Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2006 жылғы 29 маусымдағы N 597 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 29 қыркүйектегі N 947 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Yкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. "Шығыстар бойынша шарттардың орындалу мерзiмiн ұзарту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2006 жылғы 29 маусымдағы N 597  қаулысына мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
1-тармақта "1 қазанға" деген сөздер "30 қарашаға" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы 2006 жылғы 1 қазаннан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 июня 2006 года N 597
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 сентября 2006 года N 947
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 29 июня 2006 года N 597 "О продлении срока исполнения договоров по расходам" следующие изменение:
в пункте 1 слова "1 октября" заменить словами "30 ноября".
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 октября 2006 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан