Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң резервiнен қаражат бөлу және Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2005 жылғы 9 желтоқсандағы N 1228 қаулысына толықтыру мен өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 28 қыркүйектегі N 933 Қаулысы
"2006 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 22 қарашадағы  Заңына , "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң және жергiлiктi атқарушы органдардың резервтерiн пайдалану ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 27 желтоқсандағы N 1405  қаулысына  сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрлiгiне Шахтинск қаласының ЖЭО-сын және жылу желiлерiн 2006-2007 жылдардағы жылыту маусымына дайындауға Қарағанды облысының әкiмiне аудару үшiн 2006 жылға арналған республикалық бюджетте шұғыл шығындарға көзделген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң резервiнен жалпы сомасы 472800000 (төрт жүз жетпiс екi миллион сегiз жүз мың) теңге нысаналы трансферттер бөлiнсiн.
2. "2006 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 9 желтоқсандағы N 1228 қаулысына мынадай толықтыру мен өзгерiстер енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулыға 1-қосымшада:
II "Шығындар" бөлiмiнде:
09 "Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану" функционалдық тобында:
231 "Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрлiгi" әкiмшiсi бойынша мынадай мазмұндағы бағдарламамен толықтырылсын:
"109 Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң шұғыл шығындарға арналған резервiнiң есебiнен iс-шаралар өткiзу 472800000 (төрт жүз жетпiс екi миллион сегiз жyз мың) теңге";
09 "Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану" функционалдық тобында, "Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану саласындағы өзге де қызметтер" кiшi функциясында, 231 "Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрлiгi" әкiмшiсi бойынша Шахтинск қаласының ЖЭО-сын және жылу желiлерiн 2006-2007 жылдардағы жылыту маусымына дайындауға арналған шығындар 472800000 (төрт жүз жетпiс екi миллион сегiз жүз мың) теңге сомасына ұлғайтылсын;
13 "Басқалар" функционалдық тобында, 09 "Басқалар" кiшi функциясында, 217 "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi" әкiмшiсi бойынша, 010 "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң резервi" бағдарламасында, 101 "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң шұғыл шығындарға арналған резервi" кiшi бағдарламасында шығындар 472800000 (төрт жүз жетпiс екi миллион сегiз жүз мың) теңге сомасына азайтылсын.

О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан и внесении дополнения и изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 9 декабря 2005 года N 1228
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 сентября 2006 года N 933
В соответствии с  Законом  Республики Казахстан от 22 ноября 2005 года "О республиканском бюджете на 2006 год",  постановлением  Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2004 года N 1405 "Об утверждении Правил использования резервов Правительства Республики Казахстан и местных исполнительных органов" Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Выделить Министерству энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2006 год на неотложные затраты, целевые трансферты в общей сумме 472800000 (четыреста семьдесят два миллиона восемьсот тысяч) тенге для перечисления акиму Карагандинской области на подготовку ТЭЦ и тепловых сетей города Шахтинска к отопительному сезону 2006-2007 годов.
2. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 9 декабря 2005 года N 1228 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2006 год" следующие дополнение и изменения:
в приложении 1 к указанному постановлению:
в разделе II "Затраты":
в функциональной группе 09 "Топливно-энергетический комплекс и недропользование":
по администратору 231 "Министерство энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан" дополнить программой следующего содержания:
"109 Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты 472800000 (четыреста семьдесят два миллиона восемьсот тысяч) тенге";
в функциональной группе 09 ""Топливно-энергетический комплекс и недропользование", в подфункции "Прочие услуги в области топливно-энергетического комплекса и недропользования", по администратору 231 "Министерство энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан" затраты увеличить на сумму 472800000 (четыреста семьдесят два миллиона восемьсот тысяч) тенге на подготовку ТЭЦ и тепловых сетей города Шахтинска к отопительному сезону 2006-2007 годов;
в функциональной группе 13 "Прочие", в подфункции 09 "Прочие", по администратору 217 "Министерство финансов Республики Казахстан" в программе 010 "Резерв Правительства Республики Казахстан", в подпрограмме 101 "Резерв Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты" затраты уменьшить на сумму 472800000 (четыреста семьдесят два миллиона восемьсот тысяч) тенге.

3. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi бөлiнген қаражаттың мақсатты пайдаланылуын бақылауды жүзеге асырсын.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

3. Министерству финансов Республики Казахстан осуществить контроль за целевым использованием выделенных средств.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан