Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 29 шiлдедегi N 789 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 7 қыркүйектегі N 848 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 29 қарашадағы № 1264 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2010.11.29 № 1264 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Yкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Жер қойнауын пайдалану құқығына ие заңды тұлғадағы жер қойнауын пайдаланудың иелiктен алынатын құқығын (оның бiр бөлiгiн) және (немесе) қатысу үлестерiн (акциялар пакеттерiн) мемлекеттiң сатып алуы мәселелерi жөнiндегi ведомствоаралық комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 29 шiлдедегi N 789  қаулысына мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген жер қойнауын пайдалану құқығына ие заңды тұлғадағы жер қойнауын пайдаланудың иелiктен алынатын құқығын (оның бiр бөлiгiн) және (немесе) қатысу үлестерiн (акциялар пакеттерiн) мемлекеттiң сатып алуы мәселелерi жөнiндегi ведомствоаралық комиссияның құрамына мыналар енгiзiлсiн:
Баталов                           - Қазақстан Республикасының
Асқар Болатұлы                      Индустрия және сауда
вице-министрi, төрағаның
орынбасары;
Қонақаев                          - Қазақстан Республикасы
Саяхат Алпысұлы                     Энергетика және минералдық
ресурстар министрлiгi Жер
қойнауын пайдалануға тiкелей
инвестициялар департаментiнiң
директоры, хатшы
"Шынәлиев Ғазиз Қоршабекұлы - Қазақстан Республикасының Премьер-Министрi Кеңсесiнiң Өндiрiстiк сала және инфрақұрылым бөлiм меңгерушiсiнiң орынбасары, хатшы" деген жолдағы ", хатшы" деген сөз алынып тасталсын;
көрсетiлген құрамнан Исекешов Әсет Өрентайұлы шығарылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
міндетін атқарушы

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 июля 2005 года N 789
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 сентября 2006 года N 848. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 ноября 2010 года N 1264
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 29.11.2010 N 1264 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 29 июля 2005 года N 789 "О создании межведомственной комиссии по вопросам приобретения государством отчуждаемых прав на недропользование (их части) и (или) долей участия (пакетов акций) в юридическом лице, обладающем правом недропользования" следующие изменения:
ввести в состав межведомственной комиссии по вопросам приобретения государством отчуждаемых прав на недропользование (их части) и (или) долей участия (пакетов акций) в юридическом лице, обладающем правом недропользования, утвержденный указанным постановлением:
Баталова                    - вице-министра индустрии и торговли
Аскара Булатовича             Республики Казахстан, заместителем
председателя
Кунакаева                   - директора Департамента прямых
Саяхата Алпысовича            инвестиций в недропользовании
Министерства энергетики и минеральных
ресурсов Республики Казахстан,
секретарем;
в строке "Чиналиев Газиз Коршабекович - заместитель заведующего Отделом производственной сферы и инфраструктуры Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан, секретарь" слово ", секретарь" исключить;
вывести из указанного состава, Исекешова Асета Орентаевича.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Исполняющий обязанности
Премьер-Министра
Республики Казахстан