Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 26 шiлдедегi N 833 және 2004 жылғы 29 қазандағы N 1129 қаулыларына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақастан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 27 ақпандағы N 135 Қаулысы
"Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2000 жылғы 12 қазандағы N 471 Жарлығына толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2005 жылғы 25 қаңтардағы N 1514  Жарлығына  сәйкес келтiру және мемлекеттiк органдардың функцияларын қайталауға жол бермеу мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
1) "Жекелеген негіздер бойынша мемлекет меншігіне айналдырылған (түскен) мүлiктi есепке алудың, сақтаудың, бағалаудың және одан әрi пайдаланудың кейбiр мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 26 шiлдедегi N 833  қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2002 ж., N 25, 260-құжат):
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Жекелеген негiздер бойынша мемлекет меншiгiне айналдырылған (түскен) мүлiктi есепке алу, сақтау, бағалау және одан әрi пайдалану ережесiнде:
18-тармақтың бесiншi абзацында "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетiне құндылықты жiберген жiберушiге" деген сөздер "уәкiлеттi органға" деген сөздермен ауыстырылсын;
18-1-тармақта "Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі" деген сөздер "уәкiлеттi орган" деген сөздермен ауыстырылсын;
2)  алынып тасталды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008.04.24  N 387  Қаулысымен.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 26 июля 2002 года N 833 и от 29 октября 2004 года N 1129
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 февраля 2006 года N 135
В целях приведения в соответствие с  Указом  Президента Республики Казахстан от 25 января 2005 года N 1514 "О внесении дополнений в Указ Президента Республики Казахстан от 12 октября 2000 года N 471" и недопущения дублирования функций государственных органов Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1) в  постановлении  Правительства Республики Казахстан от 26 июля 2002 года N 833 "Некоторые вопросы учета, хранения, оценки и дальнейшего использования имущества, обращенного (поступившего) в собственность государства по отдельным основаниям" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 25, ст. 260):
в Правилах учета, хранения, оценки и дальнейшего использования имущества, обращенного (поступившего) в собственность государства по отдельным основаниям, утвержденных указанным постановлением:
в абзаце пятом пункта 18 слова "отправителю, приславшему ценности, Комитету казначейства Министерства финансов Республики Казахстан" заменить словами "уполномоченному органу";
в пункте 18-1 слова "Министерством финансов Республики Казахстан" заменить словами "уполномоченным органом";
2)  (исключен -   постановлением Правительства РК от 24.04.2008  N 387  (порядок введения в действие см.  п.10 ).
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 24.04.2008  N 387  (порядок введения в действие см.  п.10 ).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан