Бұқаралық ақпарат құралын есепке қойғаны үшiн алымның мөлшерiн бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 9 қазандағы N 968 Қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2008 жылғы 31 желтоқсандағы N 1332 Қаулысымен.
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2008 жылғы 31 желтоқсандағы N 1332 (2009 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
"Салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдер туралы" (Салық кодексi) Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 12 маусымдағы Кодексiнiң 425-1-бабының 1-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Yкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қоса берілiп отырған бұқаралық ақпарат құралын есепке қойғаны үшiн алымның мөлшерi бекiтiлсiн.
2. Осы қаулы 2007 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi және ресми жариялануға тиiс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2006 жылғы 9 қазандағы
N 968 қаулысымен
бекiтiлген
Бұқаралық ақпарат құралын есепке қойғаны үшiн
алымның мөлшерi
1. Бұқаралық ақпарат құралын есепке қойғаны үшiн алымның мөлшерi:
1) балалар және ғылыми тақырыптағы бұқаралық ақпарат құралын құратын жеке немесе заңды тұлғалардан - алымды төлеген күнге қолданылатын екi айлық есептiк көрсеткiштi;
2) өзге де тақырыптағы бұқаралық ақпарат құралын құратын жеке немесе заңды тұлғалардан - алымды төлеген күнге қолданылатын бес айлық есептiк көрсеткiштi құрайды.
2. Бұқаралық ақпарат құралын есепке қойғандығын куәландыратын құжаттың телнұсқасын беру үшiн төленетiн алымның мөлшерi осы қосымшаның 1-тармағында белгiленген ставканың сексен пайызын құрайды.

Об утверждении ставок сбора за постановку на учет средства массовой информации
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 октября 2006 года N 968. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2008 года N 1332.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 31.12.2008 N 1332 (вводится в действие с 01.01.2009).
В соответствии с пунктом 1 статьи 425-1 Кодекса Республики Казахстан от 12 июня 2001 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговой кодекс) Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые ставки сбора за постановку на учет средства массовой информации.
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2007 года и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 9 октября 2006 года N 968
Ставки сбора за постановку на учет
средства массовой информации
1. Ставки сбора за постановку на учет средства массовой информации составляют:
1) с физических или юридических лиц, создающих средства массовой информации детской и научной тематики - два месячных расчетных показателя, действующего на дату уплаты сбора.
2) с физических или юридических лиц, создающих средства массовой информации иной тематики - пять месячных расчетных показателя, действующего на дату уплаты сбора.
2. Ставка сбора за выдачу дубликата документа, удостоверяющего постановку на учет средства массовой информации, составляет восемьдесят процентов от ставки, установленной пунктом 1 настоящего приложения.