"Қазына" орнықты даму қоры" акционерлiк қоғамы директорлар кеңесiнiң құрамы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 2 мамырдағы N 347 Қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2008 жылғы 12 қарашадағы N 1048 Қаулысымен.
Ескерту. Қаулының күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 12 қарашадағы N 1048 Қаулысымен.
"Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2006 жылғы 16 наурыздағы N 65 Жарлығын iске асыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2006 жылғы 15 сәуiрдегi N 286 қаулысын iске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлiгi:
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру комитетiмен бiрлесiп, заңнамада белгiленген тәртiппен қосымшаға сәйкес құрамда "Қазына" орнықты даму қоры" акционерлiк қоғамының директорлар кеңесiн сайлауды қамтамасыз етсiн;
екi ай мерзiмде үшiншi тәуелсiз директордың кандидатурасы бойынша ұсыныс енгiзсiн.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2006 жылғы 2 мамырдағы
N 347 қаулысына
қосымша
"Қазына" орнықты даму қоры" акционерлiк қоғамы
директорлар кеңесiнiң құрамы
Школьник               - Қазақстан Республикасының Индустрия және
Владимир Сергеевич       сауда министрі
Сұлтанов               - Қазақстан Республикасының Экономика және
Бақыт Тұрлыханұлы        бюджеттік жоспарлау министрі
Жәмішев                - Қазақстан Республикасының Қаржы министрі
Болат Бидахметұлы
Дунаев                 - "Қазына" орнықты даму қоры" акционерлік
Арман Ғалиасқарұлы       қоғамы басқармасының төрағасы
Мирчев                 - тәуелсiз директор
Александр Васильевич
Ертілесова             - Қазақстан Республикасы
Жаннат Жұрғалиқызы       Премьер-Министрінің
штаттан тыс кеңесшісі
Михаэль Ноймайр        - тәуелсіз директор
Марк Лоранс Хольцман   - тәуелсіз директор
Ульф Вокурка           - тәуелсіз директор
Ескерту. Құрамға өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2006.09.14
N 865 , 2007.02.03 N 80 , 2007.03.26 N 229 , 2007.09.12 N 797 ,
2007.09.24 N 829 , 2008.03.28 N 298 , 2008.09.08 N 826 Қаулыларымен.

О составе Совета директоров акционерного общества "Фонд устойчивого развития "Қазына"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 мая 2006 года N 347. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 12 ноября 2008 года N 1048.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 12.11.2008 N 1048 .
В целях реализации постановления Правительства Республики Казахстан от 15 апреля 2006 года N 286 "О мерах по реализации Указа Президента Республики Казахстан от 16 марта 2006 года N 65" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Министерству индустрии и торговли Республики Казахстан:
совместно с Комитетом государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить избрание Совета директоров акционерного общества "Фонд устойчивого развития "Қазына" в составе согласно приложению;
в двухмесячный срок внести предложение по кандидатуре третьего независимого директора.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 2 мая 2006 года N 347
Сноска. Приложение с изменениями, внесенными постановлениями Правительства РК от 14.09.2006 N 865 ; от 03.02.2007 N 80 ; от 26.03.2007 N 229 ; от 12.09.2007 N 797 ; от 24.09.2007 года N 829 ; от 28.03.2008 N 298 ; от 08.09.2008 N 826 .
Состав Совета директоров
акционерного общества "Фонд устойчивого развития "Қазына"
Школьник             - Министр индустрии и торговли
Владимир Сергеевич     Республики Казахстан
Султанов             - Министр экономики и бюджетного
Бахыт Турлыханович     планирования Республики Казахстан
Жамишев              - Министр финансов Республики Казахстан
Болат Бидахметович
Дунаев               - председатель правления акционерного
Арман Галиаскарович    общества "Фонд устойчивого развития "Қазына"
Мирчев Александр     - независимый директор
Васильевич
Ертлесова            - внештатный советник Премьер-Министра
Жаннат Джургалиевна    Республики Казахстан
Михаэль Ноймайр      - независимый директор
Марк Лоранс Хольцман - независимый директор
Ульф Вокурка         - независимый директор.