Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2006 жылғы 6 қаңтардағы N 6 қаулысына толықтырулар мен өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 27 маусымдағы N 580 Қаулысы
"2006 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 22 қарашадағы  Заңын  iске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Yкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. "Ауыл шаруашылығы тауарын өндiрушiлерге 2006 жылғы көктемгi егiс және егiн жинау жұмыстарын жүргiзу үшiн дизель отынын сатып алуға субсидиялар төлеу ережесiн және Ауыл шаруашылығы тауарын өндiрушiлердi 2006 жылғы көктемгi егiс және егiн жинау жұмыстарын жүргiзуге арналған дизель отынымен қамтамасыз ету ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2006 жылғы 6 қаңтардағы N 6  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 2006 ж., N 1, 5-құжат) мынадай толықтырулар мен өзгерiстер енгiзiлсiн:
1) көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Ауыл шаруашылығы тауарларын өндiрушiлерге 2006 жылдың көктемгi егiс және егiн жинау жұмыстарын жүргiзу үшiн дизель отынын сатып алуға субсидия төлеу ережесiнде:
2-тармақта:
"2006 жылдың" деген сөздерден кейiн "күздiк дақылдарын өсiру," деген сөздермен толықтырылсын;
6-тармақ "және ауыл шаруашылығы дақылдарының түрлерi бойынша 1 гектарға арналған субсидияның нормасын анықтайды" деген сөздермен толықтырылсын;
10-тармақта:
бiрiншi абзацта "аяқталғаннан кейiн" деген сөздерден кейiн ", ал күздiк дақылдар жөнiнде нақты өскiн бойынша" деген сөздермен толықтырылсын;
үшiншi абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жер учаскесiне құқық белгiлейтiн құжаттың көшiрмесi";
жетiншi абзац алынып тасталсын;
12-тармақта "екi апта мерзiмде" деген сөздерден кейiн "күздiк дақылдарды қоса алғанда," деген сөздермен толықтырылсын;
13-тармақта "тiзiмiне енгiзудi" деген сөздерден кейiн "күздiк дақылдарды қоса алғанда," деген сөздермен толықтырылсын;
14-тармақта "қабылдау жүргiзiлгеннен кейiн" деген сөздерден кейiн "күздік дақылдарды қоса алғанда," деген сөздермен толықтырылсын;
2) көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Ауыл шаруашылығы тауарларын өндiрушiлердi 2006 жылдың көктемгi егiс және егiн жинау жұмыстарын жүргiзуге арналған дизель отынымен қамтамасыз ету ережесiнде:
5-тармақтың төртiншi абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жер учаскесiне құқық белгiлейтiн құжаттың көшiрмесi";
көрсетiлген қаулыға 1 және 3-қосымшалар осы қаулыға қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгi осы қаулыдан туындайтын қажеттi шараларды қабылдасын.

О внесении дополнений и изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 января 2006 года N 6
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 июня 2006 года N 580
В целях реализации  Закона  Республики Казахстан от 22 ноября 2005 года "О республиканском бюджете на 2006 год" Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 6 января 2006 года N 6 "Об утверждении Правил выплаты субсидий сельскохозяйственным товаропроизводителям на приобретение дизельного топлива для проведения весенне-полевых и уборочных работ 2006 года и Правил обеспечения сельскохозяйственных товаропроизводителей дизельным топливом на проведение весенне-полевых и уборочных работ 2006 года" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., N 1, ст. 5) следующие дополнения и изменения:
1) в  Правилах  выплаты субсидий сельскохозяйственным товаропроизводителям на приобретение дизельного топлива для проведения весенне-полевых и уборочных работ 2006 года, утвержденных указанным постановлением:
в пункте 2:
после слов "(далее - сельхозтоваропроизводителям) для" дополнить словами "возделывания озимых,";
пункт 6 дополнить словами ", и определяет норму субсидий на 1 гектар по видам сельскохозяйственных культур.";
в пункте 10:
в абзаце первом после слов "весенне-полевых работ" дополнить словами ", а по озимым культурам по фактическим всходам";
абзац третий изложить в следующей редакции:
"копию правоустанавливающего документа на земельный участок в соответствии с законодательством Республики Казахстан";
абзац седьмой исключить;
в пункте 12 после слов "проводит приемку посевов" дополнить словами ", включая озимые культуры,";
в пункте 13 после слов "акту приемки посевов" дополнить словами ", включая озимые культуры";
в пункте 14 после слов "последней приемки посевов" дополнить словами ", включая озимые культуры,";
2) в  Правилах  обеспечения сельскохозяйственных товаропроизводителей дизельным топливом на проведение весенне-полевых и уборочных работ 2006 года, утвержденных указанным постановлением:
абзац четвертый пункта 5 изложить в следующей редакции:
"копию правоустанавливающего документа на земельный участок в соответствии с законодательством Республики Казахстан";
приложения 1 и 3 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложениям к настоящему постановлению.
2. Министерству сельского хозяйства Республики Казахстан принять необходимые меры, вытекающие из настоящего постановления.

3. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнiнен бастап он күнтiзбелiк күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2006 жылғы 27 маусымдағы
N 580 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2006 жылғы 6 қаңтардағы
N 6 қаулысына
1-қосымша
__________ ауданының
ведомствоаралық комиссиясына
2006 жылы ауыл шаруашылығы жұмыстарын жүргiзуге
сатып алынған дизель отыны үшiн субсидия алуға өтiнiм
1. _______________________________________ негiзiнде әрекет ететiн
(құрылтай құжаты)
__________________________________________________________________
(Ауыл шаруашылығы тауарын өндiрушi)
атынан бiрiншi басшы _____________________________________________
(T.А.Ә., лауазымы)
осы арқылы көктемгi егiс жұмыстарын жүргiзуге сатып алынған және пайдаланылған әрi күзгi дала жұмыстарын жүргiзуге қажеттi тонна мөлшерiндегi дизель отынына субсидия бөлу туралы мәлiмдейдi.
Сатып алынған және сатып алынатын дизель отыны ауыл шаруашылығы өнiмiн өндiру үшiн ғана пайдаланылады.
2. Пайдалану мақсатының қысқаша сипаттамасы: _____________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
3. Өтiнiмге мыналар қоса берiледi:
заңды тұлғаны тiркеу туралы құжаттың көшiрмесi (жеке тұлғалар үшiн әкiмнiң шаруа қожалығын құруға арналған шешiмнiң көшiрмесi)
Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жер учаскесiне құқық белгiлейтiн құжаттың көшiрмесi;
Қазақстан Республикасы салық төлеушiсi куәлiгiнiң көшiрмесi;
статистикалық картаның көшiрмесi;
дизель отынын жеткiзу шарты, шот-фактура, төлем құжаттары, тауар-көлiк жүкқұжаты және басқа да растайтын құжаттар;
банктiк деректемелер.
Ауыл шаруашылығы тауарын
өндiрушiнiң заңды мекен-жайы және
банктiк деректемелерi:           _______________________
(Т.А.Ә., қолы, мөр)
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2006 жылғы 27 маусымдағы
N 580 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2006 жылғы 6 қаңтардағы
N 6 қаулысына
3-қосымша
"Бекiтемiн"
аудан әкiмi
____________________
(Т.А.Ә. қолы, мөрi)
2006 жылғы "___"_____
Субсидия алатын ауыл шаруашылығы тауарларын өндiрушілердiң
жиынтық тізiмi
Р/с
N
Шаруа-
шылық-
тардың
атауы
Күздiк
дақылдар-
ды қоса
алғанда
ВАК актiсiмен
қабыл-
данған
егiс
алаңы, га
Дақыл-
дардың
түрлерi
бойынша
1 га-ға
дизель
отыны
шығысының
нормативі, кг/га
Күздiк
дақылдарды
өсiру,
көктемгi
егiс және
егiн жинау
жұмыстарын
жүргiзу үшiн
қажеттілігi,
тонна,
(3-бағ. х
4-бағ.)
1 гектарға
арналған
субсидияның
нормасы,*
теңге
Төленуге
тиiс
cубсидия-
ның
көлемi,
теңге
(3-бағ. х
6-бағ.)
1
2
3
4
5
6
7
* - ауыл шаруашылығы дақылдарының түрлерi бойынша 1 гектарға арналған субсидияның нормасын облыс әкiмi белгiлейдi
BAК төрағасы _____________    аудан әкiмiнiң ауыл шаруашылығы бөлiмi
(қолы, Т.А.Ә.)   _____________________________________
ВАК мүшелерi ______________         (қолы, Т.А.Ә.)
(қолы, Т.А.Ә.)
______________
(қолы, Т.А.Ә.)              M.О.

3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 27 июня 2006 года N 580
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 6 января 2006 года N 6
Межведомственной комиссии
_________________ района
Заявка
на получение субсидий за приобретенное дизельное топливо на
проведение сельскохозяйственных работ 2006 года
1. _____________________________________ действующий на основании
(Сельхозтоваропроизводитель)
______________________________________________________________________
(учредительный документ)
в лице первого руководителя __________________________________________
(Ф.И.О., должность)
настоящим заявляет о выделении субсидий за приобретенное и использованное дизельное топливо на проведение весенне-полевых работ, и необходимое на проведение осенне-полевых работ в количестве ____________ тонн.
Приобретенное и приобретаемое дизельное топливо используется исключительно для производства сельскохозяйственной продукции.
2. Краткое описание цели использования: _______________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
3. К заявлению прилагаются:
копия документа о регистрации юридического лица (для физических лиц - копия решения акима на создание крестьянского хозяйства);
копия правоустанавливающего документа на земельный участок в соответствии с законодательством Республики Казахстан;
копия свидетельства налогоплательщика Республики Казахстан;
копия статистической карты;
договор поставки дизельного топлива, счет-фактура, платежные документы, товарно-транспортные накладные и другие подтверждающие документы;
банковские реквизиты.
Юридический адрес и
банковские реквизиты
сельхозтоваропроизводителя: __________________________
(Ф.И.О., подпись, печать)
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 27 июня 2006 года N 580
Приложение 3
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 6 января 2006 года N 6
"Утверждаю"
аким района
___________________________
(Ф.И.О., подпись, печать)
"___"_____________ 2006 г.
Сводный список сельхозтоваропроизводителей
на получение субсидий
N п/п
Наиме-
нование
хозяйств
Посевная
площадь,
принятая
актом
МВК,
включая
озимые
культуры,
га
Норматив
расхода
дизтоплива
на  1 га
по видам
культур,
кг/га
Общая
потребность
дизтоплива
для
возделывания
озимых,
проведения
весенне-
полевых  и
уборочных
работ, тонн
(гр. 3 х
гр. 4)
Норма
субсидий
на 1
га, *
тенге
Объем
субсидий,
подлежащий
к
выплате,
тенге
(гр. 3 х
гр. 6)
1
2
3
4
5
6
7
* - норма субсидий на 1 га по видам сельскохозяйственных культур определяется акимом области
Председатель МВК ____________________   отдел сельского хозяйства акима района
(подпись, Ф.И.О.)
Члены МВК        ____________________            ____________________
(подпись, Ф.И.О.)               (подпись, Ф.И.О.)
____________________            М.П.
(подпись, Ф.И.О.)