Шығыстар бойынша шарттардың орындалу мерзiмiн ұзарту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 30 маусымдағы N 634 Қаулысы
"Республикалық және жергiлiктi бюджеттердiң атқарылу ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 5 ақпандағы N 110  қаулысының  169-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Республикалық бюджет комиссиясының осы қаулыға қосымшаға сәйкес 2005 жылғы бюджетте көзделген бағдарламалар бойынша Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi Қазынашылық комитетiнiң аумақтық органдарында тiркелген шығыстар бойынша шарттардың орындалу мерзiмiн 2006 жылғы 30 қарашаға дейiн ұзарту туралы ұсынысына келiсiм берiлсiн.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қазынашылық комитетi осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулы 2006 жылғы 1 шiлдеден бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2006 жылғы 30 маусымдағы
N 634 қаулысына
қосымша
Орындалу мерзiмi ұзартылатын шарттардың тiзбесi
1. Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi мен "Қазақстан инжиниринг" ұлттық компаниясы" акционерлiк қоғамы арасында жасалған 2005 жылғы 3 наурыздағы N 82 шарт.
2. Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң Iшкi әскерлер комитетi мен Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгiнiң "Қазарнайыэкспорт" республикалық мемлекеттiк кәсiпорны арасында жасалған 2005 жылғы 11 ақпандағы N 32/21 шарт.
3. Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң Iшкi әскерлер комитетi мен "Қазақстан инжиниринг" ұлттық компаниясы" акционерлiк қоғамы арасында жасалған 2005 жылғы 18 ақпандағы N 50 шарт.
4. Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң Iшкi әскерлер комитетi мен "Мерген" жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiгi арасында жасалған 2005 жылғы 15 тамыздағы N 206 шарт.
5. Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң Iшкi әскерлер комитетi мен "Мерген" жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiгi арасында жасалған 2005 жылғы 19 тамыздағы N 207 шарт.
6. Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң Iшкi әскерлер комитетi мен "Мерген" жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiгi арасында жасалған 2005 жылғы 19 тамыздағы N 208 шарт.
7. Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым министрлiгi мен "Алматыгипрогор-1 жобалау институты" жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiгi арасында жасалған 2005 жылғы 10 тамыздағы N 933 шарт.
8. Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым министрлiгi мен "Алис N" жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiгi арасында жасалған 2005 жылғы 14 желтоқсандағы N 1543 шарт.

О продлении сроков исполнения договоров по расходам
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2006 года N 634
В соответствии с  пунктом 169 постановления Правительства Республики Казахстан от 5 февраля 2005 года N 110 "Об утверждении Правил исполнения республиканского и местных бюджетов" Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Согласиться с предложением Республиканской бюджетной комиссии о продлении сроков исполнения договоров по расходам, зарегистрированных в территориальных органах Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан по программам, предусмотренным в бюджете 2005 года, до 30 ноября 2006 года согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Комитету казначейства Министерства финансов Республики Казахстан принять меры, вытекающие из данного постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие с 1 июля 2006 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 30 июня 2006 года N 634
Перечень
договоров, по которым продлевается
срок исполнения
1. Договор N 82 от 3 марта 2005 года, заключенный между Министерством внутренних дел Республики Казахстан и акционерным обществом "Национальная компания "Казахстан Инжиниринг".
2. Договор N 32/21 от 11 февраля 2005 года, заключенный между Комитетом внутренних войск Министерства внутренних дел Республики Казахстан и Республиканским государственным предприятием "Казспецэкспорт" Министерства обороны Республики Казахстан.
3. Договор N 50 от 18 февраля 2005 года, заключенный между Комитетом внутренних войск Министерства внутренних дел Республики Казахстан и акционерным обществом "Национальная компания "Казахстан Инжиниринг".
4. Договор N 206 от 15 августа 2005 года, заключенный между Комитетом внутренних войск Министерства внутренних дел Республики Казахстан и товариществом с ограниченной ответственностью "Мерген".
5. Договор N 207 от 19 августа 2005 года, заключенный между Комитетом внутренних войск Министерства внутренних дел Республики Казахстан и товариществом с ограниченной ответственностью "Мерген".
6. Договор N 208 от 19 августа 2005 года, заключенный между Комитетом внутренних войск Министерства внутренних дел Республики Казахстан и товариществом с ограниченной ответственностью "Мерген".
7. Договор N 933 от 10 августа 2005 года, заключенный между Министерством образования и науки Республики Казахстан и товариществом с ограниченной ответственностью "Проектный институт Алматыгипрогор-1".
8. Договор N 1543 от 14 декабря 2005 года, заключенный между Министерством образования и науки Республики Казахстан и товариществом с ограниченной ответственностью "Алис N".

9. Қазақстан Республикасы Бiлiм және ғылым министрлiгi мен "Фламинго-9" жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiгi арасында жасалған 2005 жылғы 8 тамыздағы N 930 шарт.
10. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлiгi мен "Caмcapa" жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiгi арасында жасалған 2005 жылғы 24 қарашадағы N 361 шарт.
11. Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлiгi мен "Алмас теңiз зауыты" ашық акционерлiк қоғамы арасында жасалған 2005 жылғы 29 сәуiрдегi N 05-2-64 шарт.
12. Ақмола облысы Атбасар ауданының құрылыс бөлiмi мен "НиКа" жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiгi арасында жасалған 2005 жылғы 27 шiлдедегi N 8 шарт.
13. Ақмола облысы Көкшетау қаласының құрылыс бөлiмi мен "Энергияарнайымонтажжобалау" жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiгi арасында жасалған 2005 жылғы 4 сәуiрдегi N 22 шарт.
14. Ақмола облысы Көкшетау қаласының құрылыс бөлiмi мен "Энергияарнайымонтажжобалау" жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiгi арасында жасалған 2005 жылғы 4 сәуiрдегi N 23 шарт.
15. Ақмола облысының Құрылыс департаментi мен "TAT-2001" жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiгi арасында жасалған 2005 жылғы 16 мамырдағы N 26 шарт.
16. Ақмола облысының Құрылыс департаментi мен "TAT-2001" жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiгi арасында жасалған 2005 жылғы 18 мамырдағы N 27 шарт.
17. Ақмола облысының Құрылыс департаментi мен "Бөбетай" жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiгi арасында жасалған 2005 жылғы 16 маусымдағы N 30 шарт.
18. Ақмола облысы Зерендi ауданының құрылыс бөлiмi мен "Құрылысшы-Плюс" жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiгi арасында жасалған 2005 жылғы 2 қыркүйектегi N 42 шарт.
19. Астана қаласының Құрылыс департаментi мен "Мәди" компаниясы" жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiгi арасында жасалған 2004 жылғы 24 қыркүйектегi N 4/171 шарт.
20. Астана қаласының Құрылыс департаментi мен "Ай-Су-Астана" жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiгi арасында жасалған 2004 жылғы 8 қыркүйектегi N 4/147 шарт.
21. Астана қаласының Құрылыс департаментi мен "Best Beton" жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiгi арасында жасалған 2005 жылғы 28 наурыздағы N 5/22 шарт.
22. Қарағанды облысы Қарағанды қаласының құрылыс бөлiмi мен "Астана Технополис ҚК" жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiгi арасында жасалған 2005 жылғы 13 маусымдағы N 7 шарт.
23. Жамбыл облысы Талас ауданы әкiмдiгiнiң құрылыс бөлiмi мен "Оңтүстiкхиммонтаж" акционерлiк қоғамы арасында жасалған 2005 жылғы 27 мамырдағы N 4 шарт.

9. Договор N 930 от 8 августа 2005 года, заключенный между Министерством образования и науки Республики Казахстан и товариществом с ограниченной ответственностью "Фламинго-9".
10. Договор N 361 от 24 ноября 2005 года, заключенный между Министерством здравоохранения Республики Казахстан и товариществом с ограниченной ответственностью "Самсара".
11. Договор N 05-2-64 от 29 апреля 2005 года, заключенный между Министерством охраны окружающей среды Республики Казахстан и открытым акционерным обществом "Морской завод Алмаз".
12. Договор N 8 от 27 июля 2005 года, заключенный между отделом строительства Атбасарского района Акмолинской области и товариществом с ограниченной ответственностью "НиКа".
13. Договор N 22 от 4 апреля 2005 года, заключенный между отделом строительства города Кокшетау Акмолинской области и товариществом с ограниченной ответственностью "Энергоспецмонтажпроект".
14. Договор N 23 от 4 апреля 2005 года, заключенный между отделом строительства города Кокшетау Акмолинской области и товариществом с ограниченной ответственностью "Энергоспецмонтажпроект".
15. Договор N 26 от 16 мая 2005 года, заключенный между Департаментом строительства Акмолинской области и товариществом с ограниченной ответственностью "ТАТ-2001".
16. Договор N 27 от 18 мая 2005 года, заключенный между Департаментом строительства Акмолинской области и товариществом с ограниченной ответственностью "ТАТ-2001".
17. Договор N 30 от 16 июня 2005 года, заключенный между Департаментом строительства Акмолинской области и товариществом с ограниченной ответственностью "Бобетай".
18. Договор N 42 от 2 сентября 2005 года, заключенный между отделом строительства Зерендинского района Акмолинской области и товариществом с ограниченной ответственностью "Строитель-Плюс".
19. Договор N 4/171 от 24 сентября 2004 года, заключенный между Департаментом строительства города Астаны и товариществом с ограниченной ответственностью "Компания "Мади".
20. Договор N 4/147 от 8 сентября 2004 года, заключенный между Департаментом строительства города Астаны и товариществом с ограниченной ответственностью "Ай-Су-Астана".
21. Договор N 5/22 от 28 марта 2005 года, заключенный между Департаментом строительства города Астаны и товариществом с ограниченной ответственностью "Best Beton".
22. Договор N 7 от 13 июня 2005 года, заключенный между отделом строительства города Караганды Карагандинской области и товариществом с ограниченной ответственностью "СК Астана Технополис".
23. Договор N 4 от 27 мая 2005 года, заключенный между отделом строительства акимата Таласского района Жамбылской области и акционерным обществом "Югхиммонтаж".

24. Қызылорда облысының Құрылыс басқармасы мен "ВН Инженеринг" жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiгi арасында жасалған 2005 жылғы 12 сәуiрдегi N 05-3 шарт.
25. Қызылорда облысы Жалағаш ауданының құрылыс бөлiмi мен "Механикаландырылған жұмыс басқармасы" жабық акционерлiк қоғамы арасында жасалған 2005 жылғы 3 мамырдағы N 8 шарт.
26. Батыс Қазақстан облысы Теректi ауданының құрылыс бөлiмi мен "Мариал" өндiрiстiк кооперативi арасында жасалған 2005 жылғы 22 шiлдедегi N 2 шарт.
27. Батыс Қазақстан облысының Жәнiбек аудандық құрылыс бөлiмi мен "Мариал" өндiрiстiк кооперативi арасында жасалған 2005 жылғы 22 шiлдедегi N 2 шарт.
28. Батыс Қазақстан облысының Қаратөбе аудандық құрылыс бөлiмi мен "Мариал" өндiрiстiк кооперативi арасында жасалған 2005 жылғы 18 шiлдедегi N 8 шарт.

24. Договор N 05-3 от 12 апреля 2005 года, заключенный между Управлением строительства Кызылординской области и товариществом с ограниченной ответственностью "ВН Инженеринг".
25. Договор N 8 от 3 мая 2005 года, заключенный между отделом строительства Жалагашского района Кызылординской области и закрытым акционерным обществом "Управление механизированных работ".
26. Договор N 2 от 22 июля 2005 года, заключенный между отделом строительства Теректинского района Западно-Казахстанской области и производственным кооперативом "Мариал".
27. Договор N 2 от 22 июля 2005 года, заключенный между Жанибекским районным отделом строительства Западно-Казахстанской области и производственным кооперативом "Мариал".
28. Договор N 8 от 18 июля 2005 года, заключенный между Каратобинским районным отделом строительства Западно-Казахстанской области и производственным кооперативом "Мариал".