Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң кейбiр республикалық мемлекеттiк кәсiпорындарын коммуналдық меншiкке беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 10 мамырдағы N 378 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. Қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң республикалық мемлекеттiк кәсiпорындары (бұдан әрi - кәсiпорындар) заңнамада белгiленген тәртiппен мүлiктiк кешен ретiнде коммуналдық меншiкке берiлсiн.
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгi Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру комитетiмен және тиiстi облыстардың әкiмдерiмен бiрлесiп, заңнамада белгiленген тәртiппен кәсiпорындарды қабылдау-беру бойынша қажеттi ұйымдастыру iс-шараларын жүзеге асырсын.
3. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
1) күші жойылды - ҚР Үкіметінің 05.08.2013 № 796 қаулысымен;
2) "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң кейбiр мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 6 сәуiрдегi N 310  қаулысында  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2005 ж., N 14, 168-құжат):
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң қарамағындағы ұйымдардың тiзбесiнде:
"Республикалық мемлекеттiк кәсiпорындар" деген 1-бөлiмде:
реттiк нөмiрлерi 15, 18, 21, 22, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 37, 38, 40, 41, 43 және 45-жолдар алынып тасталсын.
Ескерту. 3-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 05.08.2013 № 796 қаулысымен.
4. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің

О передаче некоторых республиканских государственных предприятий Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в коммунальную собственность
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 мая 2006 года N 378
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Передать в установленном законодательством порядке в коммунальную собственность республиканские государственные предприятия Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан (далее - предприятия) согласно приложению как имущественные комплексы.
2. Министерству сельского хозяйства Республики Казахстан совместно с Комитетом государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан и акимами соответствующих областей в установленном законодательством порядке осуществить необходимые организационные мероприятия по приему-передаче предприятий.
3. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1) утратил силу постановлением Правительства РК от 05.08.2013 № 796;
2) в  постановлении Правительства Республики Казахстан от 6 апреля 2005 года N 310 "Некоторые вопросы Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., N 14, ст. 168):
в Перечне организаций, находящихся в ведении Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
в разделе 1. "Республиканские государственные предприятия":
строки, порядковые номера 15, 18, 21, 22, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 37, 38, 40, 41, 43 и 45, исключить.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан

2006 жылғы 10 мамырдағы
N 378 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің
тиісті облыстардың коммуналдық меншігіне берілетін
кәсіпорындарының тізбесі
Р/с
N
Коммуналдық меншікке берілетін кәсіпорындардың атауы
Коммуналдық меншігіне кәсіпорындар берілетін облыстардың атауы
1
2
3
1
"Жамбыл ауыл шаруашылығы тәжірибе станциясы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Жамбыл
2
"Львов" ауыл шаруашылығы тәжірибе станциясы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Қостанай
3
"Степноишим" ауыл шаруашылығы тәжірибе станциясы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Солтүстік Қазақстан
4
"Торғай ауыл шаруашылығы тәжірибе станциясы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Ақмола
5
"Дәнді дақылдар тәжірибе шаруашылығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Ақмола
6
"Каменский" мемлекеттік мал тұқымын асылдандыру зауыты" республикалық мемлекеттік кәсіпорны
Алматы
7
"Мыңбаев атындағы тәжірибе шаруашылығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Алматы
8
"Жеміс-жидек дақылдары тәжірибе шаруашылығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Алматы
9
"Бірінші мамыр тәжірибе шаруашылығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Алматы
10
"Шығыс Қазақстан тәжірибе шаруашылығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Шығыс Қазақстан
11
"Зырян тәжірибе шаруашылығы" республикалық мемлекеттік кәсіпорны
Шығыс Қазақстан
12
"Майлы дақылдар тәжірибе шаруашылығы" республикалық мемлекеттік кәсіпорны
Шығыс Қазақстан
13
"Қарауылтөбе тәжірибе шаруашылығы" республикалық мемлекеттік кәсіпорны
Қызылорда
14
"Тұқым шаруашылығы жөніндегі тәжірибе шаруашылығы" республикалық
мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Оңтүстік Қазақстан
15
"Келес" тәжірибе шаруашылығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Оңтүстік Қазақстан
16
"К.Қонысбаев атындағы тәжірибе шаруашылығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Оңтүстік Қазақстан
17
"Алтын төбе" тәжірибе шаруашылығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Оңтүстік Қазақстан
18
"Сарыағаш" тәжірибе шаруашылығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Оңтүстік Қазақстан
19
"Ертіс" тәжірибе шаруашылығы" республикалық мемлекеттік кәсіпорны
Павлодар

от 10 мая 2006 года
N 378
Перечень предприятий Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан, передаваемых в коммунальную
собственность соответствующих областей
N
Наименование предприятий,
передаваемых в коммунальную собственность
Наименование областей, в коммунальную собственность которых передаются предприятия
1
2
3
1
Республиканское государственное казенное предприятие "Жамбылская сельскохозяйственная опытная станция"
Жамбылская
2
Республиканское государственное казенное предприятие "Львовская сельскохозяйственная опытная станция"
Костанайская
3
Республиканское государственное казенное предприятие "Степноишимская сельскохозяйственная опытная станция"
Северо-Казахстанская
4
Республиканское государственное казенное предприятие "Торгайская сельскохозяйственная опытная станция"
Акмолинская
5
Республиканское государственное казенное предприятие "Опытное хозяйство зерновых культур"
Акмолинская
6
Республиканское государственное предприятие "Государственный племенной завод "Каменский"
Алматинская
7
Республиканское государственное казенное предприятие "Опытное хозяйство имени Мынбаева"
Алматинская
8
Республиканское государственное казенное предприятие "Опытное хозяйство плодово-ягодных культур"
Алматинская
9
Республиканское государственное казенное предприятие "Первомайское опытное хозяйство"
Алматинская
10
Республиканское государственное казенное предприятие "Восточно-Казахстанское опытное хозяйство"
Восточно-Казахстанская
11
Республиканское государственное предприятие "Зыряновское опытное хозяйство"
Восточно-Казахстанская
12
Республиканское государственное предприятие "Опытное хозяйство масличных культур"
Восточно-Казахстанская
13
Республиканское государственное казенное предприятие "Караултюбинское опытное хозяйство"
Кызылординская
14
Республиканское государственное казенное предприятие "Опытное хозяйство по семеноводству"
Южно-Казахстанская
15
Республиканское государственное казенное предприятие "Опытное хозяйство "Келесский"
Южно-Казахстанская
16
Республиканское государственное казенное предприятие "Опытное хозяйство им. К. Конысбаева"
Южно-Казахстанская
17
Республиканское государственное казенное предприятие "Опытное хозяйство "Алтынтюбинский"
Южно-Казахстанская
18
Республиканское государственное   казенное предприятие "Опытное хозяйство "Сарыагашский"
Южно-Казахстанская
19
Республиканское государственное предприятие "Опытное хозяйство "Иртышское"
Павлодарская