Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2005 жылғы 9 желтоқсандағы N 1228 қаулысына өзгерiстер мен толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 15 наурыздағы N 166 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "2006 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 9 желтоқсандағы N 1228  қаулысына  мынадай өзгерiстер мен толықтыру енгiзiлсiн:
1) 1-тармақта:
"1468225079" деген сандар "1476105147" деген сандармен ауыстырылсын;
"1302870000" деген сандар "1310750068" деген сандармен ауыстырылсын;
"1476210603" деген сандар "1496649824" деген сандармен ауыстырылсын;
"7985524" деген сандар "20544677" деген сандармен ауыстырылсын;
"89200554" деген сандар "76641401" деген сандармен ауыстырылсын;
"2000000" деген сандар "14559153" деген сандармен ауыстырылсын;
2) көрсетiлген қаулыға 1-қосымшада:
1 "Кiрiстер" бөлiмiнде:
"1468225079" деген сандар "1476105147" деген сандармен ауыстырылсын;
1 "Салықтық түсiмдер" санатында:
"1302870000" деген сандар "1310750068" деген сандармен ауыстырылсын;
01 "Табыс салығы" сыныбындағы "603900709" деген сандар "611780777" деген сандармен ауыстырылсын;
1 "Корпорациялық табыс салығы" iшкi сыныбындағы "603900709" деген сандар "611780777" деген сандармен ауыстырылсын;
06 "Қазақстан Республикасының Үкiметi белгiлеген тiзбе бойынша шикiзат секторы ұйымдарының төлем көзiнен ұсталатын, резидент заңды тұлғалардан алынатын корпорациялық табыс салығы" ерекшелiгiндегi "2110960" деген сандар "3933986" деген сандармен ауыстырылсын;
07 "Қазақстан Республикасының Yкiметi белгiлеген тiзбе бойынша шикiзат секторы ұйымдарының төлем көзiнен ұсталатын, резидент емес заңды тұлғалардан алынатын корпорациялық табыс салығы" ерекшелiгiндегi "5000000" деген сандар "11057042" деген сандармен ауыстырылсын;
II "Шығындар" бөлiмiнде:
"1476210603" деген сандар "1496649824" деген сандармен ауыстырылсын;
15 "Ресми трансферттер" функционалдық тобындағы "163766813" деген сандар "184206034" деген сандармен ауыстырылсын;
01 "Ресми трансферттер" iшкi функциясындағы "163766813" деген сандар "184206034" деген сандармен ауыстырылсын;
217 "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi" әкiмшiсi бойынша "163766813" деген сандар "184206034" деген сандармен ауыстырылсын;
066 "Республикалық бюджеттен Ұлттық қорға берiлетiн ресми трансферттер" бағдарламасындағы "10617223" деген сандар "31056444" деген сандармен ауыстырылсын;
101 "Шикiзат секторы ұйымдарынан түсетiн жоспардан тыс түсiмдер есебiнен ресми трансферттер" кiшi бағдарламасындағы "0" деген сан "7880068" деген сандармен ауыстырылсын;

О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 9 декабря 2005 года N 1228
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 марта 2006 года N 166
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 9 декабря 2005 года N 1228 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2006 год" следующие изменения и дополнение:
1) в пункте 1:
цифры "1468225079" заменить цифрами "1476105147";
цифры "1302870000" заменить цифрами "1310750068";
цифры "1476210603" заменить цифрами "1496649824";
цифры "7985524" заменить цифрами "20544677";
цифры "89200554" заменить цифрами "76641401";
цифры "2000000" заменить цифрами "14559153";
2) в приложении 1 к указанному постановлению:
в разделе I "Доходы":
цифры "1468225079" заменить цифрами "1476105147";
в категории 1 "Налоговые поступления":
цифры "1302870000" заменить цифрами "1310750068";
в классе 01 "Подоходный налог" цифры "603900709" заменить цифрами "611780777";
в подклассе 1 "Корпоративный подоходный налог" цифры "603900709" заменить цифрами "611780777";
в специфике 06 "Корпоративный подоходный налог с юридических лиц-резидентов, удерживаемый у источника выплаты организациями сырьевого сектора по перечню, устанавливаемому Правительством Республики Казахстан" цифры "2110960" заменить цифрами "3933986";
в специфике 07 "Корпоративный подоходный налог с юридических лиц-нерезидентов, удерживаемый у источника выплаты организациями сырьевого сектора по перечню, устанавливаемому Правительством Республики Казахстан" цифры "5000000" заменить цифрами "11057042";
в разделе II "Затраты":
цифры "1476210603" заменить цифрами "1496649824";
в функциональной группе 15 "Официальные трансферты" цифры "163766813" заменить цифрами "184206034";
в подфункции 01 "Официальные трансферты" цифры "163766813" заменить цифрами "184206034";
по администратору 217 "Министерство финансов Республики Казахстан" цифры "163766813" заменить цифрами "184206034";
в программе 066 "Официальные трансферты, передаваемые из республиканского бюджета в Национальный фонд" цифры "10617223" заменить цифрами "31056444";
в подпрограмме 101 "Официальные трансферты за счет сверхплановых налоговых поступлений от организаций сырьевого сектора" цифру "0" заменить цифрами "7880068";

102 "Республикалық меншiктегi және тау-кен және өңдеу салаларына жататын мемлекеттiк мүлiктi жекешелендiруден түсетiн жоспардан тыс түсiмдер есебiнен ресми трансферттер" кiшi бағдарламасындағы "0" деген сан "12559153" деген сандармен ауыстырылсын;
III "Операциялық сальдо" бөлiмiндегi "7985524" деген сандар "20544677" деген сандармен ауыстырылсын;
V "Қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо" бөлiмiнде:
"89200554" деген сандар "76641401" деген сандармен ауыстырылсын;
"Мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер" деген жолдағы "2000000" деген сандар "14559153" деген сандармен ауыстырылсын;
6 "Мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер" санатындағы "2000000" деген сандар "14559153" деген сандармен ауыстырылсын;
01 "Мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер" сыныбындағы "2000000" деген сандар "14559153" деген сандармен ауыстырылсын;
1 "Қаржы активтерiн ел iшiнде сатудан түсетiн түсiмдер" iшкi сыныбындағы "2000000" деген сандар "14559153" деген сандармен ауыстырылсын;
01 "Республикалық меншiктегi заңды тұлғалардың қатысу үлестерiн, бағалы қағаздарын сатудан түсетiн түсiмдер" ерекшелiгiнен кейiн мынадай мазмұндағы 03 ерекшелiкпен толықтырылсын:
"03 Республикалық меншiктегi және тау-кен әрi өңдеу салаларына жататын мемлекеттiк мүлiктi жекешелендiруден түсетiн түсiмдер 12559153".
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасы
Премьер - Министрінің
мiндетiн атқарушы

в подпрограмме 102 "Официальные трансферты за счет сверхплановых поступлений от приватизации государственного имущества, находящегося в республиканской собственности и относящегося к горнодобывающей и обрабатывающей отраслям" цифру "0" заменить цифрами "12559153";
в разделе III "Операционное сальдо" цифры "7985524" заменить цифрами "20544677";
в разделе V "Сальдо по операциям с финансовыми активами":
цифры "89200554" заменить цифрами "76641401":
в строке "Поступления от продажи финансовых активов государства" цифры "2000000" заменить цифрами "14559153";
в категории 6 "Поступления от продажи финансовых активов государства" цифры "2000000" заменить цифрами "14559153";
в классе 01 "Поступления от продажи финансовых активов государства" цифры "2000000" заменить цифрами "14559153";
в подклассе 1 "Поступления от продажи финансовых активов внутри страны" цифры "2000000" заменить цифрами "14559153";
после специфики 01 "Поступления от продажи доли участия, ценных бумаг юридических лиц, находящихся в республиканской собственности" дополнить спецификой 03 следующего содержания:
"03 Поступления от приватизации государственного имущества, находящегося в республиканской собственности и относящегося к горнодобывающей и обрабатывающей отраслям 12559153".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Исполняющий обязанности
Премьер-Министра
Республики Казахстан