Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2006 жылғы 9 ақпандағы N 96 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 27 маусымдағы N 590 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. "Сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрестiң 2006-2010 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2006 жылғы 9 ақпандағы N 96  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2006 ж., N 5, 44-құжат) мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрестiң 2006-2010 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарламасын iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспарында:
"Орындалуына жауаптылар" деген бағанда:
мәтiн бойынша "МАСМ" деген аббревиатура "MAM" деген аббревиатурамен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 46-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"МҚА-ның аумақтық басқармалары";
реттiк нөмiрi 48-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттiк органдар, облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкiмдерi";
ескертпеде "MACM - Мәдениет, ақпарат және спорт министрлiгi" деген сөздер "MAM - Мәдениет және ақпарат министрлiгi" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 9 февраля 2006 года N 96
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 июня 2006 года N 590
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 9 февраля 2006 года N 96 "О Плане мероприятий по реализации Государственной программы борьбы с коррупцией на 2006-2010 годы" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., N 5, ст. 44) следующие изменения:
в  Плане мероприятий по реализации Государственной программы борьбы с коррупцией на 2006-2010 годы, утвержденном указанным постановлением:
в графе "Ответственные за исполнение":
по тексту аббревиатуру "МКИС" заменить аббревиатурой "МКИ";
строку, порядковый номер 46, изложить в следующей редакции:
"Территориальные управления АДГС";
строку, порядковый номер 48, изложить в следующей редакции:
"Государственные органы, акимы областей, гг. Астаны и Алматы";
в примечании:
слова "МКИС - Министерство культуры, информации и спорта" заменить словами "МКИ - Министерство культуры и информации";
слова "АГС - Агентство по делам государственной службы" заменить словами "АДГС - Агентство по делам государственной службы".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан