Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 28 сәуiрдегi N 581 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 21 сәуірдегі N 308 Қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2007.07.20. N 615 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Банкроттық рәсiмдерде төлем жасауға қабiлетi жоқ борышкерлердiң мүлкiн және iстерiн басқару жөнiндегi қызметтi лицензиялау ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2001 жылғы 28 сәуiрдегi N 581  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 2001 ж., N 15, 204-құжат) мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Банкроттық рәсiмдерде төлем жасауға қабiлетi жоқ борышкерлердiң мүлкiн және iстерiн басқару жөнiндегi қызметтi лицензиялау ережесiнде:
3-тармақта "және заңды" деген сөздер алынып тасталсын;
4-тармақтың екiншi абзацында "жеке немесе заңды" деген сөздер алынып тасталсын;
6-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"6. Өтiнiш берушi лицензия алу үшiн мынадай құжаттар ұсынады:
1) белгiленген үлгiдегi өтiнiш;
2) жеке куәлiгiнiң нотариалды куәландырылған көшiрмесi;
3) банкроттық рәсiмдерде төлем жасауға қабiлетi жоқ борышкерлердiң мүлкiн және iстерiн басқару жөнiндегi қызметпен айналысу құқығы үшiн лицензиялық алым (бұдан әрi - лицензиялық алым) төлегенiн растайтын құжат;
4) өтiнiш берушiнiң қойылатын бiлiктiлiк талаптарына сәйкестiгiн растайтын құжаттар:
жоғары заң және экономикалық бiлiмi туралы дипломдарының не банкроттық туралы заңнамаға сәйкес бекiтiлген ережеге сай сырттан қадағалау әкiмшiсi, оңалтуды, конкурстық басқарушы ретiнде одан әрi жұмыс iстеу үшiн дайындықтан өткенiн растайтын бiлiм беру ұйымы берген құжаттың көшiрмелерi;
жұмыс өтiлiн растайтын құжаттардың көшiрмелерi.";
7-тармақтың 1) және 2) тармақшалары мынадай редакцияда жазылсын:
"1) жоғары заң және экономикалық бiлiмiнiң болуы не банкроттық туралы заңнамаға сәйкес бекiтiлген ережеге сай сырттан қадағалау әкiмшiсi, оңалтуды, конкурстық басқарушы ретiнде одан әрi жұмыс iстеу үшiн бiлiм беру ұйымдарында дайындықтан өтуi;
2) экономикалық, қаржы, есеп-талдамалы, бақылау-тексеру немесе құқық салаларында үш жыл жұмыс тәжiрибесiнiң болуы.";
8-тармақ алынып тасталсын;
9-тармақта "бiр ай мерзiмнен кешiктiрмей, ал шағын кәсiпкерлiк субъектiлерi үшiн" деген сөздер алынып тасталсын;
14-тармақта ", заңды тұлға қайта ұйымдастырылса немесе таратылса" деген сөздер алынып тасталсын;
16-тармақтың екiншi абзацында "лицензиядағы" деген сөз "осы лицензияланатын қызмет түрi үшiн қойылатын" деген сөздермен ауыстырылсын;
18-тармақта:
бiрiншi абзац алынып тасталсын;
"Шағын кәсiпкерлiк субъектiсi лицензиясының" деген сөздер "Лицензияның" деген сөзбен ауыстырылсын;
19-тармақ алынып тасталсын;
23-тармақтың екiншi абзацы алынып тасталсын.

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 апреля 2001 года N 581
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 апреля 2006 года N 308. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2007 года N 615 (вводится в действие с 9 августа 2007 года).
Сноска. Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 апреля 2006 года N 308 утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2007 года  N 615  (вводится в действие с 9 августа 2007 года).
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 28 апреля 2001 года N 581 "Об утверждении Правил лицензирования деятельности по управлению имуществом и делами неплатежеспособных должников в процедурах банкротства" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 15, ст. 204) следующие изменения:
в Правилах лицензирования деятельности по управлению имуществом и делами неплатежеспособных должников в процедурах банкротства, утвержденных указанным постановлением:
в пункте 3 слова "и юридическим" исключить;
в абзаце втором пункта 4 слова "физическим или юридическим" исключить;
пункт 6 изложить в следующей редакции:
"6. Для получения лицензии заявитель представляет следующие документы:
1) заявление установленного образца;
2) нотариально заверенную копию удостоверения личности;
3) документ, подтверждающий оплату лицензионного сбора за право занятия деятельностью по управлению имуществом и делами неплатежеспособных должников в процедурах банкротства (далее - лицензионный сбор);
4) документы, подтверждающие соответствие заявителя квалификационным требованиям:
копии дипломов о высшем юридическом и экономическом образовании либо документа, выданного организацией образования, подтверждающего прохождение подготовки для дальнейшей работы в качестве администратора внешнего наблюдения, реабилитационного, конкурсного управляющего в соответствии с правилами, утвержденными в соответствии с законодательством о банкротстве;
копии документов, подтверждающих стаж работы.";
подпункты 1) и 2) пункта 7 изложить в следующей редакции:
"1) иметь высшее юридическое и экономическое образование либо пройти подготовку в организациях образования для дальнейшей работы в качестве администратора внешнего наблюдения, реабилитационного, конкурсного управляющего в соответствии с правилами, утвержденными в соответствии с законодательством о банкротстве;
2) иметь опыт работы в экономической, финансовой, учетно-аналитической, контрольно-ревизионной или правовой сферах в течение трех лет.";
пункт 8 исключить;
в пункте 9 слова "не позднее месячного срока, а для субъектов малого предпринимательства," исключить;
в пункте 14 слова ", реорганизации или ликвидации юридического лица" исключить;
в абзаце втором пункта 16 слова "содержащихся в лицензии" заменить словами "предъявляемых для данного лицензируемого вида деятельности";
в пункте 18:
абзац первый исключить;
слова "субъекта малого предпринимательства" исключить;
пункт 19 исключить;
абзац второй пункта 23 исключить.

2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнiнен бастап он күнтiзбелiк күн өткен соң қолданысқа енгiзіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан