Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 31 қазандағы N 1158 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 25 сәуірдегі N 324 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 27 желтоқсандағы N 1301 Қаулысымен
Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007.12.27.  N 1301  (2008 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Тауарларды, жұмыстарды және көрсетiлетiн қызметтердi мемлекеттiк сатып алуды ұйымдастыру мен жүргiзудiң ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 31 қазандағы N 1158  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 2002 ж., N 37, 390-құжат) мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Тауарларды, жұмыстарды және көрсетiлетiн қызметтердi мемлекеттiк сатып алуды ұйымдастыру мен жүргiзудiң ережесiнде:
29-тармақтың үшiншi абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"Сондай-ақ конкурстық комиссия, егер конкурстық құжаттама талаптарына жауап беретiн екiден кем конкурстық өтiнiм ұсынылса, конкурсты өткiзiлмедi деп таниды.";
39-тармақ алынып тасталсын.
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 октября 2002 года N 1158
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 апреля 2006 года N 324. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2007 года N 1301.
Сноска. Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 апреля 2006 года N 324 утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2007 года  N 1301   (вводится в действие с 1 января 2008 года и подлежит официальному опубликованию).
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 31 октября 2002 года N 1158 "Об утверждении Правил организации и проведения государственных закупок товаров, работ и услуг" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 37, ст. 390) следующие изменения:
в Правилах организации и проведения государственных закупок товаров, работ и услуг, утвержденных указанным постановлением:
абзац третий пункта 29 изложить в следующей редакции:
"Конкурсная комиссия также признает конкурс несостоявшимся, если представлено менее двух конкурсных заявок, отвечающих требованиям конкурсной документации.";
пункт 39 исключить.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан