Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң резервiнен қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 7 сәуірдегі N 258 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қазақстан Республикасы Президентiнiң Iс басқармасына Министрлiктер үйi ғимаратының құрылысын аяқтау үшiн 2006 жылға арналған республикалық бюджетте шұғыл шығындарға көзделген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң резервiнен 1 500000000 (бiр миллиард бес жүз миллион) теңге қаражат бөлiнсiн.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi бөлiнген қаражаттың мақсатты пайдаланылуын бақылауды жүзеге асырсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2006 года N 258
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Выделить Управлению делами Президента Республики Казахстан из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2006 год на неотложные затраты, 1500000000 (один миллиард пятьсот миллионов) тенге для завершения
строительства здания Дома Министерств.
2. Министерству финансов Республики Казахстан осуществить контроль за целевым использованием выделенных средств.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан