Шығыстар бойынша шарттың орындалу мерзiмiн және аккредитивтiң қолданылу мерзiмiн ұзарту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 30 маусымдағы N 613 Қаулысы
"Республикалық және жергiлiктi бюджеттердiң атқарылу ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 5 ақпандағы N 110  қаулысына  сәйкес Қазақстан Республикасының Yкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Республикалық бюджет комиссиясының 2005 жылғы бюджетте көзделген 011 "Мемлекеттiк органдардың бiрыңғай көлiк ортасын құру" бағдарламасы бойынша Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Қазынашылық комитетiнiң Астана қаласы бойынша Қазынашылық департаментiнде тiркелген 2005 жылғы 8 қарашадағы N СОМ-FN4-BA12-KAZ-NII2/94 Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және байланыс агенттiгi мен "Siemens AG" акционерлiк қоғамы арасында жасалған шығыстар бойынша шарттың орындалу мерзiмiн және аккредитивтiң қолданылу мерзiмiн 2006 жылғы 1 қарашаға дейiн ұзарту туралы ұсынысына келiсiм берiлсiн.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулы 2006 жылғы 1 шілдеден бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О продлении срока исполнения договора по расходам и срока действия аккредитива
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2006 года N 613
В соответствии с  постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 февраля 2005 года N 110 "Об утверждении Правил исполнения республиканского и местных бюджетов" Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Согласиться с предложением Республиканской бюджетной комиссии о продлении срока исполнения договора по расходам, заключенного между Агентством Республики Казахстан по информатизации и связи и акционерным обществом "Siemens AG" N COM-FN4-BA12-KAZ-NII2/94 от 8 ноября 2005 года, зарегистрированного в Департаменте казначейства по городу Астане Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан, по программе 011 "Создание единой транспортной среды государственных органов", предусмотренной в бюджете 2005 года, и срока действия аккредитива до 1 ноября 2006 года.
2. Комитету казначейства Министерства финансов Республики Казахстан принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие с 1 июля 2006 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан