Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне толықтырулар мен өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 13 маусымдағы N 544 Қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай толықтырулар мен өзгерiстер енгiзiлсiн:
1) күші жойылды - ҚР Үкіметінің 05.08.2013 № 796 қаулысымен;
2) Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 19.08.2022 № 581 қаулысымен.
3) "Кейбiр республикалық мемлекеттiк кәсiпорындарды Алматы қаласының коммуналдық меншiгiне беру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2006 жылғы 29 наурыздағы N 211 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 2006 ж., N 10, 99-құжат):
тақырыбында "республикалық мемлекеттiк кәсiпорындарды" деген сөздер "объектiлердi республикалық меншiктен" деген сөздермен ауыстырылсын;
1-тармақта "және Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым министрлiгiнiң "Республикалық қосымша бiлiм беру оқу-әдiстемелiк орталығы" республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсiпорны мүлiктiк кешендер ретiнде" деген сөздер "мүлiктiк кешен ретiнде және Алматы қаласы, Достық даңғылы, 114 мекен-жайында орналасқан Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым министрлiгi "Республикалық қосымша бiлiм беру оқу-әдiстемелiк орталығы" республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсiпорнының ғимараты" деген сөздермен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы 1-1-тармақпен толықтырылсын:
"1-1. Алматы қаласы әкiмiнiң республикалық меншiктен Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым министрлiгi "Республикалық қосымша бiлiм беру оқу-әдiстемелiк орталығы" республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсiпорнының теңгерiмiнен Алматы қаласы, Достық даңғылы, 114 мекен-жайында орналасқан ғимаратты және қосымшаға сәйкес мүлiктi Алматы қаласының коммуналдық меншiгiне беру туралы ұсынысы қабылдансын.";
2-тармақта "осы қаулының 1-тармағында көрсетiлген кәсiпорындарды" деген сөздер "осы қаулының 1 және 1-1-тармақтарында көрсетiлген объектiлердi" деген сөздермен ауыстырылсын;
осы қаулыға қосымшаға сәйкес қосымшамен толықтырылсын.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - ҚР Үкіметінің 05.08.2013 № 796; 19.08.2022 № 581 қаулыларымен.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2006 жылғы 13 маусымдағы
N 544 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2006 жылғы 29 наурыздағы
N 211 қаулысына
қосымша
Республикалық меншiктен Қазақстан Республикасы Бiлiм және
ғылым министрлiгiнiң "Республикалық қосымша бiлiм беру
оқу-әдiстемелiк орталығы" республикалық мемлекеттiк
қазыналық кәсiпорнының теңгерiмiнен Алматы қаласының
коммуналдық меншiгiне берiлетiн мүлiктiң
тiзбесi
Р/с
N
Мүліктің атауы
Мүкәммалдық
нөмірі
Өлшем
бірлігі
Саны
1
2
3
4
5
1
Қызыл кресло
ОС-163312
дана
37
2
Күрес кілеміне арналған жапқыш

О внесении дополнений и изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 июня 2006 года N 544.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие дополнения и изменения:
1) утратил силу постановлением Правительства РК от 05.08.2013 № 796;
2) утратил силу постановлением Правительства РК от 19.08.2022 № 581.
3) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 29 марта 2006 года N 211 "О передаче некоторых республиканских государственных предприятий в коммунальную собственность города Алматы" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., N 10, ст. 99):
в заголовке слова "республиканских государственных предприятий" заменить словами "объектов из республиканской собственности";
в пункте 1 слова "и Республиканское государственное казенное предприятие "Республиканский учебно-методический центр дополнительного образования" Министерства образования и науки Республики Казахстан как имущественные комплексы" заменить словами "как имущественный комплекс и здание, расположенное по адресу: город Алматы, проспект Достык, 114, Республиканского государственного казенного предприятия "Республиканский учебно-методический центр дополнительного образования" Министерства образования и науки Республики Казахстан";
дополнить пунктом 1-1 следующего содержания:
"1-1. Принять предложение акима города Алматы о передаче в коммунальную собственность города Алматы из республиканской собственности с баланса Республиканского государственного казенного предприятия "Республиканский учебно-методический центр дополнительного образования" Министерства образования и науки Республики Казахстан здания, расположенного по адресу: город Алматы, проспект Достык, 114, и имущества согласно приложению.";
в пункте 2 слова "в пункте 1 настоящего постановления предприятий" заменить словами "в пунктах 1 и 1-1 настоящего постановления объектов";
дополнить приложением согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 13 июня 2006 года N 544
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 марта 2006 года N 211
Перечень
имущества, передаваемого из республиканской собственности с баланса
Республиканского государственного казенного предприятия
"Республиканский учебно-методический центр дополнительного
образования" Министерства образовании и науки Республики Казахстан
в коммунальную собственность города Алматы
N
п/п
Наименование имущества
Инвентарный
номер
Единица
измерения
Коли-
чество
1
2
3
4
5
1.
Кресло красное
ОС-163312
штука
37
2.
Покрытие для борцовского ковра