Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 6 желтоқсандағы N 1586 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 21 тамыздағы N 792 Қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2008 жылғы 31 желтоқсандағы N 1325 Қаулысымен.
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2008.12.31. N 1325 (2009 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
"Жеке кәсіпкерлік туралы" Қазақстан Республикасының 2006 жылғы 31 қаңтардағы Заңының қабылдануына байланысты Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Жеке кәсіпкерлерді мемлекеттік тіркеу үшін алым ставкаларын, жеке кәсіпкерді мемлекеттік тіркеу туралы куәліктің нысанын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 6 желтоқсандағы N 1586 қаулысына (Қазақстан Республикасы ПҮКЖ-ы, 2001 ж., N 45-46, 538-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
кіріспедегі "1997 жылғы 19 маусымдағы" деген сөздер "2006 жылғы 31 қаңтардағы" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулымен бекітілген жеке кәсіпкерді мемлекеттік тіркеу туралы куәліктің нысанында:
"Қазақстан Республикасының Мемлекеттік кіріс министрлігі" деген сөздер "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Мекен-жайы" деген жол алынып тасталсын.
2. Осы қаулы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 декабря 2001 года N 1586
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 августа 2006 года N 792. Утратило силу постановлением Правительства РК от 31 декабря 2008 года N 1325 (вводится в действие с 1 января 2009 года)
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 31 декабря 2008 года N 1325 (вводится в действие с 1 января 2009 года).
В связи с принятием Закона Республики Казахстан от 31 января 2006 года "О частном предпринимательстве" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 декабря 2001 года N 1586 "Об утверждении ставок сбора за государственную регистрацию индивидуальных предпринимателей, формы свидетельства о государственной регистрации индивидуального предпринимателя" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 45-46, ст. 538) следующие изменения:
в преамбуле слова "от 19 июня 1997 года "Об индивидуальном предпринимательстве" заменить словами "от 31 января 2006 года "О частном предпринимательстве";
в форме свидетельства о государственной регистрации индивидуального предпринимателя, утвержденной указанным постановлением:
слова "Министерство государственных доходов Республики Казахстан" заменить словами "Налоговый комитет Министерства финансов Республики Казахстан";
строку "Адрес" исключить.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан