Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 20 желтоқсандағы N 1257 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 12 шілдедегі N 661 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "2006 жылғы республикалық бюджеттен облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне денсаулық сақтауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 20 желтоқсандағы N 1257  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2005 ж., N 48, 622-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне онкологиялық ұйымдарды сәулелі  терапияның қазіргі заманғы аппараттарымен және рентген-диагностикалық жабдықтармен жарақтандыру қоса алғанда, жергілікті деңгейде денсаулық сақтау ұйымдарын материалдық-техникалық жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер сомасын бөлу осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2006 жылғы 12 шілдедегі
N 661 қаулысына қосымша
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2005 жылғы 20 желтоқсандағы
N 1257 қаулысымен бекітілген
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының
бюджеттеріне онкологиялық ұйымдарды сәулелі терапияның қазіргі
заманғы аппараттарымен және рентген-диагностикалық жабдықтармен
жарақтандыруды қоса алғанда, жергілікті деңгейде медициналық
денсаулық сақтау ұйымдарын материалдық-техникалық
жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
сомасын бөлу
мың теңге
Р/с
N
Өңірлердің атауы
Барлығы
Ауылдық жерлердегі әйелдер консультацияларын (кабинеттерін), жедел және шұғыл медициналық жәрдем станцияларын (бөлімшелерін), ауылдық (отбасылық) дәрігерлік амбулаториялар мен емханаларды медициналық жабдықтармен, медициналық мақсаттағы бұйымдармен жарақтандыру
Ауылдық жерлердегі жедел және шұғыл медициналық жәрдем қызметін, ауылдық (отбасылық)  дәрігерлік амбулаториялар мен екмханаларды санитарлық автокөлікпен қамтамасыз ету
Барлығы
оның ішінде
Барлығы
оның ішінде
әйелдер консультациялары (кабинеттері)
Ауылдық жерлердегі ауылдық (отбасылық) дәрігерлік амбулаториялар мен емханалар
жедел және шұғыл медициналық жәрдем қызметі
Ауылдық жерлердегі ауылдық (отбасылық) дәрігерлік амбулаториялар мен емханалар
жедел және шұғыл медициналық жәрдем қызметі
1
Ақмола облысы

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 декабря 2005 года N 1257
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 июля 2006 года N 661
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 20 декабря 2005 года N 1257 "О целевых текущих трансфертах из республиканского бюджета 2006 года областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на здравоохранение" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., N 48, ст. 622) следующее изменение:
распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на материально-техническое оснащение медицинских организаций здравоохранения на местном уровне, включая оснащение современными аппаратами лучевой терапии и рентгенодиагностическим оборудованием онкологических организаций, утвержденное указанным постановлением, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 12 июля 2006 года N 661
Утверждено
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 20 декабря 2005 года N 1257
Распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на материально-техническое оснащение
медицинских организаций здравоохранения на местном уровне, включая
оснащение современными аппаратами лучевой терапии и
рентгенодиагностическим оборудованием онкологических организаций
тыс. тенге
N
п/п
Наименование
регионов
Всего
Оснащение женских консультаций
(кабинетов), станций (отделений)
скорой и неотложной медицинской
помощи, сельских (семейных) врачебных
амбулаторий и поликлиник в сельской
местности медицинским оборудованием,
изделиями медицинского назначения
Всего
в том числе
женские
консуль-
тации
(каби-
неты)
сельские
(семей-
ные)
врачебные
амбулато-
рии и по-
ликлиники
в сель-
ской
местности
службы
скорой и
неотлож-
ной меди-
цинской
помощи
1
Акмолинская
область