В.Н.Чирков туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 18 тамыздағы N 784 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Владимир Николаевич Чирков Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің кеңесшісі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О Чиркове В.Н.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 августа 2006 года N 784
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
назначить Чиркова Владимира Николаевича советником Премьер-Министра Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан