Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 11 қаңтардағы N 41 қаулысына толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 27 ақпандағы N 131 Қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2007 жылғы 29 желтоқсандағы N 1400 Қаулысымен.
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2007 жылғы 29 желтоқсандағы  N 1400  (2008 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Мемлекеттік мекемелердiң мемлекеттік қызметшi емес қызметкерлерiне және қазыналық кәсіпорындардың қызметкерлерiне еңбекақы төлеу жүйесi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметінің 2002 жылғы 11 қаңтардағы N 41  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 2002 ж., N 2-3, 14-құжат) мынадай толықтырулар енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшi емес қызметкерлерi мен қазыналық кәсiпорындар қызметкерлер лауазымдарының санаттар бойынша тiзiлiмiнде:
Ғ санатының тобы мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасының мемлекеттік орталық мұражайы";
"Ә.Қастеев атындағы Қазақстан Республикасының мемлекеттік өнер мұражайы";
"Қазақстан Республикасының Президенттiк мәдениет орталығы";
"Қазақстан Республикасының Ұлттық кiтапханасы".
2. Осы қаулы 2006 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 января 2002 года N 41
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 февраля 2006 года N 131. Утратило силу постановлением Правительства РК от 29 декабря 2007 года N 1400.
Сноска. Постановление Правительства РК от 27 февраля 2006 года N 131 утратило силу постановлением Правительства РК от 29 декабря 2007 года  N 1400  (вводится в действие с 1 января 2008 года).
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 11 января 2002 года N 41 "О системе оплаты труда работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, и работников казенных предприятий" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 2-3, ст. 14) следующие дополнения:
в Реестре должностей работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, и работников казенных предприятий по категориям, утвержденным указанным постановлением:
группу категорий F дополнить строками следующего содержания:
"Центральный государственный музей Республики Казахстан";
"Государственный музей искусств Республики Казахстан имени А. Кастеева";
"Президентский центр культуры Республики Казахстан";
"Национальная библиотека Республики Казахстан".
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2006 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан