Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2003 жылғы 21 сәуiрдегi N 376 қаулысына өзгерiстер мен толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 30 наурыздағы N 215 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 1 қыркүйектегі № 727 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 01.09.2015 № 727 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Табиғи монополия субъектiлерiнiң реттелетiн қызметтерiне (тауарларына, жұмыстарына) арналған тарифтердi (бағаларды, алымдар ставкаларын) немесе олардың шектi деңгейлерiн бекiтуге берiлген өтiнiмдердi қарау кезiнде жария тыңдаулар өткiзу ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 21 сәуiрдегi N 376  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2003 ж., N 17, 177-құжат) мынадай өзгерiстер мен толықтыру енгiзiлсiн:
тақырыбындағы және 1-тармақтағы "табиғи монополия" деген сөздер "табиғи монополиялар" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Табиғи монополия субъектiлерiнiң реттелетiн қызметтерiне (тауарларына, жұмыстарына) арналған тарифтердi (бағаларды, алымдар ставкаларын) немесе олардың шектi деңгейлерiн бекiтуге берiлген өтiнiмдердi қарау кезiнде жария тыңдаулар өткiзу ережесiнде:
тақырыбындағы, 2, 3-тармақтардағы және 4-тармақтың 2) тармақшасындағы "табиғи монополия субъектiлерiнiң", "табиғи монополия субъектiлерi" деген сөздер тиiсiнше "табиғи монополиялар субъектiлерiнiң", "табиғи монополиялар субъектiлерi" деген сөздермен ауыстырылсын;
7-тармақта:
"10" деген сандар "он бес" деген сөздермен ауыстырылсын;
"ресми бұқаралық ақпарат құралдарында" деген сөздер "мерзiмдi баспасөз басылымдарында" деген сөздермен ауыстырылсын;
8-тармақта:
1) тармақшада:
"он бес" деген сөздер "отыз" деген сөзбен ауыстырылсын;
"түпкiлiктi" деген сөз алынып тасталсын;
2) тармақшада:
"жетi" деген сөз "он бес" деген сөздермен ауыстырылсын;
"түпкiлiктi" деген сөз алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы 8-2-тармақпен толықтырылсын:
"8-2. Табиғи монополия субъектiсi жария тыңдауларды өткiзу күнi туралы ақпарат жарияланғаннан кейiн жария тыңдауларға қатысушылардың талабы бойынша:
реттелетiн қызметтерге (тауарларға, жұмыстарға) арналған тарифтiк сметалардың, тарифтердiң (бағалардың, алымдар ставкаларының) немесе олардың шектi деңгейлерiнiң жобаларын;
экономикалық жағынан негiзделген есептемелерi бар реттелетiн қызметтерге (тауарларға, жұмыстарға) арналған тарифтердi (бағаларды, алымдар ставкаларын) немесе олардың шектi деңгейлерiн арттыру себептерi туралы ақпаратты ұсынады.";

О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 апреля 2003 года N 376
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 марта 2006 года № 215. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 сентября 2015 года № 727
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 01.09.2015 № 727 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 21 апреля 2003 года N 376 "Об утверждении Правил проведения публичных слушаний при рассмотрении заявок на утверждение тарифов (цен, ставок сборов) или их предельных уровней на регулируемые услуги (товары, работы) субъектов естественной монополии" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., N 17, ст. 177) следующие изменения и дополнение:
в заголовке и пункте 1 слова "естественной монополии" заменить словами "естественных монополий";
в Правилах проведения публичных слушаний при рассмотрении заявок на утверждение тарифов (цен, ставок сборов) или их предельных уровней на регулируемые услуги (товары, работы) субъектов естественной монополии, утвержденных указанным постановлением:
в заголовке, в пунктах 2, 3 и подпункте 2) пункта 4 слова "субъектов естественной монополии" заменить словами "субъектов естественных монополий";
в пункте 7:
цифры "10" заменить словом "пятнадцать";
слова "официальных средствах массовой информации" заменить словами "периодических печатных изданиях";
в пункте 8:
в подпункте 1):
слово "пятнадцать" заменить словом "тридцать";
слово "окончательного" исключить;
в подпункте 2):
слово "семь" заменить словом "пятнадцать";
слово "окончательного" исключить;
дополнить пунктом 8-2 следующего содержания:
"8-2. Субъект естественной монополии после опубликования информации о дате проведения публичных слушаний предоставляет по требованию участников публичных слушаний:
проекты тарифных смет, тарифов (цен, ставок сборов) на регулируемые услуги (товары, работы) или их предельных уровней;
информацию о причинах повышения тарифов (цен, ставок сборов) на регулируемые услуги (товары, работы) или их предельных уровней с экономически обоснованными расчетами.";

13-1-тармақ алынып тасталсын.
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

пункт 13-1 исключить.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан