Жер қойнауын пайдалану құқығын алуға конкурстар өткiзу жөнiнде комиссия құру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 2 наурыздағы N 145 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 29 қарашадағы № 1263 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2010.11.29 № 1263 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
"Жер қойнауы және жер қойнауын пайдалану туралы" Қазақстан Республикасының 1996 жылғы 27 қаңтардағы Заңының 41-7-бабының 2-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Yкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Мынадай құрамда жер қойнауын пайдалану құқығын алуға конкурстар өткiзу жөнiндегi комиссия құрылсын:
Мыңбаев                  - Қазақстан Республикасының
Сауат Мұхаметбайұлы        Энергетика және минералдық
ресурстар министрі, төраға
Сафинов                   - Қазақстан Республикасы Энергетика және
Қанатбек Бейсенбекұлы       минералдық ресурстар министрлігінің
жауапты хатшысы, төрағаның орынбасары
Алдашев                  - Қазақстан Республикасы Энергетика және
Рүстем Ағыбайұлы           минералдық ресурстар министрлігі Жер
қойнауын пайдалануға тікелей инвестициялар
департаментінің директоры, хатшы
Өжкенов                  - Қазақстан Республикасы Энергетика және
Болат Сұлтанұлы            минералдық ресурстар министрлiгi Геология
және жер қойнауын пайдалану комитетiнiң
төрағасы
Сәрсенов                  - Қазақстан Республикасы Индустрия және
Бауыржан Нұрланұлы          сауда министрлігі Өнеркәсіп комитеті
төрағасының орынбасары
Тоқтабаев                 - Қазақстан Республикасы Энергетика және
Тимур Серікұлы              минералдық ресурстар министрлігінің Жер
қойнауын пайдалануға тікелей
инвестициялар департаменті директорының
орынбасары
Шыналиев                 - Қазақстан Республикасының Премьер-
Ғазиз Қоршабекұлы          Министрi Кеңсесiнiң Индустриялық-
инновациялық даму бөлiмi меңгерушiсiнiң
орынбасары
Рахымбаев                 - Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі
Тоғанас Қуандықұлы          Заңға тәуелді актілер департаментінің бас
сарапшысы
Төрекелдиев               - Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны
Сүйіндік Мырзагелдіұлы      қорғау министрлігінің Экологиялық реттеу
және бақылау комитеті төрағасының
орынбасары
Жақыпов                  - Қазақстан Республикасы
Ғалымжан Қойшыбайұлы       Экономика және бюджеттік
жоспарлау министрлігінің Салық
саясаты және болжамдар
департаменті Келісім-шарттарды сараптау
және жер қойнауын пайдаланушыларға салық
салу басқармасының бастығы
Теңгебаев                 - Қазақстан Республикасы Қаржы
Ардақ Мырзабайұлы           министрлігінің Салық комитеті
мамандандырылған басқармасының бастығы
Сүйесінов                - Қазақстан Республикасы
Амантай Кемелұлы           Энергетика және минералдық
ресурстар министрлігінің Мұнай
өнеркәсібін дамыту департаменті
директорының орынбасары
Ескерту. Құрамға өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің
2006.09.25 N 907 , 2007.10.09 N 920 , 2008.04.24 N 384 , 2008.12.20
N 1190 ; 2009.06.08 N 855 Қаулыларымен.
Жергiлiктi атқарушы
органның өкiлi
(объектiнiң аумақтық
тиесiлiлiгiне қарай
шақырылады).

Об образовании комиссии по проведению конкурсов на получение права недропользования
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 марта 2006 года N 145. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 ноября 2010 года N 1263
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 29.11.2010 N 1263 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 41-7 Закона Республики Казахстан от 27 января 1996 года "О недрах и недропользовании" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Образовать комиссию по проведению конкурсов на получение права недропользования в следующем составе:
Мынбаев                  - Министр энергетики и минеральных
Сауат Мухаметбаевич        ресурсов Республики Казахстан,
председатель
Сафинов                  - ответственный секретарь Министерства
Канатбек Бейсенбекович     энергетики и минеральных ресурсов
Республики Казахстан, заместитель
председателя
Алдашев Рустем           - директор Департамента прямых
Агибаевич                  инвестиций в недропользование
Министерства энергетики и минеральных
ресурсов Республики Казахстан,
секретарь
Токтабаев                - заместитель директора Департамента
Тимур Серикович            прямых инвестиций в недропользование
Министерства энергетики и минеральных
ресурсов Республики Казахстан
Сарсенов                 - заместитель председателя Комитета
Бауржан Нурланович         промышленности Министерства индустрии и
торговли Республики Казахстан
Рахымбаев                - главный эксперт Департамента
Тоганас Куандыкович        подзаконных актов Министерства юстиции
Республики Казахстан
Ужкенов Булат            - председатель Комитета геологии и
Султанович                 недропользования Министерства
энергетики и минеральных ресурсов
Республики Казахстан
Чиналиев Газиз           - заместитель заведующего Отделом
Коршабекович               индустриально-инновационного развития
Канцелярии Премьер-Министра
Республики Казахстан
Турекельдиев             - заместитель председателя Комитета
Суиндик Мырзакельдиевич    экологического регулирования и контроля
Министерства охраны окружающей среды
Республики Казахстан
Жакупов                  - начальник экспертизы контрактов и
Галымжан Койшибаевич       налогообложения недропользователей
Департамента налоговой политики и
прогнозов Министерства экономики и
бюджетного планирования
Республики Казахстан
Тенгебаев                - начальник специализированного
Ардак Мырзабаевич          управления Налогового комитета
Министерства финансов Республики
Казахстан
Суесинов                 - заместитель директора Департамента
Амантай Кемелович          развития нефтяной промышленности
Министерства энергетики и минеральных
ресурсов Республики Казахстан
Представитель местного
исполнительного органа
(приглашается в зависимости
от территориальной
принадлежности объекта).
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными постановлениями Правительства РК от 25.09.2006 N 907 ; от 09.10.2007 N 920 ; от 24.04.2008 N 384 ; от 20.12.2008 N 1190 ; от 08.06.2009 N 855 .

2. "Жер қойнауын пайдалану құқығын алуға конкурстар өткiзу жөнiндегi комиссияны құру туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2005 жылғы 19 тамыздағы N 849 қаулысының күшi жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

2. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 19 августа 2005 года N 849 "Об образовании комиссии по проведению конкурсов на получение права недропользования".
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан