Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 28 желтоқсандағы N 2005 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 2 маусымдағы N 498 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 8 маусымдағы № 353 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 08.06.2017 № 353 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. "Шетелдiк ұйымдардың алдындағы берешектердiң проблемасын шешу жөнiндегi қосымша шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 28 желтоқсандағы N 2005 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1999 ж., N 58, 572-құжат) мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
1) 1-тармақта:
Шетелдiк ұйымдардың алдындағы берешек мәселелерi жөнiндегi ведомствоаралық комиссияның құрамына мыналар енгiзiлсiн:
Палымбетов - Қазақстан Республикасының
Болат Әбiлқасымұлы Экономика және бюджеттiк
жоспарлау вице-министрi,
төрағаның орынбасары
Смайылов - Қазақстан Республикасының
Әлихан Асханұлы Қаржы вице-министрi,
төрағаның орынбасары
Баталов - Қазақстан Республикасының
Асқар Болатұлы Индустрия және сауда
вице-министрi
Бектұров - Қазақстан Республикасының
Азат Ғаббасұлы Көлiк және коммуникация
вице-министрi
Жошыбаев - Қазақстан Республикасы
Рәпiл Сейiтханұлы Сыртқы iстер министрiнiң
орынбасары
Исабеков - Қазақстан Республикасы
Тимур Шамсатұлы Әдiлет министрлiгiнiң
Халықаралық құқық, мемлекеттiң
мүлiктiк құқықтарын қорғау,
шарттар, наразылық-талап арыз
жұмысы департаментiнiң
директоры, хатшы
көрсетiлген құрамнан Коржова Наталья Артемовна, Әрiпханов Айдар Әбдiразақұлы, Исекешев Әсет Өрентайұлы, Мұсайбеков Сәкен Жүнiсбекұлы, Зверьков Вадим Павлович, Бекбосынов Сабыржан Мәдиұлы шығарылсын;
2) көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Шетелдiк ұйымдардың алдындағы берешек мәселелерi жөнiндегi ведомствоаралык комиссия туралы ережеде:
2-бөлiмнiң төртiншi абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"берешектердi өтеу тетiгi жөнiнде ұсыныстар мен ұсынымдарды пысықтау.";
5-бөлiмнiң бесiншi абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"Ведомствоаралық комиссияның отырыстарын өткiзудiң нәтижелерi бойынша оның барлық мүшелерi мiндеттi түрде қол қоятын хаттама жасалады.".
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 1999 года N 2005
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 июня 2006 года N 498. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 8 июня 2017 года № 353
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 08.06.2017 № 353 (вводится в действие со дня его подписания и подлежит официальному опубликованию).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 1999 года N 2005 "О дополнительных мерах по решению проблемы задолженности перед иностранными организациями" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 58, ст. 572) следующие изменения:
1) в пункте 1:
ввести в состав Межведомственной комиссии по вопросам задолженности перед иностранными организациями:
Палымбетова - вице-министра экономики и бюджетного планирования
Болата Абылкасымовича Республики Казахстан, заместителем председателя
Смаилова - вице-министра финансов Республики Казахстан,
Алихана Асхановича заместителем председателя
Баталова - вице-министра индустрии и торговли
Аскара Булатовича Республики Казахстан
Бектурова - вице-министра транспорта и коммуникаций
Азата Габбасовича Республики Казахстан
Жошыбаева - заместителя Министра иностранных дел
Рапиля Сеитхановича Республики Казахстан
Исабекова - директора Департамента международного права,
Тимура Шамсатовича защиты имущественных прав государства,
договоров и претензионно-исковой работы
Министерства юстиции Республики Казахстан,
секретарем
вывести из указанного состава Коржову Наталью Артемовну; Арифханова Айдара Абдразаховича, Исекешева Асета Орентаевича, Мусайбекова Сакена Жунусбековича, Зверькова Вадима Павловича, Бекбосунова Сабыржана Мадиевича;
2) в Положении о Межведомственной комиссии по вопросам задолженности перед иностранными организациями, утвержденном указанным постановлением:
абзац четвертый раздела 2 изложить в следующей редакции:
"выработка предложений и рекомендаций по механизму погашения задолженностей.";
абзац пятый раздела 5 изложить в следующей редакции:
"По результатам проведения заседаний Межведомственной комиссии составляется протокол, подписываемый в обязательном порядке всеми ее членами.".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан