числа
отчет-
ного
месяца
25
числа
отчет-
ного
месяца
10 числа после
отчетного
месяца
18
Цены на про-
мышленную про-
дукцию, тарифы
и расценки на
услуги, приоб-
ретенные сель-
скохозяйствен-
ными формиро-
ваниями
годо-
вая
ф.2-
ЦСХ
(год)
10
числа
после
отчет-
ного
периода
3
февраля
20 февраля
19
Цены внешней
торговли по
данным грузо-
вых таможенных
деклараций
ме-
сяч-
ная
элект-
ронная
база
данных
Агент-
ства
таможен-
ного
контроля
РК
30
числа
после
отчет-
ного
месяца
-
на 35
день
после
отчет-
ного
месяца
20
Цены оптовых
продаж
ме-
сяч-
ная
ф.1Ц
(опт)
22
числа
отчет-
ного
месяца
26
числа
отчет-
ного
месяца
4
числа
после
отчетного
месяца

10.2. Статистикалық деректерді пайдаланушылар
үшін қалыптастыру
Р/с
N
Статисти-
калық
жұмыстың
атауы
Ке-
зең-
ді-
лігі
Статис-
тикалық
нысанның
индексі
Жиынтық
деректер
Аяқтау
нысаны
Пай-
дала-
нушы-
ларға
табыс
ету
мерзі-
мдері 1)
ау-
мақ-
тар
бөлі-
ні-
сін-
де 2)
сы-
нып-
тама
түр-
лері
бой-
ынша 3)
1
Қазақстан
Республика-
сындағы
инфляция
деңгейі
туралы
айлық
1-а,
1-а е.,
1-қ
кестелері
01-02
ӘАОС, МЖТС
экс-
пресс-
ақпарат
Есепті
айдан
кейінгі
1 күні
2
Тұтыну
бағасының
индексі
айлық
1-а,
1-а е.,
1-қ
кестелері
01-02
ӘАОС, МЖТС
статис-
тикалық
бюлле-
тень
есепті
айдан
кейінгі
4 күні
3
Орташа жан
басына
шаққандағы
ақшалай
табысы түрлі
деңгейлі
халық
топтары
үшін тұтыну
бағасының
индексі
айлық
1-а,
1-а е.,
1-қ
кестелері
01-02
ӘАОС, МЖТС
статис-
тикалық
бюлле-
тень
есепті
айдан
кейінгі
7 күні
4
Базалық
инфляцияның
индексі
айлық
1-а,
1-а е.,
1-қ
кестелері
01
ӘАОС, МЖТС
экс-
пресс-
ақпарат
есепті
айдан
кейінгі
10 күні
5
Тұтыну
тауарларының
жекелеген
түрлері
бағасының
индекстері
тоқ-
сандық
1-а,
1-а е.,
1-қ
кестелері
01
ӘАОС, МЖТС
статис-
тикалық
бюлле-
тень
5 қаңтар
5 сәуір
5 шілде
5 қазан
6
Бөлшек сауда
бағасының
индексі
айлық
1-а,
1-ае.,
1-қ
кестелері
01-02
ӘАОС, МЖТС
статис-
тикалық
бюлле-
тень
есепті
айдан
кейінгі
5 күні
7
Ақылы
қызметтер
бағасы
мен тариф-
терінің
индексі
айлық
1-қыз-
меттер
кестесі
01-02
ӘАОС, МЖТС
статис-
тикалық
бюлле-
тень
есепті
айдан
кейінгі
5 күні
8
Қалалардағы
негізгі
азық-түлік
тауарларының
бөлшек сауда
бағасы
айлық
1-кесте
01-02
ӘАОС, МЖТС
статис-
тикалық
бюлле-
тень
есепті
айдың
21 күні
9
Қалалардағы негізгі азық-түлік емес тауар-
ларының
бөлшек сауда
бағасы
айлық
1 а е
кестесі
01-02
ӘАОС, МЖТС
статис-
тикалық
бюлле-
тень
есепті айдың 29 күні
10
Қалалардағы мүнай және
мұнайды қайта өңдеу
өнімдерінің
бағасы
айлық
1-мұнай
өнімдері
кестесі,
1-КБ,
2-КБ
нысаны,
2 (имп.),
2 (эксп.)
кестесі
01-02
ӘАОС,
МЖТС
ЭҚЖС,
ӨӨСС,
ТМД
СЭҚ
ТН
статис-
тикалық
бюлле-
тень
есепті айдан кейінгі 6 күні
11
Ақылы қызметтердің
жекелеген
түрлерінің
бағасы мен
тарифтері
айлық
1қ кестесі
01-02
ӘАОС, МЖТС
статис-
тикалық
бюлле-
тень
есепті
айдың
26 күні
12
Қалалардағы
және аудан
орталықта-
рындағы
тауарлар мен
қызметтердің
бөлшек
сауда бағасы
тоқ-
сандық
1 а,
1 а е.,
кестелері
02-03
ӘАОС, МЖТС
статис-
тикалық
бюлле-
тень
30
наурыз
30 маусым
2 қазан
29 жел-
тоқсан
13
Мемлекет
астанасын-
дағы баға:
бөлшек
сауданың
жекелеген
азық-түлік
және азық-
түлік емес
тауарлары
бағасы
айлық
10.7-
схема
01, Аста-
на
қала-
сы
ӘАОС, МЖТС
схема
айдың
төртінші
бей-
сенбісі
қалалық ауыл
шаруашылығы
базарларын-
дағы тамақ
өнімдерінің
бағасы
айлық
10.8-
схема
01, Аста-
на
қала-
сы
ӘАОС, МЖТС
схема
есепті айдың 18күні
14
Күнкөрістің
ең төменгі
деңгейінің
шамасы
айлық
1-обл.
кестесі
1-ауд.
кестесі
01-02-03
ӘАОС, МЖТС
статис-
тикалық
бюлле-
тень
есепті
айдың
25 күні
15
Пәтерлер
типі бойынша
тұрғын
үй-комму-
налдық
қызметтерге
ақы төлеу
шығыстары
тоқ-
сандық
1 қ
кестесі
01-02
ӘАОС, МЖТС
маман
данды-
рылған
кесте-
лер
есепті
тоқсан-
нан
кейінгі
12 күні
16
Тұтыну
рыногындағы
бағалардың
ара салмағы
және халықтың
инфляциялық
болжалы
жылына
екі рет
зерттеу
бланкісі,сауал-
дамасы
01-02
ӘАОС, МЖТС
статис-
тикалық
бюлле-
тень
27
маусым
26 жел-
тоқсан
17
Тұрғын үй
рыногындағы
баға
жылына екі рет
зерттеу
бланкісі
01-02
ӘАОС,
тұр-
ғын
үй
және
мате-
риал-
дар
түрі
бой-
ынша
статис-
тикалық
бюлле-
тень
14
наурыз
12 қыркүйек
18
Тұтыну тау-
арларының,
дәрі-дәрмек-
тер мен
қызметтер-
дің, инвес-
тициялық
тауарлардың
жекелеген
түрлерінің
орташа
бағасы:
ХСБ
бағасын
тіркеу
дәптері,
бланкісі
01-02
ӘАОС
маман-
данды-
рылған
кес-
телер
азық-түлік
тауарлары
тоқ-
сандық
1-ХСБ-а
кестесі
-"-
-"-
-"-
есепті
тоқсан-
нан
кейінгі
26 күні
дәрі-
дәрмектер
тоқ-
сандық
1-ХСБ-д
кестесі
-"-
-"-
-"-
есепті
тоқсан-
нан
кейінгі
26 күні
азық-түлік
емес
тауарлар
тоқ-
сандық
1-ХСБ-а е
кестесі
-"-
-"-
-"-
есепті
тоқсан-
нан
кейінгі
26 күні
ақылы
қызметтер
тоқ-
сандық
1-ХСБ-қ
кестесі
-"-
-"-
-"-
есепті
тоқсан-
нан
кейінгі
26 күні
инвестиция-
лық тауарлар
тоқ-
сандық
1-ХСБ-
инвест.
кестесі
-"-
-"-
-"-
есепті
тоқсан-
ның
соңғы
айының
25 күні
19
Қазақстан-
дағы және
шекаралас
мемлекет-
тердегі
инфляцияның
деңгейі
айлық
маман-
данды-
рылған
кестелер
01
МЖТС, ТМД
мем-
ле-
кет-
тері
экс-
пресс-
ақпарат
есепті
айдан
кейінгі
28 күні
20
ЕЕА елдері
және Достас-
тық мемле-
кеттердегі
инфляцияның
деңгейі
айлық
Еуростат,
ТМД
статко-
мите-
тінің
жария-
ланым-
дары
01
ЕЕА ел-
дері
және
ТМД
экс-
пресс-
ақпарат
есепті
айдан
кейінгі
32 күні
21
Еуро-аймақ,
ЕО-25, ЕО-15
елдеріндегі
және Достастық
мемлекет-
тердегі
өнеркәсіп
өнімін
өндірушілер
бағасының
өзгеруі
туралы
айлық
Еуростат,
ТМД
статко-
мите-
тінің
жария-
ланым-
дары
01
ЕЕА ел-
дері
және
ТМД,
ЭҚЖС
экс-
пресс-
ақпарат
есепті
айдан
кейінгі
40 күні
22
Республи-
каның
жекелеген
қалаларын-
дағы,
Қазақстан-
мен шекара-
ласатын
мемлекет-
тердегі
тамақ өнім-
дерінің
орташа
бағасы
айлық
тауар-
лардың
іріктел-
ген
шеңбері
бойынша маман-
данды-
рылған
кестелер
01-02
аста-
на-
лар,
об-
лыс
орта-
лық-
тары,
қала-
лар
бой-
ынша
ста-
тисти-
калық
бюлле-
тень
есепті
айдан
кейінгі
9 күні
23
Жекелеген
тауарлардың
бағасы және
Қазақстанмен
шекаралас
мемлекеттер
экономика-
сының нақты
секторындағы
бағалар
индекстері
тоқ-
сандық
маман-
данды-
рылған
кестелер
01
-
ста-
тисти-
калық
бюлле-
тень
17 ақпан
17 мамыр
17 тамыз
17
қараша
24
Экономиканың
тұтыну
және нақты
секторларын-
дағы баға-
лардың өзгеруі
туралы
айлық
маман-
данды-
рылған
кестелер
01
МЖТС,
ЭҚЖС
экс-
пресс-
ақпарат
есепті
айдан
кейінгі
5 күні
25
Өнеркәсіп
өнімін
өндіруші-
кәсіпорындар
бағасының
өзгеруі
туралы
айлық
1-КБ
нысаны,
әзірле-
мелік
кестелер
01-02
-
ӘАОС,
ЭҚЖС
экс-
пресс-
ақпарат
есепті
айдан
кейінгі
1 күні
26
Өнеркәсіп
өнімін
өндіруші-
кәсіпорындар
бағасының
индексі
айлық
1-КБ нысаны,
әзірле-
мелік
кестелер
01-02
ӘАОС,
ЭҚЖС
ста-
тисти-
калық
бюлле-
тень
есепті
айдан
кейінгі
2 күні
27
Өндіруші-
кәсіпорын-
дардың
өнеркәсіп
өнімдерінің
жекелеген
түрлері
бағасы
айлық
1-КБ нысаны,
әзірле-
мелік
кестелер
01
ӘАОС,
ӨӨСС
ста-
тисти-
калық
бюлле-
тень
есепті
айдан
кейінгі
3 күні
28
Монополист-
кәсіпорындар
өнімінің
бағасы
айлық
1-КБ
нысаны,
әзірле-
мелік
кестелер
кәсіп
орын-
дар
бой-
ынша
ӘАОС,
ӨӨСС
ста-
тисти-
калық
бюлле-
тень
есепті
айдан
кейінгі
5 күні
29
Өндіруші-
кәсіпорын-
дардың орман
шаруашылығы
өнімдері мен
қызметтері-
нің бағасы
және баға
индекстері
айлық
1-КБ
(орман)
нысаны
01-02
ӘАОС,
ӨӨСС
ста-
тисти-
калық
бюлле-
тень
есепті
айдан
кейінгі
3 күні
30
Өндірістік-
техникалық
мақсатта
сатып алынған
өнімдердің
орташа бағасының
индексі
айлық
2-КБ
нысаны,
әзірле-
мелік
кестелер
01-02
ӘАОС, ЭҚЖС
ста-
тисти-
калық
бюлле-
тень
есепті
айдың
27 күні
31
Өнеркәсіп
кәсіпорын-
дарының
өндірістік-
техникалық
мақсатта
сатып алған
өнімдері
жекелеген
түрлерінің
орташа
бағасы
айлық
2-КБ
нысаны,
әзірле-
мелік
кестелер
01
ӘАОС,
ӨӨСС
ста-
тисти-
калық
бюлле-
тень
есепті
айдың
26 күні
32
Өнімдердің
экспорттық
жеткізілім
бағасының
индексі
айлық
ҚР КБК-ның
әзірле-
мелік
кесте-
лері
01
-
ТМД
ЭҚТ
ТН
ста-
тисти-
калық
бюлле-
тень
есепті
айдан
кейінгі
37-күні
33
Өнімдердің
импорттық
түсім
бағасының
индексі
айлық
ҚР КБК-ның
әзірле-
мелік
кесте-
лері
01
ТМД
ЭҚТ
ТН
ста-
тисти-
калық
бюлле-
тень
есепті
айдан
кейінгі
37-күні
34
Көтерме
саудада
сату баға-
сының
индексі
айлық
1Б (көтерме) нысаны
01-02
-
ӘАОС,
ӨӨСС
маман-
данды-
рылған
кесте-
лер
статис-
тикалық
бюлле-
тень
есепті
айдан
кейінгі
9 күні
есепті
айдан
кейінгі
5 күні
(маусым-
дағы
есептен)
35
Заңды
тұлғаларға
арналған
байланыс
тарифтері
мен қызмет-
терінің
индексі
тоқ-
сандық
1-тариф
(байла-
ныс)
нысаны
01
ӘАОС,
ӨӨСС
статис-
тикалық
бюлле-
тень
30 наурыз
30 маусым
2 қазан
29 жел-
тоқсан
36
Көліктің
барлық
түрлерімен
жүк тасымал-
дау тарифте-
рінің
индексі
айлық
1-тариф
(га)
нысаны,
1-тариф (тж)
нысаны,
1-тариф
(автом)
нысаны,
1-тариф
(құбыр)
нысаны,
1-тариф
(ішкі су)
нысаны
01-02
ӘАОС,
ӨӨСС
статис-
тикалық
бюлле-
тень
есепті айдың
25 күні
37
Құрылыстағы
бағалардың
өзгеруі
туралы
айлық
3-КҚБ
нысаны
01
-
ӘАОС,
тех-
ноло-
гия-
лық
моде-
льдер
экс-
пресс-
ақпарат
есепті айдан кейінгі 5 күні
38
Құрылыс өн-
дірісіндегі
бағаның
индексі
айлық
3-КҚБ
нысаны
01-02
ӘАОС,
тех-
ноло-
гия-
лық
моде-
льдер
статис-
тикалық
бюлле-
тень
есепті айдан кейінгі 6 күні
39
Бағалар
индексі және
құрылыс
ұйымдары
сатып алған
материал-
дардың, бөліктер мен
конструкция-
лардың
орташа
бағасы
айлық
3-КҚБ
нысаны
01-02
-
ӘАОС,
ӨӨСС
статис-
тикалық
бюлле-
тень
есепті
айдан
кейінгі
7 күні
40
Өңірлер
бойынша
құрылыс
өндірісінде
сатып
алынған ма-
териалдар-
дың, бөлік-
тердің және
конструк-
циялардың
жекелеген
түрлерінің
орташа
бағасы
тоқ-
сандық
3-КҚБ
нысаны
01-02
-
ӘАОС,
ӨӨСС
статис-
тикалық
бюлле-
тень
9 қаңтар
10 сәуір
10 шілде
9 қазан
41
Объектілер
тұрғызу
бойынша
құрылыс
қызметтері
бағасының
өзгеруі
туралы
тоқ-
сандық
3-КҚБ
(компо-
неттер)
нысаны
01
ӨӨСС,
ғима-
рат-
тар
тип-
тері
экс-
пресс-
ақпарат
7 наурыз
7 маусым
7 қыр-
күйек
7 жел-
тоқсан
42
Құрылыс
жұмыстарының
негізгі
түрлері
бағасының
индекстері
тоқ-
сандық
3-КҚБ
(компо-
неттер)
нысаны
01-02
ӨСС,
құры-
лыс
аймақ
-тары
статис-
тикалық
бюлле-
тень
7 наурыз
7 маусым
7 қыр-
күйек
7 жел-
тоқсан
43
Тұрғын үйлік,
өндірістік
және авто-
жолдық
мақсаттағы
ғимарат-
тардың
жекелеген
типтері
бойынша баға
индекстері
тоқ-
сандық
3-КҚБ
(компо-
неттер)
нысаны
01-02
құры-
лыс
ай-
мақ-
тары,
ғима-
рат-
тар
тип-
тері
статис-
тикалық
бюлле-
тень
8 маусым
8 қыр-
күйек
8 жел-
тоқсан
жылдық
-"-
-"-
-"-
статис-
тикалық
бюлле-
тень
15
наурыз
44
Ауыл
шаруашылығы
өнімдері
бағасының
өзгеруі
туралы
айлық
1-АШБ
нысаны
01
-
ӘАОС,
ӨСС
экс-
пресс-
ақпарат
есепті
айдан
кейінгі
4 күні
45
Ауыл
шаруашылығы
өнімдерін
өткізу
бағасының
индексі
айлық
1-АШБ
нысаны
01-02
ӘАОС,
ӨСС
статис-
тикалық
бюлле-
тень
есепті айдан кейінгі 5 күні
46
Ауыл
шаруашылығы
өнімдерінің
негізгі
түрлерінің
орташа бағасы және
өткізу
бағасының
индекстері
айлық
1-АШБ
нысаны
01-02
ӘАОС,
АШӨСС
статис-
тикалық
бюлле-
тень
есепті
айдан
кейінгі
6 күні
47
Ауыл
шаруашылығы өнімдерінің
жекелеген
түрлерін
өткізудің
орташа
бағасы
облыстар
бойынша
тоқ-
сандық
1-АШБ
нысаны
01-02
ӘАОС,
АШӨСС
статис-
тикалық
бюлле-
тень
9 қаңтар
10 сәуір
10 шілде
9 қазан
48
Түрлі арналар
бойынша
өткізілген
ауыл шаруа-
шылығы
өнімдерінің
бағасы
айлық
тіркеу
дәптері,
1-АШБ
нысаны,
2-КБ
нысаны,
1-кесте
01-02
-
ӘАОС,
АШӨСС,
МЖТС
статис-
тикалық
бюлле-
тень
есепті
айдан
кейінгі
7 күні
49
Қалалар мен
аудандарда
өткізілген
ауыл шаруа-
шылығы
өнімдерінің
бағасы
айлық
тіркеу дәптері

10.2. Формирование
статистических данных для пользователей
N
п/п
Наимено-
вание
статис-
тической
работы
Пе-
рио-
дич-
ность
Индекс статис-
тической формы
Сводные данные
Форма
завер-
шения
Сроки
пред-
ставле-
ния 1)
пользо-
вателям
в раз-
резе
терри-
торий 2)
по
видам
клас-
сифи-
каций 3)
1
2
3
4
5
6
7
8
1
Об уровне
инфляции в
Республике
Казахстан
ме-
сяч-
ная
табл.
1-прод,
1-неп-
род.,
1-услуги
01-02
КАТО,
КИПЦ
экс-
пресс-
инфор-
мация
1 числа
после
отчет-
ного
месяца
2
Индекс потре-
бительских
цен
ме-
сяч-
ная
табл.
1-прод,
1-не-
прод.,
1-услуги
01-02
КАТО,
КИПЦ
ста-
тис-
тичес-
кий
бюлле-
тень
4 числа
после
отчет-
ного
месяца
3
Индекс потре-
бительских
цен для групп
населения с
различным
уровнем сред-
недушевых де-
нежных дохо-
дов
ме-
сяч-
ная
табл.
1-прод,
1-не-
прод.,
1-услуги
01-02
КАТО,
КИПЦ
ста-
тис-
тичес-
кий
бюлле-
тень
7 числа
после
отчет-
ного
месяца
4
Индекс базо-
вой инфляции
ме-
сяч-
ная
табл.
1-прод, 1-не-
прод., 1-услуги
01
КАТО,
КИПЦ
экс-
пресс-
инфор-
мация
10 числа
после
отчет-
ного
месяца
5
Индексы цен
на отдельные
виды потреби-
тельских то-
варов
квар-
таль-
ная
табл.
1-прод,
1-не-
прод.
01
КАТО,
КИПЦ
ста-
тис-
тичес-
кий
бюлле-
тень
5 января
5 апреля
5 июля
5
октября
6
Индекс роз-
ничных цен
ме-
сяч-
ная
табл.
1-прод,
1-не-
прод.,
1-услуги
01-02
КАТО,
КИПЦ
ста-
тис-
тичес-
кий
бюлле-
тень
5 числа
после
отчет-
ного
месяца
7
Индекс цен и
тарифов на
платные услу-
ги
ме-
сяч-
ная
табл.
1-услуги
01-02
КАТО,
КИПЦ
ста-
тис-
тичес-
кий
бюлле-
тень
5 числа
после
отчет-
ного
месяца
8
Розничные це-
ны на основ-
ные продово-
льственные
товары в го-
родах
ме-
сяч-
ная
табл.1
01-02
КАТО,
КИПЦ
ста-
тис-
тичес-
кий
бюлле-
тень
21 числа
отчет-
ного
месяца
9
Розничные
цены на
основные не-
продовольст-
венные товары
в городах
ме-
сяч-
ная
табл.1
01-02
КАТО,
КИПЦ
ста-
тис-
тичес-
кий
бюлле-
тень
29
числа
отчет-
ного
месяца
10
Цены на нефть
и продукты
нефтеперера-
ботки в горо-
дах
ме-
сяч-
ная
табл.1-
нефте-
прод. ф.1-ЦП,
2-ЦП, табл.2
(имп.),
2
(эксп.)
01-02
КАТО,
КИПЦ,
ОКЭД, СКПП,
ТН ВЭД
СНГ
ста-
тис-
тичес-
кий
бюлле-
тень
6 числа
после
отчет-
ного
месяца
11
Цены и тарифы
на отдельные
виды платных
услуг
ме-
сяч-
ная
табл.
01-02
КАТО,
КИПЦ
ста-
тис-
тичес-
кий
бюлле-
тень
26 числа
отчет-
ного
месяца
12
Розничные це-
ны на товары
и услуги в
городах и
районных
центрах
квар-
таль-
ная
табл.1,
1н,1у
02-03
КАТО,
КИПЦ
ста-
тис-
тичес-
кий
бюлле-
тень
30 марта
30 июня
2
октября
29
декабря
13
Цены в столи-
це государст-
ва: на
отдельные
продовольст-
венные и
непродоволь-
ственные то-
вары рознич-
ной торговли
ме-
сяч-
ная
схема
10.7
01,
г.
Астана
КАТО,
КИПЦ
схема
чет-
вертый
четверг
месяца
на продукты питания на городских сельско-
хозяйственных
рынках
ме-
сяч-
ная
схема
10.8
01,
г.
Астана
КАТО,
КИПЦ
схема
18 числа
отчет-
ного
месяца
14
Величина
прожиточного
минимума
ме-
сяч-
ная
табл.
1-обл.
табл.
1-
район.
01-02-
03
КАТО,
КИПЦ
ста-
тис-
тичес-
кий
бюлле-
тень
25 числа
отчет-
ного
месяца
15
Расходы на
оплату жилищ-
но-коммуналь-
ных услуг по
типам квартир
квар-
таль-
ная
табл.
01-02
КАТО,
КИПЦ
спе-
циа-
лизи-
рован-
ные
таб-
лицы
12 числа
после
отчет-
ного
квар-
тала
16
Соотношение
цен на потре-
бительском
рынке и инф-
ляционные
ожидания на-
селения
полу-
годо-
вая
бланк,
анкета
обсле-
дования
01-02
КАТО,
КИПЦ
ста-
тис-
тичес-
кий
бюлле-
тень
27 июня
26
декабря
17
Цены на рынке
жилья
полу-
годо-
вая
бланк
обсле-
дования
01-02
КАТО,
по
видам
жилья
и
мате-
риалу
стен
ста-
тис-
тичес-
кий
бюлле-
тень
14
марта
12 сен-
тября
18
Средние цены
на отдельные
виды потреби-
тельских това-
ров, медика-
ментов и
услуг, инвес-
тиционных то-
варов:
тет-
радь,
бланк
реги-
страции
цен ПМС
01-02
КАТО,
клас-
сифи-
кация
това-
ров
(ус-
луг)
СНГ
спе-
циали-
зиро-
ванные
таб-
лицы
продовольст-
венные товары
квар-
таль-
ная
табл.
1-ПМС-п
-"-
-"-
-"-
26 числа
после
отчет-
ного
квар-
тала
медикаменты
квар-
таль-
ная
табл.
1-ПМС-м
-"-
-"-
-"-
26 числа
после
отчет-
ного
квар-
тала
непродоволь-
ственные то-
вары
квар-
таль-
ная
табл.
1-ПМС-н
-"-
-"-
-"-
26 числа
после
отчет-
ного
квар-
тала
платные услуги
квар-
таль-
ная
табл.
1-ПМС-у
-"-
-"-
-"-
26 числа
после
отчет-
ного
квар-
тала
инвестиционные товары
квар-
таль-
ная
табл.
1-ПМС-
инвест
-"-
-"-
-"-
25 числа
послед-
него
месяца
отчет-
ного
квар-
тала
19
Уровень инф-
ляции в
Казахстане и
приграничных
государствах
ме-
сяч-
ная
специа-
лизи-
рованные
таблицы
01
КИПЦ,
госу-
дар-
ства
СНГ
экс-
пресс-
инфор-
мация
28 числа
после
отчет-
ного
месяца
20
Уровень инф-
ляции в стра-
нах ЕС и
государствах
Содружества
ме-
сяч-
ная
пуб-
ликации
Евро-
стата,
стат-
коми-
тета СНГ
01
страны
ЕС и
СНГ
экс-
пресс-
инфор-
мация
на 32
день
после
отчет-
ного
месяца
21
Об изменении
цен произво-
дителей про-
мышленной
продукции в
странах Евро-
зоны, ЕС-25,
ЕС-15 и госу-
дарствах
Содружества
ме-
сяч-
ная
публика-
ции
Евро-
стата,
стат-
коми-
тета СНГ
01
страны
ЕС и
СНГ,
ОКЕД
экс-
пресс-
инфор-
мация
на 40
день
после
отчет-
ного
месяца
22
Средние цены
на продукты
питания в от-
дельных горо-
дах республи-
ки, государ-
ствах грани-
чащих с
Казахстаном
ме-
сяч-
ная
спе-
циали-
зирован-
ные
таблицы
по отоб-
ранному
кругу
товаров
01-02
по
сто-
лицам,
об-
ласт-
ным
цент-
рам,
горо-
дам
ста-
тис-
тичес-
кий
бюл-
ле-
тень
9 числа
после
отчет-
ного
месяца
23
Цены на отдельные ви-
ды товаров и
индексы цен
в реальном
секторе эконо-
мики Казахста-
на и пригра-
ничных госу-
дарств
квар-
таль-
ная
специа-
лизи-
рованные
таблицы
01
-
ста-
тис-
тичес-
кий
бюлле-
тень
17
февраля
17 мая
17
августа
17
ноября
24
Об изменении
цен в потре-
бительском и
реальном сек-
торах эконо-
мики
ме-
сяч-
ная
специа-
лизи-
рованные
таблицы
01
КИПЦ,
ОКЭД
экс-
пресс-
инфор-
мация
5 числа
после
отчет-
ного
месяца
25
Об изменении
цен пред-
приятий-про-
изводителей
промышленной
продукции
ме-
сяч-
ная
Ф.1-ЦП,
разра-
боточные
таблицы
01-02
КАТО,
ОКЭД
экс-
пресс-
инфор-
мация
1 числа
после
отчет-
ного
месяца
26
Индекс цен
предприятий-
производителей
промышленной
продукции
ме-
сяч-
ная
Ф-1-ЦП,
разра-
боточные
таблицы
01-02
КАТО,
ОКЭД
ста-
тис-
тичес-
кий
бюлле-
тень
2 числа
после
отчет-
ного
месяца
27
Цены
предприятий-
производителей
на отдельные
виды промыш-
ленной продук-
ции
ме-
сяч-
ная
Ф-1-ЦП,
разра-
боточные
таблицы
01
КАТО,
СКПП
ста-
тис-
тичес-
кий
бюлле-
тень
3 числа
после
отчет-
ного
месяца
28
Цены на
продукцию
предприятий
монополистов
ме-
сяч-
ная
Ф-1-ЦП,
разра-
боточные
таблицы
01, по
пред-
прия-
тиям
КАТО,
СКПП
ста-
тис-
тичес-
кий
бюлле-
тень
5 числа
после
отчет-
ного
месяца
29
Цены и индексы
цен предприя-
тий-производи-
телей на про-
дукцию и услу-
ги лесного
хозяйства
ме-
сяч-
ная
ф.1-ЦП
(лес)
01-02
КАТО,
СКП
ста-
тис-
тичес-
кий
бюлле-
тень
3 числа
после
отчет-
ного
месяца
30
Индекс средних
цен на приоб-
ретенную про-
дукцию произ-
водственно-
технического
назначения
ме-
сяч-
ная
Ф.2-ЦП,
разра-
боточные
таблицы
01-02
КАТО,
ОКЭД
ста-
тис-
тичес-
кий
бюлле-
тень
27 числа
отчет-
ного
месяца
31
Средние цены
на отдельные
виды продукции
производствен-
но-техническо-
го назначения,
приобретенные
промышленными
предприятиями
ме-
сяч-
ная
ф.2-ЦП,
разра-
боточные
таблицы
01
КАТО,
СКПП
ста-
тис-
тичес-
кий
бюлле-
тень
26 числа
отчет-
ного
месяца
32
Индекс цен
экспортных
поставок
продукции
ме-
сяч-
ная
разра-
боточные
таблицы
АТК РК
01
ТН ВЭД
СНГ
ста-
тис-
тичес-
кий
бюлле-
тень
на 37
день
после
отчет-
ного
месяца
33
Индекс цен
импортных пос-
туплений про-
дукции
ме-
сяч-
ная
разра-
боточ-
ные
таблицы
АТК РК
01
ТН ВЭД
СНГ
ста-
тис-
тичес-
кий
бюлле-
тень
на 37
день
после
отчет-
ного
месяца
34
Индекс цен
оптовых продаж
ме-
сяч-
ная
ф.1Ц
(опт)
01-02
КАТО,
СКП
спе-
циали-
зиро-
ванные
таб-
лицы
ста-
тис-
тичес-
кий
бюлле-
тень
9 числа
после
отчет-
ного
месяца,
5 числа
после
отчет-
ного
месяца
отчета
за июнь)
35
Индекс тари-
фов на услу-
ги связи для
юридических
лиц
квар-
таль-
ная
ф.1-
тариф
(связь)
01-02
КАТО,
СКП
ста-
тис-
тичес-
кий
бюлле-
тень
30 марта
30 июня
2
октября
29
декабря
36
Индекс тари-
фов на пере-
возку грузов
всеми видами
транспорта
ме-
сяч-
ная
ф.1-
тариф
(га),
ф.1-
тариф
(жел.),
ф.1-
тариф
(автом.),
ф.1-
тариф
(труб),
ф.1-
тариф
(вн.
водн.)
01-02
КАТО,
СКП
ста-
тис-
тичес-
кий
бюлле-
тень
25 числа
отчет-
ного
месяца
37
Об изменении
цен в строи-
тельстве
ме-
сяч-
ная
ф.3-ЦКС
01-02
КАТО,
техно-
логи-
ческие
модели
экс-
пресс-
инфор-
мация
5 числа
после
отчет-
ного
месяца
38
Индекс цен в
строительном
производстве
ме-
сяч-
ная
ф.3-ЦКС
01-02
КАТО,
тех-
ноло-
гичес-
кие
модели
ста-
тис-
тичес-
кий
бюлле-
тень
6 числа
после
отчет-
ного
месяца
39
Индекс цен и
средние цены
на материа-
лы, детали и
конструкции,
приобретен-
ные строите-
льными орга-
низациями
ме-
сяч-
ная
ф.3-ЦКС
01-02
КАТО,
СКПП
ста-
тис-
тичес-
кий
бюлле-
тень
7 числа
после
отчет-
ного
месяца
40
Средние цены
на отдельные
виды мате-
риалов, де-
талей и
конструкций,
применяемых
в строитель-
ном произ-
водстве по
регионам
квар-
таль-
ная
ф.3-ЦКС
01-02
КАТО,
СКПП
ста-
тис-
тичес-
кий
бюлле-
тень
9 января
10
апреля
10 июля
9 ок-
тября
41
Об изменении
цен на услу-
ги по взве-
дению строи-
тельных
объектов
квар-
таль-
ная
Ф.3-ЦКС
(компо-
ненты)
01
СКП,
Типы
соору-
жений
экс-
пресс-
инфор-
мация
7 марта
7 июня
7 сен-
тября
7 де-
кабря
42
Индексы цен на основные
виды строи-
тельных работ
квар-
таль-
ная
Ф.3-ЦКС
(компо-
ненты)
01-02
СКП,
Зоны
стро-
итель-
ства
ста-
тис-
тичес-
кий
бюлле-
тень
7 марта
7 июня
7 сен-
тября
7 де-
кабря
43
Индексы цен
по отдельным
типам соору-
жений жилищ-
ного, произ-
водственного
и автодорож-
ного назна-
чения
квар-
таль-
ная
ф.3-ЦКС
(компо-
ненты)
01-02
Зоны
строи-
тель-
ства,
типы
соору-
жений
ста-
тис-
тичес-
кий
бюлле-
тень
8 июня
8 сен-
тября
8 де-
кабря
годо-
вая
-"-
-"-
-"-
ста-
тис-
тичес-
кий
бюлле-
тень
15 марта
44
Об изменении
цен на про-
дукцию сель-
ского хозяй-
ства
ме-
сяч-
ная
ф.1-ЦСХ
01-02
КАТО,
СКП
экс-
пресс-
инфор-
мация
4 числа
после
отчет-
ного
месяца
45
Индекс цен
реализации
продукции
сельского
хозяйства
ме-
сяч-
ная
ф.1-ЦСХ
01-02
КАТО,
СКП
ста-
тис-
тичес-
кий
бюлле-
тень
5 числа
после
отчет-
ного
месяца
46
Средние цены
и индексы
цен реализа-
ции на ос-
новные виды
сельскохо-
зяйственной
продукции
ме-
сяч-
ная
ф.1-ЦСХ
01-02
КАТО,
СКПСХ
ста-
тис-
тичес-
кий
бюлле-
тень
6 числа
после
отчет-
ного
месяца
47
Средние цены
реализации
на отдельные
виды сельс-
кохозяйст-
венной про-
дукции по
областям
квар-
таль-
ная
ф.1-ЦСХ
01-02
КАТО,
СКПСХ
ста-
тис-
тичес-
кий
бюлле-
тень
9
января
10
апреля
10 июля
9
октября
48
Цены на про-
дукцию сель-
ского хозяй-
ства, реали-
зованную по
разным кана-
лам
ме-
сяч-
ная
тет-
радь
реги-
страции,
ф.1-ЦСХ,
ф.2-ЦП,
табл.1
01-02
КАТО,
СКПСХ,
КИПЦ
ста-
тис-
тичес-
кий
бюлле-
тень
7 числа
после
отчет-
ного
месяца
49
Цены на про-
дукцию сель-
ского хозяй-
ства, реали-
зованную в
городах и
районах
ме-
сяч-
ная
тетрадь
регистра-
ции

02-03
-
ӘАОС,
АШӨСС,
МЖТС
статис-
тикалық
бюлле-
тень
есепті
айдан
кейінгі
12 күні
50
Ауылға
арналған
өнеркәсіп
өнімдері мен
қызметтері
бағасының
және барлық
арналар
бойынша
өткізілген
ауыл
шаруашылығы
өнімдері
бағасы
тепе-
теңдігінің
ара қатынасы
тоқ-
сандық
әзірле-
мелік
кестелер
01
ӨСС
кес-
телер
есепті
тоқсан-
нан
кейінгі
8 күні
51
Ауыл
шаруашылығы
құралымда-
рының сатып
алған өнді-
рістік-тех-
никалық
мақсаттағы
өнімдер және
олар көрсет-
кен қыз-
меттер
бағасының
индексі
жылдық
2-АШБ
нысаны
01-02
ӘАОС,
ӨСС,
ӨӨСС,
АШӨСС
статис-
тикалық
бюлле-
тень
21 ақпан
52
Қазақстан
Республика-
сының
тұтыну
рыногындағы
инфляция
мен бағалар
туралы
жылдық
ӘАОС,
МЖТС
Талдау
баянда-
масы
20 қаңтар
53
Қазақстан
Республика-
сының өнер-
кәсібіндегі
бағалардың
өзгеруі
туралы
жылдық
ӘАОС,
ӨӨСС,
ӨСС
Талдау
баянда-
масы
20 қаңтар
54
Ауыл
шаруашылығы
мен құрылыс
өндірісінің
өнімдері
бағаларының
деңгейі және
серпіні
туралы
жылдық
ӘАОС,
АШӨСС
Талдау
баянда-
масы
20 қаңтар
11. Еңбек және халықты жұмыспен қамту статистикасы
11.1. Статистикалық байқаулар жүргізу
Р/с
N
Статистикалық
байқаудың атауы
Кезең-
ділігі
Ста-
тисти-
калық
нысан-
ның
ин-
дексі
Респон-
денттер-
дің
бастапқы
дерек-
терді
өткізу
Статис-
тиканың
аумақтық
орган-
дарының
бастапқы дерек-
терді
өткізу
Бастапқы
есеп-
тердің
жиынтық
базасын
табыс ету
мерзімдері 1)
1
2
3
4
5
6
7
1
Еңбекке ақы
төлеу саны және
қоры
айлық
1-Е нысаны
есепті айдан кейінгі 7 күні
есепті айдан кейінгі 25 күні
есепті айдан кейінгі 38 күні
тоқ-
сандық
1-Е нысаны
есепті
тоқсаннан
кейінгі
7 күні
25 сәуір
26 шілде
26 қазан
2007 ж.
25
қаңтар
9 ақпан
11 мамыр
9 тамыз
9 қараша
жылдық
1-Е нысаны
14 ақпан
31
наурыз
30 мамыр
2
Зиянды және
басқа да
қолайсыз еңбек
жағдайларында
жұмыс істейтін
қызметкерлер
саны
жылдық
1-Е (еңбек жағдайлары) нысаны
31 қаңтар
24
наурыз
21 сәуір
3
Есептелген
жалақы мөлшерлері
бойынша қызмет-
керлер санын
бөлу
жылына бір рет
1-Е (Жа)
нысаны
20 шілде
15 тамыз
14 қыркүйек
4
Қызметкерлердің
жекелеген
лауазымдары
мен мамандықтары бойынша жалақы
мөлшерлері
туралы
жылына бір рет
2-Е
(МА-
МАНД)
нысаны
20 қазан
14 қараша
2006 ж.
9 қаңтар
5
Еңбек
делдалдығына
өтініш білдір-
гендер саны
айлық
1-Е (жұ-
мысқа
орна-
лас-
тыру)
нысаны
арнаулы график
бойынша
арнаулы график
бойынша
есепті айдан
кейінгі
7 күні
6
Еңбек рыногі және жұмыссыз-
дарды әлеуметтік
қолдау
тоқ-
сандық
2-Е (еңбек
рыно-
гі)
нысаны
арнаулы график
бойынша
арнаулы график
бойынша
15 ақпан
15 мамыр
15 тамыз
15 қараша
7
Халықтың жұмыспен қамтылуын
іріктеп зерттеу
тоқ-
сандық
Е-001
сауал-
дама-
сы,
1-қо-
сымша
2-қо-
сымша
3-қо-
сымша
ақпан
мамыр
тамыз
қараша
27 наурыз
27 маусым
27 қыр-
күйек
27 жел-
тоқсан
10 ақпан
11 мамыр
11 тамыз
10 қараша
11.2. Статистикалық деректерді пайдаланушылар
үшін қалыптастыру
Р/с
N
Статисти-
калық
жұмыстың
атауы
Кезең-
ділігі
Статис-
тикалық
нысанның
индексі
Жиынтық
деректер
Аяқтау
нысаны
Пайда-
ланушы-
ларға
табыс
ету
мерзім-
дері 1)
аумақ-
тар
бөліні
сінде 2)
сынып-
тама
түр-
лері
бой-
ынша 3)
1
2
3
4
5
6
7
8
1
Экономика-
лық қызмет
түрлері
бойынша
қызметкер-
лер саны
және
жалақысы
айлық
1-Е
нысаны
01-02
02-03
ӘАОС, ЭҚЖС
ста-
тисти-
калық
бюлле-
тень
есепті
айдан
кейінгі
40-күні
2
Экономика-
лық қызмет
түрлері
бойынша
қызметкер-
лер саны
және
жалақысы
тоқ-
сандық
1-Е нысаны
01-02
02-03
ӘАОС,
ЭҚЖС,
КМС
ста-
тисти-
калық
бюлле-
тень
13 ақпан
11 мамыр
11 тамыз
13 қараша
3
Ірі және орта кәсіп-
орындар
бойынша
қызметкер-
лер саны
және
жалақысы
тоқ-
сандық
1-Е нысаны
01-02 02-03
ӘАОС,
ЭҚЖС,
КМС
ста-
тисти-
калық
бюлле-
тень
13 ақпан
11 мамыр
11 тамыз
13 қараша
4
Аудандар
бөлінісін-
дегі қыз-
меткерлер
саны және
жалақысы
тоқ-
сандық
20-кесте
01-02-03
-
ӘАОС,
ЭҚЖС,
КМС,
қала,
ауыл
ста-
тисти-
калық
бюлле-
тень
27
ақпан
26 мамыр
25 тамыз
27
қараша
5
Экономика-
лық қызмет
түрлері
бойынша
жұмыс кү-
шінің қолда
бары және
қозғалысы
тоқ-
сандық
1-Е нысаны,
17-кесте
01-02 02-03
ӘАОС,
ЭҚЖС
ста-
тисти-
калық
бюлле-
тень
13 ақпан
15 мамыр
14 тамыз
14
қараша
6
Мемлекеттік
қызметшілер
саны
жылдық
Монито-
ринг
мате-
риалдары
01-02
-
ӘАОС
ста-
тисти-
калық
бюлле-
тень
30 наурыз
7
Еңбекке
қабілетті
жастағы
халықтың
экономика-
лық сипат-
тамасы
жылдық
Е-001
сауал-
дамасы
01-02
-
ӘАОС,
ЭҚЖС
қала-
лық
және
ауыл-
дық
елді
мекен
бой-
ынша
ста-
тисти-
калық
бюлле-
тень
25 мамыр
8
Еңбек
бойынша
негізгі
көрсет-
кіштер
жылдық
1-Е нысаны
01-02-03
02-03
ӘАОС, ЭҚЖС,
КМС
Жұмыс
сынып-тауышы
ста-
тисти-
калық
бюлле-
тень
31 мамыр
9
Ірі және
орта кәсіп-
орындар
бойынша
еңбектің
негізгі
көрсет-
кіштер
жылдық
1-Е нысаны
01-02-03
-
ӘАОС, ЭҚЖС,
КМС
Жұмыс
сынып-тауышы
ста-
тисти-
калық
бюлле-
тень
31 мамыр
10
Өнеркәсіп-
тегі еңбек
бойынша
негізгі
көрсет-
кіштер
жылдық
1-Е нысаны,
С-2Б
кестесі
01-02
-
ӘАОС, ЭҚЖС
ста-
тисти-
калық
бюлле-
тень
12 маусым
11
Аудандар
бөлінісін-
дегі қыз-
меткерлер
саны және
жалақысы
жылдық
20-кесте
01-02-03
02-03
ӘАОС, ЭҚЖС, КМС,
қала,
ауыл
ста-
тисти-
калық
бюлле-
тень
20 маусым
12
Жұмыс күшін
ұстауға
кеткен
шығындар
құны
жылдық
1-Е
нысаны,
12-кесте
01-02
-
ӘАОС, ЭҚЖС,
КМС
ста-
тисти-
калық
бюлле-
тень
7 маусым
13
Жұмыс
күшінің
қозғалысы
және қыз-
меткерлер
уақытының
күнтізбелік
қорын
пайдалану
жылдық
1-Е
нысаны,
11-кесте
01-02 02-03
ӘАОС,
ЭҚЖС
ста-
тисти-
калық
бюлле-
тень
14 маусым
14
Қызметкер-
лер саны
және меншік
нысандары
мен эконо-
микалық
қызмет
түрлері
бойынша
еңбекке
ақы төлеу
жылдық
1-Е
(жылдық)
нысаны,
15-кесте,
15-кесте
(өнерк)
01-02
-
ӘАОС, ЭҚЖС,
МНС,
КМС
ста-
тисти-
калық
бюлле-
тень
16 маусым
15
Зиянды
және басқа
да қолайсыз
еңбек жағ-
дайларында
жұмыс
істейтін
қызметкер-
лер саны,
экономика-
лық қызмет-
тің жекеле-
ген түрлері
бойынша
жылдық
1-Е (еңбек
жағдай-
лары)
нысаны
01-02 02-03
ӘАОС,
ЭҚЖС
ста-
тисти-
калық
бюлле-
тень
25 сәуір
16
Есептелген
жалақы
мөлшерлері
бойынша
қызметкер-
лер санын
бөлу
жылына бір рет
1-Е (Жа)
нысаны
01-02 02-03
ӘАОС, ЭҚЖС,
Жұмыс
сынып-тауышы
ста-
тисти-
калық
бюлле-
тень
18 қыр-
күйек
17
Экономика-
лық қыз-
меттің
жекелеген
түрлерін-
дегі маман-
дықтар
(лауазым-
дар) бойын-
ша қызмет-
керлердің
жалақылары
жылына бір рет
2-Е (МАМАНД) нысаны
01-02
-
ӘАОС, ЭҚЖС,
Жұмыс
сынып-тауышы
ста-
тисти-
калық
бюлле-
тень
2006 ж.
10
қаңтар
18
Еуроаймақ,
ЕО-25
және ЕО-15
елдеріндегі
жұмыссыздық
деңгейі
туралы
айлық
Еуростат, ТМД статко-
митетініңжарияла-
нымдары
01
ЕЕА және
ТМД
елдері
экс-
пресс-
ақпарат
есепті
айдан
кейінгі
40-күні
19
Жұмыссыздар
саны және
жұмыссыздық
деңгейі
айлық
Е-001
сауал-
дамасы
1-Е
(жұмысқа
орналас-
тыру)
нысаны
01-02
ӘАОС
ста-
тисти-
калық
бюлле-
тень
есепті
айдан
кейінгі
9-күні
20
Еңбек
рыногі
және жұмыс-
сыздарды
әлеуметтік
қолдау
тоқ-
сандық
Е-001
сауал-
дамасы,
2-Е
(еңбек
рыногі)
нысаны
01-02
ӘАОС
ста-
тисти-
калық
бюлле-
тень
16
ақпан
16 мамыр
16 тамыз
16
қараша
21
Еңбек
рыногының
негізгі
индика-
торлары
тоқ-
сандық
Е-001
сауал-
дамасы
01-02
-
ӘАОС, ЭҚЖС
Жұмыс
сынып-тауышы
ста-
тисти-
калық
бюлле-
тень
14 ақпан
16 мамыр
16 тамыз
16
қараша
22
Аудандар
бөлінісін-
дегі еңбек
рыногының
негізгі
индика-
торлары
тоқ-
сандық
Е-001
сауал-
дамасы
01-02-03
-
ӘАОС, ЭҚЖС
Жұмыс
сынып-тауышы
ста-
тисти-
калық
бюлле-
тень
17 наурыз
16 маусым
18 қыр-
күйек
18 жел-
тоқсан
23
Еңбек
рыногының
негізгі
индикатор-
лары
жылдық
Е-001
сауал-
дамасы
01-02
-
ӘАОС, ЭҚЖС
Жұмыс
сынып-тауышы
ста-
тисти-
калық
бюлле-
тень
31
наурыз
24
Аудандар
бөлінісін-
дегі еңбек
рыногының
негізгі
индика-
торлары
жылдық
Е-001
сауал-
дамасы
01-02-03
-
ӘАОС, ЭҚЖС
Жұмыс
сынып-
тауышы
ста-
тисти-
калық
бюлле-
тень
2 мамыр
25
Бейресми
түрде
жұмыспен
қамтылған
халық саны
тоқ-
сандық
Е-001
сауал-
дамасы,
1-қосымша
01-02
ӘАОС, ЭҚЖС Жұмыс
сынып-
тауышы
маман-
данды-
рылған
кесте-
лер
15
наурыз
16 маусым
18 қыр-
күйек
15 жел-
тоқсан
26
Бейресми
түрде
жұмыспен
қамтылған
халық саны
жылдық
Е-001
сауал-
дамасы,
1-қосымша
01-02
ӘАОС, ЭҚЖС Жұмыс сынып-
тауышы
ста-
тисти-
калық
бюлле-
тень
28 сәуір
27
Лайықты
еңбекті
өлшеудің
статисти-
калық көр-
сеткіштері
тоқ-
сандық
Е-001
сауал-
дамасы,
2, 3-қо-
сымшалар
01-02
ӘАОС, ЭҚЖС Жұмыс
сынып-
тауышы
маман-
данды-
рылған
кесте-
лер
15
наурыз
16
маусым
18 қыр-
күйек
15 жел-
тоқсан
28
Лайықты
еңбекті
өлшеудің
статисти-
калық көр-
сеткіштері
жылдық
Е-001
сауал-
дамасы,
2, 3-қо-
сымшалар
01-02
ӘАОС, ЭҚЖС Жұмыс
сынып-
тауышы
ста-
тисти-
калық
бюлле-
тень
28 сәуір
29
Өнеркәсіп-
тің аса
ірі кәсіп-
орындарының
мониторингі
(еңбек бой-
нша көрсет-
кіштерді
қалып-
тастыру)
тоқ-
сандық
1-Е
(монито-
ринг)
нысаны
01-02
ӘАОС, ЭҚЖС,
КМС
әзір-
лемелік
кес-
телер
28
ақпан
31 мамыр
31 тамыз
30
қараша
30
Қызмет-
керлер
(шағын
кәсіпорын-
дарды қоса)
саны және
еңбекке
ақы төлеу
тоқ-
сандық
1-Е
(тоқ-
сандық)
нысаны,
2-ШК
(тоқ-
сандық)
нысаны
01-02
ӘАОС, ЭҚЖС,
КМС
әзір-
лемелік
кесте-
лер
2 наурыз
1 маусым
1 қыр-
күйек
1 жел-
тоқсан
31
Жалдамалы
қызметкер-
лердің
жалақысы
айлық
1-Е
нысаны
01
ЭҚЖС
экс-
пресс-
ақпарат
есепті
айдан
кейінгі
38-күні
32
Қазақстан
Республи-
касындағы
жұмыссыздық
туралы
тоқ-
сандық
Е-001
сауал-
дамасы
01
жы-
нысы,
жасы,
білім
дең-
гейі
бойы-
нша
және
т.с.с.
экс-
пресс-
ақпарат
есепті
тоқсан-
нан
кейінгі
40-күні

02-03
КАТО,
СКПСХ,
КИПЦ
ста-
тис-
тичес-
кий
бюлле-
тень
12 числа
после
отчет-
ного
месяца
50
Паритетное
соотношение
цен на про-
мышленную
продукцию и
услуги для
села и реа-
лизованную
по всем ка-
налам сель-
скохозяйст-
венную про-
дукцию
квар-
таль-
ная
раз-
рабо-
точные
таблицы
01
СКП
выход-
ные
таб-
лицы
8 числа
после
отчет-
ного
квар-
тала
51
Индекс цен
на продукцию
производст-
венно-техни-
ческого наз-
начения,
приобретен-
ную сельско-
хозяйствен-
ными форми-
рованиями и
оказанные им
услуги
годо-
вая
Ф.2-ЦСХ
01-02
КАТО,
СКП,
СКПП,
СКПСХ
ста-
тис-
тичес-
кий
бюлле-
тень
21
февраля
52
Об инфляции
и ценах на
потребитель-
ском рынке
Республики
Казахстан
годо-
вая
КАТО,
КИПЦ
ана-
лити-
ческий
доклад
20
января
53
Об изменении
цен в про-
мышленности
Республики
Казахстан
годо-
вая
КАТО,
СКПП,
СКП
ана-
лити-
ческий
доклад
20
января
54
Об уровне и
динамике цен
на продукцию
сельского
хозяйства и
строительного
производства
годо-
вая
КАТО,
СКПСХ
ана-
лити-
ческий
доклад
20
января
11. Статистика труда и занятости населения
11.1. Проведение статистических наблюдений
N
п/п
Наименование
статисти-
ческого
наблюдения
Пе-
рио-
дич-
ность
Индекс
ста-
тис-
тичес-
кой
формы
Сроки представления 1)
пер-
вичных
данных
рес-
понден-
тами
пер-
вичных
данных
терри-
ториа-
льными
органами
статис-
тики
сводной
базы
пер-
вичных
отчетов
1
2
3
4
5
6
7
1
Численность и
фонд оплаты
труда
ме-
сяч-
ная
ф.1-Т
7 числа
после
отчет-
ного
месяца
на 25
день
после
отчет-
ного
месяца
на 38
день
после
отчет-
ного
месяца
квар-
таль-
ная
ф.1-Т
7
числа
после
отчет-
ного
квар-
тала
25
апреля
26 июля
26
октября 25
января 2007 г.
9
февраля
11 мая
9
августа
9 ноября
годо-
вая
ф.1-Т
14
февраля
31 марта
30 мая
2
Численность
работников,
занятых во
вредных и
других небла-
гоприятных ус-
ловиях труда
годо-
вая
ф.1-Т
(усло-
вия
труда)
31
января
24 марта
21
апреля
3
Распределение
численности
работников по
размерам на-
численной за-
работной платы
1 раз
в год
ф.1-Т
(ЗП)
20 июля
15
августа
14
сентября
4
О размерах за-
работной платы
работников по
отдельным
должностям и
профессиям
1 раз
в год
ф. 2-Т
(ПРОФ)
20
октября
14 ноября
9 января
2006 г.
5
Численность
обратившихся
за трудовым
посредничест-
вом
ме-
сяч-
ная
ф.1-Т
(тру-
доуст-
рой-
ство)
по
спе-
циаль-
ному
графику
по
спе-
циаль-
ному
графику
на 7
день
после
отчет-
ного
месяца
6
Рынок труда
и социальная
поддержка без-
работных
квар-
таль-
ная
ф.2-Т
(рынок
труда)
по
спе-
циаль-
ному
графику
по
спе-
циаль-
ному
графику
15
февраля
15 мая
15
августа
15
ноября
7
Выборочное
обследование
занятости
населения
квар-
таль-
ная
Анкета
Т-001,
Прило-
жение
1,
Прило-
жение
2,
Прило-
жение
3
февраль
май
август
ноябрь
27 марта
27 июня
27 сен-
тября
27
декабря
10
февраля
11 мая
11
августа
10
ноября
11.2. Формирование статистических
данных для пользователей
N
п/п
Наименование
статисти-
ческой
работы
Пе-
рио-
дич-
ность
Индекс статис-
тической формы
Сводные данные
Форма
завер-
шения
Сроки
пред-
ставле-
ния 1)
пользо-
вателям
в
раз-
резе
тер-
рито-
рий 2)
по
видам
клас-
сифи-
каций 1)
1
2
3
4
5
6
7
8
1
Численность и
заработная
плата работ-
ников по
видам эконо-
мической деятельности
ме-
сяч-
ная
ф.1-Т
01-02
02-03
КАТО,
ОКЭД
ста-
тис-
тичес-
кий
бюлле-
тень
на 40
день
после
отчет-
ного
месяца
2
Численность и заработная плата
работников по
видам эконо-
мической деятельности
квар-
таль-
ная
ф.1-Т
01-02
02-03
КАТО,
ОКЭД,
КРП
ста-
тис-
тичес-
кий
бюлле-
тень
13
февраля
11 мая
11
августа
13
ноября
3
Численность и заработная плата
работников по
крупным и средним предприятиям
квар-
таль-
ная
ф.1-Т
01-02
02-03
КАТО,
ОКЭД,
КРП
ста-
тис-
тичес-
кий
бюлле-
тень
13
февраля
11 мая
11
августа
13
ноября
4
Численность и заработная плата
работников в разрезе районов
квар-
таль-
ная
табл.
20
01-02-
03
-
КАТО,
ОКЭД,
КРП,
город,
село
ста-
тис-
тичес-
кий
бюлле-
тень
27
февраля
26 мая
25
августа
27
ноября
5
Наличие и движение
рабочей силы
по видам
экономической деятельности
квар-
таль-
ная
Ф-1-Т,
табл.
17
01-02
02-03
КАТО,
ОКЭД
ста-
тис-
тичес-
кий
бюлле-
тень
13
февраля
15 мая
14
августа
14
ноября
6
Численность
государ-
ственных
служащих
годо-
вая
Мате-
риалы
Мони-
торинга
01-02
-
КАТО
ста-
тис-
тичес-
кий
бюлле-
тень
30 марта
7
Экономическая
характеристи-
ка населения
в трудо-
способном
возрасте
годо-
вая
Анкета
Т-001
01-02
-
КАТО,
ОКЭД
по
город-
ской и
сель-
ской
мест-
ности
ста-
тис-
тичес-
кий
бюлле-
тень
25 мая
8
Основные показатели по труду
годо-
вая
ф.1-Т
01-02- 03
02-03
КАТО,
ОКЭД,
КРП,
клас-
сифи-
катор
заня-
тий
ста-
тис-
тичес-
кий
бюлле-
тень
31 мая
9
Основные показатели по труду по крупным и средним предприятиям
годо-
вая
ф.1-Т
01-02
-03
-
КАТО,
ОКЭД,
КРП,
клас-
сифи-
катор
заня-
тий
ста-
тис-
тичес-
кий
бюлле-
тень
31 мая
10
Основные показатели по труду в
промышлен-
ности
годо-
вая
ф.1-Т
табл.
С-2Б
01-02
-
КАТО,
ОКЭД
ста-
тис-
тичес-
кий
бюлле-
тень
12 июня
11
Численность и заработная плата работ-
ников в разрезе
районов
годо-
вая
табл.
20
01-02
-03
02-03
КАТО,
ОКЭД
КРП,
город,
село
ста-
тис-
тичес-
кий
бюлле-
тень
20 июня
12
Стоимость затрат на содержание рабочей силы
годо-
вая
ф.1-Т
табл.
12
01-02
-
КАТО,
ОКЭД,
КРП
ста-
тис-
тичес-
кий
бюлле-
тень
7 июня
13
Движение рабочей силы
и использо-
вание
календарного
фонда времени
работников
годо-
вая
ф.1-Т,
табл.
11
01-02
02-03
КАТО,
ОКЭД
ста-
тис-
тичес-
кий
бюлле-
тень
14 июня
14
Численность работников и оплата труда по формам собственности и видам
экономической
деятельности
годо-
вая
ф.1-Т
(год),
табл.
15,
табл.
15
(пром)
01-02
02
КАТО,
ОКЭД,
КФС,
КРП
ста-
тис-
тичес-
кий
бюлле-
тень
16 июня
15
Численность работников,
занятых во
вредных
и других неблагоприят-
ных условиях труда по
отдельным
видам эконо-
мической деятельности
годо-
вая
ф.1-Т
(ус-
ловия
труда)
01-02
02-03
КАТО,
ОКЭД
ста-
тис-
тичес-
кий
бюлле-
тень
25
апреля
16
Распределение
численности работников по размерам
начисленной заработной
платы
1 раз
в год
ф.1-Т
(ЗП)
01-02
02-03
КАТО,
ОКЭД
клас-
сифи-
катор
заня-
тий
ста-
тис-
тичес-
кий
бюлле-
тень
18 сен-
тября
17
Заработная плата работ-
ников по
профессиям
(должностям)
в отдельных
видах
экономической деятельности
1 раз
в год
форма
2-Т
(ПРОФ)
01-02
КАТО,
ОКЭД
клас-
сифи-
катор
заня-
тий
ста-
тис-
тичес-
кий
бюлле-
тень
10
января
2006 г.
18
Об уровне безработицы в странах Еврозоны, ЕС-25 и ЕС-15
ме-
сяч-
ная
пуб-
ликации
Евро-
стата,
стат-
комитета
СНГ
01
страны
ЕЕА и
СНГ
экс-
пресс-инфор-
мация
на 40
день
после
отчет-
ного
месяца
19
Численность
безработных и
уровень без-
работицы
ме-
сяч-
ная
Ан-
кета
Т-001,
ф.1-Т
(трудо-
устрой-
ство)
01-02
КАТО
ста-
тис-
тичес-
кий
бюлле-
тень
на 9
день
после
отчет-
ного
месяца
20
Рынок труда
и социальная
поддержка
безработных
квар-
таль-
ная
Ан-
кета
Т-001,
ф.2-Т
(рынок
труда)
01-02
КАТО
ста-
тис-
тичес-
кий
бюлле-
тень
16
февраля
16 мая
16
августа
16
ноября
21
Основные
индикаторы
рынка труда
квар-
таль-
ная
Анкета Т-001
01-02
02
КАТО,
ОКЭД
клас-
сифи-
катор
заня-
тий
ста-
тис-
тичес-
кий
бюлле-
тень
14
февраля
16 мая
16
августа
16
ноября
22
Основные
индикаторы
рынка труда в
разрезе рай-
онов
квар-
таль-
ная
Анкета Т-001
01-02-
03
02-03
КАТО,
ОКЭД
клас-
сифи-
катор
заня-
тий
ста-
тис-
тичес-
кий
бюлле-
тень
17
марта
16 июня
18 сен-
тября
18
декабря
23
Основные
индикаторы
рынка труда
годо-
вая
Анкета Т-001
01-02
02
КАТО,
ОКЭД
клас-
сифи-
катор
заня-
тий
ста-
тис-
тичес-
кий
бюлле-
тень
31 марта
24
Основные ин-
дикаторы рын-
ка труда в
разрезе райо-
нов
годо-
вая
Анкета Т-001
01-02
-03
02-03
КАТО,
ОКЭД
клас-
сифи-
катор
заня-
тий
ста-
тис-
тичес-
кий
бюлле-
тень
2 мая
25
Численность
неформально
занятого на-
селения
квар-
таль-
ная
Анкета
Т-001,
При-
ложе-
ние 1
01-02
КАТО,
ОКЭД
клас-
сифи-
катор
заня-
тий
спе-
циали-
зиро-
ванные
таб-
лицы
15
марта
16 июня
18 сен-
тября
15
декабря
26
Численность
неформально
занятого на-
селения
годо-
вая
Анкета Т-001,
При-
ложе-
ние 1
01-02
КАТО,
ОКЭД
клас-
сифи-
катор
заня-
тий
ста-
тис-
тичес-
кий
бюлле-
тень
28
апреля
27
Статистичес-
кие показате-
ли измерения
достойного
труда
квар-
таль-
ная
Анкета
Т-001,
При-
ложе-
ние
2, 3
01-02
КАТО,
ОКЭД
клас-
сифи-
катор
заня-
тий
спе-
циали-
зиро-
ванные
таб-
лицы
15
марта
16 июня
18 сен-
тября
15
декабря
28
Статистичес-
кие показате-
ли измерения
достойного
труда
годо-
вая
Анкета
Т-001,
При-
ложе-
ние
2, 3
01-02
КАТО,
ОКЭД
клас-
сифи-
катор
заня-
тий
ста-
тис-
тичес-
кий
бюлле-
тень
28
апреля
29
Мониторинг
крупнейших
предприятий
промышленнос-
ти (формиро-
вание показа-
телей по тру-
ду)
квар-
таль-
ная
ф.1-Т
(монито-
ринг)
01-02
КАТО,
ОКЭД,
КРП
раз-
рабо-
точные
таб-
лицы
28
февраля
31 мая
31
августа
30
ноября
30
Численность и
оплата труда
работников
(включая ма-
лые предприя-
тия)
квар-
таль-
ная
ф.1-Т
(кварт),
ф.2-МП
(кварт)
01-02
КАТО,
ОКЭД,
КРП
раз-
рабо-
точные
таб-
лицы
2 марта
1 июня
1 сен-
тября
1
декабря
31
Заработная
плата наемных
работников
ме-
сяч-
ная
ф.1-Т
01
ОКЭД
экс-
пресс-инфор-
мация
на 38
день
после
отчет-
ного
месяца
32
О безработице
в Республике
Казахстан
квар-
таль-
ная
Анкета-
Т-001
01
по
полу,
воз-
расту,
уровню
обра-
зова-
ния
и т.п.
экс-
пресс-инфор-
мация
на 40
день
после
отчет-
ного
квар-
тала

12. Үй шаруашылықтары және халықтың тұрмыс деңгейі
статистикасы
12.1. Статистикалық байқаулар жүргізу
Р/с
N
Статистикалық
байқаудың атауы
Кезең-
ділігі
Ста-
тисти-
калық
нысан-
ның
ин-
дексі
Респон-
денттер-
дің
бастапқы
дерек-
терді
өткізу
Статис-
тиканың
аумақтық
орган-
дарының
бастапқы дерек-
терді
өткізу
Бастапқы
есеп-
тердің
жиынтық
базасын
табыс ету
мерзімдері 1)
1
2
3
4
5
6
7
1
Үй шаруашылық-
тарының азық-
түлік тауарларына
жұмсаған
шығыстары
тоқсан-
дық
2005 ж.
4-
тоқсан
D003
15-күні
42-күні
3 наурыз
2 маусым
1 қыр-
күйек
1 жел-
тоқсан
тоқсан-
дық
2006
жылдың
1,2,3-
тоқсан-
дары
2
Үй  шаруашылық-
тарының шығыс-
тары мен табыс-
тары, үй шаруашылық
мүшелері
айналысатын
жұмыстардың түрі
тоқсан-
дық
2005ж.
4-
тоқсан
D004
D11Z
D004
20-күні
42-күні 47-күні
3 наурыз
10 наурыз
2 маусым
1 қыр-
күйек
1 жел-
тоқсан
тоқсан-
дық
2006
жылдың
1,2,3-
тоқсан-
дары
3
Үй шаруашылық-
тарының
әлеуметтік-
демографиялық
сипаттамалары
тоқсан-
дық
2006
жылдың
1,2,3-
тоқсан-
дары
D006
10-күні
50-күні
7 маусым
7 қыр-
күйек
7 жел-
тоқсан
4
Үй шаруашылы-
ғының құрамы
тоқсан-
дық
2005 ж.
4-
тоқсан
D008
20-күні
42-күні
3 наурыз
2006
жылдың
1,2,3-
тоқсан-
дары
-"-
-"-
-"-
2 маусым
1 қыр-
күйек
1 жел-
тоқсан
5
Халықтың атаулы ақшалай табысы
айлық
Т-
баға-
лау
арнаулы
график
бойынша
-
11-күні
тоқ-
сандық
-"-
-"-
27
наурыз
(2005 ж.
4-тоқ-
сан)
26
маусым
(1-тоқ-
сан)
25 қыр-
күйек
(2-тоқ-
сан)
25 жел-
тоқсан
(3-тоқ-
сан)
30 наурыз
30
маусым
29 қыр-
күйек
29 жел-
тоқсан
жылдық
-"-
-"-
25 мамыр
(2005
ж.)
30 мамыр
6
Ауылдық елді
мекендердегі
халықтың атаулы
ақшалай табысы
жылдық
Ауыл-
дық
елді
мекен-
дер
бойы-
нша
стат-
бай-
қаулар
журна-
лының
3-бө-
лімі
15 мамыр
15
маусым
28 маусым
7
Тұрмыс деңгейі.
Кедейліктің
себептері мен
жағдайлары.
Әл-ауқат өсімі
жылына
бір рет
U003
10 тамыз
5 қыр-
күйек
5 қазан
8
Халықтың уақыт
бюджеті
жылына үш рет
D001
26 мамыр
3 шілде
1 тамыз
12.2. Статистикалық деректерді пайдаланушылар
үшін қалыптастыру
Р/с
N
Статисти-
калық
жұмыстың
атауы
Ке-
зең-
ді-
лігі
Статис-
тикалық
нысанның
индексі
Жиынтық
деректер
Аяқтау
нысаны
Пай-
дала-
нушы-
ларға
табыс
ету
мерзі-
мдері 1)
ау-
мақ-
тар
бөлі-
ні-
сін-
де 2)
сы-
нып-
тама
түр-
лері
бой-
ынша 3)
1
2
3
4
5
6
7
8
1
Үй шаруа-
шылықта-
рының шы-
ғыстары
мен табыс-
тарының
негізгі
көрсет-
кіштері
I бөлімі
тоқ-
сандық 2005
ж.
4-тоқ-
сан
D003
D004
D008
01-02
ӘАОС,
МЖТС
ста-
тисти-
калық
бюлле-
тень
6
наурыз
жыл-
дық,
2005ж.
-"-
-"-
-"-
-"-
12
сәуір
2
Үй шаруа-
шылықта-
рының шы-
ғыстары
мен табыс-
тарының
негізгі
көрсет-
кіштері
II бөлімі
тоқ-
сандық 2005
ж.
4-тоқ-
сан
D003
D004
D008
01
ӘАОС, МЖТС
ста-
тисти-
калық
бюлле-
тень
10
наурыз
жыл-
дық,
2005ж.
-"-
-"-
-"-
-"-
14
сәуір
3
Үй шаруа-
шылықта-
рының
шығыстары
мен табыс-
тарының
негізгі
көрсеткіш-
тері III
бөлімі
тоқ-
сандық 2005
ж.
4-тоқ-
сан
D003
D004
D008
01-02
ӘАОС, МЖТС
ста-
тисти-
калық
бюлле-
тень
10
наурыз
жыл-
дық,
2005ж.
-"-
-"-
-"-
-"-
14
сәуір
4
Жұмыстар-
дың түрі
жыл-
дық,
2005ж.
D11Z
01
ӘАОС
ста-
тисти-
калық
кесте-
лер
3 мамыр
5
Тұтыну
кешендері
және тұты-
нушылар
типтері
бойынша
үй шаруа-
шылықта-
рының
шығыстары
мен та-
быстары
жыл-
дық,
2005ж.
D003
D004
D008
01
ӘАОС, МЖТС
ста-
тисти-
калық
кесте-
лер
5 мамыр
6
Халықтың
тамақ
өнімдерін
тұтынуы
тоқ-
сандық 2005
ж.
4-тоқ-
сан
D003
D004
D008
01-02
ӘАОС, МЖТС
ста-
тисти-
калық
бюлле-
тень
6
наурыз
жыл-
дық,
2005ж.
-"-
-"-
-"-
-"-
12
сәуір
7
Зертте-
летін
үй шаруа-
шылықта-
рындағы
табысты
саралаудың
негізгі
көрсет-
кіштері
тоқ-
сандық 2005
ж.
4-тоқ-
сан
D004
01-02
ӘАОС
ста-
тисти-
калық
бюлле-
тень
10
наурыз
жыл-
дық,
2005ж.
-"-
-"-
-"-
-"-
17
сәуір
8
Үй шаруа-
шылықтары
мен халықты
олардың
табыстары,
шығыстары,
тамақ
өнімдерін
тұтынуы
бойынша
бөлу
тоқ-
сандық 2005
ж.
4-тоқ-
сан
D004
01
ӘАОС, МЖТС
ста-
тисти-
калық
бюлле-
тень
24
наурыз
жыл-
дық,
2005ж.
-"-
01
-"-
-"-
28
сәуір
9
Ауыл ша-
руашылығы
өнімдерін
үй шаруа-
шылықта-
рында
өндіру
тоқ-
сандық 2005
ж.
4-тоқ-
сан
D004
01-02
ӘАОС, МЖТС
ста-
тисти-
калық
бюлле-
тень
10
наурыз
жыл-
дық,
2005ж.
-"-
-"-
-"-
-"-
14
сәуір
10
Тауарлар
мен қыз-
меттерді
үй шаруа-
шылықта-
рында
өндіру
тоқ-
сандық 2005
ж.
4-тоқ-
сан
D004
ӘАОС, МЖТС
ста-
тисти-
калық
бюлле-
тень
9
наурыз
жыл-
дық,
2005ж.
-"-
-"-
-"-
ста-
тисти-
калық
бюлле-
тень
14
сәуір
11
Үй шаруа-
шылықта-
рының
әлеумет-
тік-демо-
графиялық
сипатта-
малары
тоқ-
сандық
2006
жылдың
1,2,3-
тоқ-
сан-
дары
D006
D008
01
ӘАОС
ста-
тисти-
калық
бюлле-
тень
16
маусым
15 қыр-
күйек
15 жел-
тоқсан
12
Қазақстан
Республи-
касындағы
халықтың
шығыстары
мен
табыстары
тоқ-
сандық
2006
жылдың
1,2,3-
тоқ-
сан-
дары
D003
D004
D008
01
МЖТС
ста-
тисти-
калық
бюлле-
тень
9
маусым
11 қыр-
күйек
11 жел-
тоқсан
13
Қазақстан
Республи-
касындағы
үй шаруа-
шылықта-
рының
шығыстары
мен
табыстары
тоқ-
сандық
2006
жылдың
1,2,3-
тоқ-
сан-
дары
D003
D004
D008
01
МЖТС
ста-
тисти-
калық
бюлле-
тень
9
маусым
12 қыр-
күйек
12 жел-
тоқсан
14
Зерттеле-
тін үй
шаруашы-
лықтарын-
дағы
табысты
саралаудың
негізгі
көрсет-
кіштері
тоқ-
сандық
2006
жылдың
1,2,3-
тоқ-
сан-
дары
D003
D004
D008
01
МЖТС
ста-
тисти-
калық
бюлле-
тень
12
маусым 13 қыр-
күйек
13 жел-
тоқсан
15
Үй шаруа-
шылықтары
мен халықты
олардың
табыстары
мен шығыс-
тары бой-
ынша бөлу
тоқ-
сандық
2006
жылдың
1,2,3-
тоқ-
сан-
дары
D003
D004
D008
01
МЖТС
ста-
тисти-
калық
бюлле-
тень
23
маусым 22 қыр-
күйек
22 жел-
тоқсан
16
Ауыл шару-
ашылығы
өнімдерін
үй шаруа-
шылықта-
рында
өндіру
тоқ-
сандық
2006
жылдың
1,2,3-
тоқ-
сан-
дары
D004
01
МЖТС
ста-
тисти-
калық
бюлле-
тень
8
маусым
8 қыр-
күйек
8 жел-
тоқсан
17
Тауарлар
мен қыз-
меттерді
үй шаруа-
шылықта-
рында
өндіру
тоқ-
сандық
2006
жылдың
1,2,3-
тоқ-
сан-
дары
D004
01
МЖТС
ста-
тисти-
калық
бюлле-
тень
7
маусым
7 қыр-
күйек
7 жел-
тоқсан
18
Қазақстан
Республи-
касы хал-
қының
атаулы
және нақты
ақшалай
табысын
аудандар
бөліні-
сінде
бағалау
айлық
сараптық
бағалау
01-02
ӘАОС
ақ-
парат
11-күні
тоқ-
сандық
-"-
01-02-03
ӘАОС
ста-
тисти-
калық
бюлле-
тень
30
наурыз
30
маусым 29 қыр-
күйек
29 жел-
тоқсан
жылдық
- " -
01-
02-03
ӘАОС
ста-
тисти-
калық
бюлле-
тень
30
мамыр
19
Қазақстан
Республи-
касының
ауылдық
елді ме-
кендерінің
атаулы ақ-
шалай
табысын
бағалау
жылдық
сараптық
бағалау
ӘАОС
ста-
тисти-
калық
бюлле-
тень
30
маусым
20
Тұрмыс
деңгейі.
Кедейлік-
тің себе-
птері мен
жағдай-
лары.
Әл-ауқат
өсімі
жылына
бір
рет
U003
01
ӘАОС, МЖТС
ста-
тисти-
калық
бюлле-
тень
16
қазан
21
Халықтың
уақыт
бюджеті
жылына
үш рет
D001
01-02
ӘАОС
ста-
тисти-
калық
бюлле-
тень
4 тамыз
22
"ҚР халқы-
ның тұрмыс
деңгейі
және
кедейлік
мониторин-
гінің ин-
дикатор-
лары"
деректер
базасын
дайындау
жылдық
-
01-02
ӘАОС
мета-
база,
дерек-
тер
базасы
29 қыр-
күйек
23
Пайдала-
нушыларға
ұсыну үшін
(арнаулы
рұқсат
бойынша)
үй шаруа-
шылықтарын
зерттеудің бастапқы
деректер
базасын
дайындау
жылдық
D003,
D004,
D006,
D008,
D-001
01-02
дерек-
тер
базасы
28
шілде

12. Статистика домашних хозяйств и уровня жизни населения
12.1. Проведение статистических наблюдений
N
п/п
Наименование
статисти-
ческого
наблюдения
Пе-
рио-
дич-
ность
Индекс
статис-
тической
формы
Сроки представления 1)
пер-
вичных
данных
респон-
дентами
пер-
вичных
данных
терри-
ториа-
льными
органами
статис-
тики
сводной
базы
пер-
вичных
отчетов
1
2
3
4
5
6
7
1
Расходы домаш-
них хозяйств
на продовольст-
венные товары
квар-
таль-
ная
за 4
кв.
2005г.
D003
на 15 день
на 42 день
3 марта
за 1,2,3 квар-
талы
2006
года
2 июня
1 сен-
тября
1 декабря
2
Расходы и дохо-
ды домашних
хозяйств, вид
занятий членов
домохозяйств
квар-
таль-
ная
за 4
кв.
2005г.
D004
D11Z
на 20 день
на 42
день
на 47
день
3 марта
10 марта
за
1,2,3
квар-
талы
2006
года
D004
2 июня
1 сен-
тября
1 декабря
3
Социально демо-
графические
характеристики
домашних
хозяйств
квар-
таль-
ная
за
1,2,3
квар-
талы
2006
года
D006
на 10
день
на 50
день
7 июня
7 сен-
тября
7 декабря
4
Состав домашне-
го хозяйства
квар-
таль-
ная
за
4 кв.
2005г.
D008
на 20
день
на 42
день
3 марта
за 1,2,3 квар-
талы
2006
года
-"-
-"-
-"-
2 июня 1 сентября 1 декабря
5
Номинальные
денежные доходы
населения
ме-
сяч-
ная
Т-оценка
по спе-
циаль-
ному
графику
-
на 11 день
квар-
таль-
ная
-"-
-"-
27
марта
(4 кв.
2005г.)
26 июня
(1 кв.)
25
сентября
(2 кв.)
25
декабря
(3 кв.)
30 марта
30 июня
29 сен-
тября
29
декабря
годо-
вая
-"-
-"-
25 мая (2005г.)
30 мая
6
Номинальные де-
нежные доходы
населения в
сельских насе-
ленных пунктах
годо-
вая
Раздел 3
журнала
стат-
наблю-
дений по
сельским
насе-
ленным
пунктам
15 мая
15 июня
28 июня
7
Уровень жизни.
Причины и усло-
вия бедности.
Рост благосос-
тояния
1 раз
в год
U003
10
августа
5
сентября
5 октября
8
Бюджет времени
населения
1 раз
в 3
года
D001
26 мая
3 июля
1 августа
12.2. Формирование статистических данных для пользователей
N
п/п
Наименование статисти-
ческой
работы
Пе-
рио-
дич-
ность
Индекс
стати-
стиче-
ской формы
Сводные данные
Форма
завер-
шения
Сроки
пред-
ставле-
ния 1)
пользо-
вателям
в
раз-
резе
тер-
рито-
рий 2)
по
видам
клас-
сифи-
каций 3)
1
2
3
4
5
6
7
8
1
Основные по-
казатели до-
ходов и рас-
ходов домаш-
них хозяйств
I часть
квар-
таль-
ная
за
4 кв.
2005г.
D003
D004
D008
01-02
КАТО, КИПЦ
ста-
тис-
тичес-
кий
бюлле-
тень
6 марта
годо-
вая,
2005г
-"-
-"-
-"-
-"-
12 апреля
2
Основные по-
казатели до-
ходов и рас-
ходов домаш-
них хозяйств
II часть
квар-
таль-
ная
за
4 кв.
2005г.
D003
D004
D008
01
КАТО, КИПЦ
ста-
тис-
тичес-
кий
бюлле-
тень
10 марта
годо-
вая,
2005г
-"-
-"-
-"-
-"-
14 апреля
3
Основные по-
казатели до-
ходов и рас-
ходов домаш-
них хозяйств
III часть
квар-
таль-
ная
за
4 кв.
2005г.
D003
D004
D008
01-02
КАТО, КИПЦ
ста-
тис-
тичес-
кий
бюлле-
тень
10 марта
годо-
вая,
2005г.
-"-
-"-
-"-
-"-
14 апреля
4
Вид занятий
годо-
вая,
2005г.
D11Z
01
КАТО
ста-
тис-
тичес-
кие
таб-
лицы
3 мая
5
Расходы и
доходы до-
машних хо-
зяйств по
потребитель-
ским комп-
лексам и
типам потре-
бителей
годо-
вая,
2005г.
D003
D004
D008
01
КАТО, КИПЦ
ста-
тис-
тичес-
кие
таб-
лицы
5 мая
6
Потребление
продуктов
питания на-
селением
квар-
таль-
ная
за
4 кв.
2005г.
D003
D004
D008
01-02
КАТО, КИПЦ
ста-
тис-
тичес-
кий
бюлле-
тень
6 марта
годо-
вая, 2005г.
-"-
-"-
-"-
-"-
12 апреля
7
Основные по-
казатели ди-
фференциации
доходов в
обследуемых
домашних хо-
зяйствах
квар-
таль-
ная
за
4 кв.
2005г.
D003
D004
D008
01-02
КАТО
ста-
тис-
тичес-
кий
бюлле-
тень
10 марта
годо-
вая, 2005г.
-"-
01
-"-
-"-
17 апреля
8
Распределе-
ние домохо-
зяйств и
населения в
них по дохо-
дам, расхо-
дам и пот-
реблению
продуктов
питания
квар-
таль-
ная
за
4 кв.
2005г.
D003
D004
D008
01
КАТО, КИПЦ
ста-
тис-
тичес-
кий
бюлле-
тень
24 марта
годо-
вая, 2005г.
-"-
01
-"-
28 апреля
9
Производство
сельскохо-
зяйственной
продукции в
домашних хо-
зяйствах
квар-
таль-
ная
за
4 кв.
2005г.
D004
01-02
КАТО,
КИПЦ
ста-
тис-
тичес-
кий
бюлле-
тень
10 марта
годо-
вая, 2005г.
-"-
-"-
-"-
-"-
14 апреля
10
Производство
товаров и
услуг в
домашних
хозяйствах
квар-
таль-
ная
за
4 кв.
2005г.
D004
КАТО,
КИПЦ
ста-
тис-
тичес-
кий
бюлле-
тень
9 марта
годо-
вая, 2005г.
-"-
01-02
-"-
ста-
тис-
тичес-
кий
бюлле-
тень
14 апреля
11
Социально-
демографи-
ческие ха-
рактеристикидомашних
хозяйств
квар-
таль-
ная
за 1,
2, 3
кв.
2006г.
D006
D008
01
КАТО
ста-
тис-
тичес-
кий
бюлле-
тень
16 июня 15 сен-
тября
15 декабря
12
Расходы и
доходы насе-
ления в
Республике
Казахстан
квар-
таль-
ная
за 1,
2, 3
кв.
2006г.
D003
D004
D008
01
КИПЦ
ста-
тис-
тичес-
кий
бюлле-
тень
9 июня
11
сентября
11 декабря
13
Расходы и
доходы до-
машних хо-
зяйств в
Республике
Казахстан
квар-
таль-
ная
за 1,
2, 3
кв.
2006г.
D003
D004
D008
01
КИПЦ
ста-
тис-
тичес-
кий
бюлле-
тень
9 июня
12
сентября
12 декабря
14
Основные по-
казатели
дифференциа-
ции доходов
в обследуе-
мых домохо-
зяйствах
квар-
таль-
ная
за 1,
2, 3
кв.
2006г.
D003
D004
D008
01
КИПЦ
ста-
тис-
тичес-
кий
бюлле-
тень
12 июня
13 сен-
тября
13 декабря
15
Распределе-
ние домохо-
зяйств и
населения в
них по дохо-
дам и расхо-
дам
квар-
таль-
ная
за 1,
2, 3
кв.
2006г.
D003
D004
D008
01
КИПЦ
ста-
тис-
тичес-
кий
бюлле-
тень
23 июня
22 сен-
тября
22 декабря
16
Производство
сельскохо-
зяйственной
продукции в
домашних хо-
зяйствах
квар-
таль-
ная
за 1,
2, 3
кв.
2006г.
D004
01
КИПЦ
ста-
тис-
тичес-
кий
бюлле-
тень
8 июня
8 сен-
тября
8 декабря
17
Производство
товаров и
услуг в
домашних
хозяйствах
квар-
таль-
ная
за 1,
2, 3
кв.
2006г.
D004
01
КИПЦ
ста-
тис-
тичес-
кий
бюлле-
тень
7 июня
7 сентября
7 декабря
18
Оценка номи-
нальных де-
нежных дохо-
дов населе-
ния в
разрезе
районов
Республики
Казахстан
ме-
сячная
экспертная оценка
01-02
КАТО
инфор-
мация
на 11 день
квар-
таль-
ная
экспертная оценка
01-02-03
КАТО
ста-
тис-
тичес-
кий
бюлле-
тень
30 марта
30 июня
29 сен-
тября
29 декабря
годо-
вая
-"-
01-02-03
КАТО
ста-
тис-
тичес-
кий
бюлле-
тень
30 мая
19
Оценка номи-
нальных де-
нежных дохо-
дов сельских
населенных
пунктов
Республики
Казахстан
годо-
вая
экспе-
ртная оценка
04
КАТО
ста-
тис-
тичес-
кий
бюлле-
тень
30 июня
20
Уровень жиз-
ни. Причины
и условия
бедности.
Рост благо-
состояния
1 раз
в год
U003
01
КАТО, КИПЦ
ста-
тис-
тичес-
кий
бюлле-
тень
16 октября
21
Бюджет вре-
мени населе-
ния
1 раз
в 3
года
D001
01
КАТО
ста-
тис-
тичес-
кий
бюлле-
тень
4 августа
22
Подготовка
базы данных
"Индикаторы
мониторинга
уровня жизни
и бедности
населения
РК"
годо-
вая
-
01-02
КАТО
база данных
29
сентября
23
Подготовка
первичных
баз данных
обследования
домашних хо-
зяйств для
представле-
ния пользо-
вателям (по
специальному
разрешению)
годо-
вая
D003
D004
D006
D008
02
КАТО, КИПЦ
база данных
28 июля

13. Әлеуметтік және экологиялық статистика
13.1. Статистикалық байқаулар жүргізу
Р/с
N
Статистикалық
байқаудың атауы
Кезең-
ділігі
Ста-
тисти-
калық
нысан-
ның
ин-
дексі
Респон-
денттер-
дің
бастапқы
дерек-
терді
өткізу
Статис-
тиканың
аумақтық
орган-
дарының
бастапқы дерек-
терді
өткізу
Бастапқы
есеп-
тердің
жиынтық
базасын
табыс ету
мерзімдері 1)
1
2
3
4
5
6
7
1
Білім беру
ұйымдарының
көрсеткен
қызметтерінің
көлемі туралы
есеп
тоқ-
сандық
қыз-
меттер
(білім
беру)
нысаны
10 қаңтар
10 сәуір
10 шілде
10 қазан
31 қаңтар
28 сәуір
31 шілде
31 қазан
28 ақпан
30 мамыр
31 тамыз
29
қараша
2
Денсаулық
сақтау
ұйымдарының
көрсеткен
қызметтерінің
көлемі туралы
есебі
тоқ
сандық
қыз-
меттер
(ден-
саулық
сақ-
тау)
нысаны
10 қаңтар
10 сәуір
10 шілде
10 қазан
31 қаңтар
28 сәуір
31 шілде
31 қазан
28 ақпан
30 мамыр
31 тамыз
29
қараша
3
Еңбек қызметіне
және кәсіптік
ауруларға
байланысты
жарақат туралы
есеп
тоқ-
сандық
7-жка
нысаны
10 қаңтар
10 сәуір
10 шілде
10 қазан
31 қаңтар
28 сәуір
31 шілде
31 қазан
28 ақпан
30 мамыр
31 тамыз
29
қараша
4
Атмосфералық
ауаны қорғау
туралы есеп
жылдық жарты жылдық
2-т
(ауа)
нысаны
10 қантар
10 шілде
10 наурыз
18 тамыз
28 сәуір
30 қазан
5
Табиғат қорғау-
ға жұмсалған
ағымдағы
шығындар,
экологиялық
төлемдер мен
табиғи ресурстар үшін
төлем туралы
есеп
жылдық жарты жылдық
4-
қорғау
нысаны
24 ақпан
25 тамыз
24 наурыз
25 қыркүйек
27 сәуір
30 қазан
6
Улы қалдықтардың
пайда болуы
және жойылуы
туралы есеп
жылдық
жарты
жылдық
3-улы
қал-
дықтар
нысаны
10
қаңтар
10 шілде
7 сәуір
2 тамыз
16 мамыр
31 тамыз
7
Коммуналдық
қалдықтар
туралы есеп,
оларды қоғамдық
жинау және
шығару
шеңберінде
жылдық
1-қал-
дықтар
17 мамыр
17 маусым
17 шілде
8
Қалдықтарды
сұрыптау және
көму туралы
есеп
жылдық
2-қал-
дықтар
17 мамыр
17 маусым
17 шілде
9
2006/2007 оқу
жылдарының
басындағы
күндізгі жалпы
білім беретін
мектептер
туралы есеп
жылдық
ЖБМ-1
нысаны
7 қыркүйек
17 қазан
28 жел-
тоқсан
10
2005 жылғы
білім беру
ұйымдарының
қаржы-шаруа-
шылық қызметі
туралы есеп
жылдық
Әл-
қаржы
(білім
беру)
нысаны
3 сәуір
10 мамыр
29 маусым
11
2005 жылғы
денсаулық
сақтау ұйымда-
рының қаржы-
шаруашылық
қызметі туралы
есеп
жылдық
Әл-
қаржы
(ден-
сау-
лық
сақ-
тау)
нысаны
3 сәуір
10 мамыр
29 маусым
12
2006/2007 оқу
жылдарының
басындағы
жоғары оқу
орындарының
қызметі туралы
есеп
жылдық
3-
ғылым
нысаны
5 қазан
27 қазан
28 жел-
тоқсан
13
2006/2007
оқу жылдарының
басындағы
колледждердің
қызметі туралы есеп
жылдық
2-
ғылым
нысаны
5 қазан
27 казан
28 жел-
тоқсан
14
2006/2007
оқу жылдарының
басындағы
бастауыш
кәсіптік
білім беретін
оқу орындары-
ның қызметі
туралы есеп
жылдық
1-
кәсіп-
тік
тех
нысаны
11 қазан
27 қазан
28 жел-
тоқсан
15
2005 жылғы
тұрақты мек-
тепке дейінгі
ұйымдар туралы
есеп
жылдық
85-к
нысаны
5 қаңтар
23 наурыз
27 сәуір
16
2005 жылғы
аспирантура мен
докторантура
қызметі туралы
есеп
жылдық
1-
ғылым
нысаны
5 қаңтар
3 ақпан
16 наурыз
17
2005 жылғы
денсаулық
сақтау мекеме-
лерінің қызметі
туралы
жылдық
1-ден-
саулық
сақтау
нысаны
24 ақпан
10 наурыз
17 сәуір
18
Еңбек қызметіне
және кәсіптік
ауруларға
байланысты
жарақат туралы
есеп
жылдық
7-жка
нысаны
24 ақпан
24 наурыз
4 мамыр
19
Ұйымдардың
әлеуметтік
қызмет көрсету
және тұратын
жермен қамтама-
сыз ету бойынша
есебі
жылдық
3-
әлеу-
меттік
қам-
сыз-
дан-
дыру
17 сәуір
17 мамыр
15 маусым
20
Өнеркәсіп
кәсіпорындары
өнімдерінің
су сыйымдылы-
ғын зерттеу
бір-
жолғы
ЖІӨ
5 маусым
5 шілде
14
тамыз
21
Алматы
облысындағы
мүгедектердің
тұрмыс
жағдайларын
пилоттық
зерттеу
бір-
жолғы
МТЖ
25 қаңтар
24 ақпан
30
наурыз

13. Социальная и экологическая статистика
13.1. Проведение статистических наблюдений
N
п/п
Наименование
статисти-
ческого
наблюдения
Пе-
рио-
дич-
ность
Индекс
статис-
тической
формы
Сроки представления 1)
пер-
вичных
данных
респон-
дентами
пер-
вичных
данных
террито-
риальными
органами
статис-
тики
сводной
базы
пер-
вичных
отчетов
1
2
3
4
5
6
7
1
Отчет органи-
зации образо-
вания об
объеме оказан-
ных услуг
квар-
таль-
ная
ф.ус-
луги
(обра-
зов)
10
января
10
апреля
10 июля
10
октября
31 января
28 апреля
31 июля
31 октября
28
февраля
30 мая
31
августа
29
ноября
2
Отчет органи-
зации здраво-
охранения об
объеме оказа-
нных услуг
квар-
таль-
ная
ф.ус-
луги
(здра-
воох)
10
января
10
апреля
10 июля
10
октября
31 января
28 апреля
31 июля
31 октября
28
февраля
30 мая
31
августа
29
ноября
3
Отчет о трав-
матизме, свя-
занном с тру-
довой деятель-
ностью и о
профессиональ-
ных заболева-
ниях
квар-
таль-
ная
ф.7-тпз
10
января
10
апреля
10 июля
10
октября
31 января
28 апреля
31 июля
31 октября
28
февраля
30 мая
31
августа
29
ноября
4
Отчет об охра-
не атмосферно-
го воздуха
годо-
вая
полу-
годо-
вая
ф.2-тп (воздух)
10
января
10 июля
10 марта
18 августа
27 апреля
30
октября
5
Отчет о теку-
щих затратах
на охрану при-
роды, экологи-
ческих плате-
жах и плате за
природные ре-
сурсы
годо-
вая
полу-
годо-
вая
ф.4ос
24
февраля
25
августа
24 марта
25
сентября
27
апреля
30
октября
6
Отчет об обра-
зовании и уда-
лении токсич-
ных отходов
годо-
вая
полу-
годо-
вая
ф.3
ток-
сичные
отходы
10
января
10 июля
7 апреля
2 августа
16 мая
31
августа
7
Отчет о комму-
нальных отхо-
дах в рамках
их обществен-
ного сбора и
вывоза
годо-
вая
1-
отходы
17 мая
17 июня
17 июля
8
Отчет о сорти-
ровке и депо-
нировании от-
ходов
годо-
вая
2-
отходы
17 мая
17 июня
17 июля
9
Отчет дневной
общеобразова-
тельной школы
на начало
2006/2007
учебного года
годо-
вая
ф.ОШ-1
7 сен-
тября
17
октября
28
декабря
10
Отчет о финан-
сово-хозяйст-
венной деяте-
льности орга-
низации обра-
зования в 2005
году
годо-
вая
Ф.Соц-
фин
(обра-
зова-
ние)
3 апреля
10 мая
29 июня
11
Отчет о финан-
сово-хозяйст-
венной деяте-
льности орга-
низации здра-
воохранения
годо-
вая
Ф.Соц
фин
(здраво-
охра-
нение)
3 апреля
10 мая
29 июня
12
Отчет высшего
учебного заве-
дения на нача-
ло 2006/2007
учебного года
годо-
вая
Ф.3-нк
5
октября
27
октября
28
декабря
13
Отчет колледжа
на начало
2006/2007
учебного года
годо-
вая
Ф.2-нк
5
октября
27
октября
28
декабря
14
Отчет профес-
сиональной
школы (лицея)
на начало
2006/2007
учебного года
годо-
вая
ФЛ-
проф-
тех
11
октября
27
октября
28
декабря
15
Отчет постоян-
ной дошкольной
организации за
2005 год
годо-
вая
Ф.85-К
5 января
23 марта
27
апреля
16
Отчет о работе
аспирантуры и
докторантуры в
2005 году
годо-
вая
Ф.1-НК
5 января
3 февраля
16 марта
17
О деятельности
учреждений
здравоохране-
ния за 2005
год
годо-
вая
Ф.1-
здрав
24
февраля
10 марта
17
апреля
18
Отчет о трав-
матизме, свя-
занном с тру-
довой деятель-
ностью, и про-
фессиональных
заболеваниях
годо-
вая
Ф.7-тпз
24
февраля
24 марта
4 мая
19
Отчет органи-
заций по пре-
доставлению
социальных
услуг с обес-
печением про-
живания
годо-
вая
3-собес
17
апреля
17 мая
15 июня
20
Обследование
водоемкости
продукции про-
мышленных
предприятий
едино-
вре-
мен-
ная
ВПП
5 июня
5 июля
14
августа
21
Пилотное обс-
ледование ус-
ловий жизни
инвалидов в
Алматинской
области
едино-
вре-
мен-
ная
УЖИ
25
января
24
февраля
30 марта

13.2. Статистикалық деректерді пайдаланушылар
үшін қалыптастыру
Р/с
N
Статисти-
калық
жұмыстың
атауы
Ке-
зең-
ді-
лігі
Статис-
тикалық
нысанның
индексі
Жиынтық
деректер
Аяқтау
нысаны
Пай-
дала-
нушы-
ларға
табыс
ету
мерзі-
мдері 1)
ау-
мақ-
тар
бөлі-
ні-
сін-
де 2)
сы-
нып-
тама
түр-
лері
бой-
ынша 3)
1
2
3
4
5
6
7
8
1
Қазақстан
Республика-
сында
мемлекеттік
атаулы
әлеуметтік
көмек тағайындау және төлеу (Еңбекминінің
деректері
бойынша)
тоқ-
сандық
1-АӘК
нысаны
01-02 02-03
ӘАОС
ста-
тисти-
калық
бюлле-
тень
31
наурыз
30
маусым
29 қыр-
күйек
29 жел-
тоқсан
2
Қазақстан
Республика-
сында тұрғын
үйлік көмек
тағайындау
және төлеу
туралы
(Еңбекминінің
деректері
бойынша)
тоқ-
сандық
3-тұрғын
үйлік
көмек
нысаны
01-02
ӘАОС
ста-
тисти-
калық
бюлле-
тень
31 наурыз
30
маусым
29 қыр-
күйек
29 жел-
тоқсан
3
Қазақстан
Республика-
сында үйде
тәрбиеленіп, оқып жатқан
мүгедек
балаларға
материалдық
қамсыздан-
дыруды
тағайындау
және төлеу
туралы (Еңбек-
минінің
деректері
бойынша)
тоқ-
сандық
2-мате-
риалдық
қамсыз-
дандыру
нысаны
01-02
ӘАОС
ста-
тисти-
калық
бюлле-
тень
31 наурыз
30
маусым
29 қыр-
күйек
29 жел-
тоқсан
4
Қазақстан
Республика-
сында зейнетақы
мен жәрдемақы
тағайындау
және төлеу
туралы
(Еңбекминінің
деректері
бойынша)
тоқ-
сандық
1-әлеу-
меттік
қамсыз-
дандыру
01-02 02-03
ӘАОС
ста-
тисти-
калық
бюлле-
тень
31 наурыз
30
маусым
29 қыр-
күйек
29 жел-
тоқсан
5
Қазақстан
Республикасы
білім беру
ұйымдарының
көрсеткен
қызметтерінің
көлемі
тоқ-
сандық
қызметтер
(білім
беру)
нысаны
01-02
ӘАОС, МНС,
КМС,
ЭҚЖС,
ЭҚТӨС
ста-
тисти-
калық
бюлле-
тень
1
наурыз
31 мамыр
1 қыр-
күйек
30
қараша
6
Қазақстан
Республикасы
денсаулық
сақтау
ұйымдарының
көрсеткен
қызметтерінің
көлемі
тоқ-
сандық
қызметтер
(денсау-
лық
сақтау)
нысаны
01-02
ӘАОС, МНС,
КМС,
ЭҚЖС,
ЭҚТӨС
ста-
тисти-
калық
бюлле-
тень
1
наурыз
31 мамыр
1 қыр-
күйек
30
қараша
7
Қазақстан
Республика-
сында еңбек
қызметіне
және кәсіптік
ауруларға
байланысты
жарақат
туралы
тоқ-
сандық
7-жка
нысаны
01-02
02-03
ӘАОС, МНС,
ЭҚЖС
ста-
тисти-
калық
бюлле-
тень
1
наурыз
31 мамыр
1 қыр-
күйек
30
қараша
жылдық
7-жка нысаны
01-02
-"-
-"-
5 мамыр
8
Қазақстан
Республика-
сындағы
экологиялық
апаттар, тоқ-
татылған
объектілер
және табиғат
қорғау заңна-
маларының
бұзылуы
туралы
жылдық
жарты
жылдық
1-табиғат
қорғау
кестесі
01-02
ӘАОС
ста-
тисти-
калық
бюлле-
тень
17
ақпан
31
шілде
9
Қазақстан
Республика-
сындағы
атмосфералық
ауаны қорғау
туралы
жылдық
жарты
жылдық
2-т (ауа)
01-02
ӘАОС,
ЭҚЖС
ста-
тисти-
калық
бюлле-
тень
28 сәуір
31 қазан
10
Қазақстан
Республика-
сында
табиғат қорғауға
жұмсалған
ағымдағы
шығындар,
экологиялық
төлемдер мен
табиғи
ресурстар
үшін төлем
туралы
жылдық
жарты
жылдық
4-қорғау
нысаны
01-02
ӘАОС, МНС,
ЭҚЖС
ста-
тисти-
калық
бюлле-
тень
28 сәуір
31 қазан
11
Қазақстан
Республика-
сындағы улы
қалдықтардың
пайда болуы
және жойылуы
туралы
жылдық
жарты
жылдық
3-улы
қалдықтар
нысаны
01-02
ӘАОС,
МНС,
ЭҚЖС
ста-
тисти-
калық
бюлле-
тень
17 мамыр
1 қыр-
күйек
12
Қазақстан
Республика-
сындағы
зейнетақы мен
мемлекеттік
арнаулы
жәрдемақы,
арнаулы
мемлекеттік
жәрдемақы
алатын адамдар саны
және оларға
тағайындалған
айлық зейнет-
ақы мен жәр-
демақы
сомалары
туралы
(Еңбекминінің
деректері
бойынша)
жылдық
жарты
жылдық
3-әлеу-
меттік
нысаны
01-02
02-03
ӘАОС
ста-
тисти-
калық
бюлле-
тень
31 наурыз,
29 қыр-
күйек
13
Қазақстан
Республика-
сында күндіз-
гі жалпы
білім беретін
мектептер
мен оқушылар-
ды оқыту тілі
бойынша бөлу
(2005/2006
оқу жылдары-
ның басында)
жылдық
ЖБМ-1
нысаны
01-02
02-03
ӘАОС,
МБОБС,
МНС
ста-
тисти-
калық
бюлле-
тень
19
қаңтар
14
Қазақстан
Республика-
сында күндізгі
жалпы білім
беретін
мектептерде
шетел тілдерін
үйрету туралы
мәліметтер
(2005/2006
оқу жылда-
рының
басында)
жылдық
ЖБМ-1
нысаны
01-02 02-03
ӘАОС,
МБОБС,
МНС
ста-
тисти-
калық
бюлле-
тень
9 ақпан
15
Қазақстан
Республикасы-
ның күндізгі
жалпы білім
беретін
мектептерінің
материалдық
базасы
(2005/2006
оқу жылдары-
ның басында)
жылдық
ЖБМ-1 нысаны
01-02
02-03
ӘАОС,
МБОБС,
МНС
ста-
тисти-
калық
бюлле-
тень
28 ақпан
16
Қазақстан
Республика-
сындағы күн-
дізгі жалпы
білім беретін
мектептер
(2006/2007
оқу жылдары-
ның басында)
жылдық
ЖБМ-1 нысаны
01-02 02-03
ӘАОС,
МБОБС,
МНС
ста-
тисти-
калық
бюлле-
тень
29 жел-
тоқсан
17
2005 жылғы
Қазақстан
Республика-
сындағы білім
беру ұйымда-
рының қаржы-
шаруашылық
қызметі
жылдық
Қаржы
әлеумет-
тік
(білім
беру)
нысаны
01-02
ӘАОС,
МНС,
КМС,
ЭҚЖС,
ЭҚТӨС
ста-
тисти-
калық
бюлле-
тень
30
маусым
18
2005 жылғы
Қазақстан
Республика-
сындағы
денсаулық
сақтау
ұйымдарының
қаржы-шаруа-
шылық қызметі
жылдық
Қаржы
әлеумет-
тік
(білім
беру)
нысаны
01-02
ӘАОС,
МНС,
ШҰҚНС,
КМС,
ЭҚЖС,
ЭҚТӨС
ста-
тисти-
калық
бюлле-
тень
30 маусым
19
Қазақстан
Республика-
сының жоғары
оқу орындары
(2006/2007
оқу жылдары-
ның басында)
жылдық
3-ғылым
нысаны
01-02
ӘАОС,
МНС
ста-
тисти-
калық
бюлле-
тень
29 жел-
тоқсан
20
Қазақстан
Республика-
сының колледждері
(2006/ 2007
оқу жылдары-
ның басында)
жылдық
2-ғылым
нысаны
01-02
ӘАОС,
МНС
ста-
тисти-
калық
бюлле-
тень
29 жел-
тоқсан
21
2006/2007
оқу жылдары-
ның басындағы
Қазақстан
Республика-
сының кәсіптік-тех-
никалық мек-
тептері
(лицейлері)
жылдық
1-кәсіп-
тік
техни-
калық
нысаны
01-02
ӘАОС,
МНС
ста-
тисти-
калық
бюлле-
тень
29 жел-
тоқсан
22
Қазақстан
Республика-
сындағы
тұрақты
мектепке дейінгі
ұйымдар
(2005 жылғы)
жылдық
85-к
нысаны
01-02 02-03
ӘАОС, МНС
ста-
тисти-
калық
бюлле-
тень
28 сәуір
23
2005 жылы
Қазақстан
Республика-
сында білік-
тілігі жоғары
ғылыми кадрларды
дайындау
жылдық
1-ғылым
нысаны
01-02
ӘАОС
ста-
тисти-
калық
бюлле-
тень
17 наурыз
24
2005 жылы
Қазақстан
Республика-
сындағы
денсаулық
сақтаудың
негізгі
көрсеткіштері
жылдық
1-ден-
саулық
сақтау
нысаны
01-02 02-03
ӘАОС,
МНС,
МБОБС
ста-
тисти-
калық
бюлле-
тень
18
сәуір
25
Ұйымдардың
әлеуметтік
қызмет көрсету және тұратын жермен
қамтамасыз
ету бойынша
есебі
жылдық
3-әлеу-
меттік
қамсыз-
дандыру
01,02
ӘАОС,
МНС
ста-
тисти-
калық
бюлле-
тень
16
маусым
26
Коммуналдық
қалдықтар
туралы есеп,
оларды
қоғамдық
жинау және
шығару
шеңберінде
жылдық

13.2. Формирование
статистических данных для пользователей
N
п/п
Наимено-
вание
статис-
тической
работы
Пе-
рио-
дич-
ность
Индекс
ста-
тис-
тичес-
кой
формы
Сводные данные
Форма
завер-
шения
Сроки
пред-
ставле-
ния 1)
поль-
зова-
телям
в
разрезе
террито-
рий 2)
по
видам
клас-
сифи-
каций 3)
1
2
3
4
5
6
7
8
1
Назначение
и выплата
государст-
венной ад-
ресной со-
циальной
помощи в
Республике
Казахстан
(по данным
Минтрудсоц-
защиты)
квар-
таль-
ная
ф.1-
АСП
01-02
02-03
КАТО
ста-
тис-
тичес-
кий
бюлле-
тень
31 марта
30 июня
29 сен-
тября
29
декабря
2
Назначение
и выплата
жилищной
помощи в
Республике
Казахстан
(по данным
Минтрудсоц-
защиты)
квар-
таль-
ная
ф.3-
жи-
лищная
помощь
01-02
КАТО
ста-
тис-
тичес-
кий
бюлле-
тень
31 марта
30 июня
29 сен-
тября
29
декабря
3
Назначение и
выплата
матери-
ального
обеспечения
на детей-
инва-лидов,
воспиты-
вающихся и
обучающихся  на дому в
Республике
Казахстан
(по данным
Минтрудсоц-
защиты)
квар-
таль-
ная
ф.2-
мате-
риаль-
ное
обес-
пече-
ние
01-02
КАТО
ста-
тис-
тичес-
кий
бюлле-
тень
31 марта
30 июня
29 сен-
тября
29
декабря
4
Назначение
и выплата
пенсий и
пособий в
Республике
Казахстан
(по данным
Минтрудсоц-
защиты)
квар-
таль-
ная
ф.1-
собес
01-02
02-03
КАТО
ста-
тис-
тичес-
кий
бюлле-
тень
31 марта
30 июня
29 сен-
тября
29
декабря
5
Объем ока-
занных ус-
луг органи-
зациями об-
разования
Республики
Казахстан
квар-
таль-
ная
ф.ус-
луги
(обра-
зова-
ние)
01-02
КАТО,
КФС,
КРП,
ОКЭД,
КПВЭД
ста-
тис-
тичес-
кий
бюлле-
тень
1 марта
31 мая
1 сен-
тября
30
ноября
6
Объем услуг
оказанных
организаци-
ями здраво-
охранения
Республики
Казахстан
квар-
таль-
ная
ф.ус-
луги
(здра-
воох-
ране-
ние)
01-02
КАТО,
КФС,
КРП,
ОКЭД,
КПВЭД
ста-
тис-
тичес-
кий
бюлле-
тень
1 марта
31 мая
1 сен-
тября
30
ноября
7
О травма-
тизме, свя-
занном с
трудовой
деятельнос-
тью и про-
фессиональ-
ных заболе-
ваниях в
Республике
Казахстан
квар-
таль-
ная
ф.7-
тпз
01-02
02-03
КАТО,
КФС,
ОКЭД
ста-
тис-
тичес-
кий
бюлле-
тень
1 марта
31 мая
1 сен-
тября
30
ноября
годо-
вая
Ф.7-
ТПЗ
01-02
-"-
-"-
5 мая
8
Об экологи-
ческих ава-
риях, приос-
тановленных
объектах и
нарушениях
природоохра-
нного зако-
нодательства
в Республике
Казахстан
годо-
вая
полу-
годо-
вая
таб.
1-ох-
рана
при-
роды
01-02
КАТО
ста-
тис-
тичес-
кий
бюлле-
тень
17
февраля
31 июля
9
О состоянии
охраны ат-
мосферного
воздуха в
Республике
Казахстан
годо-
вая полу-
годо-
вая
ф.2-
тп
(воз-
дух)
01-02
КАТО,
ОКЭД
ста-
тис-
тичес-
кий
бюлле-
тень
28
апреля
31
октября
10
О текущих
затратах на
охрану окру-
жающей среды
в Республике
Казахстан
годо-
вая
полу-
годо-
вая
ф.4ос
01-02
КАТО,
КФС,
ОКЭД
ста-
тис-
тичес-
кий
бюлле-
тень
28
апреля
31
октября
11
Основные по-
казатели по
образованию
и удалению
токсичных
отходов в
Республике
Казахстан
годо-
вая
полу-
годо-
вая
ф.3
ток-
сичные
отходы
01-02
КАТО,
КФС,
ОКЭД
ста-
тис-
тичес-
кий
бюлле-
тень
17 мая
1 сен-
тября
12
О численнос-
ти получате-
лей пенсий
государст-
венных спе-
циальных по-
собий, спе-
циальных го-
сударствен-
ных пособий
и суммах
назначенных
им месячных
пенсий и
пособий в
Республике
Казахстан
(по данным
Минтрудсоц-
защиты) *)
годо-
вая
полу-
годо-
вая
ф.3-
соц
01-02
02-03
КАТО
ста-
тис-
тичес-
кий
бюлле-
тень
31 марта
29 сен-
тября
13
Распределе-
ние числа
дневных об-
щеобразова-
тельных школ
и численнос-
ти учащихся
по языкам
обучения в
Республике
Казахстан
(на начало
2005/2006
учебного
года)
годо-
вая
Ф.ОШ-1
01-02
02-03
КАТО,
СООГУ,
КФС
ста-
тис-
тичес-
кий
бюлле-
тень
19
января
14
Сведения о
преподаваниииностранных
языков в
дневных об-
щеобразова-
тельных шко-
лах
Республики
Казахстан
(на начало
2005/2006
учебного
года)
годо-
вая
ф.ОШ-1
01-02
02-03
КАТО,
СООГУ,
КФС
ста-
тис-
тичес-
кий
бюлле-
тень
9
февраля
15
Материальная
база дневных
общеобразо-
вательных
школ
Республики
Казахстан
(на начало
2005/2006
года)
годо-
вая
ф.ОШ-1
01-02
02-03
КАТО,
СООГУ,
КФС
ста-
тис-
тичес-
кий
бюлле-
тень
28
февраля
16
Дневные об-
щеобразова-
тельные шко-
лы в
Республике
Казахстан
(на начало
2006/2007
учебного
года)
годо-
вая
ф.ОШ-1
01-02
02-03
КАТО,
СООГУ,
КФС
ста-
тис-
тичес-
кий
бюлле-
тень
29
декабря
17
Финансово-
хозяйствен-
ная деятель-
ность орга-
низаций
образования
в Республике
Казахстан за
2005 год
годо-
вая
Ф.Соц-
фин
(обра-
зова-
ние)
01-02
КАТО,
КФС,
КРП,
ОКЭД,
КПВЭД
ста-
тис-
тичес-
кий
бюлле-
тень
30 июня
18
Финансово-
хозяйствен-
ная деятель-
ность орга-
низаций зд-
равоохране-
ния в
Республике
Казахстан за
2005 год
годо-
вая
Ф.Соц-
фин
(здра-
воох-
ране-
ние)
01-02
КАТО,
КФС,
КОПФ,
КРП,
ОКЭД,
КПВЭД
ста-
тис-
тичес-
кий
бюлле-
тень
30 июня
19
Высшие учеб-
ные заведе-
ния
Республики
Казахстан
(на начало
2006/2007
учебного
года)
годо-
вая
Ф.3-нк
01-02
КАТО,
КФС
ста-
тис-
тичес-
кий
бюлле-
тень
29
декабря
20
Колледжи
Республики
Казахстан
(на начало
2006/2007
учебного
года)
годо-
вая
Ф.2-нк
01-02
КАТО,
КФС
ста-
тис-
тичес-
кий
бюлле-
тень
29
декабря
21
Профессиона-
льно-техни-
ческие школы
(лицеи) в
Республике
Казахстан на
начало 2006/
2007 учебно-
го года)
годо-
вая
Ф.1-
проф-
тех
01-02
КАТО,
КФС
ста-
тис-
тичес-
кий
бюлле-
тень
29
декабря
22
Постоянные
дошкольные
организации
в Республике
Казахстан
(за 2005
год)
годо-
вая
Ф.85-К
01-02
02-03
КАТО,
КФС
ста-
тис-
тичес-
кий
бюлле-
тень
28
апреля
23
Подготовка
кадров выс-
шей научной
квалификации
в Республике
Казахстан за
2005 год
годо-
вая
Ф.1-НК
01-02
КАТО
ста-
тис-
тичес-
кий
бюлле-
тень
17 марта
24
Основные
показатели
здравоохра-
нения в
Республике
Казахстан в
2005 году
годо-
вая
Ф.1-
здрав
01-02
02-03
КАТО,
КФС,
СООГУ
ста-
тис-
тичес-
кий
бюлле-
тень
18
апреля
25
Отчет орга-
низаций по
предоставле-
нию социаль-
ных услуг с
обеспечением
проживания
годо-
вая
3-
собес
01,02
КАТО,
КФС
ста-
тис-
тичес-
кий
бюлле-
тень
16 июня
26
О коммуналь-
ных отходах
в рамках их
общественно-
го сбора и
вывоза, сор-
тировке и
депонирова-
нии отходов
годо-
вая

1-2-қал-
дықтар
01,02,03
ӘАОС,
МНС,
КМС
ста-
тисти-
калық
бюлле-
тень
17 тамыз
27
Өнеркәсіп
кәсіпорындары
өнімдерінің
су сыйымды-
лығын зерттеу
бір-
жолғы
ЖІӨ
01,02
ӘАОС,
МНС,
ЭҚЖС
ста-
тисти-
калық
бюлле-
тень
15 тамыз
28
Алматы
облысындағы
мүгедектердің
тұрмыс жағ-
дайларын
пилоттық
зерттеу
бір-
жолғы
МТЖ
01,02
ӘАОС,
МНС
ста-
тисти-
калық
кесте-
лер
31 наурыз
29
"Қазақстанның
әйелдері мен
еркектері"
статистикалық
жылнамалығы,
2005 ж. (орыс
тілінде)
жылдық
01
ӘАОС, МНС, МБОБС
ста-
тисти-
калық
жылна-
малық
27 қазан
30
"Қазақстанның
әйелдері мен
еркектері"
статистикалық
жылнамалығы,
2005ж. (қазақ
тілінде)
жылдық
01
ӘАОС, МНС,
МБОБС
ста-
тисти-
калық
жылна-
малық
17
қараша
14. Демографиялық статистика
14.1. Статистикалық байқаулар жүргізу
Р/с
N
Статистикалық
байқаудың атауы
Кезең-
ділігі
Ста-
тисти-
калық
нысан-
ның
ин-
дексі
Респон-
денттер-
дің
бастапқы
дерек-
терді
өткізу
Статис-
тиканың
аумақтық
орган-
дарының
бастапқы
дерек-
терді
өткізу
Бастапқы
есеп-
тердің
жиынтық
базасын
табыс
ету
мерзімдері 1)
1
2
3
4
5
6
7
1
Туу туралы
мәліметтер
айлық
туу
туралы актіні
тіркеу,
туу
туралы
медици-
налық
куәлік (103/у-
03
нысаны)
есепті
кезеңнен
кейінгі
10-күнге
дейін
(АХАЖ
орган-
дары)
27-күні
34-күні
2
Өлім туралы
мәліметтер
айлық
өлім
туралы
актіні
тіркеу,
өлім
туралы
дәрі-
герлік
куәлік
(106/у-
03
нысаны),
шара-
наның
шеті-
неуі
туралы
дәрі-
герлік
куәлік
(106-
2/у-03
нысаны)
есепті
кезеңнен
кейінгі
10-күнге
дейін
(АХАЖ,
ден-
саулық
сақтау
орган-
дары)
27-күні
34-күні
3
Некелесу туралы
мәліметтер
айлық
некелесу
туралы
актіні
тіркеу
есепті
кезеңнен
кейінгі
10-күнге
дейін
(АХАЖ
орган-
дары)
27-күні
34-күні
4
Некені бұзу
туралы мәліметтер
айлық
некені
бұзу
туралы
актіні
тіркеу
есепті
кезеңнен
кейінгі
10-күнге
дейін
(АХАЖ
орган-
дары)
есепті
кезеңнен
кейінгі
27-күні
есепті
кезеңнен
кейінгі
34-күні
5
Келу туралы
мәліметтер
айлық
келу
пара-
ғына
статис-
тикалық
есепке
алу
талоны
(19-
нысан)
есепті
кезеңнен
кейінгі
5-күнге
дейін
(көші-
кон
поли-
циясы
қызметі)
есепті
кезеңнен
кейінгі
25-күні
есепті
кезеңнен
кейінгі
34-күні
6
Кету туралы
мәліметтер
айлық
кету
пара-
ғына
статис-
тикалық
есепке
алу
талоны
(20-
нысан)
есепті
кезеңнен
кейінгі
5-күнге
дейін
(көші-
қон
поли-
циясы
қызметі)
есепті
кезеңнен
кейінгі
25-күні
есепті
кезеңнен
кейінгі
34-күні
7
Қазақстан
Республикасының
әкімшілік-
аумақтық
бірліктері
жарты жылдық
Б нысаны
Облыс
әкімдері-
мен мас-
лихатта-
рының
бірлес-
кен шешім-
дерінің
түсуіне
қарай
19
қаңтар
19 шілде
10 ақпан
10 тамыз
8
Қазақстан
Республикасының
әкімшілік-
аумақтық
өзгерістері
жылдық
А нысаны
Облыс
әкімдері-
мен мас-
лихатта-
рының
бірлес-
кен шешім-
дерінің
түсуіне
қарай
19
қаңтар
10 ақпан
9
Ауылдық елді
мекендерді
зерттеу сауалдамасы
бір-
жолғы
W-005
сауал-
дамасы
16 наурыз
(құра-
мында
ауылдық/
селолық
елді
мекендер
бар
әкімші-
лік-
аумақтық
органдар)
11 сәуір
28 сәуір
14.2. Статистикалық деректерді пайдаланушылар
үшін қалыптастыру
Р/сN
Статисти-
калық
жұмыстың
атауы
Ке-
зең-
ді-
лігі
Статис-
тикалық
нысанның
индексі
Жиынтық
деректер
Аяқтау
нысаны
Пай-
дала-
нушы-
ларға
табыс
ету
мерзі-
мдері 1)
ау-
мақ-
тар
бөлі-
ні-
сін-
де 2)
сы-
нып-
тама
түр-
лері
бой-
ынша 3)
1
2
3
4
5
6
7
8
1
Халықтың
табиғи
қозғалысы
(ХТҚ)
тоқ-
сандық
ХТҚ
деректер
базасы
01-02
ӘАОС,
ұлты,
жынысы
және
өлу
себебі
бойынша
ста-
тисти-
калық
бюлле-
тень
8
ақпан
10
мамыр
8
тамыз
8
қараша
жылдық
ХТҚ
деректер
базасы
01-02
ӘАОС,
ұлты,
жынысы
және
өлу
себебі
бойынша
ста-
тисти-
калық
бюлле-
тень
12
сәуір
2
Халықтың
көші-қоны
(ХКҚ)
тоқ-
сандық
ХТҚ
деректер
базасы
01-02
ӘАОС, ұлты,
негізгі
жас тобы,
отба-
сылық
жағ-
дайы,
білімі,
маман-
дығы
бойынша
ста-
тисти-
калық
бюлле-
тень
6
ақпан
10
мамыр
7
тамыз
6
қараша
жылдық
ХТҚ
деректер
базасы
01-02
ӘАОС,
ұлты,
негізгі
жас тобы,
отба-
сылық
жағ-
дайы,
білімі,
маман-
дығы
бойынша
ста-
тисти-
калық
бюлле-
тень
10
сәуір
3
Халық саны
(ХС)
айлық
ХС, ХТҚ,
ХКҚ
деректе-
рінің
базасы
01-02
ӘАОС
эксп-
ресс-
ақпарат
35-
күні
жылдық
ХС, ХТҚ,
ХКҚ
деректе-
рінің
базасы
01-02
ӘАОС
эксп-
ресс-
ақпарат
14
сәуір
4
Халық саны
тоқ-
сандық
ХС, ХТҚ,
ХКҚ
деректе-
рінің
базасы
01-02-
03
ӘАОС
ста-
тисти-
калық
бюлле-
тень
13
ақпан
12
мамыр
11
тамыз
13
қараша
жылдық
-"-
-"-
-"-
- " -
19
сәуір
5
Қазақстан
Республи-
касы хал-
қының жынысы және
жекелеген
жас топтары
бойынша
саны
жылдық
ХС, ХТҚ,
ХКҚ
деректе-
рінің
базасы
01-02-
03
ӘАОС,
жынысы
және
жеке жас
топта-
ры
бойынша
ста-
тисти-
калық
бюлле-
тень
14
сәуір
6
Қазақстан
Республи-
касы хал-
қының
жекелеген
ұлттар
бойынша
саны
жылдық
ХС, ХТҚ,
ХКҚ
деректе-
рінің
базасы
01-02-
03
ӘАОС,
жеке
ұлттар
бойынша
ста-
тисти-
калық
бюлле-
тень
20
сәуір
7
Қазақстан
Республи-
касы
халқының
жынысы
бойынша
облыстар,
қалалар
және аудан
орталықтары
бөлінісін-
дегі саны
жылдық
ХС, ХТҚ,
ХКҚ
деректе-
рінің
базасы
01-02-
03
(ау-
дан-
дық
маңызы
бар
қала-
ларды
және
аудан
орта-
лық-
тарын
қоса)
ӘАОС
ста-
тисти-
калық
бюлле-
тень
28
сәуір
8
Халық
өмірінің
орташа
болжалды
ұзақтығы
жылдық
ХС, ХТҚ
деректе-
рінің
базасы
01-02
ӘАОС,
жынысы
бойынша
эксп-
ресс-
ақпарат
17
сәуір
9
Туудың жас
шамасы және
жиынтық
коэффициен-
ттері
жылдық
ХС, ХТҚ
деректе-
рінің
базасы
01-02
ӘАОС,
бес
жылдық
жас
топтары
бойынша
эксп-
ресс-
ақпарат
18
сәуір
10
Қазақстан
Республи-
касының
әкімшілік-
аумақтық
бірліктері
жылдық
Б нысаны
(жылдық)
01-02
03
ӘАОС
ста-
тисти-
калық
бюлле-
тень
17
ақпан
жарты
жылдық
Б нысаны
01-02-
03
ӘАОС
ста-
тисти-
калық
бюлле-
тень
18
тамыз
11
Қазақстан
Республи-
касының
әкімшілік-
аумақтық
өзгерістері
жылдық
А нысаны
(жылдық)
01-02-
03
(ок-
руг-
терді,
елді
мекен-
дерді
қоса)
ӘАОС
ӘАОС
және
халық
санына
арнал-
ған
кес-
телер
17
ақпан
12
ӘАОС сынып-
тауышын
жаңғырту
үнемі
заңнамалық
актілер
-
ӘАОС
ӘАОС
-тегі
өзге-
рістер
13
Халық
санағының
деректер
базасын
жаңғырту:
-туғандар,
өлгендер,
некелермен
ажырасулар
актілерін
тіркеу
деректе-
рінің база-
сымен сәй-
кестендіру
ай
сайы-
нғы
ХС, ХТҚ
деректе-
рінің
базасы
-
ӘАОС
-
14
ҚР ауылдық
елді мекен-
дерін әлеу-
меттік және
инженерлік
инфрақұры-
лым индика-
торлары
негізінде
зерттеу
қорытын-
дылары
бір-
жолғы
W-005
сауал-
дамасы
01-02-
03
ӘАОС
ста-
тисти-
калық
бюлле-
тень
12
мамыр

Отходы 1-2
01,02,
03
КАТО,
КФС,
КРП
ста-
тис-
тичес-
кий
бюлле-
тень
17
августа
27
Обследование
водоемкости
продукции
промышленных
предприятий
еди-
но-
вре-
мен-
ная
ВПП
01,02
КАТО,
КФС,
ОКЭД
ста-
тис-
тичес-
кий
бюлле-
тень
15
августа
28
Пилотное
обследование
условий жиз-
ни инвалидов
в Алматинс-
кой области
еди-
но-
вре-
мен-
ная
УЖИ
01,02
КАТО,
КФС
ста-
тис-
тичес-
кие
таб-
лицы
31 марта
29
Статежегод-
ник "Женщины
и мужчины
Казахстана"
2005г. (на
русском язы-
ке)
годо-
вая
01
КАТО,
КФС,
СООГУ
статис-
тичес-
кий
еже-
годник
27
октября
30
Статежегод-
ник "Женщины
и мужчины
Казахстана"
2005г. (на
казахском
языке)
годо-
вая
01
КАТО,
КФС,
СООГУ
статис-
тичес-
кий
еже-
годник
17
ноября
14. Демографическая статистика
14.1. Проведение статистических наблюдений
N
п/п
Наименование
статисти-
ческого
наблюдения
Пе-
рио-
дич-
ность
Индекс
статис-
тичес-
кой
формы
Сроки представления 1)
пер-
вичных
данных
респон-
дентами
пер-
вичных
данных
террито-
риаль-
ными
органами
статис-
тики
сводной
базы
пер-
вичных
отчетов
1
2
3
4
5
6
7
1
Сведения о
рождениях
ме-
сяч-
ная
запись
акта о
рожде-
нии,
меди-
цинское
сви-
дете-
льство
о рож-
дении
(форма
103/
у-03)
до 10
числа
после
отчет-
ного
периода
(органы
ЗАГС)
на 27
день
на 34
день
2
Сведения о смертях
ме-
сяч-
ная
запись
акта о
смерти,
вра-
чебное
свиде-
тель-
ство о
смерти
(форма
106/у-
03),
вра-
чебное
свиде-
тель-
ство о
перина-
тальной
смерти
(форма
106-
2/у-03)
до 10
числа
после
отчет-
ного
периода
(органы
ЗАГС,
здраво-
охране-
ния)
на 27
день
на 34
день
3
Сведения о
заключениях
брака
ме-
сяч-
ная
запись
акта
о зак-
лючении
брака
до 10
числа
после
отчетного
периода
(органы
ЗАГС)
на 27
день
на 34
день
4
Сведения о
расторжениях
брака
ме-
сяч-
ная
запись
акта
о рас-
торже-
нии
брака
до 10
числа
после
отчетного
периода
(органы
ЗАГС)
на 27
день
после
отчет-
ного
периода
на 34
день
после
отчет-
ного
периода
5
Сведения о
прибытиях
ме-
сяч-
ная
талон
ста-
тисти-
ческого
учета к
листку
прибы-
тия
(форма
19)
до 5
числа
после
отчетного
периода
(службы
мигра-
ционной
полиции)
на 25
день
после
отчет-
ного
периода
на 34
день
после
отчет-
ного
периода
6
Сведения об
убытиях
ме-
сяч-
ная
талон
ста-
тисти-
ческого
учета к
листку
убытия
(форма
20)
до 5
числа
после
отчетного
периода
(службы
мигра-
ционной
полиции)
на 25
день
после
отчет-
ного
периода
на 34
день
после
отчет-
ного
периода
7
Администра-
тивно-терри-
ториальные
единицы РК
полу-
годо-
вая
форма Б
по мере
поступ-
ления
совмест-
ных
решений
Акимов
и Масли-
хатов
областей
19
января
19 июля
10
февраля
10
августа
8
Администра-
тивно-терри-
ториальные
изменения РК
годо-
вая
форма А
по мере
поступ-
ления
совмест-
ных
решений
Акимов
и Масли-
хатов
областей
19
января
10
февраля
9
Анкета обсле-
дования сель-
ских населен-
ных пунктов
Едино-
вре-
менно
анкета
W-005
16 марта
(админи-
стра-
тивно-
терри-
ториа-
льные
органы,
имеющие
в сос-
таве
аульные/
сельские
насе-
ленные
пункты)
11
апреля
28
апреля
14.2. Формирование
статистических данных для пользователей
N
п/п
Наимено-
вание
статис-
тической
работы
Пе-
рио-
дич-
ность
Индекс
ста-
тисти-
ческой
формы
Сводные данные
Форма
завер-
шения
Сроки
пред-
ставле-
ния 1) пользо-
вателям
в
раз-
резе
терри-
торий 2)
по
видам
клас-
сифи-
каций 3)
1
2
3
4
5
6
7
8
1
Естествен-
ное движе-
ние насе-
ления (ЕДН)
квар-
таль-
ная
база
данных
ЕДН
01-02
КАТО,
по на-
циона-
льнос-
тям,
полу и
причи-
нам
смерти
статис-
тичес-
кий
бюлле-
тень
8 фев-
раля
10 мая
8 ав-
густа
8 ноября
годо-
вая
база
данных
ЕДН
01-02
КАТО,
по на-
циона-
льнос-
ти и
полу и
при-
чинам
смерти
статис-
тичес-
кий
бюлле-
тень
12
апреля
2
Миграция
населения
(МН)
квар-
таль-
ная
база
данных
МН
01-02
КАТО,
по на-
циона-
льнос-
тям,
основ-
ным
воз-
раст-
ным
груп-
пам,
семей-
ному
поло-
жению,
обра-
зова-
нию,
спе-
циаль-
ностям
ста-
тис-
тичес-
кий
бюл-
ле-
тень
6 фев-
раля
10 мая
7 ав-
густа
6 нояб-
ря
годо-
вая
база
данных
МН
01-02
КАТО,
по на-
циона-
льнос-
тям,
основ-
ным
воз-
раст-
ным
груп-
пам,
семей-
ному
поло-
жению,
обра-
зова-
нию,
спе-
циаль-
ностям
ста-
тис-
тичес-
кий
бюл-
ле-
тень
10 ап-
реля
3
Численность
населения
(ЧН)
ме-
сяч-
ная
базы
данных:
ЧН, ЕДН,
МН
01-02
КАТО
экс-
пресс-
инфор-
мация
на 35
день
годо-
вая
базы
данных:
ЧН, ЕДН,
МН
01-02
КАТО
экс-
пресс-
инфор-
мация
14
апреля
4
Численность
населения
квар-
таль-
ная
базы
данных:
ЧН, ЕДН,
МН
01-02 -
03
КАТО
статис-
тичес-
кий
бюлле-
тень
13 фев-
раля
12 мая
11 ав-
густа
13
ноября
годо-
вая
-"-
-"-
-"-
-"-
19
апреля
5
Численность
населения
Республики
Казахстан
по полу и
отдельным
возрастным
группам
годо-
вая
базы
данных:
ЧН, ЕДН,
МН
01-02-
03
КАТО,
по
полу
и от-
дельным
воз-
раст-
ным
груп-
пам
ста-
тис-
тичес-
кий
бюл-
ле-
тень
14
апреля
6
Численность
населения
Республики
Казахстан
по отдель-
ным нацио-
нальностям
годо-
вая
базы
данных:
ЧН, ЕДН,
МН
01-02-
03
КАТО,
по от-
дель-
ным
нацио-
наль-
ностям
ста-
тис-
тичес-
кий
бюл-
летень
20
апреля
7
Численность
населения
Республики
Казахстан
по полу в
разрезе об-
ластей, го-
родов, рай-
онов и рай-
онных цент-
ров
годо-
вая
базы
данных:
ЧН, ЕДН,
МН
01-02-
03
(вклю-
чая
города
район-
ного
значе-
ния и
рай
центры)
КАТО
ста-
тис-
тичес-
кий
бюл-
ле-
тень
28
апреля
8
Ожидаемая
продолжи-
тельность
жизни насе-
ления
годо-
вая
базы
данных:
ЧН, ЕДН
01-02
КАТО,
по
полу
экс-
пресс-
инфор-
мация
17
апреля
9
Коэффициен-
ты рождае-
мости жен-
щин репро-
дуктивного
возраста
годо-
вая
базы
данных:
ЧН, ЕДН
01-02
КАТО,
по
пяти-
летним
воз-
раст-
ным
груп-
пам
экс-
пресс-
инфор-
мация
18
апреля
10
Администра-
тивно-тер-
риториаль-
ные единицы
РК
годо-
вая
форма
Б (год)
01-02-
03
КАТО
статис-
тичес-
кий
бюлле-
тень
17
февраля
полу-
годо-
вая
Форма
Б
01-02-
03
КАТО
статис-
тичес-
кий
бюлле-
тень
18 ав-
густа
11
Администра-
тивно-тер-
риториаль-
ные измене-
ния РК
годо-
вая
форма
А
(год)
01-02-
03
(вклчая
округа,
насе-
ленные
пункты)
КАТО
таб-
лицы
для
КАТО
и чис-
лен-
ности
насе-
ления
17 фев-
раля
12
Актуализа-
ция класси-
фикатора
КАТО
пос-
тоянно
зако-
нода-
тельные
акты
-
КАТО
изме-
нения
в КАТО
-
13
Актуализа-
ция базы
данных пе-
реписи на-
селения:
- идентифи-
кация с ба-
зой данных
актовых за-
писей:
родившихся,
умерших,
браков и
разводов
еже-
месяч-
ная
базы
данных:
ЕДН, МН
-
КАТО
-
14
Итоги обс-
ледования
сельских
населенных
пунктов РК
по основным
индикаторам
социальной
и инженер-
ной инфра-
структуры
едино-
вре-
менно
анкета
W-005
01-02-
03
КАТО
ста-
тис-
тичес-
кий
бюл-
летень
12 мая

15. Конъюнктуралық зерттеулер
15.1. Статистикалық байқаулар жүргізу
Р/с
N
Статистикалық
байқаудың атауы
Кезең-
ділігі
Ста-
тисти-
калық
нысан-
ның
ин-
дексі
Респон-
денттер-
дің
бастапқы
дерек-
терді
өткізу
Статис-
тиканың
аумақтық
орган-
дарының
бастапқы дерек-
терді
өткізу
Бастапқы
есеп-
тердің
жиынтық
базасын
табыс ету
мерзімдері 1)
1
2
3
4
5
6
7
1
Өнеркәсіп
кәсіпорындарының
шаруашылық
қызметінің даму
үрдісін зерттеу
ай
сайын
Ө-001
ағымдағы
айдың
25 күні
ағымдағы
айдың
30 күні
келесі
айдың
2 күні
2
Өнеркәсіп кәсіп-
орындарының
шаруашылық
қызметінің даму
үрдісін зерттеу
тоқсан
сайын
Ө-002
тоқсан-
ның
соңғы
айының
25 күні
тоқсан-
ның
соңғы
айының
30 күні
келесі
тоқсанның бірінші
айының
2 күні
3
Ауыл шаруашылығы
құралымдарының
шаруашылық қыз-
метінің даму
үрдісін зерттеу
тоқсан
сайын
А-001
тоқсан-
ның
соңғы
айының
25 күні
тоқсан-
ның
соңғы
айының
30 күні
келесі
тоқсанның
бірінші
айының
2 күні
4
Құрылыс ұйымда-
рының шаруашылық
қызметінің даму
үрдісін зерттеу
тоқсан
сайын
Қ-002
тоқсан-
ның
соңғы
айының
25 күні
тоқсан-
ның
соңғы
айының
30 күні
келесі
тоқсанның
бірінші
айының
2 күні
5
Көлік кәсіпорын-
дарының шаруа-
шылық қызметінің
даму үрдісін
зерттеу
тоқсан
сайын
К-1
тоқсан-
ның
соңғы
айының
25 күні
тоқсан-
ның
соңғы
айының
30 күні
келесі
тоқсанның
бірінші
айының
2 күні
6
Байланыс кәсіп-
орындарының
шаруашылық
қызметінің даму
үрдісін зерттеу
тоқсан
сайын
Б-1
тоқсан-
ның
соңғы
айының
25 күні
тоқсан-
ның
соңғы
айының
30 күні
келесі
тоқсанның
бірінші
айының
2 күні
7
Сауда кәсіпорын-
дарының шаруа-
шылық қызметінің
даму үрдісін
зерттеу
ай
сайын
С-001
ағымдағы айдың
30 күні
келесі
айдың
5 күні
келесі
айдың
7 күні
8
Сауда кәсіпорын-
дарының шаруашы-
лық қызметінің
даму үрдісін
зерттеу
тоқсан
сайын
С-002
тоқсан-
ның
соңғы
айының
30 күні
келесі
тоқсан-
ның
бірінші
айының
5 күні
келесі
тоқсан-
ның
бірінші
айының
7 күні
9
Компьютерлік
қызметтер және
сонымен байла-
нысты қызметтер
көрсететін
кәсіпорындардың
шаруашылық
қызметінің даму
үрдісін зерттеу
тоқсан
сайын
КҚ-001
тоқсан-
ның
соңғы
айының
25 күні
тоқсан-
ның
соңғы
айының
30 күні
келесі
тоқсан-
ның
бірінші
айының
2 күні
10
Туристік
ұйымдардың
шаруашылық
қызметінің даму
үрдісін зерттеу
тоқсан
сайын
ТҚ-001
тоқсан-
ның
соңғы
айының
25 күні
тоқсан-
ның
соңғы
айының
30 күні
келесі
тоқсан-
ның
бірінші
айының
2 күні
11
Өткізу
рыноктарындағы
бәсекелестік
деңгейін зерттеу
жылына
екі
рет
П-003
2006ж.
25 сәуір
және
2006ж.
26 қазан
2006ж.
2 мамыр
және
2006ж.
31 қазан
2006ж.
4 мамыр
және
2006ж.
2 қараша
12
Өнеркәсіп кәсіп-
орындары мен
құрылыс ұйымда-
рының инновация-
лық қызметінің*
даму үрдісін
зерттеу
жарты
жылда
бір рет
ИН-001
жарты
жылдықтың
соңғы
айының
25 күні
жарты
жылдық-
тың
соңғы
айының
30 күні
келесі
жарты
жылдықтың
бірінші
айының
2 күні
13
Ғылыми ұйымдардың
инновациялық
қызметінің* даму
үрдісін зерттеу
жарты
жылда
бір рет
ИН-002
жарты
жылдықтың
соңғы
айының
25 күні
жарты
жылдық-
тың соңғы
айының
30 күні
келесі
жарты
жылдықтың
бірінші
айының
2 күні
14
Тұтынушыларды
зерттеу
ай
сайын
теле-
фондық
сұрау
-
ағымдағы
айдың
30 күні
келесі
айдың
5 күні

15. Конъюнктурные обследования
15.1. Проведение статистических наблюдений
N
п/п
Наименование
статисти-
ческого
наблюдения
Пе-
рио-
дич-
ность
Индекс
статис-
тиче-
ской
формы
Сроки представления 1)
пер-
вичных
данных
респон-
дентами
пер-
вичных
данных
террито-
риальными
органами
статис-
тики
сводной
базы
пер-
вичных
отчетов
1
2
3
4
5
6
7
1
Исследования
тенденции
развития хо-
зяйственной
деятельности
промышленного
предприятия
еже-
ме-
сячно
П-001
25
число
текущего
месяца
30
число
текущего
месяца
2 число
следую-
щего
месяца
2
Исследования
тенденции
развития
хозяйственной
деятельности
промышленного
предприятия
еже-
квар-
таль-
но
П-002
25
число
послед-
него
месяца
квартала
30 число
послед-
него
месяца
квар-
тала
2 число
первого
месяца
следую-
щего
квартала
3
Исследования
тенденции
развития
хозяйственной
деятельности
сельскохозяйс-
твенных
формирований
еже-
квар-
таль-
но
С-001
25 число
послед-
него
месяца
квар-
тала
30 число
послед-
него
месяца
квар-
тала
2 число
первого
месяца
следую-
щего
квартала
4
Исследования
тенденции
развития
хозяйственной
деятельности
строительных
организаций
еже-
квар-
таль-
но
С-002
25 число
послед-
него
месяца
квар-
тала
30 число
послед-
него
месяца
квар-
тала
2 число
первого
месяца
следую-
щего
квартала
5
Исследования
тенденции
развития
хозяйственной
деятельности
предприятий
транспорта
еже-
квар-
таль-
но
ТР-1
25
число
послед-
него
месяца
квар-
тала
30 число
послед-
него
месяца
квар-
тала
2 число
первого
месяца
следую-
щего
квартала
6
Исследования
тенденции
развития
хозяйственной
деятельности
предприятий
связи
еже-
квар-
таль-
но
СВ-1
25
число
послед-
него
месяца
квар-
тала
30
число
послед-
него
месяца
квар-
тала
2 число
первого
месяца
следую-
щего
квартала
7
Исследования
тенденции
развития
хозяйственной
деятельности
торговых
предприятий
еже-
ме-
сячно
Т-001
30
число
текущего
месяца
5 число
следую-
щего
месяца
7 число
следую-
щего
месяца
8
Исследования
тенденции
развития
хозяйственной
деятельности
торговых
предприятий
еже-
квар-
таль-
но
Т-002
30
число
послед-
него
месяца
квар-
тала
5
число первого
месяца
следую-
щего
квартала
7 число
первого
месяца
следую-
щего
квартала
9
Исследования
тенденции
развития
хозяйственной
деятельности
предприятий,
оказывающих
компьютерные
услуги и
связанные с
ними услуги
еже-
квар-
таль-
но
КУ-001
25
число
послед-
него
месяца
квар-
тала
30
число
послед-
него
месяца
квар-
тала
2 число
первого
месяца
следую-
щего
квартала
10
Исследования
тенденции
развития
хозяйственной
деятельности
туристских
организаций
еже-
квар-
таль-
но
ТУ-001
25
число
послед-
него
месяца
квар-
тала
30
число
послед-
него
месяца
квар-
тала
2 число
первого
месяца
следую-
щего
квартала
11
Исследования
уровня
конкуренции на
рынках сбыта
2
раза
в год
П-003
25
апреля
2006г.
и 26
октября
2006г.
2 мая
2006г.
и 31
октября
2006г.
4 мая
2006г.
и 2
ноября
2006г.
12
Исследования тенденций развития инновационной деятельности* промышленных предприятий и строительных организаций
1
раз в
полу-
годии
ИН-001
25
число
послед-
него
месяца
полу-
годия
30
число
послед-
него
месяца
полу-
годия
2 число
первого
месяца
следую-
щего
полу-
годия
13
Исследования тенденций развития инновационной деятельности* научных
организаций
1
раз в
полу-
годии
ИН-002
25
число
послед-
него
месяца
полу-
годия
30
число
послед-
него
месяца
полу-
годия
2 число
первого
месяца
следую-
щего
полугодия
14
Обследование
потребителей
еже-
ме-
сячно
теле-
фон-
ный
опрос
-
30
число
текущего
месяца
5 число
следую-
щего
месяца

16. Статистикалық тіркелімдер
16.1. Статистикалық байқаулар жүргізу
Р/с
N
Статистикалық
байқаудың атауы
Кезең-
ділігі
Ста-
тисти-
калық
нысан-
ның
ин-
дексі
Респон-
денттер-
дің
бастапқы
дерек-
терді
өткізу
Статис-
тиканың
аумақтық
орган-
дарының
бастапқы дерек-
терді
өткізу
Бас-
тапқы
есеп-
тердің
жиынтық
базасын
табыс
ету
мерзімдері 1)
1
2
3
4
5
6
7
1
Мемлекеттік
статистикалық
тіркелімді жаң-
ғыртуға арналған
зерттеулер
1.1. Кәсіпорын-
дарды (орта және
ірі) зерттеу
жылдық
1-ТІР-
КЕЛІМ
нысаны
1 қараша
1 жел-
тоқсан
26 жел-
тоқсан
1.2. Коммерциялық
емес ұйымдарды
зерттеу
жылдық
W-002-
сауал-
дамасы
1 қараша
1 жел-
тоқсан
26 жел-
тоқсан
1.3. Жеке
кәсіпкерлерді
іріктеп зерттеу
жылдық
2
Тұрғын үй қоры
тіркелімін көкей
-тесті етуге
арналған
зерттеулер
2.1. Қалалық
елді мекендердегі
тұрғын үйлердің
жай-күйін іріктеп зерттеу
жылдық
1-ТҚ
нысаны
4 сәуір
10 шілде
10
тамыз
2.2. Ауылдық
елді
мекендердегі
тұрғын үйлерді
зерттеу
жарты
жылдық
Әрбір
шаруа-
шылыққа
арнал-
ған
кітап-
тар
31 тамыз
28 ақпан
15 қазан
15 сәуір
15
қараша
15 мамыр
3
Мемлекеттік
статистикалық
тіркелім және
Тұрғын үй қоры
тіркелімі
деректерінің
сапасын зерттеу
жылдық
бір жыл
ішінде
1 жел-
тоқсан
4
Әкімшілік
көздерден
деректер жинау
4.1. Министрлік-
тердің заңды
және жеке
тұлғаларға
берілген лицен-
зиялар туралы
мәліметтерді
табыс етуі
жылдық
Минис-
трлік-
тердің
файл-
дары
31 наурыз
1 шілде
4.2. Салық
органдарының
жеке кәсіпкерлер
туралы мәлімет-
терді табыс етуі
бір жыл ішінде
Бір-
лескен
бұйрық
Бұйрыққа
сәйкес
НК табыс
ету мер-
зімінен
кейінгі
20-күні
4.3. Әкімдіктер-
дің ескі және
апатты үйлерді
түгендеу нәтиже-
лері бойынша
мәліметтерді
табыс етуі
тоқ-
сандық
есепті тоқсаннан
кейінгі
15-күні
есепті
тоқсан-
нан
кейінгі
45-күні
4.4.»"Жылжымай-
тын мүлік
орталығы" РМК-ның мәліметтерді
табыс етуі
тоқ-
сандық
есепті
тоқсан-
нан
кейінгі
20-күні
есепті
тоқсан-
нан
кейінгі
50-күні
16.2. Статистикалық деректерді пайдаланушылар
үшін қалыптастыру
Р/с
N
Статисти-
калық
жұмыстың
атауы
Ке-
зең-
ді-
лігі
Статис-
тикалық
нысанның
индексі
Жиынтық
деректер
Аяқтау
нысаны
Пай-
дала-
нушы-
ларға
табыс
ету
мерзі-
мдері 1)
ау-
мақ-
тар
бөлі-
ні-
сін-
де 2)
сы-
нып-
тама
түр-
лері
бой-
ынша
3)
1
2
3
4
5
6
7
8
1
Қазақстан-
дағы заңды
тұлғалар
санының
негізгі
көрсет-
кіштері
айлық
01-02
02-03
Бар-
лық
сы-
нып-
тауы-
штар
ста-
тисти-
калық
бюлле-
тень
15 күні
2
Қазақстан
Республика-сының
Тұрғын үй
қоры туралы
жылдық
01-02
ӘАОС
жинақ
29 тамыз
17. Туризм статистикасы
17.1. Статистикалық байқаулар жүргізу
Р/с
N
Статистикалық
байқаудың атауы
Кезең-
ділігі
Ста-
тисти-
калық
нысан-
ның
ин-
дексі
Респон-
денттер-
дің
бастапқы
дерек-
терді
өткізу
Статис-
тиканың
аумақтық
орган-
дарының
бастапқы дерек-
терді
өткізу
Бастапқы
есеп-
тердің
жиынтық
базасын
табыс
ету
мерзімдері 1)
1
2
3
4
5
6
7
1
Туристік қызмет
туралы есеп
тоқ-
сандық
1-ТЭ
(тоқ-
сан-
дық)
нысаны
25-іне
дейін
10 мамыр
8 тамыз
9 қараша
25 мамыр
23 тамыз
23 қараша
жылдық
1-ТЭ
(жыл-
дық)
нысаны
25 қаңтар
16 ақпан
21
наурыз
2
Орналастыру
объектілерінің
қызметі туралы
есеп
тоқ-
сандық
2-ТЭ
(тоқ-
сан-
дық)
нысаны
25-іне
дейін
10 мамыр
8 тамыз
9 қараша
25 мамыр
23 тамыз
23 қараша
жылдық
2-ТЭ
(жыл-
дық)
нысаны
25
қаңтар
16 ақпан
21
наурыз
3
Туристік қызметпен
айналысатын жеке
кәсіпкерлерді
зерттеу
сауалдамасы
тоқ-
сандық
Н-010
(тоқ-
сан-
дық)
сауал-
дамасы
25-іне
дейін
16 ақпан
10 мамыр
8 тамыз
9 қараша
21
наурыз
25
мамыр
23 тамыз
23 қараша
4
Туристерді
орналастырумен
айналысатын жеке
кәсіпкерлерді
зерттеу
сауалдамасы
тоқ-
сандық
Н-030
(тоқ-
сан-
дық)
сауал-
дамасы
25-іне
дейін
16 ақпан
10 мамыр
8 тамыз
9 қараша
21 наурыз
25 мамыр
23 тамыз
23
қараша
5
Санаториялық-
курорттық
мекемелерге
барушыларды
зерттеу
сауалдамасы
жылына
бір
рет
G-016
сауал-
дамасы
5 қазан
17 қазан
15
қараша
6
Демалыс парктеріне,
мұражайларға,
театрларға,
хайуанаттар
паркіне және
өзге де демалыс
орындарына бару-
шыларды зерттеу
сауалдамасы
жылына
бір
рет
G-012
сауал-
дамасы
5 қазан
17 қазан
15
қараша
7
Қонақ үйлердегі
келушілерді
зерттеу
сауалдамасы
жылына
бір
рет
G-014
сауал-
дамасы
5 қазан
17 қазан
15
қараша
8
Әуежайлардағы,
темір жол вокзал-
дарындағы және
автостанциялар-
дағы келуші және
кетуші адамдарды
зерттеу сауал-
дамасы
жылына
бір
рет
G-015
сауал-
дамасы
5 қазан
17 қазан
15
қараша

16. Статистические регистры
16.1. Проведение статистических наблюдений
N
п/п
Наименование
статисти-
ческого
наблюдения
Пе-
рио-
дич-
ность
Индекс
статис-
тической
формы
Сроки представления 1)
пе-
вичных
данных
респон-
дентами
пер-
вичных
данных
терри-
ториа-
льными
органами
статис-
тики
сводной
базы
пер-
вичных
отчетов
1
2
3
4
5
6
7
1
Обследования
для актуали-
зации Госу-
дарственного
статистичес-
кого регистра
1.1.
Обследование
предприятий
(средних и
крупных)
годо-
вая
Ф.1-РЕГ
1
ноября
1
декабря
26
декабря
1.2.
Обследование
некоммерчес-
ких организа-
ций
годо-
вая
Анкета
W-002
1
ноября
1
декабря
26
декабря
1.3.
Выборочное
обследование
индивидуаль-
ных предпри-
нимателей
годо-
вая
2
Обследования
для актуали-
зации Регист-
ра жилищного
фонда
2.1.
Выборочное
обследование
состояния жи-
лых домов в
городских на-
селенных
пунктах
годо-
вая
Ф.1-ЖФ
4
апреля
10 июля
10
августа
2.2.
Обследование
жилых домов
в сельских
населенных
пунктах
полу-
годо-
вая
Похо-
зяйст-
венные
книги
31
августа
28
февраля
15
октября
15 ап-
реля
15
ноября
15 мая
3
Обследование
качества дан-
ных Государ-
ственного
статистичес-
кого регистра
и Регистра
жилищного
фонда
годо-
вая
в те-
чение
года
1
декабря
4
Сбор данных
из админист-
ративных ис-
точников
4.1. Предос-
тавление
сведений ми-
нистерствами о лицензиях, выданных
юридическим и
физическим
лицам
годо-
вая
Файлы
минис-
терств
31 марта
1 июля
4.2. Предо-
ставление
сведений
налоговыми
органами об
индивидуаль-
ных предпри-
нимателях
в те-
чение
года
Сов-
местный
приказ
Сог-
ласно
при-
каза
на 20
день
после
срока
пред-
став-
ления
НК
4.3. Предо-
ставление
сведений
акиматами по
результатам
инвентариза-
ции ветхих
и аварийных
домов
квар-
таль-
ная
На 15
день
после
отчет-
ного
квар-
тала
на 45
день
после
отчет-
ного
квар-
тала
4.4. Предо-
ставление
сведений РГП
"Центр
недвижимости"
квар-
таль-
ная
На 20
день
после
отчет-
ного
квар-
тала
на 50
день
после
отчет-
ного
квар-
тала
16.2. Формирование
статистических данных для пользователей
N
п/п
Наимено-
вание
статис-
тической
работы
Пе-
рио-
дич-
ность
Индекс
статис-
тичес-
кой
формы
Сводные данные
Форма
завер-
шения
Сроки
пред-
став-
ления 1)
пользо-
вателям
в
раз-
резе
терри-
торий 2)
по
видам
клас-
сифи-
каций 3)
1
2
3
4
5
6
7
8
1
Основные по-
казатели ко-
личества юри-
дических лиц
в Казахстане
ме-
сяч-
ная
01-02
02-03
Все
клас-
сифи-
каторы
ста-
тисти-
чес-
кий
бюлле-
тень
15 числа
2
О жилищном
фонде Респуб-
лики Казахстан
годо-
вая
01-02
КАТО
сбор-
ник
29 августа
17. Статистика туризма
17.1. Проведение статистических наблюдений
N
п/п
Наименование
статис-
тического
наблюдения
Пе-
рио-
дич-
ность
Индекс
статис-
тической
формы
Сроки представления 1)
пер-
вичных
данных
респон-
дентами
пер-
вичных
данных
терри-
ториаль-
ными
органами
статис-
тики
сводной
базы
пер-
вичных
отчетов
1
2
3
4
5
6
7
1
Отчет о тури-
стской деяте-
льности
квар-
таль-
ная
ф.1-ТЭ
(кварт)
до 25
числа
10 мая
8
августа
9
ноября
25 мая
23
августа
23
ноября
годо-
вая
ф.1-ТЭ
(год)
25
января
16
февраля
21 марта
2
Отчет о дея-
тельности
объектов
размещения
квар-
таль-
ная
ф.2-ТЭ (кварт)
до 25
числа
10 мая
8 августа
9 ноября
25 мая
23
августа
23
ноября
годо-
вая
ф.2-ТЭ (год)
25
января
16
февраля
21
марта
3
Анкета обсле-
дования инди-
видуальных
предпринима-
телей, зани-
мающихся ту-
ристской дея-
тельностью
квар-
таль-
ная
Анкета
Н-010
(кварт)
до 25
числа
16
февраля
10 мая
8
августа
9
ноября
21
марта
25 мая
23
августа
23
ноября
4
Анкета обсле-
дования инди-
видуальных
предпринима-
телей, зани-
мающихся раз-
мещением ту-
ристов
квар-
таль-
ная
Анкета Н-030
(кварт)
до 25
числа
16
февраля
10 мая
8
августа
9
ноября
21 марта
25 мая
23
августа
23 ноября
5
Анкета обсле-
дования посе-
тителей в
санаторно-
курортных
учреждениях
1 раз
в год
Анкета
G-016
5
октября
17
октября
15 ноября
6
Анкета обсле-
дования посе-
тителей пар-
ков отдыха,
музеев, теат-
ров, зоопар-
ков и прочих
мест отдыха
1 раз
в год
Анкета
G-012
5
октября
17
октября
15 ноября
7
Анкета обсле-
дования посе-
тителей в
гостиницах
1 раз
в год
Анкета
G-014
5
октября
17
октября
15 ноября
8
Анкета обсле-
дования въез-
жающих и
выезжающих
посетителей
в аэропортах,
на железнодо-
рожных вокза-
лах и на
автостанциях
1 раз
в год
Анкета
G-015
5
октября
17
октября
15 ноября

17.2. Статистикалық деректерді пайдаланушылар
үшін қалыптастыру
Р/с
N
Статисти-
калық
жұмыстың
атауы
Ке-
зең-
ді-
лігі
Статис-
тикалық
нысанның
индексі
Жиынтық
деректер
Аяқтау
нысаны
Пай-
дала-
нушы-
ларға
табыс
ету
мерзі-
мдері 1)
ау-
мақ-
тар
бөлі-
ні-
сін-
де 2)
сы-
нып-
тама
түр-
лері
бой-
ынша
3)
1
2
3
4
5
6
7
8
1
Қазақстан
Республика-
сындағы
туризмнің
және қонақ
үй шаруашы-
лығының дамуы
тоқ-
сан-
дық
1-ТЭ
(тоқ-
сандық)
нысаны,
2-ТЭ
(тоқ-
сандық)
нысаны,
Н-010
(тоқ-
сандық)
сауал-
дамасы,
Н-030
(тоқ-
сандық)
сауал-
дамасы
01-02
02-03
ӘАОС,
ЭҚЖС,
МНС
ста-
тисти-
калық
бюлле-
тень
1
маусым
29
тамыз
28
қараша
жыл-
дық
1-ТЭ
(жылдық)
нысаны,
2-ТЭ
(жылдық)
нысаны,
Н-010
(тоқсан-
дық)
сауал-
дамасы,
Н-030
(тоқсан-
дық)
сауал-
дамасы
01-02
02-03
ӘАОС,
ЭҚЖС,
МНС
ста-
тисти-
калық
бюлле-
тень
27
наурыз
2
Келушілерді
(туристерді)
іріктеп
зерттеу
қорытынды-
лары
жыл-
ына
бір
рет
G-016,
G-012,
G-014,
G-015
сауал-
дамалары
01-02
ӘАОС
ста-
тисти-
калық
бюлле-
тень
23
қараша
18. Жиынтық жұмыстар
Р/с
N
Статисти-
калық
жұмыстың
атауы
Ке-
зең-
ді-
лігі
Статис-
тикалық
нысанның
индексі
Жиынтық
деректер
Аяқтау
нысаны
Пай-
дала-
нушы-
ларға
табыс
ету
мерзі-
мдері 1)
ау-
мақ-
тар
бөлі-
ні-
сін-
де 2)
сы-
нып-
тама
түр-
лері
бой-
ынша
3)
1
2
3
4
5
6
7
8
1.
"Қазақстан
Республика-
сының
әлеуметтік-
экономикалық
дамуы" баяндама
айлық
01
ӘАОС,
ЭҚЖС,
МНС
баян-
дама
15-күні
2
"Қазақстан
Республикасы-
ның әлеуметтік-экономикалық
дамуы" қысқаша
статистикалық
анықтамалық
айлық
01
ӘАОС,
ЭҚЖС,
МНС
анықта-
малық
15-күні
3
"Ауыл (село)
дамуының мони-
торингі"
тоқ-
сан-
дық
24-аш (айлық) нысаны
01-02 02-03
ӘАОС,
ЭҚЖС,
МНС,
КМС
анықта-
малық-
тар
27 ақпан
26 мамыр
25 тамыз
27
қараша
4
ҚР Статистика
агенттігінің
статистикалық
жинақтары,
анықтамалық-
тары мен
журналдары
жыл-
дық
тоқ-
сан-
дық
01-02
барлық
сынып-
тауы-
штар
жинақ-
тар,
анықта-
малық-
тар мен
журнал-
дар
жеке
жоспар
бойынша
Статистиканың өңірлік органдарының статистикалық жарияланымдары
5
"Өңірдің
әлеуметтік-
экономикалық
дамуы"
баяндама,
мемлекеттік
және орыс
тілдерінде
айлық
02-03
барлық
сынып-
тауы-
штар
баян-
дама
10-күні
6
"Өңірдің
әлеуметтік-
экономикалық
дамуы"
қысқаша
статистикалық
анықтамалық,
мемлекеттік
және орыс
тілдерінде
айлық
02-03
барлық
сынып-
тауы-
штар
анықта-
малық
10-күні
7
"Өңір ауылы (селосы)
дамуының мониторингі"
мемлекеттік және орыс
тілдерінде
тоқ-
сан-
дық
02-03
барлық
сынып-
тауы-
штар
анықта-
малық
тоқса-
нына
бір рет
8
Өңірлердің статистикалық жинақтары мен анықтама-
лықтары, мем-
лекеттік және орыс тілдерінде
жыл-
дық
тоқ-
сан-
дық
02-03
барлық
сынып-
тауы-
штар
жинақ-
тар мен
анықта-
малық-
тар
жеке
жоспар
бойынша
9
Статистикалық бюллетеньдер
ста-
тис-
тика-
лық
жұ-
мыс-
тар
жос-
па-
рына
сәй-
кес
02-03
барлық
сынып-
тауы-
штар
бюлле-
теньдер
статис-
тикалық
жұмыстар
жоспа-
рына
сәйкес
1. Ішкі істер министрлігі
1.1. Статистикалық байқаулар жүргізу
Р/с
N
Статистикалық
байқаудың атауы
Кезең-
ділігі
Ста-
тисти-
калық
нысан-
ның
ин-
дексі
Респон-
денттер-
дің
бастапқы
дерек-
терді
өткізу
Дерек-
терді
пайдала-
нушыларға
табыс ету
мерзімдері 1)
1
2
3
4
5
6
1
Жекелеген
жұқпалы және
паразиттік
аурулар туралы
есеп
тоқ-
сандық
1-
инфек-
ция
ІІМ СЭС
есепті
кезеңнен
кейінгі
5 күніне
дейін
есепті
кезеңнен
кейінгі
10 күніне
дейін
2
Профилактикалық
егулер және
вакциналар
қозғалысы туралы
есеп
тоқ-
сандық
5-ІІМ
СЭС
есепті
кезеңнен
кейінгі
5 күніне
дейін
есепті
кезеңнен
кейінгі
10 күніне
дейін
3
Профилактикалық егулермен қамту туралы есеп
тоқ-
сандық
6-ІІМ
СЭС
есепті
кезеңнен
кейінгі
5 күніне
дейін
есепті
кезеңнен
кейінгі
10 күніне
дейін
4
Ішкі істер
органдарының
мекемелерінде
медициналық тек-
серуден өтіп
жатқан адамдарды
ЖҚТБ-ға тексеру
нәтижелері
туралы есеп
тоқ-
сандық
7-ЖҚТБ
ІІМ
СЭС
есепті
кезеңнен
кейінгі
5 күніне
дейін
есепті
кезеңнен
кейінгі
10 күніне
дейін
5
Санитарлық-
эпидемиологиялық
станциялардың
жұмысы туралы
есеп
жылдық
36-ІІМ
СЭС
есепті
кезеңнен
кейінгі
10 күніне
дейін
6
Емдеу-профилакти-
калық мекемелер-
дің есебі
жылдық
1-ем-
деу
ІІМ ЖҚ
10 қаң-
тарға
дейін
20
қаңтарға
дейін
7
Медициналық
басқарманың,
медициналық
бөлімнің, меди-
циналық қызметтің
есебі
жылдық
2-ем-
деу
ІІМ
20
қаңтарға
дейін
8
Медициналық
айықтырғыштардың
денсаулық сақтау
пункттерінің
есебі
жылдық
4-ем-
деу
ІІМ
10 қаңтар
20
қаңтарға
дейін
9
Әскери-дәрігерлік
комиссияның есебі
жылдық
7-ем-
деу
ІІМ
5 қаң-
тарға
дейін
10 қантарға
дейін
10
Уақытша жұмысқа
қабілетсіздіктің
себептері туралы
есеп
жарты
жылдық
16-ІІМ
УЖҚ
есепті
кезеңнен
кейінгі
10 күніне
дейін
есепті
кезеңнен
кейінгі
20 күніне
дейін
11
Санатория есебі
жылдық
64-ІІМ
15
қаңтарға
дейін
12
Тіркелген аурулар
және олардың
шығуы туралы есеп
жылдық
1-ем-
деу
ІІМ
ЖҚ
және
1-ІІМ
КҚ
ны-
сан-
дары-
на
N 1-
қо-
сымша
10 қаң-
тарға
дейін
20
қаңтарға
дейін
13
Балаларға
медициналық
көмек көрсету
туралы есеп
жылдық
1-ем-
деу
ІІМ
ЖҚ
ныса-
нына
N 2-
қосым-
ша
10 қаңтар
20 қаңтар
14
Венерологиялық,
паразиттік ауру-
лармен, микоза-
мен ауыратындар
контингенттері
туралы есеп
жылдық
1-ем-
деу
ІІМ
ЖҚ,
1-ем-
деу
ІІМ
КҚ,
1-ем-
деу
ІІМ
КҚ
ны-
сан-
дарына
N 5-
қосым-
ша
10 қаңтар
20
қаңтарға
дейін
15
Психикалық ауру-
лармен ауыратын-
дар контингент-
тері туралы есеп
жылдық
1-ем-
деу
ІІМ
ЖҚ,
1-ем-
деу
ІІМ
КҚ
нысан-
дары-
на
N 6-
қосым-
ша
10 қаң-
тарға
дейін
20
қаңтарға
дейін
16
Маскүнемдікке,
есірткіге, уытты
заттарға әуес
аурулардың
контингенттері
туралы есеп
жылдық
1-ем-
деу
ІІМ
ЖҚ
және
1-ем-
деу
ІІМ КҚ
нысан-
дарынаN 7-
қосым-
ша
10 қаң-
тарға
дейін
20
қаңтарға
дейін
17
Автокөлік
құралдарының,
тіркемелердің
қолда бары
және техникалық
жағдайы, арнаулы өнім бланкіле-
рінің шығыны
туралы есеп
жылдық
2-ТЖ
25 қаңтар
сауал
бойынша

17.2. Формирование
статистических данных для пользователей
N
п/п
Наимено-
вание
статис-
тической
работы
Пе-
рио-
дич-
ность
Индекс
статис-
тичес-
кой
формы
Сводные данные
Форма
завер-
шения
Сроки
пред-
ставле-
ния 1)
пользо-
вателям
в
раз-
резе
тер-
рито-
рий 2)
по
видам
клас-
сифи-
каций 3)
1
2
3
4
5
6
7
8
1
Развитие
туризма и
гостинич-
ного хо-
зяйства в
Республике
Казахстан
квар-
таль-
ная
ф.1-ТЭ
(кварт),
ф.2-ТЭ
(кварт),
Анкета
Н-010
(кварт),
Анкета
Н-030
(кварт)
01-02
02-03
КАТО,
ОКЭД,
КФС
статис-
тичес-
кий
бюлле-
тень
1 июня
29 ав-
густа
28
ноября
годо-
вая
ф.1-ТЭ
(год),
ф.2-ТЭ
(год),
Анкета
Н-010
(кварт),
Анкета
Н-030
(кварт)
01-02
02-03
КАТО,
ОКЭД,
КФС
ста-
тис-
тичес-
кий
бюл-
летень
27
марта
2
Итоги вы-
борочного
обследова-
ния посе-
тителей
(туристов)
1 раз
в год
Анкета
G-016,
G-012,
G-014,
G-015
01-02
КАТО
ста-
тис-
тичес-
кий
бюл-
летень
23
ноября
18. Сводные работы
N
п/п
Наимено-
вание
статис-
тической
работы
Пе-
рио-
дич-
ность
Индекс
статис-
тичес-
кой
формы
Сводные данные
Форма
завер-
шения
Сроки
пред-
ставле-
ния
пользо-
вателям
в
разрезе
терри-
торий 2)
по
видам
клас-
сифика-
ций 3)
1
2
3
4
5
6
7
8
1.
Доклад
"Социально-
экономическое
развитие
Республики
Казахстан"
ме-
сяч-
ная
01
КАТО,
ОКЭД,
КФС
Доклад
на 15 день
2
Краткий ста-
тистический
справочник
"Социально-
экономическое
развитие
Республики
Казахстан"
ме-
сяч-
ная
01
КАТО,
ОКЭД,
КФС
спра-
вочник
на 15 день
3
"Мониторинг
развития
аула (села)"
квар-
таль-
ная
Ф.
24-сх
(мес.)
01-02
02-03
КАТО,
КОПФ,
КФС,
КРП
спра-
воч-
ники
27
февраля
26 мая
25
августа
27
ноября
4
Статистичес-
кие сборники,
справочники
и журналы
Агентства РК
по статистике
годо-
вые
квар-
таль-
ные
01-02
Все
клас-
сифи-
каторы
сбор-
ники,
спра-
воч-
ники и
журналы
по
отдель-
ному
плану
Статистические публикации региональных органов статистики
5
Доклад
"Социально-
экономическое
развитие ре-
гиона" на го-
сударственном
и русском
языках
ме-
сяч-
ная
02-03
Все
клас-
сифи-
каторы
Доклад
на 10
день
6
Краткий ста-
тистический
справочник
"Социально-
экономическое
развитие ре-
гиона" на
государствен-
ном и русском
языках
ме-
сяч-
ная
02-03
Все
клас-
сифи-
каторы
спра-
вочник
на 10
день
7
"Мониторинг
развития аула
(села) регио-
на" на госу-
дарственном и
русском язы-
ках
квар-
таль-
ная
02-03
Все
клас-
сифи-
каторы
спра-
вочник
1
раз в
квар-
тал
8
Статистичес-
кие сборники,
справочники
регионов на
государствен-
ном и русском
языках
годо-
вые
квар-
таль-
ные
02-03
Все
клас-
сифи-
каторы
сбор-
ники и
спра-
воч-
ники
по
отдель-
ному
плану
9
Статистичес-
кие бюллетени
сог-
ласно
плану
стат-
работ
02-03
Все
клас-
сифи-
каторы
бюл-
летени
сог-
ласно
плану
стат-
работ
1. Министерство внутренних дел
1.1. Проведение статистических наблюдений
N
п/п
Наименование
статистических
наблюдений
Пе-
рио-
дич-
ность
Индекс
статис-
тической
формы
Сроки представления 1)
пер-
вичных
данных
респон-
дентами
данных
пользова-
телям
1
2
3
4
5
6
1
Отчет об отдельных
инфекционных и
паразитарных забо-
леваниях
квар-
таль-
ная
1-ин-
фекция
СЭС МВД
до 5
числа
после
отчетного
периода
до 10
числа
после
отчетного
периода
2
Отчет о профилак-
тических прививках
и движении вакцин
квар-
таль-
ная
5-СЭС
МВД
до 5
числа
после
отчетного
периода
до 10
числа
после
отчетного
периода
3
Отчет об охвате
профилактическими
прививками
квар-
таль-
ная
6-СЭС
МВД
до 5
числа
после
отчетного
периода
до 10
числа
после
отчетного
периода
4
Отчет о результа-
тах обследования
на СПИД лиц, нахо-
дящихся на меди-
цинском обследова-
нии в учреждениях
органов внутренних
дел
квар-
таль-
ная
7-СПИД
СЭС МВД
до 5
числа
после
отчетного
периода
до 10
числа
после
отчетного
периода
5
Отчет о работе
санитарно-эпиде-
миологической
станции
годо-
вая
36-СЭС
МВД
до 10
числа
после
отчетного
периода
6
Отчет лечебно-
профилактического
учреждения
годо-
вая
1-леч
ЛС МВД
до 10
января
до 20
января
7
Отчет медуправле-
ния, медотдела,
медслужбы
годо-
вая
2-леч
МВД
до 20
января
8
Отчет здравпункта
медицинского
вытрезвителя
годо-
вая
4-леч
МВД
10 января
до 20
января
9
Отчет военно-вра-
чебной комиссии
годо-
вая
7-леч
МВД
до 5
января
до 10
января
10
Отчет о причинах
временной нетру-
доспособности
полу-
годо-
вая
16-ВН
МВД
до 10
числа
после
отчетного
периода
до 20
числа
после
отчетного
периода
11
Отчет санатория
годо-
вая
64-МВД
до 15
января
12
Отчет о зарегист-
рированных заболе-
ваниях и их
исходах
годо-
вая
прило-
жение
N 1 к ф.
1-леч
ЛС МВД,
и 1-леч
СК МВД
до 10
января
до 20
января
13
Отчет о медицинс-
кой помощи детям
годо-
вая
прило-
жение
N№2 к ф.1-
леч ЛС МВД
10
января
20
января
14
Отчет о континген-
тах больных вене-
рическими, пара-
зитарными заболе-
ваниями и микозами
годо-
вая
прило-
жение
N 5 к ф.
1-леч
ЛС МВД,
и 1-леч
СК МВД,
1-леч
СК МВД
10
января
до 20
января
15
Отчет о континген-
тах психических
больных
годо-
вая
прило-
жение
N№6 к ф.
1-леч
ЛС МВД,
и 1-леч
СК МВД
до 10
января
до 20
января
16
Отчет о континген-
тах больных алко-
голизмом, наркома-
нией, токсикома-
нией
годо-
вая
прило-
жение
N№7 к ф.
1-леч
ЛС МВД, и
1-леч
СК МВД
до 10
января
до 20
января
17
Отчет о наличии и
техническом сос-
тоянии автомо-
транспортных
средств, прицепов
и расходовании
бланков спецпро-
дукции
годо-
вая
2-ТС
25
января
по
запросу

1.2. Статистикалық деректерді пайдаланушылар
үшін қалыптастыру
Р/с
N
Статистикалық
жұмыстардың
атауы
Кезең-
ділігі
Статис-
тикалық
нысанның
индексі
Аяқтау
нысаны
Пайдалану-
шыларға
табыс ету
мерзімдері 1)
1
2
3
4
5
6
1
Ішкі істер органдары
қызметкерлерінің
денсаулық жағдайын
талдау
жылдық
1-емдеу
ІІМ ЖҚ,
2-емдеу
ІІМ
талдау
баянда-
масы
келесі
жылдың
сәуірі
2
ІІО жеке құрамының
жұқпалы ауру-сыр-
қаулығын талдау
тоқ-
сандық
1-инфек-
ция
ІІМ СЭС,
5-ІІМ
СЭС,
6-ІІМ СЭС
талдау
жазбасы
есепті
кезеңнен
кейінгі
20 күніне
дейін
3
ІІО қызметкерле-
рінің уақытша
жұмысқа қабілетсіз-
дігін талдау
жарты
жылдық
16-ІІМ
УЖҚ
талдау
жазбасы
есепті
кезеңнен
кейінгі
20 күніне
дейін
4
ІІМ әскери-дәрі-
герлік сараптама
қызметін талдау
жылдық
7-емдеу
ІІМ
талдау
жазбасы
есепті
кезеңнен
кейінгі
20 күніне
дейін
5
ҚР-ның автомобиль
жолдарындағы апат
жағдайын талдау
тоқсан-
дық
1-ЖКА
талдау
жазбасы
сауал
бойынша
2. Денсаулық сақтау министрлігі
2.1. Статистикалық байқаулар жүргізу
Р/с
N
Статистикалық
байқаулардың
атауы
Кезең-
ділігі
Статис-
тикалық
нысанның
индексі
Респон-
денттердің
бастапқы
дерек-
терді
өткізу
Деректерді
пайдалану-
шыларға
табыс ету
мерзімдері 1)
1
2
3
4
5
6
1
Жекелеген жұқпалы
және паразиттік
аурулар туралы
есеп
айлық
1
есепті
кезеңнен
кейінгі
8 күні
есепті
кезеңнен
кейінгі
18 күні
2
ИФА-ға жататын
контингентті
иммунитет тапшылығын
тудыратын вирус
жұқпасына тексеру
туралы есеп
айлық
4
есепті
кезеңнен
кейінгі
15 күні
есепті
кезеңнен
кейінгі
15 күні
3
Профилактикалық
егулер және вакциналар қозғалысы
туралы есеп
айлық
5
есепті
кезеңнен
кейінгі
13 күні
есепті
кезеңнен
кейінгі
23 күні
4
Профилактикалық
егулермен қамту
туралы есеп
айлық
6
есепті
кезеңнен
кейінгі
13 күні
есепті
кезеңнен
кейінгі
23 күні
5
Жыныстық қаты-
настар арқылы
берілетін жұқпалар
туралы есеп
тоқсан-
дық
3
есепті
кезеңнен
кейінгі
15 күні
есепті
кезеңнен
кейінгі
25 күні
6
Өмірде алғаш
рет диагнозы
белгіленіп,
тіркелген
аурулардың саны
туралы есеп
тоқ-
сандық
56
есепті
кезеңнен
кейінгі
15 күні
есепті
кезеңнен
кейінгі
25 күні
7
Аурухана ұйымда-
рындағы төсек-
терді жаю туралы есеп
тоқ-
сандық
57
есепті
кезеңнен
кейінгі
15 күні
есепті
кезеңнен
кейінгі
25 күні
8
Психикасы және
жүріс-тұрысы
бұзылған адамдар
контингенттері
туралы есеп
тоқ-
сандық
61
есепті
кезеңнен
кейінгі
15 күні
есепті
кезеңнен
кейінгі
25 күні
9
12-18 жастағы
мектеп балаларын
тексеру туралы
есеп
тоқ-
сандық
62
есепті
кезеңнен
кейінгі
15 күні
есепті
кезеңнен
кейінгі
25 күні
10
18 және одан жоғары жастағы
ауыл тұрғындарын
тексеру туралы
есеп
тоқсан-
дық
63
есепті
кезеңнен
кейінгі
15 күні
есепті
кезеңнен
кейінгі
25 күні
11
Психикалық белсенді заттарды
(ПБЗ) қолдану
салдарынан пси-
хикасы және жүріс-тұрысы
бұзылған ауру-
лардың контин-
генттері туралы
есеп
тоқсан-
дық
64
есепті
кезеңнен
кейінгі
15 күні
есепті
кезеңнен
кейінгі
25 күні
12
Төтенше жағдайларда
Шұғыл медициналық
көмек көрсету
қызметінің
қызметі туралы
есеп
жарты жылдық
48
есепті
кезеңнен
кейінгі
15 күні
есепті
кезеңнен
кейінгі
25 күні
13
Төтенше жағдай-
ларды жоюға
қатысқан медициналық
ұйымдардың
(медициналық
құралымдардың)
қызметі туралы
есеп
жарты жылдық
49
есепті
кезеңнен
кейінгі
15 күні
есепті
кезеңнен
кейінгі
25 күні
14
Жекелеген
жұқпалы және
паразиттік
аурулар туралы
есеп
жылдық
2
15 қаңтар
10 наурыз
15
Қатерлі жаңа
өскін аурулары
туралы есеп
жылдық
7
15 ақпан
10 наурыз
16
Белсенді
туберкулез
ауруының жаңа
жағдайлары мен
қайталануы
туралы есеп
жылдық
8
15 ақпан
10 наурыз
17
Негізінен
жыныстық қатынас
арқылы берілетін
жұқпалар, тері
аурулары және
қышыма қотыр
аурулары туралы
есеп
жылдық
9
15 ақпан
10 наурыз
18
Психикалық
аурулар және
жүріс-тұрыстың
бұзылуы туралы
есеп
жылдық
10
15 ақпан
10 наурыз
19
Психикалық
белсенді заттарды (ШЗ)
қолдану салдары-
нан болған
психикалық
аурулар және
жүріс-тұрыстың
бұзылуы туралы
есеп
жылдық
11
15 ақпан
10 наурыз
20
Емдеу ұйымы
қызмет көрсететін
ауданда тұратын
науқастарда тір-
келген аурулар-
дың саны және
диспансерлік
байқаудағы
аурулардың
контингенттері
туралы есеп
жылдық
12
15 ақпан
10 наурыз
21
Жасанды түсімдер
туралы есеп
жылдық
13
15 ақпан
10 наурыз
22
Стационардан
шыққан аурулар-
дың контингент-
тері туралы есеп
жылдық
14
15 ақпан
10 наурыз
23
Ұлы Отан соғысына
қатысқандарға,
мүгедектерге және
оларға теңесті-
рілген адамдарға
медициналық
қызмет көрсету
туралы есеп
жылдық
15
15 ақпан
10 наурыз
24
Медициналық
кадрлар туралы
есеп
жылдық
17
15 ақпан
10 наурыз
25
Қаржы-шаруашылық,
кадр, бақылау
қызметі, қоршаған
орта мониторингі,
жұқпалы ауруды
санитарлық-эпи-
демиологиялық
қадағалау
туралы есеп
жылдық
18
15 ақпан
10 наурыз
26
Емдеу-профилак-
тикалық ұйымдар-
дың есебі
жылдық
30
15 ақпан
10 наурыз
27
Балаларға
медициналық
көмек көрсету
туралы есеп
жылдық
31
15 ақпан
10 наурыз
28
Жүкті, босанатын
және жаңа босан-
ған әйелдерге
медициналық көмек көрсету
туралы есеп
жылдық
32
15 ақпан
10 наурыз
29
Туберкулезбен
ауыратындар
туралы есеп
жылдық
33
15 ақпан
10 наурыз
30
Негізінен
жыныстық қатынас
арқылы берілетін
жұқпалар, тері
аурулары және
қышыма қотыр
аурулары туралы
есеп
жылдық
34
15 ақпан
10 наурыз
31
Қатерлі жаңа
өскін ауруымен
ауыратындар
туралы есеп
жылдық
35
15 ақпан
10 наурыз
32
Психикасы және
жүріс-тұрысы
бұзылған
аурулардың
контингенттері
туралы есеп
жылдық
36
15 ақпан
10 наурыз
33
Психикалық
белсенді заттарды
(ПБЗ) қолдану
салдарынан пси-
хикасы және
жүріс-тұрысы
бұзылған
аурулардың
контингенттері
туралы есеп
жылдық
37
15 ақпан
10 наурыз
34
Сот-психиатриялық
комиссия жұмысы
туралы есеп
жылдық
38
15 ақпан
10 наурыз
35
Қан орталығының,
қан құю бөлімі-
нің, қан даяр-
лайтын аурухана-
лардың есебі
жылдық
39
15 ақпан
10 наурыз
36
Жедел медициналық
көмек ауруханасы
(бөлімі) стан-
циясының есебі
жылдық
40
15 ақпан
10 наурыз
37
Сәбилер үйінің
есебі
жылдық
41
15 ақпан
10 наурыз
38
Сот-медициналық
сараптама
дәрігерінің,
филиалының,
сот медицинасы
орталығының есебі
жылдық
42
15 ақпан
10 наурыз
39
Фельдшерлік-
акушерлік
пункттің есебі
жылдық
43
15 ақпан
10 наурыз
40
Туберкулезге
қарсы балалар
санаториясының
есебі
жылдық
44
15 ақпан
10 наурыз
41
Ересектерге
арналған
туберкулезге
қарсы санатория-
сының есебі
жылдық
45
15 ақпан
10 наурыз
42
Медициналық
ұйымдардың желісі
және қызметі
туралы есеп
жылдық
47
15 ақпан
10 наурыз
43
Фельдшерлік
пункттің есебі
жылдық
50
15 ақпан
10 наурыз
44
Жеке жайы жоқ
медициналық
қызметкерлердің
есебі
жылдық
51
15 ақпан
10 наурыз
45
Балалар мүгедек-
тігі туралы есеп
жылдық
52
15 ақпан
10 наурыз
46
Дерттану
анатомиялық
бюроның есебі
жылдық
55
15 ақпан
10 наурыз
47
Жарақаттар,
улану және
сыртқы себеп-
тердің әсерінен
болған кейбір
басқа да салдар
туралы есеп
жылдық
59
есепті
кезеңнен
кейінгі
15 күні
есепті
кезеңнен
кейінгі
25 күні
48
Жасөспірімдерді,
жоғары оқу
орындарының
студенттерін
және орта
арнаулы оқу
орындарының
оқушыларын
диспансерлеу
туралы есеп
жылдық
60
15 ақпан
10 наурыз
49
Балалар үйі,
мектеп-интернат
және орман мектебі
дәрігерінің есебі
жылдық
95
15 ақпан
10 наурыз
50
Денсаулық сақтау
ұйымдарының шы-
ғыстары туралы
есеп
жылдық
19
20 наурыз
10 сәуір

1.2. Формирование
статистических данных для пользователей
N
п/п
Наименование статистических работ
Перио-
дичность
Индекс
статис-
тической
формы
Форма
завер-
шения
Сроки
представ-
ления 1)
пользова-
телям
1
2
3
4
5
6
1
Анализ состоя-
ния здоровья
сотрудников
органов внут-
ренних дел
годовая
1-леч
ЛС МВД,
2-леч МВД
анали-
тический
доклад
апрель
следую-
щего
года
2
Анализ инфек-
ционной забо-
леваемости
личного
состава ОВД
квар-
тальная
1-инфекция
СЭС МВД,
5-СЭС МВД,
6-СЭС МВД
анали-
тическая
записка
до 20
числа
после
отчетного
периода
3
Анализ времен-
ной нетрудо-
способности
сотрудников
ОВД
полу-
годовая
16-ВН МВД
анали-
тическая
записка
до 20
числа
после
отчетного
периода
4
Анализ деяте-
льности воен-
но-врачебной
экспертизы МВД
годовая
7-леч МВД
анали-
тическая
записка
до 20
числа
после
отчетного
периода
5
Анализ состоя-
ния аварийнос-
ти на автомо-
бильных доро-
гах РК
квар-
тальная
1-ДТП
анали-
тическая
записка
по
запросу
2. Министерство здравоохранения
2.1. Проведение статистических наблюдений
N
п/п
Наименование статистических наблюдений
Перио-
дичность
Индекс
статис-
тической
формы
Сроки
представления 1)
пер-
вичных
данных
респон-
дентами
данных
пользо-
вателям
1
2
3
4
5
6
1
Отчет об отдельных
инфекционных и па-
разитарных заболе-
ваниях
ме-
сячная
1
8 числа
после
отчетного
периода
18 числа
после
отчетного
периода
2
Отчет об обследова-
нии подлежащего
контингента в ИФА
на ВИЧ-инфекцию
ме-
сячная
4
15 числа
после
отчетного
периода
15 числа
после
отчетного
периода
3
Отчет о профилакти-
ческих прививках,
движении вакцин и
других иммунобиоло-
гических препаратов
ме-
сячная
5
13 числа
после
отчетного
периода
23 числа
после
отчетного
периода
4
Отчет об охвате
профилактическими
прививками
ме-
сячная
6
13 числа
после
отчетного
периода
23 числа
после
отчетного
периода
5
Отчет об инфекциях,
передающихся пре-
имущественно
половым путем
квар-
тальная
3
15 числа
после
отчетного
периода
25 числа
после
отчетного
периода
б
Отчет о числе забо-
леваний, зарегист-
рированных впер-
вые в жизни с уста-
новленным диагнозом
квар-
тальная
56
15
числа
после
отчетного
периода
25
числа
после
отчетного
периода
7
Отчет о развертыва-
нии коек в больнич-
ных организациях
квар-
тальная
57
15 числа
после
отчетного
периода
25 числа
после
отчетного
периода
8
Отчет о континген-
тах больных с пси-
хическими и пове-
денческими расст-
ройствами
квар-
тальная
61
15
числа
после
отчетного
периода
25
числа
после
отчетного
периода
9
Отчет об осмотрах
школьников в воз-
расте 12-18 лет
квар-
тальная
62
15 числа
после
отчетного
периода
25 числа
после
отчетного
периода
10
Отчет об осмотре
сельских жителей в
возрасте 18 лет и
старше
квар-
тальная
63
15 числа
после
отчетного
периода
25 числа
после
отчетного
периода
11
Отчет о континген-
тах больных психи-
ческими и поведен-
ческими расстройст-
вами, вызванными
употреблением пси-
хоактивных веществ
(ПАВ)
квар-
тальная
64
15
числа
после
отчетного
периода
25
числа
после
отчетного
периода
12
Отчет о деятельнос-
ти Службы экстрен-
ной медицинской
помощи в чрезвычай-
ных ситуациях
полу-
годовая
48
15
числа
после
отчетного
периода
25
числа
после
отчетного
периода
13
Отчет о деятельнос-
ти медицинских ор-
ганизаций (медицин-
ских формирований),
принимавших участие
в ликвидации чрез-
вычайных ситуаций
полу-
годовая
49
15
числа
после
отчетного
периода
25
числа
после
отчетного
периода
14
Отчет об отдельных
инфекционных и па-
разитарных заболе-
ваниях
годовая
2
15
января
10 марта
15
Отчет о заболева-
ниях злокачест-
венными новообра-
зованиями
годовая
7
15
февраля
10 марта
16
Отчет о новых слу-
чаях и рецидивах
заболевания актив-
ным туберкулезом
годовая
8
15
февраля
10 марта
17
Отчет об инфекциях,
передающихся преи-
мущественно половым
путем и кожных за-
болеваниях
годовая
9
15
февраля
10 марта
18
Отчет о заболева-
ниях психическими
и поведенческими
расстройствами
годовая
10
15
февраля
10 марта
19
Отчет о заболевани-
ях психическими и
поведенческими рас-
стройствами, выз-
ванными употребле-
нием психоактивных
веществ (ПАВ)
годовая
11
15
февраля
10 марта
20
Отчет о числе забо-
леваний, зарегист-
рированных у боль-
ных, проживающих в
районе обслуживания
медицинской орга-
низации и контин-
гентах больных,
состоящих под дис-
пансерным наблюде-
нием
годовая
12
15
февраля
10 марта
21
Отчет об абортах
годовая
13
15
февраля
10 марта
22
Отчет о континген-
тах больных, выбыв-
ших из стационара
годовая
14
15
февраля
10 марта
23
Отчет о медицинском
обслуживании участ-
ников, инвалидов
Великой Отечествен-ной войны и лиц,
приравненных к ним
годовая
15
15
февраля
10 марта
24
Отчет о медицинских
кадрах
годовая
17
15
февраля
10 марта
25
Отчет о финансово-
хозяйственной,
кадровой, контроль-
ной деятельности,
мониторингу за
окружающей средой и
санитарно-эпидемио-
логическому надзору
за инфекционной
заболеваемостью
годовая
18
15
февраля
10 марта
26
Отчет лечебно-
профилактической
организации
годовая
30
15
февраля
10 марта
27
Отчет о медицинской
помощи детям
годовая
31
15
февраля
10 марта
28
Отчет о медицинской
помощи беременным,
роженицам и родиль-
ницам
годовая
32
15
февраля
10 марта
29
Отчет о больных
туберкулезом
годовая
33
15
февраля
10 марта
30
Отчет о континген-
тах больных с ин-
фекциями, передаю-
щимися преимущест-
венно половым пу-
тем, грибковых кож-
ных заболеваниях и
чесоткой
годовая
34
15
февраля
10 марта
31
Отчет о больных
злокачественными
новообразованиями
годовая
35
15
февраля
10 марта
32
Отчет о континген-
тах больных с пси-
хическими и пове-
денческими расст-
ройствами
годовая
36
15
февраля
10 марта
33
Отчет о континген-
тах больных психи-
ческими и поведен-
ческими расстройст-
вами, вызванными
употреблением пси-
хоактивных веществ
(ПАВ)
годовая
37
15
февраля
10 марта
34
Отчет о работе
судебно-психиатри-
ческой комиссии
годовая
38
15
февраля
10 марта
35
Отчет центра крови,
отделения перелива-
ния крови, больни-
цы, заготавливающей
кровь
год
39
15
февраля
10 марта
36
Отчет станции
(отделения) больниц
скорой медицинской
помощи
годовая
40
15
февраля
10 марта
37
Отчет дома ребенка
годовая
41
15
февраля
10 марта
38
Отчет врача
судебно-
медицинского
эксперта, филиала,
центра судебной
медицины
годовая
42
15
февраля
10 марта
39
Отчет фельдшерско-
акушерского пункта
годовая
43
15
февраля
10 марта
40
Отчет детского про-
тивотуберкулезного
санатория
годовая
44
15
февраля
10 марта
41
Отчет противотубер-
кулезного санатория
для взрослых
годовая
45
15
февраля
10 марта
42
Отчет о сети и
деятельности меди-
цинских организаций
годовая
47
15
февраля
10 марта
43
Отчет фельдшерско-
го пункта
годовая
50
15
февраля
10 марта
44
Отчет медицинского
работника без со-
держания отдельного
помещения
годовая
51
15
февраля
10 марта
45
Отчет о детской
инвалидности
годовая
52
15
февраля
10 марта
46
Отчет патологоана-
томического бюро
годовая
55
15
февраля
10 марта
47
Отчет о травмах,
отравлениях и неко-
торых других пос-
ледствиях воздейст-
вия внешних причин
годовая
59
15
числа
после
отчетного
периода
25
числа
после
отчетного
периода
48
Отчет о диспансери-
зации подростков,
студентов ВУЗов и
учащихся средних
специальных учебных
заведений
годовая
60
15
февраля
10 марта
49
Отчет врача
детского дома,
школы-интерната и
лесной школы
годовая
95
15
февраля
10 марта
50
Отчет о расходах
организации здраво-
охранения
годовая
19
20 марта
10
апреля

2.2. Статистикалық деректерді пайдаланушылар
үшін қалыптастыру
Р/с
N
Статистикалық
жұмыстардың
атауы
Кезең-
ділігі
Статисти-
калық
нысанның
индексі
Аяқтау
нысаны
Пайдала-
нушыларға
табыс ету
мерзім-
дері 1)
1
2
3
4
5
6
1
Эпидемиологиялық
жағдай туралы есеп
жарты
жылдық
1, 2, 3
5
талдау
жазбасы
15 қаңтар
15 шілде
2
Фармацевтикалық
рыноктың жағдайы
туралы
жарты
жылдық
47
талдау
жазбасы
1 наурыз
1 қыркүйек
3
Медициналық
көмек сапасының
жай-күйі туралы
жылдық
2,7,8,
9,10 және
басқалар
талдау
жазбасы
20 жел-
тоқсан
4
Денсаулық сақтаудың
ұлттық Шоттары
жылдық
19
кес-
телер
20 сәуір
3. Индустрия және сауда министрлігі
3.1. Статистикалық байқаулар жүргізу
Р/с
N
Статистикалық
байқаулардың
атауы
Кезең-
ділігі
Статис-
тикалық
нысанның
индексі
Респон-
дент-
тердің
бастапқы
дерек-
терді
өткізу
Деректерді
пайдала-
нушыларға
табыс ету
мерзімдері 1)
1
2
3
4
5
6
1
Инвестициялық
жобаны іске асыру
туралы есеп
тоқ-
сандық
1-ИЖ
30 қаңтар
30 сәуір
30 шілде
30 қазан
30 қаңтар
30 сәуір
30 шілде
30 қазан
4. Мәдениет, ақпарат және спорт министрлігі
4.1. Статистикалық байқаулар жүргізу
Р/с
N
Статистикалық
байқаулардың
атауы
Кезең-
ділігі
Статисти-
калық
нысанның
индексі
Респондент-
тердің
бастапқы
деректерді
өткізу
Деректерді
пайдала-
нушыларға
табыс ету
мерзімдері 1)
1
2
3
4
5
6
Мәдениет, ақпарат және спорт министрлігі
1
Баспа өнімдерін
шығару және
тапсыру туралы
ұйымдастырулар
басып шығаратын
баспаның есебі
айлық
1-Б
әр айдың
5 күні
Мәдениет, ақпарат және спорт министрлігі
жанындағы спорт ісі жөніндегі комитет
1
Дене шынықтыру
және спорт
бойынша есеп
жылдық
2-ДШ
6 қаңтар
21 қаңтар
2
Балалар-жасөс-
пірімдердің
спорт мектеп-
терінің есебі
(олимпиадалық
резервтің бала-
лар-жасөспірім-
дердің мамандан-
дырылған
мектептері)
жылдық
5-ДШ
6 қаңтар
21 қаңтар
3
Спорт колледж-
дерінің, спортта
дарынды балаларға
арналған мектеп-интернаттардың
есебі
жылдық
7-ДШ
6 қаңтар
21 қаңтар
4
Жоғары спорт
шеберлігі
мектебінің,
олимпиадалық
дайындық
орталықтарының,
олимпиадалық
резерв дайындау
орталықтарының
есебі
жылдық
8-ДШ
6 қаңтар
21 қаңтар
4.2. Статистикалық деректерді пайдаланушылар
үшін қалыптастыру
Р/с
N
Статистикалық
жұмыстардың
атауы
Кезең-
ділігі
Статисти-
калық
нысанның
индексі
Аяқтау
нысаны
Пайдалану-
шыларға
табыс ету
мерзім-
дері 1)
1
2
3
4
5
6
1
Дене шынықтыру-
спорт ұйымдары-
ның өткен жылғы
жұмысын талдау
жылдық
2-ДШ
талдау
жазбасы
21 қаңтар
2
Балалар-жасөс-
пірімдер спорт
мектептерінің
өткен жылғы
жұмысын талдау
жылдық
5-ДШ
талдау
жазбасы
21 қаңтар
3
Спорт колледжде-
рінің, спортта
дарынды балаларға
арналған
мектеп-интернат-
тардың өткен
жылғы жұмысын
талдау
жылдық
7-ДШ
талдау
жазбасы
21 қаңтар
4
Жоғары спорт
шеберлігі
мектептерінің,
олимпиядалық
дайындық
орталықтарының,
олимпиадалық
резерв дайындау
орталықтарының
жұмысын талдау
жылдық
8-ДШ
талдау
жазбасы
21 қаңтар

2.2. Формирование
статистических данных для пользователей
N
п/п
Наименование
статистических работ
Перио-
дичность
Индекс
статис-
тической
формы
Форма
завер-
шения
Сроки
представ-
ления 1)
пользо-
вателям
1
2
3
4
5
6
1
Отчет об эпи-
демиологической
обстановке
полу-
годовая
1, 2, 3
анали-
тическая
записка
15 января
15 июля
2
О состоянии
фармацевтичес-
кого рынка
полу-
годовая
47
анали-
тическая
записка
1 марта
1 сентября
3
О состоянии
качества меди-
цинской помощи
годовая
2, 7, 8,
9, 10 и
другие
анали-
тическая
записка
20 декабря
4
Национальные
счета здравоох-
ранения
годовая
19
таблицы
20 апреля
3. Министерство индустрии и торговли
3.1. Проведение статистических наблюдений
N
п/п
Наименование
статистических
наблюдений
Перио-
дичность
Индекс
статис-
тической
формы
Сроки
представления1)
первичных
данных
респон-
дентами
данных
пользо-
вателям
1
2
3
4
5
6
1
Отчет о реализа-
ции инвестицион-
ного проекта
квар-
тальная
1-ИП
30 января
30 апреля
30 июля
30 октября
30 января
30 апреля
30 июля
30 октября
4. Министерство культуры, информации и спорта
4.1. Проведение статистических наблюдений
N
п/п
Наименование
статистических
наблюдений
Перио-
дичность
Индекс
статис-
тической
формы
Сроки представления 1)
первичных
данных
респон-
дентами
данных
пользо-
вателям
1
2
3
4
5
6
Министерство культуры, информации и спорта
1
Отчет издатель-
ства, издающей
организации о
выпуске и сдаче
печатной продук-
ции
ме-
сячная
1-И
5
числа
каждого
месяца
Комитет по делам спорта при Министерстве культуры,
информации и спорта
1
Отчет по физи-
ческой культуре
и спорту
годовая
2-ФК
6 января
21 января
2
Отчет детско-
юношеских спор-
тивных школ
(специализиро-
ванных детско-
юношеских школ
олимпийского
резерва)
годовая
5-ФК
6 января
21 января
3
Отчет колледжей
спорта, школ-
интернатов для
одаренных в
спорте детей
годовая
7-ФК
6 января
21 января
4
Отчет школы выс-
шего спортивного
мастерства,
центров олимпий-
ской подготовки
годовая
8-ФК
6 января
21 января
4.2. Формирование
статистических данных для пользователей
N
п/п
Наименование
статистических
работ
Перио-
дичность
Индекс
статис-
тической
формы
Форма
завер-
шения
Сроки
представ-
ления 1)
пользо-
вателям
1
2
3
4
5
6
1
Анализ работы
физкультурно-
спортивных
организаций за
прошедший год
годовая
2-ФК
анали-
тическая
записка
21 января
2
Анализ работы
детско-юношеских
спортивных школ
за прошедший год
годовая
5-ФК
анали-
тическая
записка
21 января
3
Анализ работы
колледжей спорта,
школ-интернатов
для одаренных в
спорте детей за
прошедший год
годовая
7-ФК
анали-
тическая
записка
21 января
4
Анализ работы
школ высшего
спортивного мас-
терства, центров
олимпийской под-
готовки
годовая
8-ФК
анали-
тическая
записка
21 января

5. Білім және ғылым министрлігі
5.1. Статистикалық байқаулар жүргізу
Р/с
N
Статистикалық
байқаулардың
атауы
Кезең-
ділігі
Статисти-
калық
нысанның
индексі
Респондент-
тердің
бастапқы
деректерді
өткізу
Деректерді
пайдалану-
шыларға
табыс ету
мерзімдері 1)
1
2
3
4
5
6
1
Жалпы білім
беретін мектеп
қызметкерлерінің
саны және педагогикалық
құрамы туралы
есеп
жылдық
83-РИК
10 қазан
20 қазан
2
Психофизикалық
дамуында
ауытқулары бар
балалар туралы
есеп
жылдық
1
1 ақпан
10 ақпан
3
Дамуында
ауытқулары көп
балалар туралы
есеп
жылдық
2
1 ақпан
10 ақпан
4
Психикасы
бұзылған балалар
туралы есеп
жылдық
3
1 ақпан
10 ақпан
5
Күндізгі жалпы
білім беретін
мектептің мектеп
жанындағы
интернат және
оқушыларды жеткізу туралы
есебі
жылдық
ЖМ-6
1 қараша
15 қараша
6
Ата-аналарының
қарауынсыз
қалған балалар
мен жасөспірім-
дерді анықтау
және орналас-
тыру туралы есеп
жылдық
103-РИК
1 ақпан
10 ақпан
7
Кәсіптік-
техникалық оқу
орындарының
оқу-материалдық
базасы және
жұмыс қорытын-
дылары туралы
есеп
жылдық
11 (кәсіпт-
техн.)
10 қыркүйек
15 қыркүйек
8
Жалпы білім
беретін
мектептің
8-11(12) сынып
оқушыларын
кәсіптік оқыту
туралы есебі
жылдық
ЖМ-9
1 қазан
10 қазан
9
Балалардың
мектептен тыс
мекемелерінің
есебі
жылдық
1-МТМ
1 қазан
20 қазан
10
Балалар үйінің
(мектеп-интер-
наттың) есебі
жылдық
1-балалар
үйі
1 қазан
20 қазан
11
Кешкі (ауыспалы)
жалпы білім
беретін мектеп-
тің есебі
жылдық
ЖМ-5
15 қыркүйек
20
қыркүйек
5.2. Статистикалық деректерді пайдаланушылар
үшін қалыптастыру
Р/с
N
Статистикалық
жұмыстардың
атауы
Кезең-
ділігі
Статисти-
калық
нысанның
индексі
Аяқтау
нысаны
Пайдалану-
шыларға
табыс ету
мерзім-
дері 1)
1
2
3
4
5
6
1
2004 жылы
Қазақстан Рес-
публикасындағы
білім және ғылым
жылдық
83-РИК,
ЖМ-5, 6,
9 және
басқа да
нысандар
баспасөз хабарламасы
1 маусым
6. Қоршаған ортаны қорғау министрлігі
6.1. Статистикалық байқаулар жүргізу
Р/с
N
Статистикалық
байқаулардың
атауы
Кезең-
ділігі
Статисти-
калық
нысанның
индексі
Респондент-
тердің
бастапқы
деректерді
өткізу
Деректерді
пайдалану-
шыларға
табыс ету
мерзімдері 1)
1
2
3
4
5
6
1
Табиғат қорғау
шаралары мен
жобаларын
инвестициялау
жөніндегі есеп
тоқ-
сандық
ТШИ
есепті
кезеңнен
кейінгі
25 күніне
дейін
есепті
кезеңнен
кейінгі
екінші айдың
5 күніне дейін
7. Ауыл шаруашылығы министрлігі
7.1. Статистикалық байқаулар жүргізу
Р/с
N
Статистикалық
байқаулардың
атауы
Кезең-
ділігі
Статис-
тикалық
нысанның
индексі
Респон-
дент-
тердің
бастапқы
дерек-
терді
өткізу
Дерек-
терді
пайдала-
нушыларға
табыс ету
мерзімдері 1)
1
2
3
4
5
6
1
Астық рыногына
қатысушылардағы
астықтың қолда
бары және қозғалысы туралы
он
күндік
12-2
әр айдың
7, 17, 27
күндері
әр айдың
10, 20, 30
күндері
2
Нан өнімдерінің
және май
тұқымдарының
қозғалысы
туралы есеп
он
күндік
12-6
әр айдың
8, 18, 28
күндері
әр айдың
10, 20, 30
күндері
3
Мемлекеттік
ресурстарға
тиесілі астықтың
және май
тұқымдарының
сапалық жағдайы
туралы есеп
он
күндік

5. Министерство образования и науки
5.1. Проведение статистических наблюдений
N
п/п
Наименование
статистических
наблюдений
Перио-
дичность
Индекс
статис-
тической
формы
Сроки представления 1)
первичных
данных
респон-
дентами
данных
пользо-
вателям
1
2
3
4
5
6
1
Отчет о числен-
ности и составе
педагогических
работников обще-
образовательных
школ
годовая
83-РИК
10 октября
20 октября
2
Отчет о детях с
отклонениями в
психофизическом
развитии
годовая
1
1 февраля
10 февраля
3
Отчет о детях со
сложными
нарушениями
годовая
2
1 февраля
10 февраля
4
Отчет о детях с
психическими
расстройствами
годовая
3
1 февраля
10 февраля
5
Отчет дневной
общеобразовате-
льной школы об
интернате при
школе и подвозе
учащихся
годовая
ОШ-6
1 ноября
15 ноября
6
Отчет о выявлении
и устройстве
детей и подрост-
ков, оставшихся
без попечения
родителей
годовая
103-РИК
1 февраля
10 февраля
7
Отчет об учебно-
материальной базе
профессионально-
технических учеб-
ных заведений
и итогах работы
годовая
11
(профтех)
10
сентября
15
сентября
8
Отчет общеобразо-
вательной школы о
профессиональном
обучении учащихся
8-11(12) классов
годовая
ОШ-9
1 октября
10 октября
9
Отчет детского
внешкольного
учреждения
годовая
1-ВУ
1 октября
20 октября
10
Отчет детского
дома (школы-
интерната)
годовая
1-детский
дом
1 октября
20 октября
11
Отчет вечерней
(сменной) общеоб-
разовательной
школы
годовая
ОШ-5
15 сентября
20 сентября
5.2. Формирование статистических данных
для пользователей
N
п/п
Наименование
статистических
работ
Перио-
дичность
Индекс
статис-
тической
формы
Форма
завер-
шения
Сроки
представ-
ления 1)
пользо-
вателям
1
2
3
4
5
6
1
Образование и
наука в Республике
Казахстан в 2004
году
годовая
83-РИК,
ОШ-5, 6, 9
и другие
формы
пресс-
релиз
1 июня
6. Министерство охраны окружающей среды
6.1. Проведение статистических наблюдений
N
п/п
Наименование
статистических
наблюдений
Перио-
дичность
Индекс
статис-
тической
формы
Сроки представления 1)
первичных
данных
респон-
дентами
данных
пользо-
вателям
1
2
3
4
5
6
1
Отчет по инвес-
тированию приро-
доохранных меро-
приятий и проек-
тов
квар-
тальная
ИПМ
до 25
числа
после
отчетного
периода
до 5 числа
второго
месяца
следующего
за отчетным
периодом
7. Министерство сельского хозяйства
7.1. Проведение статистических наблюдений
N
п/п
Наименование
статистических
наблюдений
Перио-
дичность
Индекс
статис-
тической
формы
Сроки представления 1)
первичных
данных
респон-
дентами
данных
пользо-
вателям
1
2
3
4
5
6
1
О наличии и движении
зерна у участников
зернового рынка
декадная
12-2
7,17,27
числа
каждого
месяца
10,20,30
числа
каждого
месяца
2
Отчет о движении
хлебопродуктов и
маслосемян
декадная
12-6
8,18,28
числа
каждого
месяца
10,20,30
числа
каждого
месяца
3
Отчет о качественном
состоянии зерна и
маслосемян, принад-
лежащих государс-
твенным ресурсам
декадная

12-7
әр айдың
8, 18, 28
күндері
әр айдың
10, 20, 30
күндері
4
Өнімнің (ұн,
жарма) сапалық
жағдайы туралы
есеп
он
күндік
12-8
әр айдың
8, 18, 28
күндері
әр айдың
10, 20, 30 күндері
5
Сақтауға қабылданған және
жөнелтілген
астықтың саны
мен сапасы
туралы есеп
он
күндік
12-9
әр айдың
8, 18, 28
күндері
әр айдың 10, 20, 30
күндері
6
Мал шаруашылы-
ғындағы тұқым
мал ісі бойынша есеп (сүт бағытындағы
ірі қара мал)
тоқ-
сандық
11-1
есепті
кезеңнен
кейінгі
7 күні
есепті
кезеңнен
кейінгі 25 күні
7
Мал шаруашылы-
ғындағы тұқым
мал ісі бойынша
есеп (ет бағы-
тындағы ірі
қара мал)
тоқ-
сандық
11-2
есепті
кезеңнен
кейінгі
7 күні
есепті
кезеңнен
кейінгі
25 күні
8
Мал шаруашылы-
ғындағы тұқым
мал ісі бойынша
есеп (қой)
тоқ-
сандық
11-3
есепті
кезеңнен
кейінгі
7 күні
есепті
кезеңнен
кейінгі
25 күні
9
Мал шаруашылы-
ғындағы тұқым
мал ісі бойынша
есеп (шошқа)
тоқ-
сандық
11-4
есепті
кезеңнен
кейінгі
7 күні
есепті
кезеңнен
кейінгі
25 күні
10
Мал шаруашылы-
ғындағы тұқым
мал ісі бойынша
есеп (жылқы)
тоқ-
сандық
11-5
есепті
кезеңнен
кейінгі
7 күні
есепті
кезеңнен
кейінгі
25 күні
11
Мал шаруашылы-
ғындағы тұқым
мал ісі бойынша
есеп (түйе)
тоқ-
сандық
11-6
есепті
кезеңнен
кейінгі
7 күні
есепті
кезеңнен
кейінгі
25 күні
12
Құс шаруашылы-
ғындағы тұқым
мал ісі бойынша
есеп
тоқ-
сандық
11-7
есепті
кезеңнен
кейінгі
7 күні
есепті
кезеңнен
кейінгі
25 күні
13
Балық
шаруашылығының
қызметі туралы
есеп
тоқ-
сандық
1-2 БШҚ
есепті
кезеңнен
кейінгі
5 күні
есепті
кезеңнен
кейінгі
15 күні
14
Балық аулау
туралы есеп
жарты
жылдық
1-БШ
есепті
кезеңнен
кейінгі
15 күні
есепті
кезеңнен
кейінгі
15 күні
15
Жануарлардың
жұқпалы аурулары
туралы есеп
айлық
1-вет
әр айдың
2 күні
әр айдың
6 күні
16
Балық аурулары
туралы есеп
жарты жылдық
3-вет
10 қаңтар
10 шілде
15 қаңтар
15 шілде
17
Ветеринарлық
зертханалардың
жұмысы туралы
есеп
тоқ-
сандық
4-вет
әр
тоқсанның
бірінші
айының
5 күні
әр тоқ-
санның
бірінші
айының
10 күні
18
Мемлекеттік
ветеринарлық
қадағалау және
мал мен құсты
сояр алдында
тексеру туралы
есеп
тоқ-
сандық
5-вет
әр тоқсанның
бірінші
айының
2 күні
әр тоқ-
санның
бірінші
айының
8 күні
19
Мемлекеттік
ветеринарлық
бақылау және
жануарлардан
алынатын
өнімдер мен
шикізатты
ветеринарлық-
санитарлық
сараптау туралы
есеп
тоқ-
сандық
5-вет А
әр тоқсанның
бірінші
айының
2 күні
әр тоқ-
санның
бірінші
айының
8 күні
20
Мемлекеттік
ветеринарлық
бақылау және
жануарлар мен
жануарлардан
алынатын
шикізатты сою,
дайындау, сақтау
және қайта өңдеу
бойынша кәсіпорындарда
ветеринарлық-
санитарлық
сараптау туралы
есеп
тоқ-
сандық
6-вет
әр
тоқсанның
бірінші
айының
2 күні
әр тоқ-
санның
бірінші
айының
8 күні
21
Жануарлардан
экспорт, импорт
және транзит
кезінде ветеринарлық-
фитосанитарлық
посттарда
айқындалған
жұқпалы аурулар
туралы есеп
жарты
жылдық
7-вет
5 қаңтар
5 шілде
7 қаңтар
7 шілде
22
Жануарларды,
жануарлардан
алынған шикізатты және
басқа да
қадағалаудағы
мемлекеттік
ветеринарлық
қадағалау
жүктерін
мемлекеттік
шекара арқылы
тасымалдау
жағдайын мемле-
кеттік ветери-
нарлық бақылау
туралы есеп
жарты
жылдық
8-вет
5 қаңтар
5 шілде
7 қаңтар
7 шілде
23
Ветеринарлық-
санитарлық
ережелерді бұзу
кезінде әкімші-
лік практика
туралы есеп
тоқ-
сандық
9-вет
әр
тоқсанның
бірінші
айының
5 күні
әр  тоқсанның
бірінші
айының
8 күні
24
Мемлекеттік
тапсырыс бойынша
алынған биопре-
параттардың
қолда бары және
шығындалуы
туралы есеп
айлық
10-вет
әр айдың
2 күні
әр айдың
6 күні
25
Ветеринарлық
биопрепарат-
тардың сапасын
анықтау және
тіркелімдік
сынау туралы
есеп
тоқ-
сандық
11-вет
әр
тоқсанның
бірінші
айының
5 күні
-
26
Отандық өндіру-
шілердің
ветеринарлық
биопрепараттар
өндіруі туралы
есеп
тоқ-
сандық
12-вет
әр
тоқсанның
бірінші
айының
3 күні
әр
тоқсанның
бірінші
айының
4 күні
27
Суландыру
құбырлары
бойынша су алу
және су беру
туралы есеп
айлық
1-сш
әр айдың
3 күні
әр айдың
10 күні
28
Магистральдық
құбырлар бойынша
су алу және су
беру туралы есеп
тоқ-
сандық
1-сш (іше-
тін су)
есепті
кезеңнен
кейінгі
3 күні
есепті
кезеңнен
кейінгі
10 күні
29
Су алу, суды
пайдалану және
су тарту туралы
есеп
жылдық
2-ТП (сушар)
10 қаңтар
20 ақпан
30
Ағаш кесу,
орманды күтіп-
баптау шаралары,
сурек өткізу,
сөл алу және
жанама пайдалану
жөніндегі есеп
жылдық
3-жыл
15 қаңтар
1 ақпан
31
Кеспеағаш
аймақтарындағы
сүректің
қалдығы және
кесу жүргізілген
орындарды
тазалау туралы
есеп
жылдық
4-ош
10 маусым
20 маусым
32
Орман өсіру
жұмысы және
орманды қайта
жаңғырту
туралы есеп
жылдық
8-ош
10 қараша
20 қараша
33
Кеспеағаш қорын
дайындау және
беру, оның
тұқымдық құрамы
мен тауарлық
құрылымы туралы
есеп
жылдық
13 -ош
5 қазан
15 қазан
34
Сүрек және бұта
ағаштарының
тұқымдарын егу
сапасы туралы
есеп
жылдық
17-ош
10 қаңтар
20 қаңтар
35
Орман өрті
туралы есеп
он
күндік
1 өрт
(орман)
өрт қаупі
мол мау-
сымның
басынан
бергі

12-7
8,18,28
числа
каждого
месяца
10,20,30
числа
каждого
месяца
4
Отчет о качественном
состоянии продукции
(мука, крупа)
декадная
12-8
8,18,28
числа
каждого
месяца
10,20,30
числа
каждого
месяца
5
Отчет о количестве
и качестве приня-
того на хранение
и отгруженного зерна
декадная
12-9
8,18,28
числа
каждого
месяца
10,20,30
числа
каждого
месяца
6
Отчет по племенному
делу в животноводст-
ве (крупный рогатый
скот молочного
направления)
квар-
тальная
11-1
7 числа
после
отчетного
периода
25 числа
после
отчетного
периода
7
Отчет по племенному
делу в животноводст-
ве (крупный рогатый
скот мясного
направления)
квар-
тальная
11-2
7 числа после отчетного периода
25 числа
после
отчетного
периода
8
Отчет по племенному делу в животно-
водстве (овцы)
квар-
тальная
11-3
7 числа
после
отчетного
периода
25 числа
после
отчетного
периода
9
Отчет по племенному делу в животно-
водстве (свиньи)
квар-
тальная
11-4
7 числа после отчетного периода
25 числа
после
отчетного
периода
10
Отчет по племенному делу в животно-
водстве (лошади)
квар-
тальная
11-5
7 числа после отчетного периода
25 числа
после
отчетного
периода
11
Отчет по племенному делу в животно-
водстве (верблюды)
квар-
тальная
11-6
7 числа после
отчетного периода
25 числа после отчетного периода
12
Отчет по племенному делу в птицеводстве
квар-
тальная
11-7
7 числа после отчетного периода
25 числа
после
отчетного
периода
13
Отчет о деятельности
рыбного хозяйства
квар-
тальная
1-2 ДРХ
5 числа
после
отчетного
периода
15 числа
после
отчетного
периода
14
Отчет о рыболовстве
полу-
годовая
1-РХ
15 числа
после
отчетного
периода
15 числа
после
отчетного
периода
15
Отчет о заразных
болезнях животных
месячная
1-вет
2 числа
каждого
месяца
6 числа
каждого
месяца
16
Отчет о болезнях рыб
полу-
годовая
3-вет
10 января
10 июля
15 января
15 июля
17
Отчет о работе
ветеринарных
лабораторий
квар-
тальная
4-вет
5 числа
первого
месяца
каждого
квартала
10 числа
первого
месяца
каждого
квартала
18
Отчет о государст-
венном ветеринарном
надзоре и предубой-
ном осмотре живот-
ных и птиц
квар-
тальная
5-вет
2 числа
первого
месяца
каждого
квартала
8 числа
первого
месяца
каждого
квартала
19
Отчет о государст-
венном ветеринарном
контроле и ветери-
нарно-санитарной
экспертизе продуктов
и сырья животного
происхождения
квар-
тальная
5-вет А
2 числа
первого
месяца
каждого
квартала
8 числа
первого
месяца
каждого
квартала
20
Отчет о государст-
венном ветеринарном
контроле и ветери-
нарно-санитарной
экспертизе животных
и сырья животного
происхождения на
предприятиях по
убою, заготовке и
хранению и пере-
работке
квар-
тальная
6-вет
2 числа
первого
месяца
каждого
квартала
8 числа
первого
месяца
каждого
квартала
21
Отчет о заразных
болезнях животных,
выявленных на
ветеринарно-фитоса-
нитарных постах при
экспорте, импорте и
транзите
полу-
годовая
7-вет
5 января
5 июля
7 января
7 июля
22
Отчет о государст-
венном ветеринарном
контроле за состоя-
нием перевозки через
государственную
границу животных,
продуктов сырья
животного происхож-
дения и других под-
контрольных госвет-
надзору грузов
полу-
годовая
8-вет
5 января
5 июля
7 января
7 июля
23
Отчет об администра-
тивной практике при
нарушении
ветеринарно-
санитарных правил
квар-
тальная
9-вет
5 числа
первого
месяца
каждого
квартала
8 числа
первого
месяца
каждого
квартала
24
Отчет о наличии и
расходовании биопре-
паратов, полученных
по государственному
заказу
месячная
10-вет
2 числа
каждого
месяца
6 числа
каждого
месяца
25
Отчет о проведении
апробаций и регист-
рационного испытания
ветеринарных био-
препаратов
квар-
тальная
11-вет
5 числа
первого
месяца
каждого
квартала
-
26
Отчет о производст-
ве ветеринарных
биопрепаратов оте-
чественными произ-
водителями
квар-
тальная
12-вет
3 числа
первого
месяца
каждого
квартала
4 числа
первого
месяца
каждого
квартала
27
Отчет о заборе и
подаче воды по оро-
сительным водопрово-
дам
месячная
1-вх
3 числа
каждого
месяца
10 числа
каждого
месяца
28
Отчет о заборе и
подаче воды по
магистральным водо-
проводам
квар-
тальная
1-вх
(вода
пить-
евая)
3 числа
после
отчетного
периода
10 числа
после
отчетного
периода
29
Отчет о заборе,
использовании и
водоотведении вод
годовая
2-ТП
(водхоз)
10 января
20
февраля
30
Отчет по рубкам,
мерам ухода за лесом, отпуску дре-
весины, подсочке
и побочным пользова-
ниям
годовая
3-год
15 января
1 февраля
31
Отчет об остатках
древесины на лесо-
секах и очистке мест
рубок
годовая
4-лх
10 июня
20 июня
32
Отчет о работе с
лесными культурами
и о лесовозобновле-
нии
годовая
8-лх
10 ноября
20 ноября
33
Отчет о подготовке
и передаче лесо-
сечного фонда, его
породном составе и
товарной структуре
годовая
13-лх
5 октября
15 октября
34
Отчет о посевных
качествах семян
древесных и кустар-
никовых пород
годовая
17-лх
10 января
20 января
35
Отчет о лесных
пожарах
декадная
1 пожар
(лес)

9, 19, 29
күндері
өрт қаупі
мол мау-
сымның
басынан
бергі
10, 20, 30
күндері
36
Орман заңдары-
ның бұзылуы
туралы есеп
тоқ-
сандық
5-ор-
маншар
есепті
кезеңнен
кейінгі
25 күні
есепті
кезеңнен
кейінгі
1 күні
37
Сүрек өткізу
және орман
табысының түсімі
туралы есеп
тоқ-
сандық
ОТ
есепті
кезеңнен
кейінгі
5 күні
есепті
кезеңнен
кейінгі
10 күні
38
Жер беті су
ресурстарын
пайдалану үшін
төленетін төлем-
дер туралы есеп
айлық
1(су)
әр айдың
15 күні
әр айдың
20 күні
8. Көлік және коммуникация министрлігі
8.1. Статистикалық байқаулар жүргізу
Р/с
N
Статистикалық
байқаулардың
атауы
Кезең-
ділігі
Статисти-
калық
нысанның
индексі
Респонден-
ттердің
бастапқы
деректердіөткізу
Деректерді
пайдала-
нушыларға
табыс ету
мерзімдері 1)
1
2
3
4
5
6
1
Ұшудың бастапқы
және соңғы
пункттері
тоқ-
сандық
B
15 күні
есепті
кезеңнен
кейінгі
30 күні
Мемлекет-
аралық
авиациялық
комитетке
(Мәскеу
қаласы)
2
Әуе кемелері
паркі және
тұрақты тасымал-
дауларды орын-
дайтын авиаком-
паниялардың
персоналы
жылдық
D-1
20 күні
3
Әуе кемелерінің
паркі және
тұрақты емес
тасымалдауларды
орындайтын
пайдаланушылар-
дың персоналдары
жылдық
D-2
20 күні
4
Маршруттық
жабдықты пайда-
лану кезінде
трассалардағы
қозғалыс туралы
статистикалық
деректер
жылдық
L
20 күні
9. Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі
9.1. Статистикалық байқаулар жүргізу
Р/с
N
Статистикалық
байқаулардың
атауы
Кезең-
ділігі
Статис-
тикалық
нысанның
индексі
Респондент-
тердің
бастапқы
деректерді
өткізу
Деректерді
пайдала-
нушыларға
табыс ету
мерзімдері 1)
1
2
3
4
5
6
1
Мемлекеттік
атаулы әлеумет-
тік көмек
тағайындау және
төлеу туралы
есеп
тоқ-
сандық
1-АӘК
есепті
кезеңнен
кейінгі
15 күні
есепті
кезеңнен
кейінгі
75 күні
2
Үйде тәрбиеле-
ніп, оқитын
мүгедек-бала-
ларды материал-
дық қамсыздан-
дыруды тағайын-
дау және төлеу
туралы есеп
тоқ-
сандық
N 2 - мате-
риалдық
қамсыз-
дандыру
есепті
кезеңнен
кейінгі
15 күні
есепті
кезеңнен
кейінгі
75 күні
3
Тұрғын үйлік
көмек тағайындау
және төлеу
туралы есеп
тоқ-
сандық
N 3 - тұрғын
үйлік
көмек
есепті
кезеңнен
кейінгі
15 күні
есепті
кезеңнен
кейінгі
75 күні
4
ҚР-дағы еңбек
рыногі және
жұмыссыздарды
әлеуметтік
қолдау туралы
есеп
тоқ-
сандық
N 2-Е
(еңбек
рыногі)
есепті
кезеңнен
кейінгі
10 күні
есепті
кезеңнен
кейінгі
30 күні
5
Шетелден ҚР-ға
жұмыс күшін
әкелу және
ҚР-дан шетелге
жұмыс күшін
әкету бойынша
есеп
тоқ-
сандық
N 1-ШЖ
есепті
кезеңнен
кейінгі
5 күні
есепті
кезеңнен
кейінгі
25 күні
6
Еңбек делдалды-
ғына өтініш
білдіргендердің
саны туралы есеп
айлық
N 1-Е
(жұмысқа
орналас-
тыру)
есепті
кезеңнен
кейінгі
2 күні
есепті
кезеңнен
кейінгі
6 күні
7
Зейнетақы мен
жәрдемақы тағай-
ындау және төлеу
туралы есеп
тоқ-
сандық
N 1 - Әлеумет-
тік қам-
сыздан-
дыру
төлеу
айынан
кейінгі
айдың 30 күні
есепті
кезеңнен
кейінгі
65 күні
8
Зейнетақы мен
жәрдемақы алу-
шылар саны және
оларға тағайын-
далған айлық
зейнетақы мен
жәрдемақының
сомасы туралы
есеп
жарты
жылдық
N 3-Әлеу-
меттік
есепті
кезеңнен
кейінгі
30 күні
5 наурыз
5 қыркүйек
9
Жұмыспен қамтудың жеке
агенттігіне
еңбек
делдалдығы үшін
барғандардың
саны туралы есеп
айлық
N 3-Е
(жұмысқа
орналас-
тыру)
есепті
кезеңнен
кейінгі
2 күні
есепті
кезеңнен
кейінгі
6 күні
10
Жасырын
жұмыссыздық
туралы
мәліметтер
айлық
N 3-ТН
есепті
кезеңнен
кейінгі
25 күні
есепті
кезеңнен
кейінгі
6 күні
11
Медициналық-
әлеуметтік
сараптама
бөлімдерінің
жұмысы туралы
есеп
жылдық
N 7
5 қаңтар
5 ақпан
12
Жалғыз басты
қарттарға
және жұмысқа
қабілетсіз
азаматтарға
әлеуметтік
көмек туралы
есеп
жарты
жылдық
N 6
әлеумет-
тік
қамсыз-
дандыру
15 қаңтар
15 шілде
1 ақпан
1 тамыз
13
Босқындар
туралы есеп
жарты
жылдық
Босқындар
есепті
кезеңнен
кейінгі
20 күні
есепті
кезеңнен
кейінгі
30 күні
14
Қазақстан
Республикасына
шетелден келген
қазақ қоныс
аударушыларды
қабылдау және
шаруашылыққа
орналастыру
туралы есеп
жарты
жылдық
17-Қ
есепті
кезеңнен
кейінгі
20 күні
есепті
кезеңнен
кейінгі
30 күні

9,19,29
числа с
начала
пожаро-
опасного
сезона
10,20,30
числа с
начала
пожаро-
опасного
сезона
36
Отчет о нарушениях
лесного законодате-
льства
квар-
тальная
5-лесхоз
25 числа
после
отчетного
периода
1 числа
после
отчетного
периода
37
Отчет об отпуске
древесины и поступ-
лении лесного дохода
квар-
тальная
ЛД
5 числа
после
отчетного
периода
10 числа
после
отчетного
периода
38
Отчет о платежах
за пользование
поверхностными вод-
ными ресурсами
месячная
1 (вода)
15 числа
каждого
месяца
20 числа
каждого
месяца
8. Министерство транспорта и коммуникаций
8.1. Проведение статистических наблюдений
N
п/п
Наименование
статистических наблюдений
Перио-
дичность
Индекс
статис-
тической
формы
Сроки представления 1)
первичных
данных
респон-
дентами
данных
пользо-
вателям
1
2
3
4
5
6
1
Начальный и
конечные пункты
полета
квар-
тальная
В
15-го
числа
30-го
числа
следующего
за отчетным
периодом
в Межгосу-
дарственный
авиационный
комитет
(г. Москва)
2
Парк воздушных
судов и персо-
нал авиакомпа-
ний, выполняю-
щих регулярные
перевозки
годовая
D-1
20-го
числа
3
Парк воздушных
судов и персо-
нал эксплуатан-
тов, выполняю-
щих нерегуляр-
ные перевозки
годовая
D-2
20-го
числа
4
Статистические
данные о движе-
нии на трассах
при использова-
нии маршрутного
оборудования
годовая
L
20-го
числа
9. Министерство труда и социальной защиты населения
9.1. Проведение статистических наблюдений
N
п/п
Наименование
статистических
наблюдений
Перио-
дичность
Индекс
статис-
тической
формы
Сроки представления 1)
пер-
вичных
данных
респон-
дентами
данных
пользо-
вателям
1
2
3
4
5
6
1
Отчет о назначении
и выплате государ-
ственной адресной
социальной помощи
квар-
тальная
N 1-АСП
15 числа
после
отчетного
периода
На 75 день после отчетного периода
2
Отчет о назначении
и выплате материа-
льного обеспечения
на детей-инвали-
дов, воспитываю-
щихся и обучающих-
ся на дому
квар-
тальная
N№2-мате-
риальное
обеспе-
чение
15 числа
после
отчетного
периода
На 75 день после отчетного периода
3
Отчет о назначении
и выплате жилищной
помощи
квар-
тальная
N№3-жи-
лищная
помощь
15 числа
после
отчетного
периода
На 75 день
после
отчетного
периода
4
Отчет о рынке тру-
да и социальной
поддержке безра-
ботных в РК
квар-
тальная
N 2-Т
(рынок
труда)
10 числа
после
отчетного
периода
30 числа
после
отчетного
периода
5
Отчет по ввозу
иностранной рабо-
чей силы в РК и
вывозу рабочей
силы из РК за
границу
квар-
тальная
N№1-ИР
5 числа
после
отчетного
периода
25 числа
после
отчетного
периода
6
Отчет о численнос-
ти обратившихся
за трудовым
посредничеством
месячная
N№1-Т
(трудо-
устрой-
ство)
2 числа
после
отчетного
периода
6 числа
после
отчетного
периода
7
Отчет о назначении
и выплате пенсий и
пособий
квар-
тальная
N 1-Собес
30 числа
месяца,
следующего
после
месяца
выплаты
65 день
после
отчетного
периода
8
Отчет о численнос-
ти получателей
пенсий и пособий
и суммах назначен-
ных им месячных
пенсий и пособий
полу-
годовая
N 3-Соц
30 числа
после
отчетного
периода
5 марта
5 сентября
9
Отчет о численнос-
ти обратившихся
за трудовым
посредничеством в
частное агентство
занятости
месячная
N№3-Т
(трудо-
устрой-
ство)
2 числа
после
отчетного
периода
6 числа
после
отчетного
периода
10
Сведения о скрытой
безработице
месячная
N№3-ТН
25 числа
отчетного
периода
6 числа
после
отчетного
периода
11
Отчет о работе
отделов медико-
социальной экспер-
тизы
годовая
N№7
5 января
5 февраля
12
Отчет о социальной
помощи одиноким
престарелым и
нетрудоспособным
гражданам
полу-
годовая
N 6 Собес
15 января
15 июля
1 февраля
1 августа
13
Отчет о беженцах
полу-
годовая
Беженцы
20 числа
после
отчетного
периода
30 числа
после
отчетного
периода
14
Отчет о приеме и
хозяйственном
устройстве пересе-
ленцев коренной
национальности,
прибывших из-за
рубежа в РК
полу-
годовая
17-П
20 числа
после
отчетного
периода
30 числа
после
отчетного
периода

9.2. Статистикалық деректерді пайдаланушылар
үшін қалыптастыру
Р/с
N
Статистикалық
жұмыстардың
атауы
Кезең-
ділігі
Статис-
тикалық
нысанның
индексі
Аяқтау
нысаны
Пайдала-
нушыларға
табыс ету
мерзім-
дері 1)
1
2
3
4
5
6
1
Еңбек рыногындағы
жағдай туралы
ақпарат
айлық
3 ТН,
1Е, 2Е,
1ШЖ, 3Е
ақпарат
есепті
кезеңнен
кейінгі
10 күніне
дейін
2
ҚР халқын
жұмыспен
қамту
бағдарламасын
орындау барысы
туралы есеп
тоқ-
сандық
3 ТН, 1Е, 2Е,
1ШЖ, 3Е
ақпарат
есепті
кезеңнен
кейінгі
15 күніне
дейін
3
Ауыл
аумақтарын
дамыту бағдар-
ламасын орындау
барысы туралы
есеп (жұмыспен
қамту)
тоқ-
сандық
3 ТН,
1Е, 2Е,
1ШЖ, ЖҚ
ақпарат
есепті
кезеңнен
кейінгі
15 күніне
дейін
4
Шетел инвестор-
ларының кеңе-
сіне ақпарат
(жұмыс күші
бойынша)
тоқ-
сандық
1ШЖ
ақпарат
есепті
кезеңнен
кейінгі
15 күніне
дейін
5
ҚР-ның әлеуметтік-
экономикалық
даму қорытын-
дылары (жұмыспен
қамту)
тоқ-
сандық
3ТН, 1Е,
2Е, 1ШЖ,
ақпарат
есепті
кезеңнен
кейінгі
15 күніне
дейін
10. Қаржы министрлігі
10.1. Статистикалық байқаулар жүргізу
Р/с
N
Статистикалық
байқаулардың
атауы
Кезең-
ділігі
Статисти-
калық
нысанның
индексі
Респон-
денттердің
бастапқы
деректерді
өткізу
Дерек-
терді
пайдала-
нушыларға
табыс ету
мерзімдері 1)
1
2
3
4
5
6
1
Мемлекеттік
меншікті жеке-
шелендіру
нәтижелері
туралы есеп
тоқ-
сандық
жекеше-
лендіру
5 қаңтар
5 сәуір
5 шілде
5 қазан
25 қаңтар
25 сәуір
25 шілде
25 қазан
2
Үкіметтік және
мемлекет кепіл-
дік берген
қарыздарды игеру және өтеу туралы есеп
айлық
1-ҚИӨ
есепті
кезеңнен
кейінгі
5 күні
есепті
кезеңнен
кейінгі
20 күні
3
Бюджетке түсетін
салықтардың,
басқа да міндетті
төлемдердің
және жинақтаушы
зейнетақы
қорларына түсетін міндетті
жарналардың,
Мемлекеттік
әлеуметтік
сақтандыру
қорына түсетін
әлеуметтік
аударымдардың
сомаларының
түсімдері мен
бересі туралы
есеп
айлық
1-С
есепті
кезеңнен
кейінгі
5 күні
есепті
кезеңнен
кейінгі
10 күні
10.2. Статистикалық деректерді пайдаланушылар
үшін қалыптастыру
Р/с
N
Статистикалық
жұмыстардың
атауы
Кезең-
ділігі
Статисти-
калық
нысанның
индексі
Аяқтау
нысаны
Пайдала-
нушыларға
табыс
ету
мерзім-
дері 1)
1
2
3
4
5
6
1
Үкіметтік және
мемлекет кепілдік берген
қарыздарды
игеру және
өтеу туралы
ақпарат
айлық
1-ҚИӨ
талдау
жазбасы
есепті
кезеңнен
кейінгі
20 күніне
дейін
2
Мемлекеттік
қарыздар жөнін-
дегі ақпарат
тоқ-
сандық
1-ҚИӨ,
14-ПБ
талдау
жазбасы
есепті
кезеңнен
кейінгі
20 күніне
дейін
11. Төтенше жағдайлар министрлігі
11.1. Статистикалық байқаулар жүргізу
Р/с
N
Статистикалық
байқаулардың
атауы
Кезең-
ділігі
Статис-
тикалық
нысанның
индексі
Респонден-
ттердің
бастапқы
деректерді
өткізу
Дерек-
терді
пайдала-
нушыларға
табыс ету
мерзімдері 1)
1
2
3
4
5
6
1
Жүргізілген
қадағалау-алдын
алу жұмысы
туралы есеп
айлық
НС
есепті
кезеңнен
кейінгі
5 күні
есепті
кезеңнен
кейінгі
5 күніне
дейін
2
Жарылғыш мате-
риалдарды жоға-
лту туралы есеп
жылдық
ЖМЖ
есепті
кезеңнен
кейінгі
5 күніне
дейін
есепті
кезеңнен
кейінгі
5 күніне
дейін

9.2. Формирование статистических данных для пользователей
N
п/п
Наименование
статистических
работ
Перио-
дичность
Индекс
статис-
тической
формы
Форма
завер-
шения
Сроки
представ-
ления  1)
пользо-
вателям
1
2
3
4
5
6
1
Информация о
ситуации на рынке
труда
месячная
3 ТН, 1T, 2T, 1ИР, 3Т
инфор-
мация
до 10 числа
после
отчетного
периода
2
Отчет о ходе
выполнения
Программы занятости населения РК
кварта-
льная
3ТН, 1T, 2Т, 1ИР, 3Т
инфор-
мация
до 15 числа
после
отчетного
периода
3
Отчет о ходе выполнения
Программы развития сельских
территорий
(занятость)
кварта-
льная
3 ТН, 1T, 2T, 1ИР,3Т
инфор-
мация
до 15 числа
после
отчетного
периода
4
Информация к Советам
иностранных
инвесторов (по
рабочей силе)
кварта-
льная
1ИР
инфор-
мация
до 15 числа
после
отчетного
периода
5
Итоги социально-
экономического развития РК (занятость)
кварта-
льная
3ТН, 1T, 2T, 1ИР, 3Т
инфор-
мация
до 15 числа
после
отчетного
периода
10. Министерство финансов
10.1. Проведение статистических наблюдений
N
п/п
Наименование
статистических
наблюдений
Перио-
дичность
Индекс
статис-
тической
формы
Сроки представления 1)
первичных
данных
респон-
дентами
данных
пользо-
вателям
1
2
3
4
5
6
1
Отчет о результа-
тах приватизации
республиканской
собственности
квар-
тальная
прива-
тизация
5 января
5 апреля
5 июля
5 октября
25 января 25 апреля
25 июля
25 октября
2
Отчет об освоении
и погашении пра-
вительственных и
гарантированных
государством
займов
ме-
сячная
1-ОПЗ
5 числа
после
отчетного
периода
20 числа
после
отчетного
периода
3
Отчет о поступле-
ниях и недоимке
сумм налогов,
других обязатель-
ных платежей в
бюджет и обязате-
льных взносов в
накопительные
пенсионные фонды,
социальных отчис-
лений в Государ-
ственный фонд
социального
страхования
ме-
сячная
1-Н
5 числа
после
отчетного
периода
10 числа
после
отчетного
периода
10.2. Формирование
статистических данных для пользователей
N
п/п
Наименование
статистических
работ
Перио-
дичность
Индекс
статис-
тической
формы
Форма
завер-
шения
Сроки
представ-
ления 1)
пользо-
вателям
1
2
3
4
5
6
1
Информация об
освоении и пога-
шении правитель-
ственных и гаран-
тированных госу-
дарством займов
месячная
1-ОПЗ
анали-
тическая
записка
до 20
числа
после
отчетного
периода
2
Информация по
государственным
займам
квар-
тальная
1-ОПЗ, 14-ПБ
анали-
тическая
записка
до 20
числа
после
отчетного
периода
11. Министерство по чрезвычайным ситуациям
11.1. Проведение статистических наблюдений
N
п/п
Наименование
статистических
наблюдений
Перио-
дичность
Индекс
статис-
тической
формы
Сроки представления 1)
первичных
данных
респон-
дентами
данных
пользо-
вателям
1
2
3
4
5
6
1
Отчет о проведен-
ной надзорно-
профилактической
работе
месячная
НС
5 числа
после
отчетного
периода
5 числа
после
отчетного
периода
2
Отчет об утратах
взрывчатых
материалов
годовая
УВМ
до 5 числа
после
отчетного
периода
до 5 числа
после
отчетного
периода

12. Энергетика және минералды ресурстар министрлігі
12.1. Статистикалық байқаулар жүргізу
Р/с
N
Статистикалық
байқаулардың
атауы
Кезең-
ділігі
Статис-
тикалық
нысанның
индексі
Респондент-
тердің
бастапқы
деректерді
өткізу
Дерек-
терді
пайдала-
нушыларға
табыс ету
мерзімдері 1)
1
2
3
4
5
6
1
Кен өндіру саласы бойынша
ұйымдастырушы-
лық-техникалық
шараларды
орындау туралы
есеп
айлық
ҰТШ
есепті
кезеңнен
кейінгі
10 күніне
дейін
есепті
кезеңнен
кейінгі
15 күніне
дейін
2
Қысқа дайындық
бойынша ұйымдас-
тырушылық-техни-
калық шараларды
орындау туралы
есеп
маусым-
дық
ҚЫС
есепті
кезеңнен
кейінгі
5 күні
есепті
кезеңнен
кейінгі
15 күні
3
Кәсіпорындар-
дағы еңбек
жағдайларының
жай-күйі туралы
есеп
жылдық
КЕЖ
есепті
кезеңнен
кейінгі
25 күніне
дейін
есепті
кезеңнен
кейінгі
30 күніне
дейін
4
Ұңғымаларды жою
туралы есеп
тоқ-
сандық
ҰЖ
есепті
кезеңнен
кейінгі
10 күніне
дейін
есепті
кезеңнен
кейінгі
15 күніне
дейін
5
Ұңғымаларды
жөндеу туралы
есеп
тоқ-
сандық
ҰЖ
есепті
кезеңнен
кейінгі
10 күніне
дейін
есепті
кезеңнен
кейінгі
15 күніне
дейін
6
Сұйықтық және
мұнай өндіру
туралы есеп
айлық
СӨ
есепті
кезеңнен
кейінгі
5 күніне
дейін
есепті
кезеңнен
кейінгі
30 күніне
дейін
7
Ұңғымалар
қорының жай-күйі
туралы есеп
айлық
ҰҚ
есепті
кезеңнен
кейінгі
5 күніне
дейін
есепті
кезеңнен
кейінгі
15 күніне
дейін
8
Жер қойнауын
(қатты пайдалы
қазбалар)
пайдаланушылар-
дың лицензиялық/
келісім шарт
шарттарын орындау туралы
есебі
тоқ-
сандық
1-ЛКШ
есепті
кезеңнен
кейінгі
25 күніне
дейін
есепті
кезеңнен
кейінгі
екінші
айдың
5 күніне
дейін
9
Жер қойнауын
(көмірсутек
шикізаты)
пайдаланушылар-
дың лицензиялық/
келісім шарт
шарттарын
орындау туралы
есебі
тоқ-
сандық
2-ЛКШ
есепті
кезеңнен
кейінгі
25 күніне
дейін
есепті
кезеңнен
кейінгі
екінші
айдың
5 күніне
дейін
10
Жер қойнауын
(жерасты сулары)
пайдаланушылар-
дың лицензиялық/
келісім шарт
шарттарын
орындау туралы
есебі
тоқ-
сандық
3-ЛКШ
есепті
кезеңнен
кейінгі
25 күніне
дейін
есепті
кезеңнен
кейінгі
екінші
айдың
5 күніне
дейін
11
Жер қойнауын
(өндіруге бай-
ланысты емес
операциялар)
пайдаланушылар-
дың лицензиялық/
келісім шарт
шарттарын
орындау туралы
есебі
тоқ-
сандық
4-ЛКШ
есепті кезеңнен
кейінгі
25 күніне
дейін
есепті кезеңнен кейінгі екінші
айдың
5 күніне дейін
15
Республикалық
бюджет есебінен
геологиялық
зерттеулер және
жер қойнауын
қорғау бойынша
орындалған жұ-
мыстардың көлемі туралы
есеп
айлық
01-МГ
есепті
кезеңнен
кейінгі
3 күніне
дейін
есепті
кезеңнен
кейінгі
3 күніне
дейін
16
Көсіпорын сатып
алған қызметтер
мен жұмыстар
туралы есеп
айлық
N ҚЖ
есепті
кезеңнен
кейінгі
10 күніне
дейін
есепті
кезеңнен
кейінгі
25 күніне
дейін
17
Кәсіпорын сатып
алған жабдықтар
мен материалдар
туралы есеп
айлық
N ЖМ
есепті
кезеңнен
кейінгі
10 күніне
дейін
есепті
кезеңнен
кейінгі
25 күніне
дейін
12.2. Статистикалық деректерді пайдаланушылар
үшін қалыптастыру
Р/с
N
Статистикалық
жұмыстардың
атауы
Кезең-
ділігі
Статис-
тикалық
нысанның
индексі
Аяқтау
нысаны
Пайдала-
нушыларға
табыс ету
мерзім-
дері 1)
1
2
3
4
5
6
1
ҚР-дағы жер
қойнауын пайда-
ланушылардың
инвестициялық
қызмет нәтиже-
леріне шолу
тоқ-
сандық
1,2,3,4-
ЛКШ
талдау
жазбасы
сауал
бойынша
2
Мұнай газ кешені жөніндегі
ақпарат
тоқ-
сандық
ҰЖ, ҰЖ,
СӨ, ҰҚ
талдау
жазбасы
сауал
бойынша

12. Министерство энергетики и минеральных ресурсов
12.1. Проведение статистических наблюдений
N
п/п
Наименование
статистических
наблюдений
Перио-
дичность
Индекс
статис-
тической
формы
Сроки представления 1)
первичных
данных
респон-
дентами
данных
пользо-
вателям
1
2
3
4
5
6
1
Отчет о выполнении
организационно-
технических меро-
приятий по нефте-
добывающей отрасли
месячная
ОТМ
до 10
числа
после
отчетного
периода
до 15
числа
после
отчетного
периода
2
Отчет о выполнении
организационно-
технических меро-
приятий по подго-
товке к зиме
сезонная
ЗИМ
5 числа
после
отчетного
периода
15 числа после отчетного периода
3
Отчет о состоянии
условий труда на
предприятиях
годовая
УТП
до 25
числа
после
отчетного
периода
до 30
числа
после
отчетного
периода
4
Отчет о ликвидации
скважин
квар-
тальная
ЛК
до 10
числа
после
отчетного
периода
до 15
числа
после
отчетного
периода
5
Отчет о ремонте
скважин
квар-
тальная
PC
до 10
числа
после
отчетного
периода
до 15
числа
после
отчетного
периода
6
Отчет о добыче
жидкости и нефти
месячная
ДЖ
до 5
числа
после
отчетного
периода
до 30
числа
после
отчетного
периода
7
Отчет о состоянии
фонда скважин
месячная
ФС
до 5
числа
после
отчетного
периода
до 15
числа
после
отчетного
периода
8
Отчет о выполнении
лицензионных/конт-
рактных условий
недропользователями
(твердые полезные
ископаемые)
квар-
тальная
1-ЛКУ
до 25
числа
после
отчетного
периода
до 5
числа
второго
месяца
после
отчетного
периода
9
Отчет о выполнении
лицензионных/конт-
рактных условий
недропользователями
(углеводородное
сырье)
квар-
тальная
2-ЛКУ
до 25
числа
после
отчетного
периода
до 5
числа
второго
месяца
после
отчетного
периода
10
Отчет о выполнении
лицензионных/конт-
рактных условий
недропользователями
(подземные воды)
квар-
тальная
3-ЛКУ
до 25
числа
после
отчетного
периода
до 5
числа
второго
месяца
после
отчетного
периода
11
Отчет о выполнении
лицензионных/конт-
рактных условий
недропользователями
(операции, не свя-
занные с добычей)
квар-
тальная
4-ЛКУ
до 25
числа
после
отчетного
периода
до 5
числа
второго
месяца
после
отчетного
периода
15
Отчет о выполненных
объемах работ по
геологическим исс-
ледованиям и охране
недр за счет
средств республи-
канского бюджета
месячная
01-МГ
До 3
числа
после
отчетного
периода
до 3
числа
после
отчетного
периода
16
Отчет об услугах и
работах, закуплен-
ных предприятием
месячная
№N УР
до 10
числа
после
отчетного
периода
до 25
числа
после
отчетного
периода
17
Отчет об оборудова-
нии и материалах,
закупленных пред-
приятием
месячная
№N ОМ
до 10
числа
после
отчетного
периода
до 25
числа
после
отчетного
периода
12.2. Формирование
статистических данных для пользователей
N
п/п
Наименование
статистических
работ
Перио-
дичность
Индекс
статис-
тической
формы
Форма
завер-
шения
Сроки
представ-
ления 1)
пользо-
вателям
1
2
3
4
5
6
1
Обзор результа-
тов инвестицион-
ной деятельности
недропользовате-
лей в РК
квар-
тальная
1, 2, 3,
4-ЛКУ
анали-
тическая
записка
по
запросу
2
Информация по
нефтегазовому
комплексу
квар-
тальная
ЛК, РС,
ДЖ, ФС
анали-
тическая
записка
по запросу

13. Әділет министрлігі
13.1. Статистикалық байқаулар жүргізу
Р/с
N
Статистикалық
байқаулардың
атауы
Кезең-
ділігі
Статисти-
калық
нысанның
индексі
Респон-
денттердің
бастапқы
дерек-
терді
өткізу
Дерек-
терді
пайдала-
нушыларға
табыс ету
мерзімдері 1)
1
2
3
4
5
6
1
Жасалған
нотариалдық
әрекеттер
туралы есеп
жарты
жылдық
N 5-нысан
есепті
кезеңнен
кейінгі
5 күніне
дейін
есепті
кезеңнен
кейінгі
25 күні
2
Адвокаттар
алқасының
жұмысы туралы
есеп
жарты
жылдық
N 14-нысан
есепті
кезеңнен
кейінгі
5 күніне
дейін
есепті
кезеңнен
кейінгі
25 күні
14. Ұлттық Банк
14.1. Статистикалық байқаулар жүргізу
Р/с
N
Статистикалық
байқаулардың
атауы
Кезең-
ділігі
Статис-
тикалық
нысанның
индексі
Респондент-
тердің
бастапқы
деректерді
өткізу
Деректерді
пайдала-
нушыларға
табыс ету
мерзімдері 1)
1
2
3
4
5
6
1
Резиденттер
еместерге
қойылатын қаржы
талаптары және
олардың
міндеттері
туралы есеп
тоқ-
сандық
1-ПБ
40-күнге
дейін
95-күні
2
Жүк және
жолаушылар
тасымалдаудан,
басқа да
көліктік
операциялардан
түскен түсімдер
және төлемдер
туралы есеп
тоқ-
сандық
2-ПБ
30 күніне
дейін
70-күні
3
Темір жолдар
бойынша жүк
және жолаушылар
тасымалдаудан
түскен түсімдер
және төлемдер
туралы есеп
тоқ-
сандық
3-ПБ
30 күніне
дейін
70-күні
4
Көліктік резидент емес-
кәсіпорындар
атынан жүзеге
асырылған
операциялар
туралы есеп
тоқ-
сандық
4-ПБ
30 күніне
дейін
70-күні
5
Көліктік резидент емес-
кәсіпорындардан
алынған түсім
туралы есеп
тоқ-
сандық
5-ПБ
30 күніне
дейін
70-күні
6
Резидент емес-
терден алынған
байланыс
қызметтері
(резиденттер
еместерге
көрсетілген)
туралы есеп
тоқ-
сандық
6-ПБ
30 күніне
дейін
70-күні
7
Резидент еместерден
алынған
қызметтер
(резидент
еместерге
көрсетілген)
және демеу-
қаржылар туралы
есеп
тоқ-
сандық
7-ПБ
30 күніне
дейін
70-күні
8
Резиденттер
еместерге
қойылатын қаржы
талаптарының
жай-күйі және
олардың
міндеттері
туралы есеп
тоқ-
сандық
9-ПБ
20 күніне
дейін
40-күнге дейін
9
Резидент
еместермен
жасалатын
халықаралық
операциялар
туралы есеп
тоқ-
сандық
10-ПБ
30 күніне
дейін
70-күні
10
Халықаралық
сақтандыру
операциялары
және қайта
сақтандыру
туралы есеп
тоқ-
сандық
11-ПБ
20 күніне
дейін
70-күні
11
"Қазақстанның
ресми шетелдік
қарыздары
бойынша"»есеп
тоқ-
сандық
14-ПБ
30 күніне
дейін
40-күні
12
Резидент еместермен
бағалы қағаздар
бойынша жасала-
тын халықаралық
операциялар
туралы есеп
тоқ-
сандық
15-ПБ
20 күніне
дейін
екінші
айдың
20 күніне
дейін
13
Қолда бар
шетелдік валюта-
ның қозғалысы
туралы есеп
айлық
16-ПБ
15 күніне
дейін
30 күніне
дейін
14
Гранттарды алу
және игеру,
шетелдік
кредиттерді
қолдану және
өтеу туралы есеп
тоқ-
сандық
11-ОБ
10 күніне
дейін
15
Үкіметтік және
мемлекет
кепілдік берген
қарыздарды игеру
және өтеу
туралы есеп
айлық
1-ҚИӨ
5-күні
16
Кәсіпорындарды
тауарлардың
экспорты және
импорты кезінде
тасымалдауға
және сақтанды-
руға кеткен
шығыстар туралы
зерттеу сауалдамасы
тоқ-
сандық
сауалдама
1 шілде
17
Кәсіпорындарды
төлем балансы
бойынша зерттеу
сауалдамасы
бір-
жолғы
сауалдама
респон-
денттерді
анықтау
бойынша
бір жыл
ішінде
1 қазан
18
Салымдар және
олар бойынша
сыйақы ставкалары
туралы есеп
айлық
1-СБ
есепті
кезеңнен
кейінгі
8 күні
есепті
кезеңнен
кейінгі
25 күні
19
Қарыздар және
олар бойынша
сыйақы
ставкалары
туралы есеп
айлық
2-СБ
есепті
кезеңнен
кейінгі
8 күні
есепті
кезеңнен
кейінгі
25 күні
20
Қарыздар бойынша
нақты берешектің
қалдықтары
туралы есеп
айлық
3-СБ
есепті
кезеңнен
кейінгі
8 күні
есепті
кезеңнен
кейінгі
25 күні
21
Берілген қарыздар туралы
есеп
айлық
4-СБ
есепті
кезеңнен
кейінгі
8 күні
есепті кезеңнен кейінгі
25 күні
22
Клиенттердің
ағымдағы
шоттары және
олар бойынша
сыйақы
ставкалары
туралы есеп
айлық
5-СБ
есепті
кезеңнен
кейінгі
7 күні
есепті кезеңнен
кейінгі
25 күні
23
Айырбастау
пункттерінің
қолма-қол шетел
валютасын сатып
алуы/сатуы
туралы есеп
айлық
6-СБ
есепті
кезеңнен
кейінгі
9 күні
есепті
кезеңнен
кейінгі
15 күні
24
Шаруа (фермер)
қожалықтарының
қарыздары және
олар бойынша
сыйақы ставкалары
туралы есеп
айлық
7-СБ
есепті кезеңнен
кейінгі
9 күні
есепті
кезеңнен
кейінгі
25 күні
25
Банктің
банкаралық
қарыздары мен
салымдары
жөніндегі есеп
апта
сайынғы
8-СБ
есепті
кезеңнен
кейінгі
екінші
жұмыс күні
есепті
кезеңнен
кейінгі
бесінші
жұмыс күні
26
Банктердің
биржадан тыс
операциялары
туралы есеп
күн
сайынғы
9-СБ
есепті
кезеңнен
кейінгі
күні
сағат

13. Министерство юстиции
13.1. Проведение статистических наблюдений
N
п/п
Наименование
статистических
наблюдений
Перио-
дичность
Индекс
статис-
тической
формы
Сроки представления 1)
первичных
данных
респон-
дентами
данных
пользо-
вателям
1
2
3
4
5
6
1
Отчет о совер-
шенных нотариа-
льных действиях
полу-
годовая
ф. N 5
до 5
числа
после
отчетного
периода
25 числа
после
отчетного
периода
2
Отчет о работе
коллегии адво-
катов
полу-
годовая
ф. N 14
до 5
числа
после
отчетного
периода
25 числа
после
отчетного
периода
14. Национальный Банк
14.1. Проведение статистических наблюдений
N
п/п
Наименование
статистических
наблюдений
Перио-
дичность
Индекс
статис-
тической
формы
Сроки
представления 1)
первичных
данных
респон-
дентами
данных
пользо-
вателям
1
2
3
4
5
6
1
Отчет о финан-
совых требова-
ниях к нерези-
дентам и обяза-
тельствах перед
ними
квар-
таль-
ная
1-ПБ
до 40 дня
на 95 день
2
Отчет о поступ-
лениях и плате-
жах за грузовые
и пассажирские
перевозки и
другие транс-
портные
операции
квар-
таль-
ная
2-ПБ
до 30 числа
на 70 день
3
Отчет о поступ-
лениях и плате-
жах за грузовые
и пассажирские
перевозки по
железным дорогам
квар-
таль-
ная
3-ПБ
до 30 числа
на 70 день
4
Отчет об опера-
циях, осуществ-
ленных от имени
транспортных
предприятий-
нерезидентов
квар-
таль-
ная
4-ПБ
до 30 числа
на 70 день
5
Отчет о выручке,
полученной
от транспортных
предприятий-
нерезидентов
квар-
таль-
ная
5-ПБ
до 30 числа
на 70 день
6
Отчет об услу-
гах связи, по-
лученных от
нерезидентов
(предоставлен-
ных нерезиден-
там)
квар-
таль-
ная
6-ПБ
до 30 числа
на 70 день
7
Отчет об услу-
гах и субсидиях
полученных от
нерезидентов
(предоставлен-
ных нерезиден-
там)
квар-
таль-
ная
7-ПБ
до 30 числа
на 70 день
8
Отчет о состоя-
нии финансовых
требований к
нерезидентам и
обязательств
перед ними
квар-
таль-
ная
9-ПБ
до 20 числа
до 40 дня
9
Отчет о между-
народных опера-
циях с нерези-
дентами
квар-
таль-
ная
10-ПБ
до 30 числа
на 70 день
10
Отчет о между-
народных стра-
ховых операциях
и перестрахова-
нии
квар-
тальная
11-ПБ
до 20 числа
на 70 день
11
Отчет "По
официальным за-
рубежным займам
Казахстана"
квар-
тальная
14-ПБ
до 30 числа
на 40 день
12
Отчет о между-
народных опера-
циях по ценным
бумагам с нере-
зидентами
квар-
тальная
15-ПБ
до 20 числа
до 20 числа второго месяца
13
Отчет о движе-
нии наличной
иностранной
валюты
ме-
сячная
16-ПБ
до 15 числа
до 30
числа
14
Отчет о получе-
нии и освоении
грантов и об
использовании и
погашении ино-
странных креди-
тов
квар-
таль-
ная
11-ОБ
до 10 числа
15
Отчет об освое-
нии и погашении
правительствен-
ных и гаранти-
рованных госу-
дарством займов
ме-
сячная
1-ОПЗ
на 5 день
16
Анкета обследо-
вания предприя-
тий о расходах
на транспорти-
ровку и страхо-
вание при экс-
порте и импорте
товаров
годовая
анкета
1 июля
17
Анкета обследо-
вания предприя-
тий по платеж-
ному балансу
едино-
времен-
ная
анкета
в течение
года по
мере выявления респон-
дентов
1 октября
18
Отчет о вкладах
и ставках воз-
награждения по
ним
ме-
сячная
1-СБ
8 числа
после
отчетного
периода
25 числа
после
отчет-
ного
периода
19
Отчет о займах
и ставках воз-
награждения по
ним
ме-
сячная
2-СБ
8 числа
после
отчетного
периода
25 числа
после
отчет-
ного
периода
20
Отчет об остат-
ках фактической
задолженности
по займам
ме-
сячная
3-СБ
8 числа
после
отчетного
периода
25 числа
после
отчетного
периода
21
Отчет о предос-
тавленных зай-
мах
ме-
сячная
4-СБ
8 числа
после
отчетного
периода
25 числа
после
отчетного
периода
22
Отчет о текущих
счетах клиентов
и ставках воз-
награждения по
ним
ме-
сячная
5-СБ
7 числа
после
отчетного
периода
25 числа
после
отчетного
периода
23
Отчет о покупке/
продаже наличной
иностранной ва-
люты обменными
пунктами
ме-
сячная
6-СБ
9 числа
после
отчетного
периода
15 числа
после
отчетного
периода
24
Отчет о займах
крестьянским
(фермерским)
хозяйствам и
ставках вознаг-
раждения по ним
ме-
сячная
7-СБ
9 числа
после
отчетного
периода
25 числа
после
отчетного
периода
25
Отчет по межбан-
ковским займам
и вкладам банка
ежене-
дельная
8-СБ
На второй
рабочий
день
после
отчетного
периода
на 5
рабочий
день
после
отчетного
периода
26
Отчет о внебир-
жевых операциях
банков
еже-
дневная
9-СБ
На
следующий
день
после
отчетного

17-00-ге
дейін
есепті
кезеңнен
кейінгі
екінші
жұмыс күні
27
Банк операцияла-
рының жекелеген
түрлерін жүзеге
асыратын банктер
мен ұйымдардың
қолма-қол
ақшаларының
айналымы туралы
есеп
айлық
10-СБ
есепті
кезеңнен
кейінгі
8 күні
есепті
кезеңнен
кейінгі
бесінші
жұмыс күні
14.2. Статистикалық деректерді пайдаланушылар
үшін қалыптастыру
Р/с
N
Статистикалық
жұмыстардың
атауы
Кезең-
ділігі
Статис-
тикалық
нысанның
индексі
Аяқтау
нысаны
Пайдала-
нушыларға
табыс ету
мерзімдері 1)
1
2
3
4
5
6
1
Төлем балансы
бойынша жиынтық
статистикалық
есеп
тоқ-
сандық
1-7, 9-11,
14-16
ПБ;
11-ОБ,
1-ҚИӨ
және
басқа да
ақпарат
жиынтық
статисти-
калық есеп
есепті
кезеңнен
кейінгі
90-күні
2
Халықаралық
инвестициялық
позиция бойынша
жиынтық
статистикалық
есеп
тоқ-
сандық
1, 9,
14-16
ПБ;
11-ОБ,
1-ҚИӨ
және
басқа да
ақпарат
жиынтық
статисти-
калық есеп
есепті
кезеңнен
кейінгі
90-күні
3
Жалпы сыртқы
борыш бойынша
жиынтық статис-
тикалық есеп
тоқ-
сандық
1, 9, 14-16 ПБ;
11-ОБ,
1-ҚИӨ
және
басқа да
ақпарат
жиынтық
статисти-
калық есеп
есепті
кезеңнен
кейінгі
90-күні
4
Төлем балансына
берілген талдау
түсініктемелері
тоқ-
сандық
жиынтық
статис-
тикалық
есеп
талдау
жазбасы
есепті
кезеңнен
кейінгі
100-күні
5
Халықаралық
инвестициялық
позицияға
берілген талдау
түсініктемелері
тоқ-
сандық
жиынтық
статис-
тикалық
есеп
талдау
жазбасы
есепті
кезеңнен
кейінгі
100-күні
6
Жалпы сыртқы
борышты бағалауға
берілген талдау
түсініктемелері
тоқ-
сандық
жиынтық
статис-
тикалық
есеп
талдау
жазбасы
есепті
кезеңнен
кейінгі
100-күні
15. Жер ресурстарын басқару агенттігі
15.1. Статистикалық байқаулар жүргізу
Р/с
N
Статистикалық
байқаулардың
атауы
Кезең-
ділігі
Статис-
тикалық
нысанның
индексі
Респон-
денттердің
бастапқы
деректерді
өткізу
Дерек-
терді
пайдала-
нушыларға
табыс ету
мерзімдері 1)
1
2
3
4
5
6
1
Жердің қолда
бары және оны
санаттар, жер
учаскелерінің
меншікті иелері,
жерді пайдалану-
шылар және
пайдаланылатын
жерлер бойынша
бөлу туралы
жылдық
22-нысан
20 қараша
20 қаңтар
2
Суармалы
жерлердің қолда
бары және оларды
санаттар, жер
учаскелерінің
меншікті иелері,
жерді пайдала-
нушылар және
пайдаланылатын
жерлер бойынша
бөлу туралы
жылдық
22-А нысаны
20 қараша
20 қаңтар
3
Ауыл шаруашылығы
мақсатындағы
жердегі ауыл
шаруашылығына
пайдаланылатын
жер алаңдарының
өзгеруі туралы
анықтама
жылдық
22, 22-А-
нысан-
дарға
1-қосымша
20 қараша
20 қаңтар
4
Азаматтарға ауыл
шаруашылық емес
және өзге де
мақсаттар үшін
тұрақты
пайдалануға
берілген жер
туралы есеп
жылдық
22-нысан-
ға
2-қосымша
20 қараша
20 қаңтар
5
Жерді пайдалану-
ды бақылау
туралы
тоқ-
сандық
1-ЖЕР
1 қаңтар
20 қаңтар
6
Жер реформасының
барысы туралы
есеп
тоқ-
сандық
2-ЖЕР
5 қаңтар
5 сәуір
5 шілде
5 қазан
10 қаңтар
10 сәуір
10 шілде
10 қазан
7
Жерді қалпына
келтіру, жердің
өнім беретін
қабатын аршу
және пайдалану
туралы есеп
жылдық
2-ТП
"қалпына
келтіру"
1 қараша
20 қаңтар

до 17-00
часов
на 2
рабочий
день
после
отчетного
периода
27
Отчет об оборо-
тах наличных де-
нег (кассовые
обороты) банков
и организаций,
осуществляющих
отдельные виды
банковских опе-
раций
ме-
сячная
10-СБ
8 числа
после
отчетного
периода
на 5
рабочий
день
после
отчетного
периода
14.2. Формирование
статистических данных для пользователей
N
п/п
Наименование статистических работ
Перио-
дичность
Индекс
статис-
тической
формы
Форма
завер-
шения
Сроки
представ-
ления 1)
пользова-
телям
1
2
3
4
5
6
1
Сводный статис-
тический отчет
по платежному
балансу
квар-
тальная
1-7, 9-11,
14-16 ПБ;
11-ОБ,
1-ОПЗ и
другая
информация
сводный
статис-
тический
отчет
на 90-й
день
после
отчетного
периода
2
Сводный статис-
тический отчет
по международной
инвестиционной
позиции
квар-
тальная
1, 9, 14-16 ПБ; 11-ОБ,
1-ОПЗ и
другая
информация
сводный
статис-
тический
отчет
на 90-й
день
после
отчетного
периода
3
Сводный статис-
тический отчет
по валовому
внешнему долгу
квар-
тальная
1, 9, 14-16 ПБ; 11-ОБ,
1-ОПЗ и
другая
информация
сводный
статис-
тический
отчет
на 90-й
день
после
отчетного
периода
4
Аналитический
комментарий к
платежному
балансу
квар-
тальная
сводный
статис-
тический
отчет
анали-
тическая
записка
на 100-й
день
после
отчетного
периода
5
Аналитический
комментарий к
международной
инвестиционной
позиции
квар-
тальная
сводный
статис-
тический
отчет
анали-
тическая
записка
на 100-й
день
после
отчетного
периода
6
Аналитический
комментарий к
оценке валового
внешнего долга
квар-
тальная
сводный
статис-
тический
отчет
анали-
тическая
записка
на 100-й
день
после
отчетного
периода
15. Агентство по управлению земельными ресурсами
15.1. Проведение статистических наблюдений
N
п/п
Наименование
статистических
наблюдений
Перио-
дичность
Индекс
статис-
тической
формы
Сроки представления 1)
первичных
данных
респон-
дентами
данных
пользо-
вателям
1
2
3
4
5
6
1
О наличии земель
и распределении
их по категори-
ям, собственни-
кам земельных
участков, земле-
пользователям и
угодьям
годовая
ф.22
20 ноября
20 января
2
О наличии оро-
шаемых земель и
распределении
их по категори-
ям, собственни-
кам земельных
участков, земле-
пользователям и
угодьям
годовая
ф.22-А
20 ноября
20 января
3
Справка об изме-
нении площадей
сельскохозяйст-
венных угодий на
землях сельско-
хозяйственного
назначения
годовая
Прило-
жение 1
к формам
22, 22-А
20 ноября
20 января
4
Отчет о землях,
предоставленных
гражданам для
несельскохозяй-
ственных и про-
чих целей в
постоянное поль-
зование
годовая
Прило-
жение 2
к форме
22
20 ноября
20 января
5
О контроле за
использованием
земель
квар-
тальная
1-ЗЕМ
1 января
20 января
6
Отчет о ходе зе-
мельной реформы
квар-
тальная
2-ЗЕМ
5 января
5 апреля
5 июля
5 октября
10 января
10 апреля
10 июля
10
октября
7
Отчет о рекуль-
тивации земель,
снятии и исполь-
зовании плодо-
родного слоя
почвы
годовая
2-ТП
"рекуль-
тивация"
1 ноября
20 января

15.2. Статистикалық деректерді пайдаланушылар
үшін қалыптастыру
Р/с
N
Статистикалық
жұмыстардың
атауы
Кезең-
ділігі
Статисти-
калық
нысанның
индексі
Аяқтау
нысаны
Пайдала-
нушыларға
табыс ету
мерзім-
дері 1)
1
2
3
4
5
6
1
ҚР-дағы
жерлердің
жай-күйі және
пайдаланылуы
туралы
жылдық
22, 22-А-
нысандар,
1-ЖЕР,
2-ТП
"қалпына
келтіру"
талдау
баяндамасы
30 қаңтар
16. Ақпараттандыру және байланыс агенттігі
16.1. Статистикалық байқаулар жүргізу
Р/с
N
Статистикалық
байқаулардың
атауы
Кезең-
ділігі
Статисти-
калық
нысанның
индексі
Респон-
денттердің
бастапқы
деректерді
өткізу
Деректерді
пайдала-
нушыларға
табыс ету
мерзімдері 1)
1
2
3
4
5
6
1
Техникалық
құралдар
туралы есеп
жарты
жылдық
2
есепті
кезеңнен
кейінгі
10 күні
есепті
кезеңнен
кейінгі
25 күні
2
Электр байланыс
қызметтерінің
сапасы туралы
есеп
жарты
жылдық
3
есепті
кезеңнен
кейінгі
екінші
айдың
1 күні
есепті
кезеңнен
кейінгі
екінші
айдың
15 күні
1) Күннің орнына есепті кезеңнен кейінгі күн немесе табыс етудің ерекше мерзімі көрсетілуі мүмкін.
Мерзімдер мереке және демалыс күндерінен сол күндерден кейінгі жұмыс күніне ауыстырылады.
2) 01- республика; 02- облыстар; 03- аудандар.
Бірінші жол - республикалық деңгейде әзірлеу, екінші жол - өңірлік
деңгейде әзірлеу.
3)
ЭҚЖС       - Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы сыныптауышы
МНС        - Меншік нысандары мен түрлерінің сыныптауышы
КМС        - Кәсіпорындар мөлшерлігінің жұмыспен
қамтылғандар саны бойынша сыныптауышы
ЭҚТӨС      - Экономикалық қызмет түрлері бойынша өнімдер
сыныптауышы
ШҰҚНС      - Шаруашылық жүргізудің ұйымдастыру-құқықтық
нысандарының сыныптауышы
ӘАОС       - Әкімшілік-аумақтық объектілер сыныптауышы
ЭСС        - Экономика секторларының сыныптауышы
КҰЖС       - Кәсіпорындар мен ұйымдардың жалпы сыныптауышы
МЖТС       - Мақсаттар бойынша жеке тұтыну сыныптауышы
ӨӨСС       - Өнеркәсіп өнімінің статистикалық сыныптауышы
МБОБЖ      - Мемлекеттік және шаруашылық басқару органдарын
белгілеу жүйесі
СЭҚ ТН     - Сыртқы экономикалық қызметтің тауарлық
номенклатурасы
ЕҚ         - Еуропалық Қауымдастық
СТ және    - Салық төлеушілердің және салық салу
СОТ          объектілерінің мемлекеттік тізілімі

15.2. Формирование
статистических данных для пользователей
N
п/п
Наименование
статистических
работ
Перио-
дичность
Индекс
статис-
тической
формы
Форма
завер-
шения
Сроки
представ-
ления 1)
пользо-
вателям
1
2
3
4
5
6
1
О состоянии и
использовании
земель РК
годовая
ф.22,
22-А,
1-ЗЕМ,
2-ТП
"рекуль-
тивация"
анали-
тический
доклад
30 января
16. Агентство по информатизации и связи
16.1. Проведение статистических наблюдений
N
п/п
Наименование
статистических наблюдений
Перио-
дичность
Индекс
статис-
тической
формы
Сроки представления 1)
первичных
данных
респон-
дентами
данных
пользо-
вателям
1
2
3
4
5
6
1
Отчет о техничес-
ких средствах
полу-
годовая
2
10 числа
после
отчетного
периода
25 числа после отчетного периода
2
Отчет о
качестве услуг
электросвязи
полу-
годовая
3
1 числа
второго
месяца
после
отчетного
периода
15 числа
второго
месяца
после
отчетного
периода
Примечание:
1) Вместо даты может указываться день после отчетного периода или
особый срок представления.
С праздничных и выходных дней сроки переносятся на следующий за
ними рабочий день.
2) 01 - республика; 02 - области; 03 - районы.
Первая строка - разработка на республиканском уровне,
вторая строка - разработка на региональном уровне.
3)
ОКЭД   - Общий классификатор видов экономической деятельности
КФС    - Классификатор форм собственности и видов
КРП    - Классификатор размерности предприятий по численности
занятых
КПВЭД  - Классификатор продукции по видам экономической
деятельности
КОПФ   - Классификатор организационно-правовых форм
хозяйствования
КАТО   - Классификатор административно-территориальных объектов
КСЭ    - Классификатор секторов экономики
ОКПО   - Общий классификатор предприятий и организаций
КИПЦ   - Классификатор индивидуального потребления по целям
СКПП   - Статистический классификатор промышленной продукции
СООГУ  - Система обозначений органов государственного и
хозяйственного управления
ТН ВЭД - Товарная номенклатура внешнеэкономической деятельности
ЕС     - Европейское Сообщество
РНиОН  - Государственный реестр налогоплательщиков и объектов
налогообложения