Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 2 қыркүйектегi N 890 қаулысына өзгерiстер мен толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 19 шілдедегі N 690 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. "Жер учаскелерi жеке меншiкке берiлген кезде, мемлекет немесе мемлекеттiк жер пайдаланушылар жалға берген кезде олар үшiн төлемақының базалық ставкаларын, сондай-ақ жер учаскелерiн жалдау құқығын сату төлемақысының мөлшерiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2003 жылғы 2 қыркүйектегi N 890  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 2003 ж., N 36, 360-құжат) мынадай өзгерiстер мен толықтыру енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулыға 1-қосымшада:
"Ақтөбе қаласы" деген жолдағы "137" деген сандар "800" деген сандармен ауыстырылсын;
"Атырау қаласы" деген жолдағы "123" деген сандар "741" деген сандармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы ескертпемен толықтырылсын:
"Ескертпе: қалалардағы жер учаскелерi үшiн төлемақының базалық ставкалары олардың бас жоспарларында анықталған шекара шегiнде қолданылады.".
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнiнен бастап он күнтiзбелiк күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 2 сентября 2003 года N 890
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 июля 2006 года N 690
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 2 сентября 2003 года N 890 "Об установлении базовых ставок платы за земельные участки при их предоставлении в частную собственность, при сдаче государством или государственными землепользователями в аренду, а также размера платы за продажу права аренды земельных участков" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., N 36, ст. 360) следующие изменения и дополнение:
в приложении 1 к указанному постановлению:
в строке "г. Актобе" цифры "137" заменить цифрами "800";
в строке "г. Атырау" цифры "123" заменить цифрами "741";
дополнить примечанием следующего содержания:
"Примечание: базовые ставки платы за земельные участки в городах применяются в пределах границ, определенных их генеральными планами.".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан