Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 15 қазандағы N 1036 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 7 шілдедегі N 642 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 31 желтоқсандағы № 1598 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 31.12.2013 № 1598 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының Yкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. "Қазақстан Республикасының кедендiк аумағынан мұнайдан жасалған тауарларды әкету кезiнде кедендiк баждарды алу туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2005 жылғы 15 қазандағы N 1036  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2005 ж., N 38, 533-құжат) мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулыға қосымшада:
"Баж ставкасы (1000 кг үшiн доллармен)" деген бағанда:
"64,9" деген сандар "83,3" деген сандармен ауыстырылсын;
"43,3" деген сандар "55,5" сандармен ауыстырылсын.
2. Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгi екi апта мерзiмде Еуразия экономикалық қоғамдастығы Интеграциялық комитетiнiң Хатшылығына Қазақстан Республикасының Үкiметi қабылдайтын сыртқы сауда қызметiн реттеу шаралары туралы хабарласын.
3. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнiнен бастап отыз күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 октября 2005 года 2005 года N 1036
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 июля 2006 года № 642. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2013 года № 1598
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 31.12.2013 № 1598 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 15 октября 2005 года N 1036 "О взимании таможенных пошлин при вывозе с таможенной территории Республики Казахстан товаров, выработанных из нефти" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., N 38, ст. 533) следующие изменения:
в приложении к указанному постановлению:
в графе "Ставка пошлины (в долларах за 1000 кг)":
цифры "64,9" заменить цифрами "83,3";
цифры "43,3" заменить цифрами "55,5".
2. Министерству иностранных дел Республики Казахстан в двухнедельный срок уведомить
Секретариат Интеграционного Комитета Евразийского экономического сообщества о принимаемых Правительством Республики Казахстан мерах регулирования внешнеторговой деятельности.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении тридцати дней со дня первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан