Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2006 жылғы 15 ақпандағы N 101 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 4 сәуірдегі N 232 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "2006 жылғы астықты мемлекеттiк сатып алу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2006 жылғы 15 ақпандағы N 101  қаулысына  мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
1-тармақтың бiрiншi абзацындағы "11120 (он бiр мың бiр жүз жиырма) теңге баға бойынша республикалық бюджет қаражаты есебiнен 6208382000 (алты миллиард екi жүз сегiз миллион үш жүз сексен екi мың) теңге сомасына 558308 (бес жүз елу сегiз мың үш жүз сегiз)" деген сөздер "12350 (он екi мың үш жүз елу) теңге баға бойынша республикалық бюджет қаражаты есебiнен 6208382000 (алты миллиард екi жүз сегiз миллион үш жүз сексен екi мың) теңге сомасына 502703 (бес жүз екі мың жеті жүз үш)" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi және ресми түрде жариялануға тиiс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 февраля 2006 года N 101
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 апреля 2006 года N 232
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 15 февраля 2006 года N 101 "О государственных закупках зерна в 2006 году" следующее изменение:
в абзаце первом пункта 1 слова "до 558308 (пятьсот пятьдесят восемь тысяч триста восемь) тонн по цене 11120 (одиннадцать тысяч сто двадцать) тенге" заменить словами "до 502703 (пятьсот две тысячи семьсот три) тонн по цене 12350 (двенадцать тысяч триста пятьдесят) тенге".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан