Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 29 шiлдедегі N 843 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 28 қыркүйектегі N 936 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2022 жылғы 8 сәуірдегі № 199 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 08.04.2022 № 199 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Қазақстан Республикасында таратылатын шетелдiк бұқаралық ақпарат құралдарын есепке алу ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 29 шiлдедегi N 843 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 2002 ж., N 25, 265-құжат) мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтілген Қазақстан Республикасында таратылатын шетелдiк бұқаралық ақпарат құралдарын есепке алу ережесiнде:
бүкiл мәтiн бойынша "аумақтық орган", "аумақтық органға", "аумақтық органның", "аумақтық органда" деген сөздер тиiсiнше "жергiлiктi атқарушы орган", "жергiлiктi атқарушы органға", "жергілікті атқарушы органның", "жергiлiктi атқарушы органда" деген сөздермен ауыстырылсын;
2-тармақтың 1) және 2) тармақшалары мынадай редакцияда жазылсын:
"1) бұқаралық ақпарат құралдары саласындағы уәкiлеттi орган - бұқаралық ақпарат құралдары саласында мемлекеттiк реттеудi жүзеге асыратын мемлекеттік орган (бұдан әрi - уәкiлеттi орган);
2) жергілiктi атқарушы орган (әкiмдiк) - облыс (республикалық маңызы бар қаланың, астананың) әкiмi басқаратын, өз құзыретi шегiнде тиiстi аумақта жергілікті мемлекеттiк басқаруды жүзеге асыратын алқалы атқарушы орган;";
10-тармақта:
"алынған күнiнен бастап бiр жыл" деген сөздер "қаржы жылы" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 июля 2002 года N 843
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 сентября 2006 года N 936. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 8 апреля 2022 года № 199.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 08.04.2022 № 199 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 июля 2002 года N 843 "Об утверждении Правил учета иностранных средств массовой информации, распространяемых в Республике Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 25, ст. 265), следующие изменения:
в Правилах учета иностранных средств массовой информации, распространяемых в Республике Казахстан, утвержденных указанным постановлением:
по всему тексту слова "территориальным органом", "территориальный орган", "территориального органа", "территориальном органе" заменить словами "местным исполнительным органом", "местный исполнительный орган", "местного исполнительного органа", "местном исполнительном органе" соответственно;
подпункты 1) и 2) пункта 2 изложить в следующей редакции:
"1) уполномоченный орган в области средств массовой информации - государственный орган, осуществляющий государственное регулирование в области средств массовой информации (далее - уполномоченный орган);
2) местный исполнительный орган (акимат) - коллегиальный исполнительный орган, возглавляемый акимом области (города республиканского значения, столицы), осуществляющий в пределах своей компетенции местное государственное управление на соответствующей территории;";
в пункте 10:
в абзаце первом слова "года со дня получения" заменить словами "финансового года".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан