Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2005 жылғы 14 сәуiрдегi N 355 қаулысына толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 25 мамырдағы N 453 Қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2012 жылғы 19 қаңтардағы № 133 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2012.01.19 № 133 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
Отандық мұнай-газ машиналарын жасауды дамыту және мұнай-газ бен мұнай-химия салалары үшiн бәсекеге қабiлеттi өнiм өндiру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. "Қазақстан Республикасының кеден заңнамасына сәйкес айқындалған, "Еркiн қойма" кеден режимi қолданылатын аумақта өндiрiлген және Қазақстан Республикасы кеден аумағының қалған бөлiгiне сатылатын, сату бойынша айналымдар қосылған құн салығынан босатылатын қазақстандық тауарлардың тiзбесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 14 сәуiрдегi N 355  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2005 ж., N 16, 193-құжат) мынадай толықтырулар енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасының кеден заңнамасына сәйкес айқындалған, "Еркiн қойма" кеден режимi қолданылатын аумақта өндiрiлген және Қазақстан Республикасы кеден аумағының қалған бөлiгiне сатылатын, сату бойынша айналымдар қосылған құн салығынан босатылатын қазақстандық тауарлардың тiзбесi:
мынадай мазмұндағы реттiк нөмiрлерi 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35-жолдармен толықтырылсын:
"28.  Сыйымдылығы 300 литрден астам,    7309 00 100 0   2821 11
қапталған немесе термооқшаулағышы 7309 00 300 0   2821 12.30
бар немесе оларсыз, бiрақ         7309 00 590 0   2821 11
механикалық немесе жылу техникалық
жабдығы жоқ кез келген (сығылған
немесе сұйылтылған газдан басқа)
заттарға арналған қара металдардан
жасалған резервуарлар, цистерналар,
бактар және осыған ұқсас
сыйымдылықтар
29.   Басқа да сыйымдылығы 1000 литр    7311 00 990 0   2821 30
немесе одан астам сығылған немесе
сұйылтылған газға арналған қара
металдардан жасалған сыйымдылықтар
30.   Кеме жабдықтарына арналмаған буды  8402 20 000 9  2830 11
қатты ысытқышы бар су қазандары;   8402 90 000 9  2830 13
кеме жабдықтарына арналмаған бу
және буды қатты ысытқышы бар
қазандардың бөлiктерi
31.   8402 немесе 8403 тауар
позициясының қазандарымен бiрге    8404 10 000 0  2830 12
пайдалануға арналған қосалқы       8404 90 000 0  2830 12
жабдық (мысалы, экономайзерлер,
буды қатты ысытқыштар, күйе
кетiргiштер, газ рекуператорлары)

О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 апреля 2005 года N 355
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 мая 2006 года N 453. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 января 2012 года № 133.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 19.01.2012 № 133 (вводится в действие с 01.01.2012).
В целях развития отечественного нефтегазового машиностроения и создания конкурентоспособной продукции для нефтегазовой и нефтехимической отраслей Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 14 апреля 2005 года N 355 "Об утверждении перечня казахстанских товаров, определенных в соответствии с таможенным законодательством Республики Казахстан, произведенных на территории, на которой действует таможенный режим "Свободный склад", и реализуемых на остальную часть таможенной территории Республики Казахстан, обороты по реализации которых освобождаются от налога на добавленную стоимость" (САПП Республики Казахстан, 2005 год, N 16, ст. 193) следующие дополнения:
перечень казахстанских товаров, определенных в соответствии с таможенным законодательством Республики Казахстан, произведенных на территории, на которой действует таможенный режим "Свободный склад", и реализуемых на остальную часть таможенной территории Республики Казахстан, обороты по реализации которых освобождаются от налога на добавленную стоимость, утвержденный указанным постановлением:
дополнить строками, порядковые номера 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, следующего содержания:
"28.   Резервуары, цистерны, баки и     7309 00 100 0    2821 11
аналогичные емкости из черных    7309 00 300 0    2821 12.30
металлов для любых веществ       7309 00 590 0    2821 11
(кроме сжатого или сжиженного
газа) вместимостью более 300
л, с облицовкой или
термоизоляцией или без них,
но без механического или
теплотехнического оборудования
29.    Емкости для сжатого или          7311 00 990 0    2821 30
сжиженного газа из черных
металлов, прочие, вместимостью
1000 л или более
30.    Водяные котлы с пароперегре-     8402 20 000 9    2830 11
вателем, не для судового         8402 90 000 9    2830 13
оборудования; части котлов
паровых и с пароперегревателем,
не для судового оборудования
31.    Вспомогательное оборудование     8404 10 000 0    2830 12
для использования с котлами      8404 90 000 0    2830 12
товарной позиции 8402 или 8403
(например, экономайзеры,
пароперегреватели, сажеуда-
лители, газовые рекуператоры)

32.   Тұрмыстық мақсаттарда              8419 40 000 9  2924 11
пайдаланылатын машиналар мен       8419 50 900 0  2923 11
жабдықтарды қоспағанда,            8419 89 989 0  2924 40
материалдарды қыздыру, пiсiру,     8419 90 800 9  2923 30
қуыру, дистилдеу, ректификациялау,
стерильдеу, пастерлеу, булау,
кептiру, буын шығару, сұйылту
немесе салқындату сияқты температура
өзгертiлетiн процесте өңдеуге
арналған машиналар, электрмен немесе
электрсiз қыздырылатын өнеркәсiптiк
немесе зертханалық жабдық
(85 14 тауар позициясының пештерiн,
камераларын және басқа жабдығын
қоспағанда)
33.   Басқа да бұрғылау немесе өткiн     8430 41 000 0  2956 25
машиналары                         8430 49 000 0  2956 25
34.   Жер асты жұмыстарына арналмаған    8430 50 000 9  2956 25
басқа да машиналар және өздiгiнен
жүретiн тетiктер
35.   8430 41 немесе 8430 49 қосалқы     8431 43 000 0  2956 26
позициясының бұрғылау немесе
өткін машиналарының бөлiктері                            ".
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

32.    Машины, оборудование промыш-     8419 40 000 9    2924 11
ленное или лабораторное с        8419 50 900 0    2923 11
электрическим или неэлектри-     8419 89 989 0    2924 40
ческим нагревом (исключая        8419 90 800 9    2923 30
печи, камеры и другое обо-
рудование товарной позиции
8514) для обработки материалов
в процессе, с изменением
температуры, таком как нагрев,
варка, жарение, дистилляция,
ректификация, стерилизация,
пастеризация, пропаривание,
сушка, выпаривание, конден-
сирование или охлаждение, за
исключением машин и оборудо-
вания, используемых в бытовых
целях
33.    Бурильные или проходческие       8430 41 000 0    2956 25
машины прочие                    8430 49 000 0    2956 25
34.    Машины и механизмы самоходные    8430 50 000 9    2956 25
прочие, не для подземных работ
35.    Части, бурильных или             8431 43 000 0    2956 26
проходческих машин субпозиции
8430 41 или 8430 49                                        ".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан